PDA

Pogledati punu verziju : app Markovic Jahorina



marketu
20.01.2006, 10:21
Ovim bi hteo da obavestim sve sa foruma da ne nasedaju na lepotu prikaza app Markovic - Jahorina prezentovanu na netu jer osim sto lepo izgleda spolja iznutra je budjav, prljav, smrdljiv i prevashodno ako uzimate app za dvoje mali, kao da su supu za drva preuredili za spavanje, a ostali su jako jako prljavi i lose grejani
Na sve to gazda je jedan jako `fin` gospodin u maniru pare sam vam uzeo, a vi se sad ......
Sto se tice Jahorine sve najbolje, uostalom ovo nam je vec 4 sezona i nemamo nikakve zamerke na planinu

midwest
22.01.2006, 20:40
Ovakve informacije su uvijek dobrodosle. Cak bi admin mogao razmisliti da otvori topic Smjestaj za svaku regiju koja je obradjena na forumu, gdje bi gosti mogli iznositi dobre i lose strane smjestaja (pansiona, hotela, privatnog smjestaja) u kojima su boravili...

skijah
24.01.2006, 16:38
Prosle godine sam ja sa zenom uplatio jedan dan(sreca)akontaciju u tom app Markovic,trebali smo ostati 7 dana kod njega,nas je isto spakovao u taj apartman ko supa sto izgleda,strahota!Kada smo stigli na jahorinu oko 24h nije nas gazda ni docekao nego je uvalio nekom klincu(gostu) kljuceve da nas smesti.Iste sekunde smo odlucili da sutra napustamo to strahotu od apartmana,od muke sam se isto vece spustio u hotel Kristal i dogovorio smestaj jer su imali snizene cene...Odlucili smo tu jadnu noc jos prespavati u apartmanu pakla ali sutra dan sam predao kljuc gazdi i rekao mu da je apartman ispod svakih ocekivanja.Pokusao me je zadrzati i ponudio mi je "kao" bolji apartman,ponudjeni apartman nije bio ni trunku bolji osim sto je bio nesto veci od predhodnog,socijala ziva!Ako administratori ovog foruma citaju ovo,neka sa svoje stranice skijanje.co.yu uklone oglas za ovu katastrofu od smestaja.SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA!!!!
Slike ovih apartmana na netu jos i izgledaju pristojno ali kada to vidite LIVE nije vam dobro,prljavstina,ostatci hrane od predhodnika,ma sta vise reci!
Evo linka sa slikama ovog rugla Jahorine da se nikada niko ne prevari!!!!!
http://www.skijanje.co.yu/jahorina_markovic (http://www.skijanje.co.yu/jahorina_markovic/)

erdelja
24.01.2006, 22:38
Ajd' da se i ja oglasim i da doprinesem ovom "pljuvanju" nesrecnih apartmana. Prosle godine (2005.) sam sa verenicom iznajmio dvokrevetni apartman "kantarion". Ruku na srce, za dve osobe sasvim dovoljno (skromno ali dovoljno). Mada samo prisecanje na "kupatilo", koje je 1x1 sve sa tusem, soljom i umivaonikom, mi i danas stvara mucninu. bljak, bljak, bljak... Domacina smo videli samo kada smo pare davali i kada smo ga jurili, jer nije bilo tople vode. Sve u svemu, nikome ne preporucujem taj smestaj, jer definitivno na slikama izgleda neuporedivo bolje.

Poz.:ski:

Misko
29.01.2006, 00:09
jer definitivno na slikama izgleda neuporedivo bolje.


Ljudi ja ne znam sta je sa vama, i to sa slikama, pa naravno da na slikama sve izgleda max, vlasnik ce da slika 500 slika i okacice 5 najboljih, nije lud da kaci neke lose ispale slike. Chatuje li ovde neko na net-u :), kad dobijes sliku komentar u je, posle kad se mozda vidite razocarenje.

bobo
30.01.2006, 10:59
i kada smo ga jurili, jer nije bilo tople vode.
Poz.:ski:

Ovo sam i ja doživjeo, tople vode nije bilo. Prekidač za bojler je samo dekoracija, on toplu vodu pušta u "kupatila" sa centralnog bojlera pa mu se desilo da nije odvrnuo prave ventile za pojedino kupatilo.Ako mu je vjerovati.

Milan NS
30.01.2006, 11:21
Yebi ga svi u principu žele "all inclusive" za male pare.
Svi se kao bave pretraživanjem preko net-a i na kraju :eek:
Nije reklama ali je pitanje na mestu šta mislite zašto Pegijev apartman staje 100 evra dnevno ???
Zato što je poplularan , da ne kažem IN, neće biti ...

stekan
30.01.2006, 11:35
Yebi ga svi u principu žele "all inclusive" za male pare.

"All inclusive" kod nas podrazumijeva vodu i struju ;) . Vi bi sad htjeli i toplu vodu. A onda ćete tražiti čistu ćebad i grijanje. Do kojih ćete granica ići u zahtjevima :p ?

wlad
30.01.2006, 12:24
Da, kod nas su se malo "poljuljali" kriterijumi ;). Pazi, da naplate i 2 EUR dnevno podrazumeva se da ima grejanje i toplu vodu. To je valjda standard, i u našim popi*anim krajevima ;).

skijah
30.01.2006, 12:47
10 eura je uobicajena cena po osobi u privatnom smestaju pa i kod Markovica,cene na www.jahorina.org (http://www.jahorina.org) su nesto vise ali to je jer idu preko nazovimo to agencije tj. posrednika.Za tu lovu se moze naci pristojnog i cistog smestaja...Ovaj topic je otvoren samo da bi ukazao ljudima da NE idu u taj app.Nije mi jasno da neko ko renta smestaj nije u stanju da ga jednom u barem 5 godina okreci ,novim gostima da cistu posteljinu,obrise wc od shita predhodnih gostiju,usisa sobe,isprazni djubre..
A dragi moj Milane iz NS "All inclusive" znaci nesto sasvim drugo,recimo boravak u Termagu sa neogranicenim zdranjem,cuganjem,kupanjem,saunama,klizanjem,usisa nom i spremljenom sobom svaki dan,cistim peskirima svaki dan.....
A peggy ti je oko 60eura za dvoje sa klopom i jakuzijem i saunom,to ti je otprilike varijanta da ides na sigurno i po zdravo seljacki da se pohvalis prijateljima da ces imati i jakuzi u apartmanu:ok::dontknow:A i peggyeva mama izdaje za 10eura :D bez masaznog kupanja!
Ja sam ove godine u jednoj vikendici od 11.02 pa cu vam napisati izvestaj sta sam dobio za 10eura,nadam se da necu opet zavrsiti u Kristalu!
E da,ako neko zna jer sam zaboravio posto su gore cigare?

Milan NS
30.01.2006, 13:42
Da u redu je to ...
Obajsni mi molim te gde si ti to ručavao kad si bio smešten kod Pegija pošto kažeš da je i klopa uračunata u cenu ??? :kez:
I još nešto cena apartmana ne zavisi od broja ljudi u njemu. Cena je za apartman pa bilo unutr 6 ili 4 ili 2,5 .

Ja pričam o novim apartmanima. I dovoljno ih dobro poznajem jer sam od 01.12.2005. do danas bio u njima četiri puta.

100 evra dnevno na 5 ljudi te izađe 20 evra...a gde je njegov apartman u odnosu na te rupe neokrečene i slabo izmalterisane o kojim pričate.

marketu
30.01.2006, 14:01
Pozdravljam Miska i Milana iz NS, ali moja namera nije bila da komentarisem slike i kvalitet ugla iz kog je slikano vec da upozorim ostale da ne nasedaju na app Markovic jer nije zasluzio da izda vise ijednu sobu zbog nacina izdavanja istih.
Izdavanje bez toalet papira, sapuna, peskira, sa sumljivo naplacenom boravisnom taksom od 1 eur/dnevno po osobi bez potvrde, sa obilje prljavstine, losim grejanjem... nije moguce videti na internetu preko slika, ali je ljudski napomenuti kad se covek raspituje o uslovima smestaja preko telefona sa napomenom da ide sa malom decom.
Smestaj na Jahorini je uglavnom 10 eura za krevet kod svih, bez obzira imaju li dobar ili los smestaj.
Uostalom lepota Jahorine nece zadrzati skijase pored ovakvih domacina, bez ikakvih ulaganja, konstantno nesigurno prohodnog puta pored Peggy-a
Na kraju imam samo jedno pitanje
Zasto se sve vise normalnih ljudi seli sa Kopa na Jahorinu?

stekan
30.01.2006, 14:34
Zasto se sve vise normalnih ljudi seli sa Kopa na Jahorinu?
Zato što ne znaju da i u Austriji mogu naći apartman na skijalištu za 12 Eura po osobi (uključena boravišna taksa i završno čišćenje apartmana).

inskk
30.01.2006, 14:41
Svaka stvar ima svoju cijenu sve dok postoji neko ko ce je platiti, jel tako?Prema tome, smjestaj ovog tipa ce postojati sve dok postoji neko ko ce to platiti. Ono sto vi (prevareni?) mozete uraditi je da naglas putem foruma ili na neki drugi nacin pricate o uocenim nedostacima i nekvaliteti. I najbolje od svega - da ako vas doceka takav smjestaj jednostavno pokupite svoje stvari i kauciju i odete dalje! Ko poslije takvih prica opet ode u prozvani smjestaj, njegov problem....Generalno, mislim da je kvaliteta, standard i ugodjaj u ogromnoj vecini apartmana i vikendica na Jahorini ispod danas uobicajenog nivoa (vidjeti trpezarijski stol od komada debla je blago receno degutantno). Takodjer, mislim da je jedan od najnizih sto se u bilo kom mjestu u BiH moze naci, cak i onima koje su maltene anti-turisticke destinacije, ali ocito da i takav smjestaj ima svoje musterije. Nazalost!

inskk
30.01.2006, 14:43
Zasto se sve vise normalnih ljudi seli sa Kopa na Jahorinu?

Zasto? Ozbiljno pitam...

Misko
30.01.2006, 15:20
Zasto se sve vise normalnih ljudi seli sa Kopa na Jahorinu?

Pa zato sto se za manje para dobije vise, bar je takvo moje misljenje/iskustvo.

Milan NS
30.01.2006, 15:32
Slažem se sa Miškom.
Još više za iste pare će biti uskoro na Bjelašnici.

CrazyKong
30.01.2006, 15:51
Zato što ne znaju da i u Austriji mogu naći apartman na skijalištu za 12 Eura po osobi (uključena boravišna taksa i završno čišćenje apartmana).

A u Francuskoj su cene ispod 10 EUR po osobi, doduse apartmani tamo su prilicno mali za predvidjen kapacitet :eek: , ali se cistoca i toplota ne dovode u pitanje

lujo manga
02.02.2006, 14:52
Pozdrav svima. Ja sam se vratio sa Jahorine pre par dana i mogu vam reci da sam se super proveo.
Sto se tice smestaja, boravio sam u apartmanima Dobro.
Mogu vam reci da mi je bilo super, sve je cisto, pristojno opremljeno, veoma toplo(toliko da sam spavao sa otvorenim prozorima), a vlasnik mi je svakodnevno pomagao oko paljenja kola, slepovanja...
Jos da dodam da je nas dvoje boravilo u apartmanu za cetri osobe po ceni od 30 e dnevno.
Pozdrav.
PS Ako neko hoce da mu posaljem fotke smestaja neka se javi na lujo@bitsyu.net

vlada
03.02.2006, 12:03
[quote=marketu]Ovim bi hteo da obavestim sve sa foruma da ne nasedaju na lepotu prikaza app Markovic - Jahorina prezentovanu na netu jer osim sto lepo izgleda spolja iznutra je budjav, prljav, smrdljiv i prevashodno ako uzimate app za dvoje mali, kao da su supu za drva preuredili za spavanje, a ostali su jako jako prljavi i lose grejani


UPOMOC!!! UPOMOC!!! UPOMOC!!!:eek:
Jao, jao, :glavaozid ja sam rezervisao najveci apartman kod Markovica, za nas osmoro. Sad ste me potpuno ubedacili. Meni su gazde rekle da smo mi uzeli najluxuzniji, za 8 osoba, koji je kao dobar. Nasa procena je bila da ako otprilike 4 kuce na Jahorini imaju web site, da se radi o emancipovanijim i preduzimljivijim ugostiteljima od drugih, te da je smestaj sigurno pristojan, sto potvrdjuju i slike. Dajte mi molim vas sve informacije koje imate o ovom apartmanu, sto pre, ASAP, mi veceras iza ponoci krecemo na Jahorinu.
...a vec smo kaparisali sa 200 eura apartman, nema nazad...:dontknow:

da li je iko bio bas u ovom velikom apartmanu - JAVOR, mozda on nije tako los, utesite me...:eek:

skijah
03.02.2006, 14:14
Sta da ti kazem posle J nema K.Ajde kada se vratis napisi nam kakav je Javor,u svakom slucaju tebi i tvom drustvu zelim da se posteno naskijate:ski:,ako vam se bas ne svidi app odspavajte to koliko ste platili a za to vreme nadjite nesto posteno,ne daj lovu cim dodjes na vrata...

P.S.mozda da ponesete Domestos,metlu,vrece za spavanje i slicne stvarcice...

vlada
03.02.2006, 16:04
Sta da ti kazem posle J nema K.Ajde kada se vratis napisi nam kakav je Javor,u svakom slucaju tebi i tvom drustvu zelim da se posteno naskijate:ski:,ako vam se bas ne svidi app odspavajte to koliko ste platili a za to vreme nadjite nesto posteno,ne daj lovu cim dodjes na vrata...

P.S.mozda da ponesete Domestos,metlu,vrece za spavanje i slicne stvarcice...


ma da, naravno da necu platiti ostatak cim dodjemo. Saljem izvestaj kad se vratim, samo se uzdam u lepo vreme.

nemanja
16.02.2006, 13:42
zimovao sam na Jahorini u"Markovic" apartpamima, konkretno u apartmanu "OMORIKA" za koji je jedan gospodin rekao da je bezveze .To me je podstaklo da se i ja javim i da na neki nacin opovrgnem njegov stav.Nama je bilo sasvim ugodno i mislim da za ovaj novac koji smo platili za smestaj smo dobili i vise od toga .One sve fotografije koje smo nasli na sajtu odgovaraju pravom stanju...

ngdavil
16.02.2006, 14:32
Ovakve informacije su uvijek dobrodosle. Cak bi admin mogao razmisliti da otvori topic Smjestaj za svaku regiju koja je obradjena na forumu, gdje bi gosti mogli iznositi dobre i lose strane smjestaja (pansiona, hotela, privatnog smjestaja) u kojima su boravili...
Ideja je dobra, problem je sukob misljenja zbog razlicitih kriterijuma. Valjalo bi imati deo sa takvim sadrzajem na forumu, ali bi trebalo da se utvrde neka pravila kako bi se izbeglo:
1. Da neko bezrazlozno negativno kritikuje smestaj koji je dobar
2. Da gazda neke vikendice dobije sjajnu reklamu na sajtu, tako sto ce anonimno ishvaliti svoju ponudu...
Mozda bi valjalo dokumentovati svaku pohvalu i pogrdu fotografijama i pojedinacno oceniti parametre kao sto su: cistoca objekta, komfor, usluga, ljubaznost, lokacija, cena. Na kraju naravno dati konacnu ocenu odnosa cena/kvalitet. Svaki od parametara bi mogao da se gradira na utvrdjenoj skali, od na primer 1-10, ili 1-5.
:deal:

oddball
16.02.2006, 14:40
^^^ u pravu si, kapiram da bi tako bilo najrealnije

amater
17.02.2006, 21:48
ne znam kakvi su ostali ali vucko je ocajan.

doduse nisam odsedao tamo nego sam otisao par puta prijateljima koji su tamo odseli.

apartman je podeljen u tri celine jedna soba + kupatilo 1x1 + jedna soba. hladno neosvetljeno prljavo.

u svakom slucaju nije sve bas tako crno ima tu i nekih pozitivnih strana.

SAVET: kada zavrsite skijaski dan obidjite koju vikendicu kako ne biste naseli naredne godine.

markovicjahorina
20.02.2006, 11:53
Ja Sam Vlasnik Objekta U Kom Su Boravila Gospoda Koja Su Imala Negativno Iskustvo.nisam Tip
Osobe Koja Provodi Vrijeme Pred Internetom, Ali Ipak Moram Da Se Kratko Javim.gospoda Je Trebala
Biti Izbacenazbog Prekomjernog Pijancenja I Nereda.pa Imaju I Razloga Da Budu Ljuti.
Mi Smo Ozbiljni Ljudi I Ovim Poslom Se Bavimo Godinama.ali Ni Gosti Nisu Svi Isti.imamo Od 2000 Do
2500nocenja U Sezoni Sto Govori Kakav Je Smjestaj.tacno Je Da Nema Hidromasazera,jakuzzi Saune I
Sl.,ali Ima Sve Sto Zahtijeva Jedan "normalan"gost.imamo Goste Koji Godinama Borave Kod Nas.pa Ih
Ovim Putem Pozivam Da Se Kratko Jave Ovim Povodom.

Markovic

sallle
20.02.2006, 12:40
e moj markovicu,

na sve kritike o uslovima u apartmanu ti odgovaras kako je nekog trebalo izbaciti zbog pijancenja???!!!

a kontam da je i ovaj nemanja narucen komentator...
Lepo je ulagati u marketing ali valja se malo pozabaviti i QOS-om.

skijah
20.02.2006, 19:25
Upravo tako sallle,
eto ja izgleda da nisam "normalan",hidromasaznu kadu,jakuzzi i saunu nisam ni ocekivao ali neki minimum higijene i normalni lezaj mislim da su osnova.Ako je WC-kupatilo metar sa metar,ostaci hrane u lavabou od predhodne smene,prljavstina,bracni krevet napravljen od sundjera pa podeljen na dva dela tako da sam u rupi spavao "normalano"(molim vas gospodine Markovicu da pokusate sa svojom suprugom da prenocite u tom krevetu samo spavajuci).
Ja sam u doticnom apartmanu proveo svega 6 sati..posteno platio i napustio.

Ma sumnjam da je ovo gore napisao Markovic, fora ne koristim se internetom pa kao veliko slovo na pocetku svake reci,bla bla bla :jester:
a i Vlada od gore nam nije ispricao kako mu je bilo kod Markovica:D
Ja sam ove godine bio u predivnom apartmanu sa predivnim gazdama za istu lovu.Saljem informaciju gde sam bio na PM samo "nenormalnima" kao sto sam ja:ok:
POZDRAV

oliver80
21.02.2006, 16:49
ovde su svi napali markovica kao da je ratni zlocinac. ja mislim da u cenu od 10eura treba da ukljuci i jednu konkubinu i gejsu. pa ja neznam sta vi ljudi hocete za te pare. ako je nekome do luksuza netreba da trazi privatan smestaj po 10 eura nego neka ide u hotel pa kad plati 50 eura dnevno neka trazi sta god hoce. sto se tice cistoce bice vam cisto koliko ste i sami cisti. ja sam dobio sve cisto i uredno, a dodao bi da sam i ja delio kupatilo ali kada je dosla jedna devojka morao sam da preskacem njene dlake itd..... koje je bacala na plocice. e jebem ti (cisto) zensko. gazda jeste prek covek, ali i vi bi bili da radite sa ljudima poput vas. i dodao bi jos nesto da rdjavim mudima bilo koje gace smetaju.........

oliver80
21.02.2006, 16:50
ovde su svi napali markovica kao da je ratni zlocinac. ja mislim da u cenu od 10eura treba da ukljuci i jednu konkubinu i gejsu. pa ja neznam sta vi ljudi hocete za te pare. ako je nekome do luksuza netreba da trazi privatan smestaj po 10 eura nego neka ide u hotel pa kad plati 50 eura dnevno neka trazi sta god hoce. sto se tice cistoce bice vam cisto koliko ste i sami cisti. ja sam dobio sve cisto i uredno, a dodao bi da sam i ja delio kupatilo ali kada je dosla jedna devojka morao sam da preskacem njene dlake itd..... koje je bacala na plocice. e jebem ti (cisto) zensko. gazda jeste prek covek, ali i vi bi bili da radite sa ljudima poput vas. i dodao bi jos nesto da rdjavim mudima bilo koje gace smetaju.........:dziveli:

wlad
21.02.2006, 20:07
:D, pa pazi, za 10EUR/dnevno u privatnom smeštaju možeš da nadješ smeštaj bez zamerki. Niko ovde nije pominjao konkubine, nego normalno grejanje, da je čisto i normalne krevete - to je dovoljno svakom skijašu, a to može da se nadje za 10EUR/dnevno.

Dakle, grejanje se podrazumeva taman da je cena 2EUR/dnevno. Zamisli da npr. odeš u hotel od 18EUR/dnevni PP i da ti neko kaže: pa šta oćeš, i grejanje?

Symon
21.02.2006, 22:22
ovde su svi napali markovica kao da je ratni zlocinac. ja mislim da u cenu od 10eura treba da ukljuci i jednu konkubinu i gejsu. pa ja neznam sta vi ljudi hocete za te pare. ako je nekome do luksuza netreba da trazi privatan smestaj po 10 eura nego neka ide u hotel pa kad plati 50 eura dnevno neka trazi sta god hoce. sto se tice cistoce bice vam cisto koliko ste i sami cisti. ja sam dobio sve cisto i uredno, a dodao bi da sam i ja delio kupatilo ali kada je dosla jedna devojka morao sam da preskacem njene dlake itd..... koje je bacala na plocice. e jebem ti (cisto) zensko. gazda jeste prek covek, ali i vi bi bili da radite sa ljudima poput vas. i dodao bi jos nesto da rdjavim mudima bilo koje gace smetaju.........:dziveli:
KAKAV UVLAKAC:confused:

JESI LAV
22.02.2006, 15:47
ne razumem da ocekujete za 10e po krevetu na dan ostavljate haos iza sebe i da sve to neko u toku dana cisti i parfemise. potrebno nam je da shvatimo da ce nam smestaj biti onakav kakvim ga i sami odrzavamo. boravio sam u app markovic i bilo je toplo i imali smo tople vode sve dane boravka, sobu smo zatekli cistu sa cistom posteljinom, kupatilo smo delili sa drugima, ali smo se ponasali kao kod svoje kuce i kupatilo je bilo solidno cisto. za mene je najbitnije da je toplo a da ne lozimo pecke

oliver80
22.02.2006, 19:44
draga simona,
nemoj da se plasis nezelim ja da ti preotmem posao uvlakaca.

ovde se trenutno vrsi atak na gospodina markovica.
za normalne ljude koji dolaze na skijanje i da se provedu mislim da su njegovi apartmani sasvim pristojni za boravak.
posto se ovde samo ljudi zale kako ima fali ovo ili ono kako staze ili smestaj nisu dobri. koliko para toliko i muzike. hteli bi svi koliko dzaba da skijaju i da mozda i neko dnevnice dobiju za to. ako je nekome do luksuza neka ide u san moris u svicu pa neka dnevno plate 1000 evra pa ima da dobiju sve sto im padne napamet ili u davos koji se isto nelazi u istoimenoj zemlji gde se skijaju princevi i ostala burzoazija i gde nocenje kosta 4000 eura.

ja sam procitao pre mog odlaska na jahorinu sve kritike u vezi planine i smestaja ali netreba rasudjivati dok se nevidi sopstvenim ocima. nasao sam da su apartmani markovic i sve na planini odlicno za cenu koje se plati.

pozdrav za nesrecne
nije sve tako crno

:ok:

Symon
22.02.2006, 23:35
draga simona,
nemoj da se plasis nezelim ja da ti preotmem posao uvlakaca.

ovde se trenutno vrsi atak na gospodina markovica.
za normalne ljude koji dolaze na skijanje i da se provedu mislim da su njegovi apartmani sasvim pristojni za boravak.
posto se ovde samo ljudi zale kako ima fali ovo ili ono kako staze ili smestaj nisu dobri. koliko para toliko i muzike. hteli bi svi koliko dzaba da skijaju i da mozda i neko dnevnice dobiju za to. ako je nekome do luksuza neka ide u san moris u svicu pa neka dnevno plate 1000 evra pa ima da dobiju sve sto im padne napamet ili u davos koji se isto nelazi u istoimenoj zemlji gde se skijaju princevi i ostala burzoazija i gde nocenje kosta 4000 eura.

ja sam procitao pre mog odlaska na jahorinu sve kritike u vezi planine i smestaja ali netreba rasudjivati dok se nevidi sopstvenim ocima. nasao sam da su apartmani markovic i sve na planini odlicno za cenu koje se plati.

pozdrav za nesrecne
nije sve tako crno

:ok:
ha ha ha .......!!!

skijah
23.02.2006, 01:19
ne razumem da ocekujete za 10e po krevetu na dan ostavljate haos iza sebe i da sve to neko u toku dana cisti i parfemise. potrebno nam je da shvatimo da ce nam smestaj biti onakav kakvim ga i sami odrzavamo. boravio sam u app markovic i bilo je toplo i imali smo tople vode sve dane boravka, sobu smo zatekli cistu sa cistom posteljinom, kupatilo smo delili sa drugima, ali smo se ponasali kao kod svoje kuce i kupatilo je bilo solidno cisto. za mene je najbitnije da je toplo a da ne lozimo pecke
Delili kupatilo?!?!?!?poooolako dolazimo do upravo onoga o cemu pricamo...:ok:
Pa vise se ni u hostelima skoro ne deli kupatilo sa drugima,zar ne?

sallle
23.02.2006, 01:26
Da razjasnimo/apsolviramo par stvar:

1. 10E po krevetu je daleko od DZABA. To je pretpostavljam standardna cena kreveta na Jahorini (prosle god je bilo 8-9 evra). A standardan krevet na Jahorini nadmasuje uslove Markovicevih apartmana (sudeci i po onima koji ga kritikuju, ali i po onima koji ga brane - koji kazu: za te pare ne moze bolje).

2. Indikativno je da svi ljudi koji brane doticne apartmane imaju sveze otvorene naloge i aktivnosti jedino na ovom forumu ...
Interesantno bi bilo videti IP (kako markovica, tako i ostalih)

oliver80
23.02.2006, 14:08
simona je pravo recita.

neznam u kojim si ti hostelima boravio?
ako mene pitas ja sam bio u par hostela u evrope i ne da se deli kupatilo nego i soba sa njih 15 za najeftiniju varijantu koja je mene iznosila 15 eura,a one druge sa manje kreveta u sobi bili su skuplji.
ja sam ove godine prvi put zimovao na jahorini i postavlja se pitanje zasto ljudi dolaze na jahorinu? pod jedan jer je odlicna planina, po dva ljudi su opusteniji a pod tri verovatno zbog pristupacnih cena smestaja. zasto me nema na drugim forumima? jos uvek mi je zanimljivo na ovom pa nemam vremena da se kacim na druge.

simona srce pozdrav za tebe

mobilshop2
23.02.2006, 14:44
:yay:U prvoj polovini februara posetio sam apartmane Markovic i ovim putem zeleo bih da se zahvalim domacinu na vise nego korektnoj usluzi. Pri samom dolasku odusevilo me je to sto je parking ociscen sto je za Jahorinu prava retkost i sto svaki posetilac ima svoje parking mesto ispred apartmana.
Apartmani su vrlo prostrani dobro osvetljeni, cisti i sto je najvaznije topli.
Najbolje od svega je sto se apartmani nalaze pored same zicare.
U svakom slucaju posetite ove apartmane necete se pokajati.

stekan
23.02.2006, 14:53
S obzirom da je Jahorina pretrpana smještajnim kapacitetima u odnosu na propusnost žičara i staza, ne mogu vjerovati da problemi postoje (ako postoje) samo kod g-dina Markovića.

Hajdemo izabrati neki drugi smještaj, pa za promjenu njega malo napadati i braniti.


10E po krevetu je daleko od DZABA.
Potpuno se slažem sa gospodinom Sallle-om. Volio bih da se vlasnici apartmana na Jahorini (i ne samo Jahorini) malo raspitaju o cijenama apartmana na zapadu. U stvari, to njih i ne zanima, sve dok ima kandidata da plaćaju onoliko koliko oni traže. Za 10E po osobi se može naći apartman uz stazu i na austrijskim skijalištima.

oddball
23.02.2006, 16:59
... gde sve staze rade...

oliver80
23.02.2006, 17:01
cao svima
nasa nacija ima veliki problem i mislim da je hronican.
svi gledaju kako da nadju zamerke u necemu. ajde malo oni koji imaju neku finu rec da kazu. da pohvale nesto, nego kad god ajde da ukopamo nekoga da mu napakostimo.
jebiga tako ti je na balkanu:glavaozid

oddball
23.02.2006, 17:08
nekada realno treba sagledati stanje pre pohvala. ortaci su se prekjuche vratili sa jahorine i ono shto sam video na snimku je: tabla na kojoj pishe "zatvorene staze zbog snega i magle <nevremena>" i kada je shvenkovao po panorami videlo se vedro nebo i jako malo vetra. snimljeno oko 12:30. to nije za pohvalu. radnici su otishli kutji i nije im palo na pamet da se vratjaju taj dan. to nije nachin po kom bi trebao funkcionisati bilo koji ski centar bilo gde u svetu.

Nebojsa
23.02.2006, 21:43
Dajte, ljudi,pisite bre nesto drugo ako imate. Pretresli ste tu temu uzduz i popreko a niko nista novo da kaze.
Ja sam bio u apt Omorika u januaru, i uopste nije tako lose kao sto kazete. Zena je pred nama ocistila sobu , a posle, boze moj, sto kaze covek , cista je koliko je i onaj sto boravi u njoj. Niko drugi je ne prlja dok ste tamo.Bio sam sa malom decom i vode za tusiranje je bilo uvek, nisam proveravao bas svaki cas kao neki-toliko besposlen nisam- ali nikad je nije zafalilo. Grejanje je bilo ok, nisam bas otvarao prozore al se nisam ni pokrivao kad sam gledao televizor. Ipak je to planina, a ja kad sam bio temp je bila -23 pa se nismo smrzli.
Gazda jes da bi mogao da bude malo ljubazniji prema gostima, al ruku na srce, i ne mora. Ima mnogo cudnih ljudi.
Sve u svemu, meni nije bilo lose, a kom jeste, izvolite lepo na drugo mesto dogodine. Ja znam da cu sigurno 21.01.07 opet kod Markovica, i to u Omoriku.

Symon
23.02.2006, 22:16
simona je pravo recita.

neznam u kojim si ti hostelima boravio?
ako mene pitas ja sam bio u par hostela u evrope i ne da se deli kupatilo nego i soba sa njih 15 za najeftiniju varijantu koja je mene iznosila 15 eura,a one druge sa manje kreveta u sobi bili su skuplji.
ja sam ove godine prvi put zimovao na jahorini i postavlja se pitanje zasto ljudi dolaze na jahorinu? pod jedan jer je odlicna planina, po dva ljudi su opusteniji a pod tri verovatno zbog pristupacnih cena smestaja. zasto me nema na drugim forumima? jos uvek mi je zanimljivo na ovom pa nemam vremena da se kacim na druge.

simona srce pozdrav za tebe
Prvo ja sam SYMON valjda znas da citas, a o hotelima u "evrope" mi nemoj ti pricati jer 15 u sobi ne spavaju u hotelu nego u nekoj rupi.Pozdrav za tebe oliver80

Top
23.02.2006, 22:35
nekada realno treba sagledati stanje pre pohvala. ortaci su se prekjuche vratili sa jahorine i ono shto sam video na snimku je: tabla na kojoj pishe "zatvorene staze zbog snega i magle <nevremena>" i kada je shvenkovao po panorami videlo se vedro nebo i jako malo vetra. snimljeno oko 12:30. to nije za pohvalu. radnici su otishli kutji i nije im palo na pamet da se vratjaju taj dan. to nije nachin po kom bi trebao funkcionisati bilo koji ski centar bilo gde u svetu.
Ja sam bio na Jahorini kada su ugasili zicare zbog vjetra. Bilo je suncano ali na vrhu sam jedva izasao iz korpe koliko je vjetar duvao. Ne gase oni zice bez veze. A to je bilo 18.02. ove godine. Pozdrav

stekan
24.02.2006, 09:46
Ja sam bio na Jahorini kada su ugasili zicare zbog vjetra. Bilo je suncano ali na vrhu sam jedva izasao iz korpe koliko je vjetar duvao. Ne gase oni zice bez veze. A to je bilo 18.02. ove godine. Pozdrav
Bio sam i ja prisutan. Vjetar na vrhu je bio stvarno gadan.

Nije dovoljno ulagati samo u smještajne kapacitete. Da imaju novije žice sa kupolama protiv vjetra i izlazni objekat gdje se sa žice silazi u zaštićenom prostoru, mnogo rjeđe bi zaustavljali žice. Znam da je to za Jahorinu naučna fantastika:
216
Nokon što su žice zaustavljene, iz Poljica sam kolima krenuo do Prače. Uz put sam sreo bar pedesetak skijaša koji su ostali na pogrešnoj strani Jahorine i koji su cestom u pancericama i sa skijama na ramenu išli od Ogorjelice do Poljica. Nisu bili veseli i vjerovatno su mnogi od njih u mislima spominjali gospođu majku. Da ovo ne bi bilo off topic, mislim da su na tom svom putu prošli ispred apartmana Marković.

Top
24.02.2006, 11:50
Ovo je stvarno naucna fantastika za Jahorinu, mozda i bude realnost ali za 50 godina

oliver80
24.02.2006, 11:55
otpozdrav i za tebe simon.

niko nije pricao za hotele nego za hostele i tu je velika razlika.
u nekim hostelima ima i prostorija sa vise kreveta i to mozes da proveris na internetu ukucas hosteli i izbacice ti neke sajtove i pogledaj koliko se krecu cene prenocista i koliko kreveta ima u sobama.
u amsterdamu sam spavao u hostelu gde su bili kreveti na sprat kao u vojsci i bilo je oko 15 ljudi.
to je kada zelis da vidis i da prodjes a da malo platis ali mi je isto bilo kao da sam spavao u najskupljem hotelu. ja tragam za provodom a ne za nekim luksuznim krevetom ili apartmanom.

zasto mnogi ljudi kazu da je na Jahorini bolje zezanje nego recimo na Kopaoniku zato sto druga postava ljudi dolazi na Jahorinu.
ja na kopaonik necu vise nikad da idem jer tamo dolaze snobovi kojima je stalo samo do prestiza, a provod ima je na nekom zadnjem mestu. cilj je i dobro skijanje ali i dobar provod, jer sve to zajedno svodi na dobar dozivaljaj. valjda svi mi putujemo i idemo negde da bi pobegli iz neke realnosti i da bi uzivali i psihicki odmorili telo, jer skijanje nije nimalo lako fizicki da bi se i fizicki odmarali.

:ok:

Symon
24.02.2006, 12:15
Potpuno se slazem za Jahorinu mnogo je opustenije i prijatnije za skijanje mada priznajem da sam juce bio prvi put na Jahorini i odusevljen sam osim magle sve je :ok: ali to je visa sila

cdx
27.02.2006, 02:15
Aha, na Jahorini je super
I vise je gotivim od Kopaonika
Ali sad sam bio na Kopu (pre 2-3 nedelje)
I mnogo je bolje sad sa cetvorosedeznicama, nema guzve, samo prolazi !

Milan NS
27.02.2006, 11:54
:
216
.

U banskom nije naučna fantastika...

oliver80
27.02.2006, 13:56
kako je na kopu ove godine?
jer deru po usima kao uvek?

stekan
27.02.2006, 14:05
kako je na kopu ove godine?
jer deru po usima kao uvek?
Ili su malo popustili pa samo zavrću?

ski dude
27.02.2006, 15:27
sada deru ljubazno:D

shajkabg
10.03.2006, 12:05
Dragi moji,moj drug se trenutno nalazi u app. markovic i to onom dvokrevetnom.On je frajer koji se nezali nikad.Nazvao me je juce posle 4 dana u app. da mi trazi tel. od app. markovica da se zali jer je platio app. a dobio jazbinu!
Ovo neka bude za nauk svima koji idu na Jahorinu,jer jeftin smestaj moze biti i smestaj ispod svakih kriterijuma.

skijah
10.03.2006, 12:18
Dragi moji,moj drug se trenutno nalazi u app. markovic i to onom dvokrevetnom.On je frajer koji se nezali nikad.Nazvao me je juce posle 4 dana u app. da mi trazi tel. od app. markovica da se zali jer je platio app. a dobio jazbinu!
Ovo neka bude za nauk svima koji idu na Jahorinu,jer jeftin smestaj moze biti i smestaj ispod svakih kriterijuma.

Ajde molim te zamoli drugara dok je jos tamo da slika taj apartman detaljno(onaj debilni krevet i ostalo)da vec vise resimo misteriju:deal:!Naravno postavi fotke ovde!!!Posalji mu sms...

Pozdrav:ok:

ScOrPiOn
12.03.2006, 01:41
Poz svima :)
Ja sam taj o kome je Shajkabg pricao.Vratio sam se pre dva sata sa Jahorine, pun "lepih" slika Kantariona.Umoran sam sada bash, pa cu Vam detaljno sve ispricati i dokumentovati sutra.
poz

ScOrPiOn
22.03.2006, 16:00
Evo mene posle rehabilitacije od markovica
Ima dosta materijala
Videcete lepe slike BRACNOG KREVETA, kupatila, zavese, cevi, prozora...
To su prave slike Kantarion app
ne mogu da stavim vise slika pa cu postovati svaku sliku posebno u novom reply

ScOrPiOn
22.03.2006, 16:19
vrata od kupatila oblozena kartonom i prljava dole:
sl.2:
sl.3 : kupatilo i zavesa i cev kanalizaciona i prljav sundjer na kome se stoji u "kabini"
sl.4: zavesa i cev koja ide od vodokotlica do wc solje
sl.5: cistoca cevi koja ide kroz tus kabinu
sl.6: cev vodokotlic - wc solja

ScOrPiOn
22.03.2006, 16:40
sl.7: lavabo (pogledaj velicinu cevi za vodu i prljavstinu u desnom uglu lavaboa)
sl.8: KREVET BRACNI(obrati paznju na velicinu sundjera i na nadogradnje kreveta)
sl.9: slika poda (obr paznju na cistocu poda)
sl.10: velicina komplet kupatila(ako se tako moze nazvati ovo) posle par dana svadje i natezanja sa gazdaricom da mi ociste "kupatilo"
Da ne zaboravim, rekli su mi da su sve ocistili pre mene i da sam ja isprljao kupatilo i sve ostalo HAHAHAHHHAA - ona prljavstina se mesecima skuplja!!!!!
Pare za app. su mi uzeli vec u nedelju ujutru(kucali na vrata) i uzeli su mi PARE za BORAVISNU TAKSU ISTO ODMAH(pod izgovorom da su ovi sto naplacuju takse jako neprijatni kad dolaze nocu na vrata ljudima).Insistirao sam da dobijem racun za boravisnu taksu, i naravno da ga nisam dobio, tako da sam siguran da gazda i ne uplacuje tu taksu vec pare stavlja u dzep.Tako da nije app. 25e dnevno, vec 27E.
Ako neko moze da proveri da li Markovic uplacuje boravisne takse, neka proveri i neka ga prijavi inspekciji da oni provere!!!
Televizor u app je toliko mali da se jedva vidi slika.
Grejanje radi do 9-pola 10 uvece, a posle ledeni radijatori.
Prvi dan nije bilo tople vode za oboje - dobio sam odgovor domara da nam je bojler mali(oko 30l) i da se pokvario grejac, tako da se tesko zagreva voda LOL
Bio sam i u apartmanu iznad i tamo sam zatekao devojke pokrivene cebetom i jaknama kako sede za stolom i uce.
Njima je gazda rekao da im je hladno jer drze rukavice na radijatoru, pa ne dozvoljavaju toploti da udje u sobu LOL
Do duse, ne smrdi im app. na budj i memlu kao Kantarion, i nije im prljavo i strokavo kao nama sto je bilo.
Reda radi bio sam nedelju dana pre toga (25.2-4.3) kod Peggy-ja u app (placao sam ga 15e, a ovaj 12.5+1=13.5) i app je extra.Jakuzzi, ogromne sobe, kuhinja..sve novo i sredjeno, domar koji menja peskire redovno, mirise na cisto, komforno je bash.......
ako se setim jos necega napisacu
cekam vase komentare
poz

ski dude
22.03.2006, 16:44
stvarno odvratno:mad: :mad: :mad: :deal:

stekan
22.03.2006, 17:24
Možda je u pitanju originalna olimpijska prljavština iz 1984. :glavaozid


Tako da nije app. 25e dnevno, vec 27E.

... a ovaj 12.5+1=13.5
Nije mi jasna cijena apartmana po danu, kao i za koliko je osoba predviđen apartman.

hehehe
22.03.2006, 18:07
Možda je u pitanju originalna olimpijska prljavština iz 1984. :glavaozid

Pa treba i to naplatiti, tu je prljavstinu licno pravio Kirk Douglas (revoltiran prevarom u kafani u gradu)

hehehe

ScOrPiOn
22.03.2006, 19:33
app kantarion je za 2 osobe i najam celog app je 25e dnevno, a kad se podeli to sa 2 dobices cenu po osobi (12.5) + 1e za misterioznu boravisnu taksu sto mu dodje 13.5e po danu po osobi
poz

Misko
22.03.2006, 19:35
Možda je u pitanju originalna olimpijska prljavština iz 1984. :glavaozid



Nije mi jasna cijena apartmana po danu, kao i za koliko je osoba predviđen apartman.

po ovome ispadne 12.5 po osobi + 1evro za boravisnu taksu dnevno, dvokrevetni.

ScOrPiOn
22.03.2006, 19:36
Možda je u pitanju originalna olimpijska prljavština iz 1984. :glavaozid



ma jok, ja sam onu prljavstinu napravio za tri dana boravka u njemu, posto sam slikao u utorak, a dosao u subotu :D:D:D

inace su me ubedjivali kako je sve ocisceno pre nego sto sam usao u tzv. "app":hair:

stekan
23.03.2006, 08:44
inace su me ubedjivali kako je sve ocisceno pre nego sto sam usao u tzv. "app":hair:
I u pravu su. Očišćeno je pre vašeg ulaska, čak nekoliko godina pre.

wlad
23.03.2006, 09:25
Ja Sam Vlasnik Objekta U Kom Su Boravila Gospoda Koja Su Imala Negativno Iskustvo.nisam Tip
Osobe Koja Provodi Vrijeme Pred Internetom, Ali Ipak Moram Da Se Kratko Javim.gospoda Je Trebala
Biti Izbacenazbog Prekomjernog Pijancenja I Nereda.pa Imaju I Razloga Da Budu Ljuti.
Mi Smo Ozbiljni Ljudi I Ovim Poslom Se Bavimo Godinama.ali Ni Gosti Nisu Svi Isti.imamo Od 2000 Do
2500nocenja U Sezoni Sto Govori Kakav Je Smjestaj.tacno Je Da Nema Hidromasazera,jakuzzi Saune I
Sl.,ali Ima Sve Sto Zahtijeva Jedan "normalan"gost.imamo Goste Koji Godinama Borave Kod Nas.pa Ih
Ovim Putem Pozivam Da Se Kratko Jave Ovim Povodom.

Markovic

Mora da si i ti kao i ova gospoda od gore prekomerno pijančio i pravio nered, i eto odakle onakva prljavština. Da si "normalan" gost (čak je i Marković to stavio pod navodnike) onda bi se složio da smeštaj daje komfor kakav svako "normalan" zaslužuje ;).

stekan
23.03.2006, 09:33
app kantarion je za 2 osobe i najam celog app je 25e dnevno, a kad se podeli to sa 2 dobices cenu po osobi (12.5) + 1e za misterioznu boravisnu taksu sto mu dodje 13.5e po danu po osobi
poz
Znači za 4 osobe bi smještaj bio 54E. Ja sam ove zime plaćao 47E za apartman za 4 osobe na jednom austrijskom skijalištu. U cijenu je uključena boravišna taksa, završno čišćenje i putarina za planinsku cestu. Istina, bio sam uskraćen za olimpijsku prljavštinu. Evo par fotki da domaći turistički radnici imaju o čemu razmišljati:

Enterijer apartmana:
302
Pogled na apartmane sa staze:
303
Pogled sa balkona:
304
Zora rudi, dan se bijeli...:
305

Ponavljam: 47 Eura za četiri osobe!

hehehe
23.03.2006, 09:36
Lepa ova "rebra" na snegu, nema sta...

Ima li toga i na nasem snegu ili takav "pada" samo u Austriji?

stekan
23.03.2006, 09:45
Lepa ova "rebra" na snegu, nema sta...
Na fotki se vidi da je okinuta u 10:20, a još se vide "rebra". Zaključak je da promet na stazi nije gust kao na našim skijalištima.


Ima li toga i na nasem snegu ili takav "pada" samo u Austriji?
Ovakav tamo "pada" svako veče na svim stazama i dočeka skijaše sljedeći dan.

jazz
23.03.2006, 09:49
I u pravu su. Očišćeno je pre vašeg ulaska, čak nekoliko godina pre.


ahahaha :D
zakooooon :D

CrazyKong
23.03.2006, 10:16
Dzaba im pricas Stevo, oni i dalje misle da su njihovi apartmani TOP....Ustavri dok god ljudi misle da je to povoljno i dok god budu isli tamo nece se potruditi nista da srede i ociste.
Mislim da je problem sto ljudi i dalje masovno odlaze na Jahorinu po inerciji da "nije skupo...tj. jeftnije je od Kopaonika", a to mislim da vise ne stoji. Ni u pogledu smestaja, ni u pogledu skipasa i odnosa dobijeno/placeno.....
Situacija je mnogo crnja po Jahorinu kada se poredi sa nekim zapadnim skicentrima (AUT, FRA, ITA, pa cak i SLO)....sreca njihova da mi zivimo u usranoj zemlji i da nam trebaju vize pa je ljudima muka od cekanja + da nemamo ni jedno lowcost avio kompaniju + slabo trziste turistickih aranzmana.....nego nece ni to zauvek ostati tako, a onda ce da bude zanimljivo gledati kako pokusavaju da se iz 1984 ekspresno vrate u 2006 nebi li ubedili nekoga da dodje kod njih i ostavi im neku KM

bobo
23.03.2006, 12:06
Znači za 4 osobe bi smještaj bio 54E. Ja sam ove zime plaćao 47E za apartman za 4 osobe na jednom austrijskom skijalištu. U cijenu je uključena boravišna taksa, završno čišćenje i putarina za planinsku cestu. Istina, bio sam uskraćen za olimpijsku prljavštinu. Evo par fotki da domaći turistički radnici imaju o čemu razmišljati:

Enterijer apartmana:

Pogled na apartmane sa staze:

Pogled sa balkona:

Zora rudi, dan se bijeli...:


Ponavljam: 47 Eura za četiri osobe!

Plaćam ti ručak u BL, biraj restoran, ako daš upute za nalaženje tog ili sličnog apartmana. Naravno, tvoje termine ne diram. Ozbiljan sam.

stekan
23.03.2006, 12:20
Nisam trenutno u BL. Pošalji mi privatnu poruku u ponedjeljak, pa da se vidimo.

skijah
23.03.2006, 17:40
Scorpio svaka cast na fotografijama,mislim da smo sada dokazali koje bolestine vladaju kod markovica!!!
Ja sam ove godine bio na Jahorini(2X) u predivnom apartmanu sa predivnim vlasnicima.Moze se naci na jahorini i lepih apartmana,evo imam samo dve fotke apartmana u kojem sam bio,cisto,uredno,posteljina mirise na omesksivac,sapun,toletni papirX4,nov sundjercic za pranje sudova,sredstvo za pranje sudova,cisti peskiri,kvalitetni sudovi...ma milina...cena 10eura po osobi a taxa se placa ako ti upadnu ovi ubiraci ciji je to posao(nama nisu bili!)Apartman je udaljen cca 10m od staze!
Ove papuce na fotografiji je skupila drugarica jer na ulasku u apartman stoje papuce za koristenje ako ne poneses svoje...


http://img64.imageshack.us/img64/6840/av16gb.jpg

Pored lavaboa,ta vratanca je frizider..:ok:

http://img141.imageshack.us/img141/4525/av21ix.jpg


Sory na neredu :D

midwest
23.03.2006, 21:59
Kako ja pripadam pokretu koji zagovara da je bolje vani, to cu poduprijeti i novim argumentima u tu korist. Skijaliste u Austriji, smjestaj 13 eura po osobi (455 Eur za 5 osoba) izuzev za vrijeme katolickog Bozica kada je 17 eura po osobi (575Eur za 5 osoba). Povrsine 69 kvadratnih metara, dvije spavace sobe, kuhinja, dnevna soba, kupatilo i odvojen wc. Da ne hvalim dalje evo slika...

ski dude
23.03.2006, 22:20
auuuuuuuu...:yay: ovo ceo stan boga ti:yay: ,za ovo bi dao mnogo vecu sumu ako treba:)

skijah
24.03.2006, 09:19
Kako ja pripadam pokretu koji zagovara da je bolje vani, to cu poduprijeti i novim argumentima u tu korist. Skijaliste u Austriji, smjestaj 13 eura po osobi (455 Eur za 5 osoba) izuzev za vrijeme katolickog Bozica kada je 17 eura po osobi (575Eur za 5 osoba). Povrsine 69 kvadratnih metara, dvije spavace sobe, kuhinja, dnevna soba, kupatilo i odvojen wc. Da ne hvalim dalje evo slika...

Sve je to ok,ali kad dodas skipass od 200eura za 7dana,onda to malo menja budzet jednog skijanja,pa klopa,pa cuga,zar ne?Ako ti je cilj lowcost skijanje onda je jahorina najbolja opcija,tri puta manje potrosim nego u Austriji a nekako uspem da zadovoljim ski potrebe...
Austrija vikendom ;)

oliver80
24.03.2006, 09:34
cao svima. super su vam sve te divne fotografije, ali da li neko moze da kaze tacno gde je bio, kako se zove mesto i da ga preporuce ili ako ima sajt na kome ima da se pogleda ponuda apatrmana u austriji na tim skijalistima bilo bi dobro da podeli te informacije sa nekim drugim ljudima kao naprimer ja.

stekan
24.03.2006, 10:13
Možda se gospodin Marković ljuti jer pričamo o Austriji unutar teme o njegovim apartmanima, pa predlažem da NASTAVIMO PRIČU O AUSTRIJI na pravom mjestu: http://www.skijanje.co.yu/forum/showthread.php?p=11261#post11261

CrazyKong
24.03.2006, 10:17
Možda se gospodin Marković ljuti jer pričamo o Austriji unutar teme o njegovim apartmanima...

E Stevo, davno se ovako ne nasmejah :D :D :D

ScOrPiOn
24.03.2006, 17:41
predlazem adminima ovog sajta da skinu reklamu app Markovic, kako nebi kaljali ime ovako dobrog sajta reklamirajuci ono zlo

CrazyKong
27.03.2006, 09:09
Sve je to ok,ali kad dodas skipass od 200eura za 7dana,onda to malo menja budzet jednog skijanja,pa klopa,pa cuga,zar ne?Ako ti je cilj lowcost skijanje onda je jahorina najbolja opcija,tri puta manje potrosim nego u Austriji a nekako uspem da zadovoljim ski potrebe...
Austrija vikendom ;)

Prvo ski pas u vecini skijalista je oko 160 EUR...u par najpoznatijih pass koji povezuje vise regija i vazi za stotine km staza su nesto oko 200 EUR. I odnos placeno/dobijeno je po meni vise nego povoljan.
Van pansionska potrosnja je svakako dosta skuplja i mislim da je to najveca stavka u racunici....ali ako ides na planinu da bi izlazio i pio u velikim kolicinama onda EU svakako nije za tebe,ili jeste ako imas dosta novca...

skijah
27.03.2006, 09:54
Prvo ski pas u vecini skijalista je oko 160 EUR...u par najpoznatijih pass koji povezuje vise regija i vazi za stotine km staza su nesto oko 200 EUR. I odnos placeno/dobijeno je po meni vise nego povoljan.
Van pansionska potrosnja je svakako dosta skuplja i mislim da je to najveca stavka u racunici....ali ako ides na planinu da bi izlazio i pio u velikim kolicinama onda EU svakako nije za tebe,ili jeste ako imas dosta novca...

Vidim neku dozu cinizma u tvom postu,zasto?nemam pojma...Prvo da bude jasno da ja Austriju obozavam,obisao sam vecinu skijalista u njoj,tamo sam i naucio da skijam,znaci detinjstvo me najvise vezuje za nju.Sve je to meni jasno da dobijes ono sto si platio i vise od toga ali ako jedne godine nemas dovoljno love za austriju ili ti je finansisko stanje lose naravno da ces izabrati opciju BiH.Znaci,osnovni razlog su novci i to je u potpunosti jasno,ne kazem da treba otici na divcibare ako nemas love ali Jahorina pruza meni neki minimum skijaskih zahteva,vise nego Kop!
Sto se tice izlazaka i cuganja,ja ne izlazim i ne provodim se a kada cugam to radim na samoj stazi,volim lagano pripit skijati,to mi je pravi gust.Na stazi mozes popiti koliko hoces ali ti vazduh popije sve...:cug:
Nisam u frci da cu nekoga pokupiti jer skijam duze nego sto mnogi na forumu imaju godina.

hehehe
27.03.2006, 10:08
Koliko se secam, ovde je bilo price o "štrokavoj" zavesi u kupatilu, i djubretu svuda po apartmanu. Ok je da su domace planine jeftinija varijanta od zapadnih skijalista ali koliko ja kapiram bolji liftovi i uredjenost staza prave razliku u ceni kompletnog aranzmana. Neka Markovic opere djubre iz apartmana, niko ga nece okriviti za guzvu na ski liftu ili za hupsere na stazi.
A to ko, gde i koliko voli da pije, ne bi trebalo da ima veze sa Markovicem.

jazz
27.03.2006, 10:31
Sto se tice izlazaka i cuganja,ja ne izlazim i ne provodim se a kada cugam to radim na samoj stazi,volim lagano pripit skijati,to mi je pravi gust.Na stazi mozes popiti koliko hoces ali ti vazduh popije sve...:cug:
Nisam u frci da cu nekoga pokupiti jer skijam duze nego sto mnogi na forumu imaju godina.

sad sam ja offtopic, ali ja samo repliciram na već napisani offtopic.

skijah, ovo s tvojim cuganjem na stazi - u mene se prošle godine na stazi svjetski zabila jedna slovenka koja skija od svoje treće godine.
samo za tvoju informaciju, došla je policija i radili su alko-test (puhale smo balon)...

a sad, marković strikes again :D

stekan
27.03.2006, 10:47
100% uz hehehe, ali moram prokomentarisati, jer imam sitnu djecu koja skijaju:

Sto se tice izlazaka i cuganja,ja ne izlazim i ne provodim se a kada cugam to radim na samoj stazi,volim lagano pripit skijati,to mi je pravi gust.Na stazi mozes popiti koliko hoces ali ti vazduh popije sve...:cug:
Interesantna teorija. Posebno ono o vazduhu. Ako sam dobro skontao: opije te čist vazduh i anulira alkohol u krvi.

Nisam u frci da cu nekoga pokupiti jer skijam duze nego sto mnogi na forumu imaju godina.
Alkohol utiče na sposobnost prosuđivanja i reakcije u kritičnom momentu, neovisno o skijaškoj tehnici i iskustvu. To što imaš dosta skijaškog iskustva znači da si siguran u sebe i da skijaš brzo. U lagano pripitom stanju si vjerovatno još sigurniji u sebe i voziš još brže.

...Prvo da bude jasno da ja Austriju obozavam,obisao sam vecinu skijalista u njoj,tamo sam i naucio da skijam,znaci detinjstvo me najvise vezuje za nju.Sve je to meni jasno da dobijes ono sto si platio i vise od toga ali ako jedne godine nemas dovoljno love za austriju ili ti je finansisko stanje lose naravno da ces izabrati opciju BiH.Znaci,osnovni razlog su novci i to je u potpunosti jasno,ne kazem da treba otici na divcibare ako nemas love ali Jahorina pruza meni neki minimum skijaskih zahteva,vise nego Kop!
Komentar ostavljen u temi "Skijanje u Austriji"

CrazyKong
27.03.2006, 10:48
Samo jos malo :sm023:
Nisam mislio da budem cinican i izvini ako je tako zazvucalo.
Samo sam hteo da kazem da ako covek ima novca onda mu nije problem da izlazi i pije piva od 4-5 EUR, ako nema onda je malo problem.
Pitanje je kako najbolje iskoristiti ono sto imas, naskijati se i vratiti se kuci zadovoljan.
Ja sam, isto, cele sezone skijao kod nas zato sto mi je to bilo mnogo zgodnije(zbog viza, udaljenosti skijalista, uglavnom vikend aranzmani...), ali i dalje mislim da je bolje dodati nesto malo (makar jeo pastetu i pio sok na razmucivanje 7 dana) i naskijati se kao covek i vratiti se zadovoljan kuci, nego se nervirati zbog milion stavri na nasim skijalistima (dal je vetar toliko jak ili nije da bi zatvorili zice, sto ima kamenja, sto ima leda na vrhu, a gde su im ratraci, a sto ne sredjuju stazu kada pada sneg nego cekaju tri dana da potpuno prestane , sto nema vestaka da ga izmesaju sa prirodnim pa da naprave lepu tvrdu stazu, da li ce da crkne zica, da li ce da mi kane ulje na jaknu, i tako u krug....)

Misko
27.03.2006, 13:19
samo za tvoju informaciju, došla je policija i radili su alko-test (puhale smo balon)...


Radile ste alkotest na skijanju :D

pop67
27.03.2006, 13:38
U evropi,ili ti na svim zapadnim skijalistima gde si kroz ski pass full osiguran,skijas se nalazi u SAOBRACAJU,tako i podleze zakonskim odredbama u slucaju bilo kakvog ekscesa ili povredjivanja.U 99% slucajeva se radi alkotest i jao onome ko ima alkohola u krvi!

bobo
27.03.2006, 14:06
U evropi,ili ti na svim zapadnim skijalistima gde si kroz ski pass full osiguran,skijas se nalazi u SAOBRACAJU,tako i podleze zakonskim odredbama u slucaju bilo kakvog ekscesa ili povredjivanja.U 99% slucajeva se radi alkotest i jao onome ko ima alkohola u krvi!
I koliko je dozvoljeno u promilima, ako je uopšte dozvoljeno? Milislim, nisam se nikada doveo u pripito stanje na skijama ali pljoska od 2,5 dcl napunjena lozom je sastavni dio moje opreme. Na 3-4 člana ekipe zanemarivo.

Misko
27.03.2006, 21:09
Ljudi vi ovo ozbiljno il se zezate, dosla policija i radili alko test? Bode Miller priznao covek da vozi pijan u sv. kupu, i kao steta sto nema pravila koja bi to sprecila posto kao nemoz da se suzdrzi od bancenja.

skijah
27.03.2006, 21:55
I koliko je dozvoljeno u promilima, ako je uopšte dozvoljeno? Milislim, nisam se nikada doveo u pripito stanje na skijama ali pljoska od 2,5 dcl napunjena lozom je sastavni dio moje opreme. Na 3-4 člana ekipe zanemarivo.
pljoska od 2,5 dcl,to brate o tome se radi a ne o nekom otkidanju od cuge:sm018:sretnes se sa ekipom pa svako po malo!

vujche
28.03.2006, 17:34
Ljudi vi ovo ozbiljno il se zezate, dosla policija i radili alko test? Bode Miller priznao covek da vozi pijan u sv. kupu, i kao steta sto nema pravila koja bi to sprecila posto kao nemoz da se suzdrzi od bancenja.

Misko ovo je najozbiljnije.Vani se pocelo jako puno raditi na sigurnosti skijasa,zbog jako puno ozljeda pa cak i smrtnih slucajeva.Negdje sam procitao,(mozda i na ovom forumu )da ce mo svi morati nositi kacige,a ne kao do sada samo djeca.Ne da mi se sad traziti po internetu clanak u kojem pise ako se dobro sjecam da te cak mogu udaljit sa skijalista ako procijene da bi mogao nekoga da ugrozis sa svojim skijanjem(divljanjem).

vujche
28.03.2006, 17:36
Sorry,zaboravih stavit:sm023: ,nisam gledo temu.

jazz
30.03.2006, 11:35
Ljudi vi ovo ozbiljno il se zezate, dosla policija i radili alko test? Bode Miller priznao covek da vozi pijan u sv. kupu, i kao steta sto nema pravila koja bi to sprecila posto kao nemoz da se suzdrzi od bancenja.

ne zezam se.
radile smo alko test, sastvaljen je zapisnik (u koji su ušli i podaci tko je vozio kakve skije) i potpisale smo izvješće o nezgodi (isti formular kao i za saobraćajnu nesreću).

zabila se u mene kao avion, raznijela me, dobro pa nisam ništa polomila, ali sam imala potres mozga i sva sam bila natučena i u plavicama. i samo da kažem: ja sam imala kacigu jer su me roditelji nagovorili da je kupim baš iz razloga jer je jedna cura iz rijeke poginula prošle godine u austriji.

slovenka nije imala kacigu nego se direkt zabila svojom glavom u moju kacgu, tu je bio onaj prvi kontakt, doslovno mi je bljesnulo pred očima...

kako je njoj bilo, mogu da zamilsim...

bilo kako bilo, postoji i zakon koji će utvrditi tko je kriv, a tko prav.

na sljemenu uredno skija i policija, vidjela sam ih ove godine u više navrata, i mislim da je to za svaku pohvalu.
pa i za auto i za motor i za barku ti treba dozvola (brzine slične kao na skijama, samo što na skijama nemaš ama baš ništa da ti zaštiti tijelo od sudara).
samo se na skije može natovariti najveća pijana budaletina i deri miškooooo niz brdo, pa ko živ, ko mrtav....

pop67
30.03.2006, 17:29
ne zezam se.
radile smo alko test, sastvaljen je zapisnik (u koji su ušli i podaci tko je vozio kakve skije) i potpisale smo izvješće o nezgodi (isti formular kao i za saobraćajnu nesreću).

zabila se u mene kao avion, raznijela me, dobro pa nisam ništa polomila, ali sam imala potres mozga i sva sam bila natučena i u plavicama. i samo da kažem: ja sam imala kacigu jer su me roditelji nagovorili da je kupim baš iz razloga jer je jedna cura iz rijeke poginula prošle godine u austriji.

slovenka nije imala kacigu nego se direkt zabila svojom glavom u moju kacgu, tu je bio onaj prvi kontakt, doslovno mi je bljesnulo pred očima...

kako je njoj bilo, mogu da zamilsim...

bilo kako bilo, postoji i zakon koji će utvrditi tko je kriv, a tko prav.

na sljemenu uredno skija i policija, vidjela sam ih ove godine u više navrata, i mislim da je to za svaku pohvalu.
pa i za auto i za motor i za barku ti treba dozvola (brzine slične kao na skijama, samo što na skijama nemaš ama baš ništa da ti zaštiti tijelo od sudara).
samo se na skije može natovariti najveća pijana budaletina i deri miškooooo niz brdo, pa ko živ, ko mrtav....
Pozdrav JAZZ,
voleo bih da se upoznamo i da se prikljucis nasem udruzenjeu(SKI MANIJACI po zelji ne po znanju) i eventualno da ides sa nama na Brezovicu za 1.MAJ.Veliki pozdrav,POP

jazz
30.03.2006, 18:43
hvala na pozivu pope :)

ja sam za 1. maj u amsterdamu 7 dana :)

ali uvijek možemo na čaj na jahorini :)

pop67
09.04.2006, 15:45
hvala na pozivu pope :)

ja sam za 1. maj u amsterdamu 7 dana :)

ali uvijek možemo na čaj na jahorini :)
Zelim ti super provod,a ako se predomislis,imas mesto za BREZOVICU.Pozdrav,POP

jovanitZa
09.04.2006, 19:33
Nadam se dobrom provodu na Brezovici za 1. maj!

penzos
21.11.2007, 10:33
Zeleo bih da upozorim, da su apartmani Markovic promenili ime u apartmani Opusteno. Posto znamo da vuk dlaku menja ali cud nikada, siguran sam da novo ime apratmanima nije dato po onome kako se gosti osecaju, vec kako domacini posluju. Ne bih mogao da shvatim da se neko oseca opusteno u ovim apartmanima i da u isto vreme oseca strah da ce da dobije koleru.

Boravio sam u njima pre nekoliko godina i ono sto mi je ostalo u secanju je da se sve vereme oseca miris goriva (pretpostavljam od lozenja peci). Kupatilo je kao da sam ga ja pravio. Ajde sto su plocice nakrivo postavljene, ali prozor dihtuje tako dobro da je svako tusiranje rizik za fasovanje reume.

Parking ispred kuce postoji, ali kada su kola parkirana tesko da pesak moze da prodje. Jos jedna ilustracija usluge koju mezes da dobijes u ovom objektu...ja sam gazdi pozajmljivao alat iz kola da popravlja stvari po kuci.

Sajt im je obnovljen, ali su fotografije jos uvek stare. Jedna od novina na sajtu je gazdaricina diploma sa beogradske vise turisticke skole. Ovo obavezno pogledajte. Siguran sam da ce svi koji su imali iskustvo sa ovim objektom, pasti sa stolice od smeha ka da ovo vide.

erdelja
10.01.2008, 19:52
...Jedna od novina na sajtu je gazdaricina diploma sa beogradske vise turisticke skole. Ovo obavezno pogledajte. Siguran sam da ce svi koji su imali iskustvo sa ovim objektom, pasti sa stolice od smeha ka da ovo vide. :jester:

Znaci STRASNO!:sm022: Vise bi voleo da sam video diplomu za "Diplomiranu cistacicu" ili "Diplomirani operater kotlovima". Jos jaca fora je da se hvali svojim studiranjem vise skole koje je trajalo 15 godina sa posekom 6,80!!! :hair:

Moje imresije o apartmanu sam napisao pre par godina, kada je zapocet ovaj thread...

JADNO LJUDI - ZAOBIDJITE!!!:ski:

Milan NS
11.01.2008, 07:49
Ništa neće valjati ti apartmani dok gazdarica ne bude MASTER :-)

yves
11.01.2008, 22:07
shto, jel su apartmani zlo? ili je gazdarica evil?

erdelja
11.01.2008, 22:39
Ko vidi gazdaricu dobije 10 cevapa kod cika Pere.

Ma koga je briga za gazdaricu, moj apartman "kantarion", ako mu se imena dobro secam, je bio KATASTROFA!!! "Domacina" smo videli samo kada je trebao da uzme pare, ali ne i kada je nama trebao, itd...