PDA

Pogledati punu verziju : Zabava Kopaonik



tanja
26.01.2006, 12:26
Zdravo

Jas sam iz Makedonije,i ichi chu na Kopaoniku na skijanje.Gde mogu dobite informacije za zabavni zivot, kafiche diskoteke,kakve su cene za kafe,piche....,

Hvala puno

Pozdrav

karan
27.01.2006, 22:06
Ima puno dobrih mesta na Kopu, caffe Exit, diskoteka Escape, caffe Cortina sa zivom muzikom. Cene su prihvatljive , pivo od 150 din, sok od 120, kafa 130, caj od 90 dinara, kolaci u poslasticari od 180 din itd.:dziveli:

tanja
30.01.2006, 11:19
Ima li neko pojma kako je u Planinarski dom Rtanj?

KOP_MANIA
30.01.2006, 11:35
Ima li neko pojma kako je u Planinarski dom Rtanj?

sto se cena pica i hrane tice u p.d. Rtanj ti je skoro sve jeftino:yay: :yay: . Tako da ako tamo odes neces pogresiti:yay:

KOP_MANIA
30.01.2006, 11:36
Tanja kad dolazis na KOp

tanja
30.01.2006, 13:15
sto se cena pica i hrane tice u p.d. Rtanj ti je skoro sve jeftino:yay: :yay: . Tako da ako tamo odes neces pogresiti:yay:

Kakav je smestaj tamo,dali e na ski terenama??

CrazyKong
30.01.2006, 15:34
Rtanje je na sred staze, ustvari mora malo da skrenes sa staze da bi dosla do njega :).
Po meni je to najbolji odnos ulozenog i dobijenog....atmosfera je super, bar je bila pre 3 godine kada sam zadnji put bio, posto su sve mladi ljudi...
Hrana je bila malo tanja, pa sam stajao po dva puta u red :), postoji kafanica u kojoj se sluzi cuveni pasulj i kupus :yay: :yay: :yay:
Ne znam ko sad tacno drzi taj objekat (vlajda studenti tehnike ili tako nesto) i da li uopste moze da se ide u njega ako nisi iz te organizacije.

plageton
30.01.2006, 15:54
Ako si student ili nastavno osoblje Beogradskog univerziteta (da li celog ili samo tehnikickih fakulteta, nisam siguran), postoji narocit popust tako da je za njih smestaj takoreci bagatelan. Za sve ostale (ukljucujuci i mene) Rtanj je otvoren po komercijalnim cenama koje su prihvatljive. Problem je sto su sobe nejednakog komfora, tako da ima dvokrevetnih sa kupatilom i WC-om i osmokrevetnih sa kupatilom na spratu.
Nalazi se na stazama, tako da pristup zicarama nije nikakav problem, ali (ako se dolazi redovnom linijom) moze da bude problem transfer od Konaka do doma i natrag.

ski dude
30.01.2006, 16:24
u rtanj sada moze da ode ko hoce i kako hoce,kao sto rece crazy kong sve sobe nisu u istom stanju,npr. imas 7 krevetnu sobu u 15m2,:hair: a imas i lepu dvokrvetnu ili apartman:) .okacija je super ali ako slucajno ne radi mali karaman nemas gde drugde:glavaozid (osim skije na ledja pa pesaka);)

*disco*star*
30.01.2006, 20:23
Cene su kao u Beogradu. Nocni zivot okay,uglavnom domaca muzika. Pila sam vino..mala flasica od 200-300 dinara . mada mi se cini da je nocni zivot mnogo losiji nego proslih godina. U rtnju je sve jeftino.caj je 30 din. Kuvano vino 80 din a krofna 30 din-smesno!!!

KOP_MANIA
30.01.2006, 21:18
Kakav je smestaj tamo,dali e na ski terenama??


Sto se smestaja tice ne znam jer nikada nisam boravio u PD Rtanj ali uvek odem tamo na Krofne, Caj, Toplu Cokoladu jer je tamo najeftinije. Rtanj se nalazi pri dnu sa leve strane staze mali karaman. Imas mapu pa vidi.

Jesi Tanja nekad bila na kopaoniku

duleKG
31.01.2006, 01:26
hmmm zabava nikada na kopaoniku nije nesto bilo bas zabavno, uglavnom dodjes da skijas a sad da pijes celu noc kako posle da ustanes oko 8 , nikako

Misko
31.01.2006, 09:23
hmmm zabava nikada na kopaoniku nije nesto bilo bas zabavno,

Pojma nemam al prosle godine je bilo vrh vrh vrh, ulazim u ski skolu devojke se popele igraju po stolovima, na sanku padaju sa istog gledas da ih uhvatis da ne slomiju vrat :) pijani svi poprilicno, atmosfera strava, ma ludnica. Nocni zivot na kopu cista 10ka.

tanja
31.01.2006, 10:35
Sto se smestaja tice ne znam jer nikada nisam boravio u PD Rtanj ali uvek odem tamo na Krofne, Caj, Toplu Cokoladu jer je tamo najeftinije. Rtanj se nalazi pri dnu sa leve strane staze mali karaman. Imas mapu pa vidi.

Jesi Tanja nekad bila na kopaoniku

Bila sam prosle godine na vikend vo hotel Dijamant mislim se zvashe.Ali bila je strasna magla, pa pojma nemam gde sam sve skijala.Pamtim jedan 4-ro sed ali staza je veoma blaga,i jedan dvosed mislim Duboko na kojim je bila strasna guzva.

KOP_MANIA
31.01.2006, 12:01
Bila sam prosle godine na vikend vo hotel Dijamant mislim se zvashe.Ali bila je strasna magla, pa pojma nemam gde sam sve skijala.Pamtim jedan 4-ro sed ali staza je veoma blaga,i jedan dvosed mislim Duboko na kojim je bila strasna guzva.


Da kada je velika magla i duva vetar malo zica rade pa skoro svi idu na Duboku dvosed. A taj cetvorosed ti je karaman greben u samom centru kopaonika (mislim kod hotela , apartmana.....)

Petar
05.02.2006, 21:14
Ove godine (tj proshle nedelje), nocni zivot je bio uzas. Ljudi je po kaficima bilo jako malo, osim u petak kada se malo napunilo. Cene su vishe manje ok. Shto se jela tiche, velika preporuka za Vojni restoran u Vojnom odmaralishtu. Ljubazni su jako, batak sa krompiricima (sasvim dovoljan obrok) 200 dinara, porcija pomfrita 40 dinara, dimljena veshalica 240 din, itd...bilo je razvaljivanje od hrane tamo.

Symon
05.02.2006, 21:34
Ove godine (tj proshle nedelje), nocni zivot je bio uzas. Ljudi je po kaficima bilo jako malo, osim u petak kada se malo napunilo. Cene su vishe manje ok. Shto se jela tiche, velika preporuka za Vojni restoran u Vojnom odmaralishtu. Ljubazni su jako, batak sa krompiricima (sasvim dovoljan obrok) 200 dinara, porcija pomfrita 40 dinara, dimljena veshalica 240 din, itd...bilo je razvaljivanje od hrane tamo.
A gde se bese nalazi taj vojni restoran jel to otvorenog tipa.Pozdrav

vujche
05.02.2006, 21:36
Pojma nemam al prosle godine je bilo vrh vrh vrh, ulazim u ski skolu devojke se popele igraju po stolovima, na sanku padaju sa istog gledas da ih uhvatis da ne slomiju vrat :) pijani svi poprilicno, atmosfera strava, ma ludnica. Nocni zivot na kopu cista 10ka.

Eeee,kad se samo sjetim,dodje mi da prvim busom dodjem.

Petar
06.02.2006, 13:22
A gde se bese nalazi taj vojni restoran jel to otvorenog tipa.Pozdrav
E, je*esh me ako mogu da objasnim, ali ajde pokushacu :) Kao prvo, otvorenog je tipa i radi od 14-21 (ili 22, nisam siguran). Prodje se iza Granda i prati se put prema Konacima, s tim shto se na prvoj raskrsnici (2 puta, levo i desno), ide desno. Idesh posle toga samo pravo, nekih 300-400 metara, sa desne strane je odmaralishte. Pozdrav.

labello
09.02.2006, 00:42
Pozdrav skijasi,

ja cu takodje biti smestena u Rtnju, ali iz dredjenih razloga necu skijati, pa me zanima da li uopste postoji neka staza za setnju (a da nije put kojim prolaze automobili), da li je ona dostupna od Rtnja, da li postoje organizovane setnje, obilasci itd. ?!?!

Ako treba da kupim neku kartu ili sl. molim vas uputite me.

Hvala i srecno zimovanje! :)

admin
09.02.2006, 00:48
Pozdrav skijasi,

ja cu takodje biti smestena u Rtnju, ali iz dredjenih razloga necu skijati, pa me zanima da li uopste postoji neka staza za setnju (a da nije put kojim prolaze automobili), da li je ona dostupna od Rtnja, da li postoje organizovane setnje, obilasci itd. ?!?!

Ako treba da kupim neku kartu ili sl. molim vas uputite me.

Hvala i srecno zimovanje! :)

Probaj da Fitex-ovom rentalu iznajmis skije za skijasko trcanje- lang lauf.
Sa njima mozes lepo setati i po dubokom snegu, a postoje za to i namenske staze na Crvenim barama. Treba samo proveriti da li su uredjene. Ako su utabane, onda njima mozes i pesice, samo pazi da ne izlete iznenada neke motorne sanke.

Mapa Kopaonika se moze kupiti u svim vecim knjizarama, a verujem i na samom Kopaoniku. Treba je svakako imati. Izdranje Geokarta, Beograd.

labello
09.02.2006, 02:02
Hvala na brzom odgovru! :)

Znam da je glupo ali moram da pitam, da li npr. mogu da stignem nekom stazom za setanje od Rtnja do Konaka i sl?

KOP_MANIA
09.02.2006, 06:21
Hvala na brzom odgovru! :)

Znam da je glupo ali moram da pitam, da li npr. mogu da stignem nekom stazom za setanje od Rtnja do Konaka i sl?


Mozes. Ja mislim da ima put iznat rtnja.

KOP_MANIA
09.02.2006, 06:22
Hvala na brzom odgovru! :)

Znam da je glupo ali moram da pitam, da li npr. mogu da stignem nekom stazom za setanje od Rtnja do Konaka i sl?


Mozes 100%. Ja mislim da ima put iznat rtnja.

milos79
09.02.2006, 12:48
Hvala na brzom odgovru! :)

Znam da je glupo ali moram da pitam, da li npr. mogu da stignem nekom stazom za setanje od Rtnja do Konaka i sl?

Mozes 30% kroz sumu, a 70% po putu. Onih 30% je od Rtnja niz stazu, pa preko mostica i kroz sumicu dok se ne izbije na spajanje glavnog puta i onog sto se spusta od Granda.

Super Girl
09.02.2006, 14:01
E, je*esh me ako mogu da objasnim, ali ajde pokushacu :) Kao prvo, otvorenog je tipa i radi od 14-21 (ili 22, nisam siguran). Prodje se iza Granda i prati se put prema Konacima, s tim shto se na prvoj raskrsnici (2 puta, levo i desno), ide desno. Idesh posle toga samo pravo, nekih 300-400 metara, sa desne strane je odmaralishte. Pozdrav.
Ajde molim te jos jednom,jel se krene od Granda i ide glavnim putem,prema Konacima,ili iznad Granda,kod staza?Nisam bas razumela.I kako se zove to odmaraliste,ili ima neki poznatiji objekat pored njega?Jel u blizini kasarne,posto je vojno odmaraliste?Bas bi mi pomogao ako bi jos jednom objasnio,posto idem 18.feb.u Konake,bez klope,a idemo na minimum troskova-pa bi ovo bilo idealno resenje za hranu!Hvala!

Petar
11.02.2006, 01:59
Glavni put, prema konacima, na taj sam mislio. I ne znam tacno gde je kasarna i mozda je to ista stvar. Uglavnom, da bi ga nasla, kreni iza Granda, izadji na put i pitaj bilo koga za Vojno odmaraliste, objasnice ti. Tako smo i mi nasli. Inace, sad sam se setio jos nesto...Capriciossa 155 dinara, sasvim dovoljna da se najedes, a i skroz je dobra :)

oddball
11.02.2006, 07:55
@Green:
Good 2 C U :ok: kako je bilo???

@Super Girl:
imash i varijantu prodavnice. u centru se nalazi i neka radnja tipa "pekabeta", prilichno je dobro opremljena a i cene su prilicno slicne beogradskim. pa, ako ste vichni kuvanju... ;)

Super Girl
11.02.2006, 13:17
Hvala Petre,i oddball...za tu prodavnicu znam,samo idem na odmaranje i skijanje-bez kuvanja :) Znam ja jos par dobrih varijanti za klopu-Masinac,Rtanj,tj. Odzaklija...tako da se ne brinem,u svakom slucaju potrazicemo i to Vojno odmaraliste

bojo
11.02.2006, 21:03
Hvala Petre,i oddball...za tu prodavnicu znam,samo idem na odmaranje i skijanje-bez kuvanja :) Znam ja jos par dobrih varijanti za klopu-Masinac,Rtanj,tj. Odzaklija...tako da se ne brinem,u svakom slucaju potrazicemo i to Vojno odmaraliste

jednostavnije receno,vojno odmaraliste se nalazi preko puta vile Ivana, tj kad od konaka krenes prema Rtnju 200 metara sa leve strane videces ulaz u kasarnu,nemoj mnogo da obracas paznju na naoruzane strazare,to je normalno ipak je to vojni objekat... Rucak im pocinje u 13.30,brat mi je na vojnoj akademiji i trenutno gore uci da skija...:yay: :dziveli:

bojo
11.02.2006, 21:08
Rtanje je na sred staze, ustvari mora malo da skrenes sa staze da bi dosla do njega :).
Po meni je to najbolji odnos ulozenog i dobijenog....atmosfera je super, bar je bila pre 3 godine kada sam zadnji put bio, posto su sve mladi ljudi...
Hrana je bila malo tanja, pa sam stajao po dva puta u red :), postoji kafanica u kojoj se sluzi cuveni pasulj i kupus
Ne znam ko sad tacno drzi taj objekat (vlajda studenti tehnike ili tako nesto) i da li uopste moze da se ide u njega ako nisi iz te organizacije.

a ako malo brze skrenes tj ako ludacki brzo skrenes mozes i da skocis i doletis do zida kao sto se desilo pre neki dan... :couto: sreca pa su stavili neki panj na onu policu za skije pa nije bilo razbijenog prozora...pazljivo...:glavaozid

Petar
12.02.2006, 16:18
@Green:
Good 2 C U :ok: kako je bilo???


Vr` :) Nisam video nijedan oblak 7 dana, staze ok sredjene. Ma extra. Kad idete vi na Bansko? Sad valjda nesto skoro? Lepo se provedite u svakom slucaju...

oddball
12.02.2006, 18:00
25. februara pali nas 16-oro, tj pola autobusa :ok: danas se vidjam sa cali-jem da mu dam drugu ratu.
sledeci put kada se budemo organizovali stekni kintu pa da idemo zajedno. kapiram da ce sledece sezone pasti borovec.

@admin:
sry 4 offtopic

Petar
14.02.2006, 00:12
Au, koliko ce da vam bude dobro :) Sledece sezone cu definitivno ici...

anicic
13.02.2007, 14:51
zna neko kakav je hotel dijamant,i kako je na kopaoniku u maju???:ok:

Sergio Inc
26.02.2007, 23:20
Bio sam na planini 10 dana 25.01-04.02 i, sto se tice provoda, cena, ljubaznosti osoblja i posebno, muzike, Klub Mozzart je jedino kulturno mesto gde se moze dobro provesti. Jedino sto su ih panduri zatvarali tacno u 2, a cuo sam da je razlog tome sto je milicija korumpirana od strane nekih lokala kojima nije problem da rade do 5.