PDA

Pogledati punu verziju : Crazy Creek



Clone
18.01.2006, 17:10
Prvo pozdrav svima, posto mi je ovo prvi post :)

Jel neko chuo za ovu marku, ili probao istu?
Danas sam video u InterSportu, cene su sto se kaze veoma popularne, ali posto nema sajta, a review-i su nikakvi, ne znam dali ce se pokazati dobro po snegu kao po novchanik... U glavnom ljudi kazu da je to neka intersportova interna marka, koju za njih proizvodi elan, ali to je apsolutno neproverena informacija.
Takodje su im ok cene i vezova i cipela, mada mi vezovi deluju nekako...plastichno...
Ako znate nesto vise, pomozite da se odlucim za ili protiv (za sada razmisljam da uzmem samo cipele, posto cu ici mozda na jos 3-4 dana ove sezone, ali moze da se desi da odvojim i za komplet)

Misko
18.01.2006, 17:16
Cao i tebi, to je onako sta ja znam entry level marka, garderoba jos i nekako, al daske, vezove i cipele bih izbegao, sem ako si bas ogranicen budzetom pa se nema za druge onda ajd da te utesim ok su :) .

valdevit
18.01.2006, 19:50
pa,pazi ovako,svako ima svoje mishelje o nekom brendu.Shto se tiche ovog brenda,nije losh,chak se moze reci da je za te pare,mnogo dobar.Poznajem dosta ljudi koji koriste CC opremu,za odecu ne znam kakvog je kvaliteta,al znam da im oprema sasvim ok...Dosta ljudi koristi njihove pancerice i za te pare,nisu imali nikakvih problema.Shto se tiche dasaka,dobre su.... :D

oddball
19.01.2006, 14:33
jebiga, polomih se da nadjem taj moj stari post, al ne vredi, moram ponovo kucati...
Crazy Creek je marka koji borderi generalno izbegavaju ali to su leekovi koji provedu i do 100 dana na snegu po sezoni. ako planiras da bordujes 1-2 puta godishnje nisi se zeznuo, ta tje te daska sluziti. Leekovi koji se prze na ovaj 3p i voze extremno ili freestyle kupuju Burton, Flow, Volkl, sve cheshtje Solomon, pa chak i Blizzard. probao sam CC chizme i ne ulivaju mi poverenje, a vezovi (iskreno) jos manje. ali mislim da se nisi zeznuo u svakom sluchaju (koliko sam skapirao ovo tje ti biti prva voznja), jer kao shto sam ti vetj rekao: ako planiras da budes 1-2 puta godisnje na snegu - sluzitje te savrsheno, ne brini :ok:

valdevit
19.01.2006, 15:40
ljudi koje sam naveo u prethodnom postu su po 3 meseca na planini i nisu imali nikakvih problema shto se tiche dasaka i pancerica,a za vezove,stvarno nemam nikakvih iskustava :D ja cu navesti svoj primer vezova,HEAD,kupio sam ih pre 4 godine i platio 2500 dinara,da 2500 dinara,sluzili su me perfektno 2,3 nedelje skijanja,a posle su se raspali :D

Clone
30.01.2006, 12:09
Hvala svima na komentarima, mislim da cu za sada zaobici Crazy Creek, i uzeti neke bolje cipele za pocetak. Ostatak opreme cu juriti pred sledecu sezonu, posto ove mozda odem samo na jos 2-3 dana.

Jeremija
30.01.2006, 13:08
spremi se da se dobro pomucis da nadjes dobre cipele u bgd-u koje kostaju manje od 120 e, u beogradu nisam mogao naci osim goltesa i nideckera nista broj 45 za manje para, a ove su ruzne do j*j*, tako da ako moras nesto da iznajmis za malo manje para od toga kupi cc, jer ipak ih nij nije nosilo X ljudi pre tebe (cisto iz higijenskih razloga) a kostaju 3600 din
isplati ti se da ih nosis jednu sezonu pa da ih bacis

frrka
30.01.2006, 13:11
@jeremija
zar nisu CC cipele 4000+ dinara

Jeremija
30.01.2006, 14:55
Ne, sada je neko snizenje i kostaju nesto oko 3800, mada kvalitet nije neki (naravno) ali boze moj koliko para...