PDA

Pogledati punu verziju : Atomic



vrag
25.01.2006, 11:24
Moze li neko da mi kaze gde mogu da nadjem opremu Atomic,
konkretno interesuje me skija GS 11 ili GS 9 i cipele Atomic Race B 10.
Zna li neko priblizne cene?

boki04
25.01.2006, 12:42
Pogledaj u Beo Sportu oni imaju ceo Atomic-ov program evo br tel. 011/21-20-491 i 011/308-77-24

vrag
25.01.2006, 15:05
Hvala:dziveli:

boki04
25.01.2006, 15:21
Nema na cemu! Drago mi je da mogu da pomognem

DarthKalEl
06.03.2006, 01:00
Pih, u Beosportu nema ni GS9 ni SL11 ni SL9.

stekan
06.03.2006, 08:29
Vidjeh neki dan u Vitezu (BiH) u GMS-u Atomic GS11 za 480KM (240E) i GS9 za 800KM (400E). Cijene su bez vezova i na njih imaš 20% popusta. GS11 je model od prošle, a GS9 od ove sezone. Neox vezovi su bili čini mi se oko 280KM.

inskk
07.03.2006, 16:04
Comprex u Avaz Centru u Sarajevu ima puni Atomic asortiman, ukljucujuci i odjecu.
Cijene sasvim ok :ok: , oni su ovlasteni ditributer. Broj tel +387 33 466-852

Nazalost, mislim da je to isuvise daleko od Brezovice...;)

tataratira
09.03.2006, 13:12
Comprex u Avaz Centru u Sarajevu ima puni Atomic asortiman, ukljucujuci i odjecu.
Cijene sasvim ok :ok: , oni su ovlasteni ditributer. Broj tel +387 33 466-852

Nazalost, mislim da je to isuvise daleko od Brezovice...;)

e hvala na broju, kanim se već par dana da se promuvam tamo samo
nikako da se nakanim ali nameračio sam se na SX 9 ili 10 i neku jaknicu
samo čekam da otopli :smoke: da vidimo koja je najniža cijena

inskk
09.03.2006, 13:52
SX 9 sa ako se ne varam Neoxom je bio jos polovinom januara 700 KM, ne znam koliko su sada, vjerovatno nize. SX 10 sa Neoxom 412 su bile cini mi se oko 900 KM...

skiman
05.05.2007, 12:21
Zanima me kdo od vas ima smuči Atomic GS 11?

skiman
05.05.2007, 12:27
Da se predstavim: www.youtube.com/watch?v=crtLdfBzoEs
www.youtube.com/watch?v=j0fb4vErTCc&mode=related&search=

oggy
08.05.2007, 17:00
Lijepo!

Al samo da znas, na forumu ce pokusati da te preobrate na skije sa drvenim jezgrom :D

wlad
08.05.2007, 23:54
Ne samo pokušati, nego i uspeti ako učestvuješ u diskusiji duže od mesec dana :D.

skiman
09.05.2007, 09:29
Ma lahko govorijo, kaj hočejo....Za mene je ta skija Ferrari med skijami......Trda, zanesljiva, z dobrimi kantami...Skratka smučka za trde-ledene terene (režeš led, ko puter)......Drugega ne rabim.......:smoke:

Sapa
09.05.2007, 09:52
Ma covjek je ne popravljiv,.it’s waist of time. Usao je vec u godine kad je tesko uticati na njegovu viziju zivota. ;) Osim toga covjek je “piste tigar” i kako i sam kaze voli da sijece led ko puter, dakle model koji koristi i jeste ferrari za te rabote. Slazem se da za tvrdu i zaledjenu pistu nema bolje skije od Atomica. Ampak, ko voli da skija po ledu :confused:

a jesi vozijo neki sx 10 ili 12???

Lep pozdrav za :ski:- mana

skiman
09.05.2007, 11:09
Ma covjek je ne popravljiv,.it’s waist of time. Usao je vec u godine kad je tesko uticati na njegovu viziju zivota. Osim toga covjek je “piste tigar” i kako i sam kaze voli da sijece led ko puter, dakle model koji koristi i jeste ferrari za te rabote. Slazem se da za tvrdu i zaledjenu pistu nema bolje skije od Atomica. Ampak, ko voli da skija po ledu

a jesi vozijo neki sx 10 ili 12???

Lep pozdrav za :ski:- mana

Dober začetek tvojega posta . Naše Pohorje ima prenizko nadmorsko višino, zato smo ob zelenih zimah popolnoma odvisni od umetnega snega. Snežni stadion (World cup Golden fox) se konča na reci in piši 300 in nekaj nadmorske višine. Tako smo prisiljeni voziti Ferrarije, ker je na tej progi od npr. 100 dni vsaj 80 živi led......Tudi ti bi se v danih razmerah z veseljem vozil po ledu oz. trdi progi (druge možnosti ni). Na SX 10 ali SX12 še nisem smučal, ima pa jih kolega (SX 12), kateri mi je rekel (ko je preizkusil moje GS 11), da ni čutil neke bistvene razlike...... Povedal je, da sta obe smučki "strava" za voziti na full (seveda v jutranjih urah, ko so steze prazne). Taki pač smo, radi smo prvi na smučišču, vozimo cca 2 uri na skoraj praznih progah, potem pa na pivo:cug:. Glede mojih let, bi me že lahko srečala pamet, toda jaz zares rad vozim na polno........Ajde, da ne se.....em preveč:bootyshak Pozdravlja vas Skiman:sm018: . P.S. Če se kdo od vas znajde v naseldnji sezoni na MB Pohorju, naj me kontaktira na PM, da mu dam GSM, pa se lahko srečamo, da vam pokažem lepote Pohorja......:yay:

Sapa
09.05.2007, 11:33
Skiman i ovo je fakat, vi na takvim stazama i toj nadmorksoj visini imate led 50 od 100 ski-dana u godini zar ne???
Ni ja ne bih experimentisao sa drugim skijama, kad znam da su ti Atomici naj-pogodniji za takve “snjezne uslove” kao na Pohorju, tj za disciplinu ‘figure-skating’.
Ali ipak!!! Hocu da kazem, ti posjedujes jedan citav Atomic quiver i sve je u race-stilu, a zar nemas zelju da nabavish neku ‘shiroku’ skiju sa mekshim flexom???
Ti ides redovno i u Aut i u It.(a imas i Rogle, Kanine…..), pa tamo se nadje i solidnih offpiste-terena na kojima pozelis da surfujesh a nesamo da se trkash, zar ne??? …..a ako bash mora Atomic; zar ne pomislish da quiver nadopunish sa jednim parom: big daddy, sugar daddy, Stamp ili urban triplex???? Oke razumijem ti si piste-perfekcionista (nothing wrong with it), ali ipak.....

Izvini ako sam malo naporan, navici ces se vec :smoke:

PS
Hvala na tvom domachinskom pozivu :ok: ja sam redovno u Slo, pa ko zna....

skiman
09.05.2007, 11:50
Skiman i ovo je fakat, vi na takvim stazama i toj nadmorksoj visini imate led 50 od 100 ski-dana u godini zar ne???
Ni ja ne bih experimentisao sa drugim skijama, kad znam da su ti Atomici naj-pogodniji za takve “snjezne uslove” kao na Pohorju, tj za disciplinu ‘figure-skating’.
Ali ipak!!! Hocu da kazem, ti posjedujes jedan citav Atomic quiver i sve je u race-stilu, a zar nemas zelju da nabavish neku ‘shiroku’ skiju sa mekshim flexom???
Ti ides redovno i u Aut i u It.(a imas i Rogle, Kanine…..), pa tamo se nadje i solidnih offpiste-terena na kojima pozelis da surfujesh a nesamo da se trkash, zar ne??? …..a ako bash mora Atomic; zar ne pomislish da quiver nadopunish sa jednim parom: big daddy, sugar daddy, Stamp ili urban triplex???? Oke razumijem ti si piste-perfekcionista (nothing wrong with it), ali ipak.....

Izvini ako sam malo naporan, navici ces se vec :smoke:

PS
Hvala na tvom domachinskom pozivu :ok: ja sam redovno u Slo, pa ko zna....

A veš, da v tej smeri pa še nisem razmišljal.....Mogoče ravno zaradi tega, ker je Pohorje tako nizko.....Pred 20 leti smo najbolj uživali, ko smo se z Areha peljali do hišnih vrat (mesto Ruše izpod Pohorja, odkod drugače izviram) in to po travnikih, kjer se še nihče ni vozil.....Extra feeling......Res je, da smučam v Alta Badii ali nekje v Avstriji po en teden, vendar tudi tam iščem po večini strme in ledene terene (pojem proge zame je Gran Risa med 8.30 do nekje 10.30 ure dopoldne-potem tako pridejo kamikaze Italijani in je bolje opraviti premik proti Arrabbi). Meni je to podobno, kot nekomu iti na Grobnik (ali pri vas na Batajnico) in z super športnim"RR" motorjem odpeljati par hitrih rund na čas, adrenalin nabija, da to ni res.....Nekomu je "majka" skijat preko skal in po 2 m globokem snegu. Mogoče pa si bom res izposodil kakšne freeriderce in probal malo po globokem (Moltaler Gletscher, kateri mi je ravno blizu, je kar primeren).......Kot bi vi rekli: "Sto ljudi, sto čudi-100 žena, 200 sisa....."
Pa da ne boš razumel narobe, tudi sam kdaj po novo zapadlem snegu, vzamem SL 11 in ga malo nažigam po celem snegu......Je svojevrsten feeling, vendar sam mnogo bolj uživam na trdem, ko snega šprica po:bootyshak LP Skiman

Sapa
09.05.2007, 12:08
Bitno je da se spushta na daskama, sve ostalo su formalnosti.:dziveli:

btw. ovaj tvoj zivotni moto (kad je speed u pitanju) ce jako da se svidi nekome sa ovog foruma, no javi ce se on sam.

I sam sam imo priliku da se uvijerim kako je Atomic dobar na tvrdom, postujem, ali nije moj tip 'zene'.

offtopic ali moram da pitam: jesu li poceli da spajaju Kanin i 'Sela Rondu' (tako se nekako zove to skijaliste u Italiji), o tome se prica vec par godina, jel neko shushno kakve pare za to???

skiman
09.05.2007, 12:22
Misliš Sella Nevejo? Da, Italijani so že čisto blizu Kanina, tako da obljubljajo otovoritev oz. povezavo že v naslednji sezoni 2007/08....Tako so povedali zadnjič na TV. Kanin zna biti v naslednjih sezonah zaradi relativno visoke lege in povezanosti z Italijani, kar perspektivno smučišče ob pogoju, da investirajo še dodatno v umetno zasneževanje...:ski: .

Sapa
09.05.2007, 12:36
Super! S obzirom da svracam u Slo, to mi je opcija za buducnost, koliko kilometara staza ce to da ispadne poslje spajanja sa tim italijnima???
, Kanin je jedno od rijetkih skijalista kod vas koje je iznad 2000m (dobra vam ona gondola iz boveca vozi 3 godine do skijalista:sm008: ).... Malo na skijanje, a onda u Piran na kafu i pivo....zivot zna da bude pravo uzivanje :ski:
Sto se tice tog jutranjeg skijanja prije svih ostalih, to je i moj hobi, ne volim da skijam kroz masu, a svakako sam poslje dva sata intezivnog bavljenja totalno 'out' (kondicija kao u 50-to godisnjaka), pa mi je onda kafana jedini spas.

skiman
09.05.2007, 13:08
Super! S obzirom da svracam u Slo, to mi je opcija za buducnost, koliko kilometara staza ce to da ispadne poslje spajanja sa tim italijnima???
, Kanin je jedno od rijetkih skijalista kod vas koje je iznad 2000m (dobra vam ona gondola iz boveca vozi 3 godine do skijalista:sm008: ).... Malo na skijanje, a onda u Piran na kafu i pivo....zivot zna da bude pravo uzivanje :ski:
Sto se tice tog jutranjeg skijanja prije svih ostalih, to je i moj hobi, ne volim da skijam kroz masu, a svakako sam poslje dva sata intezivnog bavljenja totalno 'out' (kondicija kao u 50-to godisnjaka), pa mi je onda kafana jedini spas.


Dvomim, da kaj več kot 30 km na obeh smučiščih......Nič posebno velikega ne bo to. E točno to, 2-3 ure smučanja do daske je popolnoma dovolj. Nikoli nisem razumel ljudi, ki se hvalijo, da lahko na polno smučajo od 9-16 (zraven pa pozabijo povedat, da so trikrat pili pivo na koči, potem kosilo, pa kavica in ostalo). Intenzivno se da smučat, po moje, maksimalno 4 ure, vse kaj je več je bolj tako-tako......:ski: :ok:

Sapa
09.05.2007, 13:17
Nikoli nisem razumel ljudi, ki se hvalijo, da lahko na polno smučajo od 9-16 (zraven pa pozabijo povedat, da so trikrat pili pivo na koči, potem kosilo, pa kavica in ostalo). Intenzivno se da smučat, po moje, maksimalno 4 ure, vse kaj je več je bolj tako-tako......:ski: :ok:

Hahaha, ni kada sam imao puno bolju kondiciju nisam mogao da izdrzim citav dan, a kamoli sad...ono jes', trudim se, posto sad skijam 2x po sedmicu dana, onda pokusavas da iskoristis do maximuma,
ampak zdej: 12 uri, vec klicam: "kosilo&pivo so na mizo", 'soncane brile' na nos i pravac terasa....u 14:00 opet na skije (a citav organizam protestvuje), ali onda samo offpiste do 16:00....:sm019: