PDA

Pogledati punu verziju : Iznajmljivanje skija na kopu ...



vuca
07.02.2011, 00:17
poz ljudi,

Posto sam definitivno odlucio da ove godine ne kupujem skije, moracu da ih iznajmim. od 20. februara sam u Brzecu i trebace mi samo skije na nedelju dana (pancerice i stapove imam).
Da li mi mozete preporuciti neki ski servis gde da iznajmim skije? Cena nije toliko bitna (nacuo sam da su skije oko 400 din dnevno), male su rallike ako ih uopste i ima, ali meni je potreban ski servis koji ima dosta skija, gde bih mogao da izaberem ono sto hocu. Znaci preporucite neki ski servis sa dobrim izborom smuchki :)

Hvala unapred

vuca
08.02.2011, 19:53
Da li je moguce da niko nema ni jedan dobar ski servis da preporuci? Mislim, naci cu ja i sam, ali ne bi bilo zgoreg da me neko uputi na neki dobar, da ne lutam vec odmah po dolasku ...

ski&sun
08.02.2011, 20:00
Imas Beosport u krugu Konaka, imaju dobar izbor skija i rekreatvnih i race daski. Imas superrrr servis u Grandu, gde ces naci maltene nove skije, ali ce te one kostati oko 2,000 din dnevno :sm022:
Mislim da ce Beosport biti pravi izbor, sve je to uglavnom isto. Prosetaj Konacima, imas nekoliko ski servisa sve jedan do drugog. U Hotelu Angella (renovirani deo Konaka) imas Gala sport skijasnicu, ona je sa donje strane Konaka, znaci gde su stari tenis tereni i iz nje izlazis pravo na Malo jezero.
Poz

jopopo
08.02.2011, 20:58
Imaš Beosport i u Jugobanci, tamo možeš da iznajmiš ali i da ostaviš skije na kraju dana ako si ih uzeo u Konacima, da ih ne bi nosio do Konaka.

vuca
08.02.2011, 23:36
znaci Beosport ... hvala na predlogu

Ta fora sa ostavljanjem skija je ok, ali ja cu biti u Brzecu, auto ostavljam na jarmu tako da cu da ih nosim sa sobom, nije problem ...

Jel znate koje su cene u Beosportu?

danens
18.02.2011, 12:26
Ja cu da iznajmim komplet (skije, pancere i stapove) u Beosportu u NS i ovde kosta 3700 din

vuca
18.02.2011, 18:26
Ja sam zvao beosport u konacima i cena je 3000 za 6 dana i 7. dan je gratis. Pitao sam samo za skije i to su mi kazali ...

Cingis
01.01.2012, 17:44
Pozdrav, sve! Puno sreca u novoj godini!
A kakav je skie opremove kvalitet u Beosportu? Koliko godine su skije u najmu? Ima li skije za ekspertno skijanje?
(Izvinite molim moj jezik - sam rus :) )

Cingis
07.01.2012, 13:31
Drugovi! Ne hocem da ponesem sa sobom skije (putujem avionom) zato sto prevoz ce kosta vise od iznajmlivanje. Je li moguce da iznajmem dobre opreme na Kopu? Ili bolje da ponesem svoje skije?

Lynx
07.01.2012, 15:22
Najbolje bi bilo da ti odgovori neko ko je ove godine tamo rentirao opremu, ja sam uzimao pre dve godine i nudili su mi razne varijante, imali su nove od te sezone, starije i neke vip koje su koštale dosta više.

Evo ti link sa njihovog sajta pa pogledaj cene i zaključi da li ćeš da nosiš svoje ili ne: http://www.ski.rs/pdf/rentiranje_cenovnik.pdf

Cingis
07.01.2012, 17:18
...Evo ti link sa njihovog sajta pa pogledaj cene i zaključi da li ćeš da nosiš svoje ili ne: ...
Hvala lepo na linku!