PDA

Pogledati punu verziju : čampri ti čupri



ivanmitrovic06
12.01.2011, 15:15
ma zasto da postavljate ljudi oglase kad ce wlad da wam sve to izbrise, jedino ako niste njegov prijatelj pa da vam progleda kroz prste, ... i zamolio bih doticnog da simbol POWDER TO THE PEOPLE ne koristi jer se ne ponaa u skladu sa tim znacenjem,,,, postoje sigurno znaci koji oznacavaju kapitaliste i sebicne ljude....pa neka to i postavi

wlad
12.01.2011, 15:49
Ja kao i svaki moderator "radim" u skladu sa pravilima foruma, kada mi se neko obrati preko PP da želi da ispravi oglas to i uradim(o) - pogotovo za aktivne članove foruma. Pošto vidim da vam je prvi post na forumu, mogli ste da ga postavite pod "pravim" tj. starim imenom.

I voleo bi da mi objasnite pravo značenje "Powder to the people" - kada ste već pomenuli :) (hint: prevedite powder (http://translate.google.com/translate_t?hl=&ie=UTF-8&text=powder&sl=en&tl=sr#) u google translate)

marko.popovic
13.01.2011, 10:23
moje shvatanje te fraze je sledece:
Treba da podseca na mnogo poznatiju "Power to the people": During the 1960s in the United States young people began speaking and writing this phrase as a form of rebellion against what they perceived as the oppression by the older generation, especially The Establishment.
A powder je celac, pršić, kako god.Pa sad, kad to spojite dobijate neki slogan koji želi ljudima dosta snega, neugaženog po mogućstvu :)

Ako grešim, neka me autor ispravi, ali ovako ja to doživljavam.

macak011
13.01.2011, 10:42
"praha ljudi" :)
Elem, kakva je to frka sa oglasima, o cemu se radi? Nisam primetio da postoje neki problemi sa oglasima sem sa onim clanovima koji foliraju osobine artikala koje prodaju, a posle ne trpe negativnu kritiku. Ajmo jos jednom: ovo nije ni buvljak, ni pijaca, nego forum.. nek me neko ispravi ako gresim

wlad
13.01.2011, 12:32
Da, pršić ljudima - postoji i NGO u US pod tim imenom, a koga interesuje neka ptraži na Internetu :). Ono što se ne vidi ('fala bogu) sa strane je da se neki oglasi brišu - sada mnogo manje nego pre mesec dana - kada neki korisnici okače nekoliko oglasa zaredom, a da pritom nemaju nijedan post u neOglasnim temama - ti oglasi se brišu. A to je naravno u skladu sa pravilima foruma da su mali oglasi namenjeni aktivnim članovima foruma. Postoje i "veliki" oglasi koji su namenjeni za komercijalno oglašavanje a više o njima može da se vidi u odgovarajućoj temi.

Ova tema je prebačena u offtopic zato što je autor prvog posta u temi postavio i vic - koji je obrisan na zahtev nekoliko članova foruma (prijavili su kao "bad post")..