PDA

Pogledati punu verziju : P: Sve sa ebay-a



Markeez
24.12.2010, 13:55
Kao sto naslov kaze , narucujem sve sa Ebaya .Vredi pogledati skijasku opremu i kape i salove jer daleko je veci izbor .

Moze preko maila sylvanas25@gmail.com ili preko skype: Freestyler636


I nisam spammer :)

pailhead
24.12.2010, 14:30
sta je ovde oglas?

stekan
24.12.2010, 16:51
Čuo sam za taj Ebaj. Kažu da je dobra stvar.

Markeez
24.12.2010, 16:59
Jeste odlicna je ... ja sve sto sam dosad narucio je stizalo i stiglo :)
Naravno treba obratiti paznju na neke stvari

ko prodaje , koliko ima prodanih artikala , sa kojom su ga ocenom ocenili ...dakle jednom recju nesto kao nas limundo ali mnogo bolji sa mnogo vise artikala ...A da ne govorim da je prvo nastao ebay a da su nasi kopirali e shop.

Ako nekog nesto interesuje nek slobodno pita ,nije nikakav problem da mu odgovorim .

bobo
24.12.2010, 17:15
Jel' ovo neka zajebancija? Ako jeste, nisam provalio foru.

Markeez
24.12.2010, 17:21
Ok vidim da je ljudima ne jasno

Ebay je jedna ogromna online prodavnica na kome moze da se kupi ama bas sve dakle od igle do lokomotive

evo i sajta

www.ebay.de


Na nemackom je sajt ali nije toliki problem

za sve sto trazite postoji google translate .

recimo da trazite "Nordica Hot rod pancerice i kucate gore Nordica hot rod

pa ce vam izbaciti ovo

http://shop.ebay.de/i.html?_nkw=Nordica+Hot+Rod&_sacat=0&_dmpt=Sport_Skisport_Skier&_odkw=elan+ski&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1311

Sve sto vam treba nalazi se tu ,ako nesto zelite da narucite , posaljite mi link

hehehe
24.12.2010, 18:26
E jeste zajebani pravo (tumačenje ovog izraza pogledati ovde: http://www.skimagare.info/forum/index.php?topic=111.0 ). Čovek je stavio oglas a vi tako... :)


P.S. Jesam li u pravu kad predlažem da se uvede kvalifikaciona kvota od bar 50 postova u drugim temama pre dobijanja dozvole za postovanje u "oglasima"?

P.P.S. Na pomenutom rečniku ima objašnjenje i šta je e-bay :D

mikomikic
24.12.2010, 18:45
gdje je otvorena ova prodavnica......

designbvr
24.12.2010, 19:07
Čuo sam za taj Ebaj. Kažu da je dobra stvar.


E, bre Stevo pa di ti zivis,
s'ace ti objasnimo ....

to je ONO kod ONOG chike

ekozelj
24.12.2010, 19:31
P.S. Jesam li u pravu kad predlažem da se uvede kvalifikaciona kvota od bar 50 postova u drugim temama pre dobijanja dozvole za postovanje u "oglasima"?

Podržavam apsolutno :dziveli:

stekan
24.12.2010, 20:24
...to je ONO kod ONOG chike

To je bio eBay, a ne ovo sada. Da je ONAJ čika još na eBay-u, bila bi to druga priča.

Markoos
24.12.2010, 22:40
Stevo jel se i tebi meščini da svi mislimo na ONOG čiku? :):) :sm022::sm022:

P.S. Slažem se sa Arsom apsolutno.

P.P.S. Ja i dalje ne kontam jel ovo oglas ili šta?

pailhead
24.12.2010, 23:20
Jel mozes da mi narucis zeal transcend brile?

sas35bgd
25.12.2010, 09:44
...tako, da ocekujem i na ovaj moj x-odgovora :ok:
Predlog da neko mora da ima 50 postova, da bi ostavio oglas, doveo bi da se razvodnji, ionako previse razmucena komunikacija ovde, koja bi licila na sok od zove na razmucivanje, sa duplo vecom dozom vode.
Svaki covek je u dusi novinar i exibicionista. Ovo prvo pokazuje kroz ostavljanje sto vise postova, a drugo, kroz zelju da sto vise ljudi to procita. Time sto smo sakriveni iz nicname, oslobadja nas treme i daje nam slobodu u izrazavanju. Ta sloboda veoma cesto prelazi u plitke, bez znacajnijeg smisla, kratke komentare, koji su odraz osecaja bliskosti sa sagovornicima. Ili osecaj bliskost sa sagovornicima i pripadnosti grupi, ili ne postojanje znacajnijeg kriterijuma u komunikaciji, koji cesto ostavlja utisak plitakosti, povrsnosti, ispraznosti, i nezanimljivosti. Plitak čovek, njegova dimenzija duha je minimalna, njegov raspon misli je sužen, njegova moć da razume je nikakva. ... Zato, ako nemas sta da kazes, ako ti ukucani jos spavaju pa nemas kome da kazes, klikni na "Post replay", ja cu te uvek saslusati
PS: Koliko mislis da je ovo saljiv ironican komentar, a koliko zelja da pokazem da sam pametan ...:dziveli:

hehehe
25.12.2010, 10:07
PS: Koliko mislis da je ovo saljiv ironican komentar, a koliko zelja da pokazem da sam pametan ...:dziveli:

Ako mene pitaš, ja mislim da si ovo prepisao odnekud :)


P.S. Sok od zove uopšte nije loš sok.

stekan
25.12.2010, 17:58
Prepisao definitivno.

P.S. Rezvodnjen sok od zove na engleskom: watered call juice.

sas35bgd
26.12.2010, 10:41
Ili mislis da je i taj prvi sto je napisao, od nekoga prepisao, a taj opet nije autor, nego je i on copy-paste.
Zasto jednostavno ne prihvatite cinjenicu da zasluzujete da u svojim redovima imate autora takvih bisera. :)

stekan
26.12.2010, 12:33
Dopisivah se sa otvaračem teme i složili smo se da je malo fulio temu jerbo su skoro svi redovni posjetioci ovog foruma bar jednoč nešto kupili na ebaju. I svi znaju da se ONAJ čika zove Uwe Bilek i da je pod imenom Ski-Bilek imao najbolju (i najjeftiniju) ponudu ski opreme na ebaju. Fala mu još jednoč za sve šta je za nas učinio (Bileku, ne otvaraču teme). HVali nam danas takvih trgovaca.