PDA

Pogledati punu verziju : Ficsher RXc Carbon



Miroslav1
21.12.2011, 18:48
Zdravo,

Interesuje me sta mislite za ove skije ?? skije su vozene nekoliko sezona i mislim da gi uzmem, inaku decko koji ih prodaje je moj drug i kaze da su redovno servisirane (mislim na vosok itn) , isto i sada su peglane sa vosok -spremne za ova sezona ,,zato me zanima vase mislenje oko ove skije ,oko nivni karakteristike itn itn, inaku duzina je 165 cm.

hvala unapred za odgovore :sm004:

evo i slike :

http://i644.photobucket.com/albums/uu165/2Break2/IMG00111-20111220-2210.jpg
http://i644.photobucket.com/albums/uu165/2Break2/IMG00109-20111220-2125.jpg

Miroslav1
23.12.2011, 15:05
Niko nezna nista o ove skije ???
Molim vas dajte neki savet ,barem malo da mi pomognete da znam dali da uzmem ove skije ili ne, zasto drug mozda I da ih proda dok ja razmisljam..

Hvala puno.
Pozdrav iz Makedonija :-)

Tadija_91
23.12.2011, 15:23
Ja ne znam nista o doticnom modelu, a ni google mi nije pomogao(izbacuje samo nesto na nemackom i ruskom). Predpostavljam da je pocetnicki model ;)
Nisi nam nista rekao o sebi, koliko si visok, tezak, kako skijas?
Pozitivno je sto si siguran da nisu skinute sa rente, jer je po oglasima vecina takvih ;)

macak011
23.12.2011, 15:24
ma uzimaj, kombinacija carbon - titanijum sto ukazuje na kvalitet... :)
A Fischer ne moze da omane, jedino ako nisu skupe... :)

pozz :)

macak011
23.12.2011, 15:31
evo je u nekom katalogu iz 2004, pa sad ti vidi.. neka pocetnicka do rekreativna skija verovatno:
http://www.sportstolz.at/sportstolz/images/Neuer%F6ffnung.pdf
Ako je dzabe i ako se lepo vozi, pitaj drugara, u zavisnosti od tvog znanja, uzimaj ili ostavljaj...

Ovako: jedan ruja davno tvrdio da je kao RX4, a drugi na nekom drugom forumu da je to kao kasniji RX2 model iz 2006... dakle, rekreativna skija definitivno, iz 2004 ako ne i starija

Huh, nadam se da ti je moj Google pomogao :D

trendo
23.12.2011, 16:21
najbitno, za kolku drugar ti saka da ti gi 'prodade'
posto kaj nas cenite se vo najmala raka nerealni

Miroslav1
23.12.2011, 17:24
Visok sum 178 , tezak oko 90 kg , a skijam recimo solidno ,iako sam radio malo pauza od 3-4 godina ali prethodno 10 god nisam propustio sezonu, znaci nije mi problem da skijam i crvene i crne staze. Inaku cena je oko 100 Evra, ali moze drug spusti jos malo :-), reko sam da spored mene skije su dosta ocuvane i servisirane zasto i taj drug je ski manijak i svaka druga sezona menja skije a nekad kupuje i po dva para, tako da mislim da je ovih skije vozio samo 3 sezona aktivno i onda samo po nekoliko dana i narednih sezona zasto je imao druge skije prednost.

trendo
23.12.2011, 19:28
Visok sum 178 , tezak oko 90 kg , a skijam recimo solidno ,iako sam radio malo pauza od 3-4 godina ali prethodno 10 god nisam propustio sezonu, znaci nije mi problem da skijam i crvene i crne staze. Inaku cena je oko 100 Evra, ali moze drug spusti jos malo :-), reko sam da spored mene skije su dosta ocuvane i servisirane zasto i taj drug je ski manijak i svaka druga sezona menja skije a nekad kupuje i po dva para, tako da mislim da je ovih skije vozio samo 3 sezona aktivno i onda samo po nekoliko dana i narednih sezona zasto je imao druge skije prednost.

Izvini na srpski da ostali razumeju a mozda se neko i ne slozi samnom.
Mislom da ta skija tvoih 90kg testo ce da drzi, odnosno stalno ces da proklizavas, a sustina je karvati a ne proklizavati.
Za crnu stazu verovatno mislis ceripasina na Popovu Sapku, probaj zaledzeni jelak pa onda ces se i sam uveriti.
E sad cena, pa znao sam, i jos ce da ti spusti.
A da ti pitas drugara posto on stalno menja skije a ove vec nekoliko godina ne koristi da ti iste pokloni a da ti razmislis dali da ih uzmes.
A sto vikas na toa...

stekan
23.12.2011, 20:29
Slažem se sa Trendom. To je skija za početnike. Model je iz sezone 2004/05.

Miroslav1
23.12.2011, 23:52
Trendo sta oces da kazes so ovo da mi gi pokloni ?
Da ne vrede tolike pare ove skije ili sta ?

Flexon
24.12.2011, 18:45
ove skije ultra pocetnicke
bas me interesuje dali je neko uzeo one armada arv sa malih oglasa
samo sto nisu dzba

trendo
24.12.2011, 22:05
Trendo sta oces da kazes so ovo da mi gi pokloni ?
Da ne vrede tolike pare ove skije ili sta ?

Pravo da ti kazam jas ne bi mu dal ni eden edinstven denar
a ako saka da mi ja pokloni bi mu ja zal ako nemam drug izbor
a da mu cistam gjubre od stanot nikako.
Nekaq najde nekoj drug naivko da mu ja prodade za cak 100e:hair:
Ma daj...