PDA

Pogledati punu verziju : Da li je moguće?



Stevs
16.03.2005, 02:00
Da li je moguće da ne postoji backup stare baze i da neće biti konvertovana stara baza?!
Da li je moguće da su svi postovi i sve informacije koje su skoro godinu dana skupljne na ovom forumu otišle u nepovrat?
Da li je moguće da forum nema administratora i moderatore koji će uređivati isti?
Da li je moguće da site http://www.skijanje.co.yu koji ima more korisnih informacija ima tako očajan, nefunkcionalan, nepregledan i ružan site?
Da li je moguće da dva - tri dana stoji hackovan forum i da niko ne gleda mailove koje sam slao sa upozorenjem da će neko dokrajčiti forum?
Da li je moguće da e-mail adrese nisu ažurne?
Da li ...

:mad: :mad: :mad:

logic
16.03.2005, 03:05
taman kada je trebalo da prevazidjemo kriticnu granicu i konacno sakupimo broj postova i informacija dostojan ozbiljnog foruma ~ puf!
ali dobro, sacekacu podelu foruma po regijama pa da se raspisem...

slemica
16.03.2005, 12:04
Prvo sajt je odlican ako uzmemo u obzir da niko ne placa administratorima i webdizajnerima sajta vec to rade zato sto su zaljubljenici u skijanje, tako da mislim da ne bi trebalo da se ljutimo, trebalo bi da pomognemo Zoranu idejama a ne kritikama.

Arijel
16.03.2005, 12:38
"Ideja" je bilo vise nego dovoljno - da je sajt ruzan, zastareo, nepregledan, kako da se najjednostavnije osvezi i tome sl. no to nikoga nije pogodilo... (stevs lepo sve pobroja)

Potpuno sam odusevljena cinjenicom da je izgubljena cela baza!!! Kako li je samo bila koncepirana.... Fenomenalno ! :D

DB developer

Misko
16.03.2005, 13:28
Da li je moguće da ne postoji backup stare baze i da neće biti konvertovana stara baza?!
Da li je moguće da su svi postovi i sve informacije koje su skoro godinu dana skupljne na ovom forumu otišle u nepovrat?
Da li je moguće da forum nema administratora i moderatore koji će uređivati isti?
Da li je moguće da site http://www.skijanje.co.yu koji ima more korisnih informacija ima tako očajan, nefunkcionalan, nepregledan i ružan site?
Da li je moguće da dva - tri dana stoji hackovan forum i da niko ne gleda mailove koje sam slao sa upozorenjem da će neko dokrajčiti forum?
Da li je moguće da e-mail adrese nisu ažurne?
Da li ...

:mad: :mad: :mad:

Stevs nije ti ovo benchmark :), nego mogli bismo da napravimo pool kako bi trebale da izgledaju rubrike na forumu, cini mi se da predhodne i nisu bas bile najbolje organizovane.

Hurmiza
22.03.2005, 12:08
Ukoliko je neko citao neke postove koje sam postavio na starom forumu mogao je da vidi da sam nazalost predvideo ovaj sled dogadjaja kad sam predlozio organizovanje udruzenja ljubitelja skijanja. Tad sam predlozio da se od clanarine plate ljudi koji bi radili na razvoju site-a. Administrator ocigledno uvredjen ovakvom idejom posle par dana skinuo je moj post.
Ali desilo se to sto se deslio, i one recenice tipa lepo sam vam rekao mislim da ne piju vodu. Sve u svemu ovo je za nauk amaterima koji se bave odrzavanjem site-ova. Jedan od najlboljih foruma u zemlji je nepovratno izgubljen.

nesco
22.03.2005, 12:22
Ajde da se svi aktivnije ukljucimo i ponovo napravimo dobar forum.