PDA

Pogledati punu verziju : Ski pas-doplata za Tri Doline



boris
18.02.2011, 16:38
Interesuje me sledece: ako imas ski pass nekog skijalista iz Maurienne doline da li mozes skijati uz doplatu(mislim da varira od 17-23e/dan) u tri doline samo jedan dan ili mozes vise dana za vreme trajanja ski passa?
Ko ima neku informaciju nek' podeli sa nama:ok:.
Hvala i pozz:ok:

milos79
19.02.2011, 03:07
Interesuje me sledece: ako imas ski pass nekog skijalista iz Maurienne doline da li mozes skijati uz doplatu(mislim da varira od 17-23e/dan) u tri doline samo jedan dan ili mozes vise dana za vreme trajanja ski passa?
Ko ima neku informaciju nek' podeli sa nama:ok:.
Hvala i pozz:ok:
50 evra je doplata za 6 dana.

boris
19.02.2011, 10:59
Evo primer za skijaliste Valloire:

Val-Thorens and the 3 Valleys: only 30 minutes from your appartment by car, have an access to Val-Thorens ski area via Orelle cable-car and benefit from exceptional rates by presenting a valid 2 t 21 day skipass "Galibier-Thabor".
Ovde je sve sasvim jasno.
Samo me zanima da li tu povoljnost mozete iskoristiti samo jednom ili vise puta za vreme trajanja maticnog skipassa?

admin
19.02.2011, 22:06
Uz najmanje 2-dnevni ski pas iz ski centara:

Val Cenis, La Norma, Valfrejus

Doplata za:
- Orelle/Val Thorens : 18 €
- Orelle + Val Thorens + Les Menuires : 22 €
- Les 3 vallées : 25,50 €

boris
23.08.2011, 12:01
Uz najmanje 2-dnevni ski pas iz ski centara:

Val Cenis, La Norma, Valfrejus

Doplata za:
- Orelle/Val Thorens : 18 €
- Orelle + Val Thorens + Les Menuires : 22 €
- Les 3 vallées : 25,50 €

Da li to znaci da ako imam visednevni ski pas za Val Cenis mogu neogranicen broj dana(u duzini trajanja ski pasa) da skijam u Tri Doline (uz doplatu naravno)?

Sve ovo pitam jer imam varijantu da dobijem ski paket za Val Cenis jako jeftino,pa bih volio par dana da skijam u 3D.

plageton
25.08.2011, 10:58
Pa valjda znači. Doplatiš toliko koliko piše i skijaš se i u 3D, ako hoćeš i svaki dan. Proveri ipak, ne znamo kakav je taj tvoj ski-paket.

boris
25.08.2011, 16:04
Pa valjda znači. Doplatiš toliko koliko piše i skijaš se i u 3D, ako hoćeš i svaki dan. Proveri ipak, ne znamo kakav je taj tvoj ski-paket.
Planiram u januaru porodicno skijanje u Francuskoj.
Smestaj jednu nedelju Valmenier a drugu Val cenis. Naravno ja bih par dana preko Orelle-a skijao i u tri doline.
Lovim last minute ponude stranih agencija(app.smestaj + ski pas) za dvoje odrslih i troje dece....