PDA

Pogledati punu verziju : Borovec 2006 smeštaj, cene



iskra
10.10.2005, 11:30
Da li neko zna kako iznajmiti kolibu na Borovecu i da li se isplati ici van agencije, preko neta naći smeštaj napr.?
Koje su uopšte cene?
Da li je bolje u Bugarskoj ili na Visokim Tatrama?

Green
10.10.2005, 15:03
Nisam bio na Borovecu, ali na Pamporovu (isto Bugarska) jesam. Anywayz, za sve informacije o bugarskim ski centrima...www.bulgariaski.com

oddball
11.10.2005, 11:09
ili idi preko www.skijanje.co.yu pa skijaski centri i tamo imas ponudu za sve poznate i manje poznate ski centre. prelistaj stranu, nacices nesto sigurno. pricao sam sa popom juce i zainteresovao sam ga za bansko, cena smestaja je vise nego smesana a restorani nisu skupi uopste. dogovorio sam se sa njim da malo broceprkam po netu i da vidim sta povoljno moze da se nadje i da javim za cene u banskom.

wlad
11.10.2005, 15:26
Javi ako nadjes neki povoljan smestaj / aranzman (najpovoljniji naravno ;)) u Banskom, i ja sam zainteresovan za Bansko :).

adwarf
12.10.2005, 00:27
E stvarno vredi li zimovati u Bugarskoj? Kakve su staze u odnosu na Kop, cene i koji ski centar je najbolji? Zainteresovao sam se ali me interesuju komentari ljudi koji su bili tamo.

Green
12.10.2005, 15:58
Poredjenje sa Kopom bilo koja od 3 najveca ski-centra tamo (Bansko, Borovec, Pamporovo), nema smisla :D Blago recheno, razlika je ogromna, pochevshi od kvaliteta staza, do sredjivanja istih, cena, usluga itd.

stevan
12.10.2005, 16:19
Poredjenje sa Kopom bilo koja od 3 najveca ski-centra tamo (Bansko, Borovec, Pamporovo), nema smisla :D Blago recheno, razlika je ogromna, pochevshi od kvaliteta staza, do sredjivanja istih, cena, usluga itd.

Mislis, poredjenje Kopa sa njima?

oddball
14.10.2005, 11:55
bugarska je raj za nas. nije skupo, a staze su loodilo. i redovno se sredjuju!!! predposlednji dan sam se spustao sa vrha skijalista i padao je jak sneg, a masina za ratrakovanje je sredjivala staze kao da sunce sija. i to je ono sto me je odusevilo. pice masine po ceo dan. naravno to znaci da morate gledati kuda se spustate cisto da se ne bi skucali u isti :D . a sto je meni najvaznije staze nisu monotone i ukrstaju se na nekoliko mesta tako da se mozete ceo dan spustati a da ne idete istim putem dva puta :) sto je eXtra!!!!