PDA

Pogledati punu verziju : Polaganje za licencu instruktora



milos_pg_91
10.05.2011, 18:02
Posto nisam znao u kom forumu da napisem ovo, evo neka bude Durmitor, jer se gore svake godine odrzavaju seminari za polaganje i obnavljenje licenci instruktora. Razlog sve ove price je sledece. Naime, osnovano je crnogorsko udruzenje ucitelja i trenera skijanja Crne Gore(CUUTS), pod pokroviteljstvom ministarstva sporta i skijaskog saveza CG. Oni su sada jedini nadlezni za izdavanje licenci kod nas. Sekretar udruzenja je Luka Zugic. Toliko za sada znam, uskoro detaljnije informacije.

wlad
11.05.2011, 11:39
A šta je sa MASI (http://www.montenegrointerski.org/)-jem? Ne vidim razlog zašto oni ne bi mogli da izdaju/produžavaju licence ako su članice međunarodnih ski/snowboard organizacija? (čini mi se da to nema veze sa državom)

milos_pg_91
12.05.2011, 10:53
I meni je to previse cudno.. Postavio sam im isto pitanje i jos nisam dobio odgovor..

milos_pg_91
16.05.2011, 17:43
Sad mi je sekretar ovog udruzenja rekao da se ovo radi preko ski saveza, a da se radi na tome da svi centri u CG priznaju iskljucivo licence CUUTS-a(nebitno da li su oni medjunarodno priznati, jer navodno preko niko ne priznaje licence osim svojih).
Rekao mi je i da rade kvalitetno, i da spremaju vrhunski seminar. Za sada toliko.