PDA

Pogledati punu verziju : BJELASICA ski vikend u Februaru - kakvo je raspolozenje???



admin
20.01.2006, 13:26
[quote=
Niko ne komentariše Miškov/Mladenov predlog za Bjelasicu ski vozom tri dana (u februaru)??!!!????[/quote]

Zavisno od raspolozenja i mogucnosti zaposlebnih, mozda treba uzeti u obzir i mogucnost da se ode i na dva dana skijanja, odnosno da se iz Bgd vozom podje u petak uvece.

Diskusija oko prevoza se odvija na temi: Ski centra Bjelasica (http://www.skijanje.co.yu/forum/showthread.php?t=154&page=11). . . Ako bi poceo da radi Ski voz iz Beograda bilo bi najbolje, obzirom da je tada obezbedjen transfer od zelezn. stanice do grada.

Ako bi mogao, bilo bi dobro da se @Wlad raspita za mogucnost najpovoljnijeg smestaja (Cile, Jelka, Dom mladih, ... ???) za opciju jednog ili dva polupansiona, kao i za transfer do skijalista.

A i da vidimo i kakvo je nase raspolozenje za termin i na koliko dana:
I nedelja: 3, 4, 5. Februar
II nedelja: 10, 11, 12. Februar
III nedelja: 18, 19, 20. Februar
IV nedelja: 24, 25, 26. Februar

SkiBata
20.01.2006, 14:29
OOOOPS! NIsam video da je otvoren ovaj thread! Izvinjavam se na postu u MANIJACIMA! Raspoložen, ali, ponavljam, ni sam nisam još uvek načisto u vezi sa terminom. Varijanta petak posle posla, pa do nedelje u neka doba meni odgovara.
Poz,

Stevs
20.01.2006, 15:06
Ja sam zainteresovan ali bih mogao tek u prvoj nedelji marta s'obzirom da sam na Kopaoniku do 11 februara, a možda i duže, a posle toga imam slavu i rođendan:)

Misko
20.01.2006, 17:04
Evo sad sam bio do Pop-a, i on je za a neka u ovom treadu ljudi pisu kad bi im najvise odgovaralo da idemo, vikend koji prikupi najvise glasova pobedjuje, i da ne bi bilo lose da pisu da li su u mogucnosti da uzmu slobodan dan/pobegnu iz skole pa da idemo cetvrtak noc da bismo spavali 2 a skijali 3 dana.

CrazyKong
20.01.2006, 17:13
Ja poznajem neke ljude tamo koji se bave izdavanjem smestaja, cak se i nalaze na onom flyeru sto je neko postovao.
Cucu se sa njima da vidim kakve su opcije moguce....ali sam siguran da bi to bio najbolji odnos cene/kvaliteta.

wlad
20.01.2006, 19:09
Odgovor sa druge teme (manijaka):



Ako bi mogao, bilo bi dobro da se Wlad raspita za mogucnost najpovoljnijeg smestaja (Cile, Jelka, Dom mladih, ... ???) za opciju jednog ili dva polupansiona, kao i za transfer do skijalista.


Ima dosta kombinacija, predpostavljam da bi vam organizovali prevoz ako vas ima dosta, tj. da bi svako organizovao ;). Znam da Jelka ima organizovan prevoz. Za Čileta nisam siguran da li standardno voze, ali bi vam 100% organizovali prevoz ako bi došli.

Zavisi naravno šta vama treba, znam i za dobre sobe (2krevetne), apartmane u privatnim kućama i sl.

Generalno ležaj ide oko 10EUR dnevno, PP oko 20tak.. Ako uzmete privatno apartman sigurno ide cena dole.

Opet kažem, zavisi šta vam treba i koliko vas ide :). Recite šta vam treba i daću vam sve informacije :).

Možete da uzmete i 1PP, ali onda morate unapred da rezervišete i cena verovatno ide malo gore.

wlad
20.01.2006, 19:13
I da, ne postoji ski voz na relaciji BG-Kolašin, ski voz ide na relaciji Bar-Mojkovac ("obidje" Kolašin, a iz Mojkovca ima bus veza za Žabljak).

Što se tiče smeštaja pogledajte:

http://vladika.com/wlad/ski/bjelasica_komovi1.jpg

Pored toga imam kontakt za 1 dobar smeštaj (sobe i apartmani), mada mogu i Jelka (koja je ujedno i agencija) i Čile isto da nadju privatan smeštaj..

Symon
20.01.2006, 19:14
:yay: :yay: :ski: zainteresovan sam maximalno u svakom terminu koji odgovara MANIJACIMA i naravno sto duze:yay: :ok: pozdrav

jovanitZa
20.01.2006, 19:58
aaaaaaaaa i ja sam zainteresovana za ovo :p eeeej SkiBato VEEEEEEEEELIIIIIIIIIIKIIIIIIIIIIIIII pozdrav za tebe :)

Misko
20.01.2006, 20:44
Opet kažem, zavisi šta vam treba i koliko vas ide :). Recite šta vam treba i daću vam sve informacije :).


Pa islo bi nas minimum 20, koliko je moguce obezbediti da 20+ ljudi bude smesteno u jednom smestaju?

Bata Bane
21.01.2006, 00:47
Raspolozen, nebi bilo lose ici radnim danom i izbeci guzvu:obrvajedn

wlad
21.01.2006, 21:38
Pa islo bi nas minimum 20, koliko je moguce obezbediti da 20+ ljudi bude smesteno u jednom smestaju?

Nisam siguran da može, ali nije ni bitno ako su objekti udaljeni 20 metara ;).

Raspitaću se čim se vratim sa skijanja (za 7 dana).

Znači interesuje vas što jeftiniji smeštaj za 20tak osoba? Odgovaraju i veći apartmani..

wlad
21.01.2006, 21:40
Raspolozen, nebi bilo lose ici radnim danom i izbeci guzvu:obrvajedn

Prijatelji su mi javili da je danas (subota) na Jezerinama bila velika gužva. Mada je ovo udarno vreme: sunce, raspust, vikend :). Bilo koji od tih uslova da nije ispunjen na Jezerinama nema gužve :).

marinko rokvic
22.01.2006, 00:52
ma nije ni vikendom nesto strasna guzva, samo kad prodje raspust, ali se sprema strasna hladnoca od ponedjeljka

Mladen
23.01.2006, 13:45
I da, ne postoji ski voz na relaciji BG-Kolašin ...


Sta kazu, 'oce li ga biti ove sezone ?!? :mad:

Micki2
23.01.2006, 17:51
Cao,

:yay: Vrlo sam raspolozen za ski vikende tokom cele zime. Ima nas dvoje, ali cenim da bi mogao da privucem jos koga.

Odgovara nam svaka kombinacija od 17h u petak do nedelje popodne. Posebno nam igra neki zajednicki prevoz, mini bus ili sl.

Pozz ski ekipi

pop67
23.01.2006, 18:00
Cao,

:yay: Vrlo sam raspolozen za ski vikende tokom cele zime. Ima nas dvoje, ali cenim da bi mogao da privucem jos koga.

Odgovara nam svaka kombinacija od 17h u petak do nedelje popodne. Posebno nam igra neki zajednicki prevoz, mini bus ili sl.

Pozz ski ekipi
Lepo Micki2,pa mozes da se pridruzis SKI MANIJACIMA i da zajedno skijamo i druzimo se jer kako mozes procitati nas ima prilicno!Pozdrav,POP:dziveli:

ai_ski
24.01.2006, 12:38
Nije bas da nam ide na ruku red voznje... Ali moze i da se iskombnuje nesto i bez tog famoznog ski voza. Samo sto bi neko od manijaka stalno nastanjenih u tim predelima trebao da organizuje transporte od Z stanice u Kolasinu na dalje.

Moj predlog je da krenemno vozom 511 (mada je to poslovni i malo je skuplji) iz Beograda dan pre zvanicnog pocetka skijanja a da se vracamo vozom 812.

Allternativa je da krenemo vozom 813 (on je ranije imao i kuset kola) pa da spavamo do Kolasina... Ali ako neko ima problema da spava u vozu, njemu nece bas biti prijatno...

Ajde ja cu na sebe da preuzmem da saznam koliko bi nas kostale karte u grupnoj varijanti. Svojevremeno kada sam organizovao neke grupne pohode uspevali smo da dobijemo tako mizerne cene da je bilo smesno.

Beograd-Kolasin

voz train polazak departure dolazak arrival
811 10:10 16:44
511 14:10 20:11
813 22:10 04:51

Kolasin-Beograd
voz train polazak departure dolazak arrival
810 11:55 18:37
510 15:25 21:25
812 23:05 05:42


Javim Vam sutra, najkasnije prekosutra.

Mladen
24.01.2006, 16:22
Nije bas da nam ide na ruku red voznje... Ali moze i da se iskombnuje nesto i bez tog famoznog ski voza. Samo sto bi neko od manijaka stalno nastanjenih u tim predelima trebao da organizuje transporte od Z stanice u Kolasinu na dalje.

Moj predlog je da krenemno vozom 511 (mada je to poslovni i malo je skuplji) iz Beograda dan pre zvanicnog pocetka skijanja a da se vracamo vozom 812.

Allternativa je da krenemo vozom 813 (on je ranije imao i kuset kola) pa da spavamo do Kolasina... Ali ako neko ima problema da spava u vozu, njemu nece bas biti prijatno...

Ajde ja cu na sebe da preuzmem da saznam koliko bi nas kostale karte u grupnoj varijanti. Svojevremeno kada sam organizovao neke grupne pohode uspevali smo da dobijemo tako mizerne cene da je bilo smesno.

Beograd-Kolasin

voz train polazak departure dolazak arrival
811 10:10 16:44
511 14:10 20:11
813 22:10 04:51

Kolasin-Beograd
voz train polazak departure dolazak arrival
810 11:55 18:37
510 15:25 21:25
812 23:05 05:42


Javim Vam sutra, najkasnije prekosutra.

Bravo care ! :yay: :yay: :dziveli:

Petar
24.01.2006, 21:50
Da li ste sigurni da bi ishli vozom? :( Ishao bih sigurno, ako je 3-ci, ili 4-ti vikend.

Micki2
24.01.2006, 22:53
Lepo Micki2,pa mozes da se pridruzis SKI MANIJACIMA i da zajedno skijamo i druzimo se jer kako mozes procitati nas ima prilicno!Pozdrav,POP:dziveli:


Upisite me.

Sto se tice Bjelasice, legla bi mi prva ili druga nedelja. Da li neko zna koliko bi nas kostalo po coveku da odemo mini busom? Krenemo u petak oko 16 tamo smo oko 22-23h, i orni za sutradan. Nazad u nedelju oko 16h. Igra li ovaj predlog? :obrvajedn

pop67
24.01.2006, 22:58
Upisite me.

Sto se tice Bjelasice, legla bi mi prva ili druga nedelja. Da li neko zna koliko bi nas kostalo po coveku da odemo mini busom? Krenemo u petak oko 16 tamo smo oko 22-23h, i orni za sutradan. Nazad u nedelju oko 16h. Igra li ovaj predlog? :obrvajedn
U toku je prikupljanje informacija vezano za Bjelasicu i cim nadjemo najpovoljniju varijantu kako finansijsku tako i tehnicku odmah cemo izbaciti na forum i zakazati ski vikend,do tada mozemo samo da nagadjamo kada i kod koga!Drago mi je sda ides na Kop ovog vikenda,napravite neku fotku pa da je zalepite kod nas na galeriju.Pozdrav,POP:yay:

wlad
30.01.2006, 14:30
Podaci su vam na:

http://www.skijanje.co.yu/forum/showpost.php?p=8431&postcount=116

Ceo thread gde se pominje još smeštaja (Marinkova kombinacija):

http://www.skijanje.co.yu/forum/showthread.php?t=154&page=12

Nadam se da sam pomogao :).

pop67
30.01.2006, 14:40
Podaci su vam na:

http://www.skijanje.co.yu/forum/showpost.php?p=8431&postcount=116

Ceo thread gde se pominje još smeštaja (Marinkova kombinacija):

http://www.skijanje.co.yu/forum/showthread.php?t=154&page=12

Nadam se da sam pomogao :).
Majstore svaka ti cast i puno ti hvala,nadam se da ce ti biti dobro kolenu,a ako bude problema nedaj BOZE,slobodno me kontaktiraj mogu ti pomoci!Pozdrav,POP:dziveli:

ai_ski
30.01.2006, 16:19
Sto se tice zeleznice...

Tanka nam je prica..

Cena 2 razreda do Kolasina je 2050 Din. Na mini grupu dobijamo -20 %.

Kada sracunas za 4 coveka, to izadje 6560 Din.

Za te pare moze da se uzme 80 lit benzina i da se ode do Kolasina i nazad.
Ako se uzme u obzir D2 ili LPG onda je definitivno jeftinije ici kolima.

Jedini je maltret to sto mora da se vozi.

U nekim slucajevima moze da se dobije i znacajniji popust ali mora da postoji neka formalna osnova za to (Sportsko drustvo, udruzenje Izvidjaca i sl..)

wlad
30.01.2006, 17:10
Ne zaboravite autobus, ima dosta linija do Kolašina (skoro sve koje idu u CG idu kroz Kolašin).

Koleno ide OK :), dosta je bolje nego ranije, javljam ti se (pop67) ako se ne vrati na staro uskoro :).

Mladen
31.01.2006, 08:21
Vozovi do daljnjeg ne saobracaju dalje od Bjelog Polja. Tako mi je receno na zel. stanici.

Milan NS
31.01.2006, 13:04
Ako ne odem sa Vama MANIJACIMA na Bjelašnicu lično ću sebi iskriviti koleno !!!

pop67
31.01.2006, 14:52
Ako ne odem sa Vama MANIJACIMA na Bjelašnicu lično ću sebi iskriviti koleno !!!
Brate idemo ali na Bjelasicu u CG.Milane bice jos najmanje 4 ski vikenda do kraja marta,pozdravljam te,POP:dziveli: