PDA

Pogledati punu verziju : Kuca Sema - zna li neko nesto ?



danguba
06.02.2006, 03:29
nisam nikada bio na Jahorini, pa ako neko zna kakva je ova kuca, i na kakvom je mestu - molim ga da mi javi sto pre.

pop67
08.02.2006, 09:59
nisam nikada bio na Jahorini, pa ako neko zna kakva je ova kuca, i na kakvom je mestu - molim ga da mi javi sto pre.
Ja sm prosle godine bio u kuci SEMA,nalazi se izmedju staza Ogorjelica 1i 2 i bukvalno na skijama izlazis iz kuce na stazu i na skijama se vracas u kucu.Fenomenalno toplotno izolovana.Poseduje dva apartmana sa po dve trokrevetne sobe,2 dnevna boravka,2 kuhinje i 2 trpezarije.2 kupatila,skijasnicu.Kuca je opremljena da docara kucnu atmosferu i namenjena je porodicnim ljudima!Ocena cista 5.Nadam se da sam malo pomogao,a ako odete tamo pozdravite gospodina Zlatka vlasnika od POPA!:dziveli:

danguba
10.02.2006, 00:53
Hvala, pomogao si mi naravno !
Pozdrav cu preneti, cim stignem.

bari91
10.02.2006, 01:32
Pogledaj na www.jahorinaonline.com i na www.jahorina.org pod imenom Zlatko:ok:

vlajko
19.12.2006, 22:44
Ja sam skijao na Jahorini poslednje 3 godine,ali sam uvek bio vikend naselju Sator.Interesuje me koliko je udaljena najbliza prodavnica od kuce SEMA.Hvala i pozdrav!

tataratira
20.12.2006, 07:11
http://www.ski-jahorina.ba/jahorina.htm

"Na Jahorini je moguće kupiti osnovne namirnice u prodavnicama koje se nalaze u prizemlju hotela Lavina i malim trgovkama između hotela Jahorine i Bistrice. Obje prodavnice su 200-tinjak metara udaljene od Vikendice Sema. "