PDA

Pogledati punu verziju : snowboarding



oddball
03.10.2005, 16:33
o S.V.E.M.U. po loma

oddball
03.10.2005, 16:40
ok, kapiram da je ovo pravo vreme
za bilo kakve price o skijanju, boardingu
i snegu generalno. dajte predloge i utiske
o skijalishtima gde ste bili, opremi koja valja
(stetea sto mikac nije na ovom forumu da
popije koju gistro prozivku) itd, itd. j*** ga,
truo pochetak, ali dajte neke pametnije priche :D
btw. ove godine sam prvi put sam stao na
board (i skapirao himnu guano apesa) i to
u banskom i bio odushevljen i stazama i boardom.
shta recci, crvena na kopu je plava u banskom
craaaazyyy

iskra
12.10.2005, 14:38
Vidim da si bio u Banskom, pa ako mozes da napises preko cega si isao, koji smestaj preporučujes, mesta za izlaske, i uopste ako imas neki savet da nam das:) Ja bih isla oko nove godine, pa me zanima da li je tad tesko naci smestaj zbog guzve?

Hvala

oddball
12.10.2005, 16:57
bansko nije mesto gde ljudi idu da se provode iz dva razloga:
1. nema mnogo mesta gde moze da se lumpuje nocu
2. staze su toliko dobre da ne zelis da sidjes na njih
bansko je vise selo tj. naselje sa autenticnim bugarskim kucama i hotelima. nisam video nijednu zgradu, u stvari kucu, koja ima vise od dva sprata. ima par mesta za vecernje izlaske ali ja jednostavno nisam imao snage da bancim posle 8 sati provedenih na stazi. vodic puta je rekao da se bansko tek razvija i da ce to tek postati pravi zimski centar.
ove sezone ja sigurno idem tamo bar na 7 dana. za cene smestaja i ski pasa javicu ovih dana jer ima dosta ljudi koji su zainteresovani da idu makar na tri dana.

pop67
13.10.2005, 10:49
Zmaju,
zasto ne pozoves ISKRU da nam se prikljuci u MANIJACIMA?

oddball
14.10.2005, 11:34
jesi li raspolozena da ides sa "manijacima" u bansko u januaru (prva nedelja posle bozica)? cena smestaja je otprilike 6-8 EUR dnevno, put do 50 EUR (povratna) i ski pas koji je najskuplji 115 EUR za 6 ili 7 dana. to su cene od prosle godine, ja sam se dogovorio sa popom da organizaciju puta u bugarsku preuzmem ja, a zainteresovanih ima oko 10-ak sto muskih sto zenskih skijasa i bordera.
staze tamo su fenomenalne!!! imam slike ali pojma nemam kako da ih okacim pa ako hoces probracu par i poslati ti na mail.

iskra
14.10.2005, 16:33
Manijaci, hvala na pozivu!!!
Za sad mi sve odgovara, sem termina, jer radim, pa sam mislila da idem za Novu godinu, kada ce, pretpostavljam, biti neki slobodan dan. Nadam se da cu uskoro znati kad se radi, a kada ne, pa cu vam definitivno potvrditi. A bas bi bilo super... :) A do kada mogu da javim uopste?

oddball
15.10.2005, 12:20
pa evo kako stoji stvar. kada vidis ma forumu siguran datum polaska, cenu i datum povratka vidi da li ti to odgovara i baci post ako zelis da se prikljucis ekipi i to je generalno to. detalje putovanja objavi onaj ko organizuje neko vreme unapred jer svi mi ili radimo ili idemo na fax i treba vremena da se organizujemo. ima par ljudi koji stalno proveravaju forum i u kontaktu su sa ostatkom ekipe ali u svakom slucaju najbolje je da se prijavis sto pre da bi mogli da bukiramo sto vise kreveta i mozda da izvucemo neki popust na kolicinu. i zbog organizacije puta, da li da idemo kolima, mini busem ili cime vec... huh, pa i nije bas jednostavno :) vozis li board ili skije???

iskra
17.10.2005, 11:29
OK, super!
poslacu ti mail da mi posaljes slike iz banskog ako mozes. :)

oddball
18.10.2005, 11:53
da li si pogledala slike, kako ti se cini???

iskra
18.10.2005, 12:43
Slike su malo manjeg formata, ali se ipak vidi da je mesto fenomenalno!
Ima li nekih novosti u organizaciji puta?
Ne bih da propustim tako nešto :)
Jel je moguce da povedem i drugaricu? Znam da ima još dosta vremena, ali bih volela da imam sto vise informacija
Pozdrav

oddball
18.10.2005, 12:57
naravno, poenta je da nas ide sto vise. kapiram ako uspemo da bukiramo vise mesta da cemo mozda dobiti i neki popust. trenutno kako stvari stoje neki ce krenuti posle bozica (mozda cak i na badnje vece), a ostali ce doci u sledecoj turi. ja se nadam da cu uspeti da se organizujem da krenem sa prvom a da se vratim sa drugom :) a ovo su neke okvirne informacije koje sam dobio:
1).priv. smestaj po osobi dnevno 10EUR (apartman 5min pesaka od gondole) &
2).hotel 25EUR dnevno (pp, uracunate taxe, zatvoreni bazen, sauna, prevoz do gondole i jos neke sitnice).
povratna minibusem prosle sezone bila je 50EUR (sada mozda bude 60EUR max, ali te pokupi ispred kuce u polasku i vrati te u dolasku). ako se bukira apartman savetujem da se pri dolasku dogovori sa vodjom puta da se svrati u bugarski metro i nakupuje klopa i pice (i jos kome sta treba).
tacne termine polaska i tacne cene znacemo krajem oktobra, najdalje pocetkom novembra kada se bane vrati iz bugarske.