PDA

Pogledati punu verziju : Nova verzija sajta Skijanje.rs



admin
26.09.2011, 02:50
Poštovani posetioci foruma i sajta Skijanje.rs

Posle višemesečnog rada, spremna je nova verzija sajta koja će zameniti ovu postojeću. Za dva do tri dana nova verzija će biti dostupna. Moguće je da se nekome desi u ovom periodu da će imati probleme sa pristupom sajtu, pa molim da to uvažite.

Nova verzija sajta će biti svakako funkcionalnija i preglednija. Ali u njega nije bilo moguće prebaciti sve ono sto je na ovom sajtu zabeleženo poslednjih 12 godina koliko postoji. Tu se pre svega misli na vesti, utiske, ski info podatke, izvestaji sa takmicenja...

Zato će sve strane sa ove, za koji dan stare, verzije sajta i dalje biti dostupne na pod-domenu: http://staro.skijanje.rs/ koji je već u funkciji.

gevara
26.09.2011, 18:37
Čestitam :ok:.

Milanpop
26.09.2011, 20:40
Ovaj je bio odlicno koncipiran ali uvek se mora nesto menjati. I hrvati su promenili pre koji mesec ali mi se njihova promena bas i nije dopala, previse su izkomplikovali mada je interfejs bolji. Ovaj sajt ima jako dobar forum i na njemu treba da pociva ceo sajt ( ovo je moje licno misljenje). Sa srecom, a ako nesto bude za kudjenje ne bojte se kudicemo

akole
26.09.2011, 23:02
Imao sam priliku da malo pogledam ovu novu verziju sajta i po meni je mnogo funkcionalnija i organizovaija. Naravno ovo je omogućeno novim alatima koji su korišćeni. Sve je sada povezano kroz kategorizaciu tako da nema nepreglednih stranica koje su obuhvatale više tema a nisu mogle biti u vezi. Ovim novim sistemom biće izbegnuti gubici linkova koji su se dešavali prilikom promena godina recimo.

Samo napred pratiću sa pažnjom vaš sajt i dalje.

milos_pg_91
27.09.2011, 00:04
Svaka cast!

Tadija_91
27.09.2011, 02:15
Prvo da cestitam, ovo smo dugo cekali ;)
Novi sajt je dobar, dosta je pregledniji od ovog, i do korisnih informacija(kojih ima puno) se stize lakse. Mozda bi trebalo malo da se poradi i na optimizaciji za pretrazivace(sada sajt skijanje.rs izlazi kao 4. kada se u google ukuca "skijanje", a mislim da bi to vrlo lako moglo da se promeni). Slazem se i da je forum veoma kvalitetan i da ga treba nekako izdvojiti na pocetnoj strani .

akole
27.09.2011, 18:28
Još jedna zanimljiva stvar na novom sajtu je mogućnost komentarisanja svakog teksta, vesti i ostalih članaka, tako da sam sajt Skijanje.rs postaje konfenrencija pa ćemo moći da pored foruma koristimo i ovaj vid za slanje komentara i mišljenja.

admin
28.09.2011, 02:35
Postovani ski prijatelji,

Nova verzuja Ski portala Skijanje.rs je dostupna od nocas oko 01:00.

Nadam da je puno preglednija i funkcionalnija od dosadasnje. Već sam napomenuo da ce stara verzija sajta i dalje biti dostupna na pod-domenu: http://staro.skijanje.rs/ (http://staro.skijanje.rs/)

Na novoj verziji sajta ima jos da se radi kako na dodavanju sadržaja tako i na sto laksem pristupu i funkcionisanju sajta... Ono prvo što predstoji je optimizacija...

Hvala svima koji ste vec uputili čestitke i sugestije... Svi Vaši dalji predlozi, kritike, pitanja su dobro došli...

chaghaboo
28.09.2011, 09:08
Svaka čast za novu verziju sajta. Preglednije, lakše za navigaciju i nalaženje informacija, više interakcije...

Samo bi bilo lepo da galeriju vrti neka bolja mašina...

wlad
28.09.2011, 09:40
Pridružujem se čestitkama, i pored funkcionalnosti dodao bih da je sajt i mnogo lepši :).

Vidim da ima nekih tehničkih problema, pretpostavljam oko sistema za keširanje (ponekad ispiše grešku umesto da se prikaže stranica, dva tipa greške sam do sada video: file not found [za prvu stranu] i neki problem sa kešom), ali to je normalno za početak..

YIBLEX
28.09.2011, 10:42
Zorane, svaka cast na visegodisnjem trudu i zalaganju. Cenim svaki napredak i poboljsanje.

Nek je sa srecom i da skrabamo ovde jos 100 godina:dziveli:

plecko
28.09.2011, 10:55
svaka čast Zoki,izgleda moderno ....

oggy
28.09.2011, 12:23
Pohvale na trudu i modernizaciji, napredak je ocigledan.

Sad samo jos snijeg da padne... ;)

ogi86
28.09.2011, 12:43
Lepo, lepo... :-)

ftj
28.09.2011, 12:57
Iako je bio funkcionalan, prethodni sajt je bio iz 20og veka dok ovaj novi ide u korak s vremenom i deluje mnogo ozbiljnije i lepše.

Svaka čast.

Milanpop
28.09.2011, 17:15
Kada udem u sajt sve mi se pojavljuje duplo ( samo na naslovnoj stranici ). Sajt je za veliku pohvalu. BOjao sam se da ga ne iskomplikujete ali to se nije dogodilo, superiska

Panzer
28.09.2011, 17:45
Sa Chromom prikazuje nešto duplo, sa IE OK.
Sajt je dobar.

sasacg
29.09.2011, 22:23
Svidja mi se :)

Bravo za promenu

Kljaja
29.09.2011, 23:10
Svaka cast, sve pohvale...:yay:

admin
30.09.2011, 01:06
Hvala svima na cestitkama i dobrim zeljama za novu verziju sajta...

Hvala na sugestijama koje ste uputili ovde na Forumu, ostavili kao komentar na strani sajta ( http://www.skijanje.rs/vesti/nova-verzija-sajta/ ) ili mi se javili mailom... neke stvari su vec uradjene, a neke ce biti.

Nadam se da vise nema pocetnih probema u otvaranju sajta...

Naravno, i dalje se javite sa uocenim greskama ili sugestijama i predlozima za poboljsanje funkcionalnosti ili sadrzaja sajta...

ExBaker
30.09.2011, 10:25
Ljepse, preglednije i modernije.Pohvale adminu!:sm018: