PDA

Pogledati punu verziju : Najjeftiniji smestaj na Kopaoniku



Lord of Sircha
27.09.2005, 12:59
Zanimaju me vasa misljenja i ranija iskustva posto bih ovu celu zimu proveo na kopu
koliko mi treba samo za uljudan smestaj....
napomena nemam kola
:eek: :eek:

Stevs
27.09.2005, 13:50
huh bez auta. Verovatno vikend naselje ili Brzece. U svakom slučaju za celu zimu neće biti jeftino:)

valdevit
27.09.2005, 15:20
bolje idite na brco i skijajte se,nego na Kopaonik...staze su za najgore pochetnike i pozere... :mad: ako vam se skija-na Jahorinu za male pare!!!!

Stevs
27.09.2005, 16:11
bolje idite na brco i skijajte se,nego na Kopaonik...staze su za najgore pochetnike i pozere... :mad: ako vam se skija-na Jahorinu za male pare!!!!

Koliko ja vidim čovek nije pitao kakve su staze ili koju planinu mu prepručujemo već ga interesuje najbolji smeštaj na Kopaoniku za celu sezonu.

valdevit
27.09.2005, 22:14
ja sam samo izneo moje mishljenje,da ne treba ici na Kopaonik-NIKAKO... :mad:

Stevs
27.09.2005, 22:20
ja sam samo izneo moje mishljenje,da ne treba ici na Kopaonik-NIKAKO... :mad:


Otvoriš novu temu napljujes Kopaonik koliko hoćeš. Zato postoje sobe i teme ali očigledno na ovom forumu nema ko da moderiše ovakve poruke...

pop67
27.09.2005, 23:13
Druze to zadovoljstvo za 4 meseca ce te kostati odprilike ovako.
Krevet u sobicku ispod BACISTA sa 4 lezaja 10E dnevno,a to je 10x300=300x4=1200+sezonski ski pass 650E +malo hranice(2 obroka dnevno)15x30=450x4=1400 i da nista drugo ne kupujes to ti je 3250E.To bi bilo za 45%vise para nego na bilo kojoj drugoj planini.Lepo,ali ne daj se uplasiti,to je samo lova.

POZDRAV

stekan
28.09.2005, 09:04
Pope, da li se to salis za 650E za sezonski pass :( ? Ja sam nekoliko eura manje platio za porodicni sezonski pass (2 x odrasli + 2 x djeca) na Gerlitzenu (Austrija) prosle godine. Bilo mi je to jeftinije nego dva puta sestodnevni (januar i mart).

valdevit
28.09.2005, 09:24
kazem ja,Kopaonik smrdi! :eek:

Lord of Sircha
28.09.2005, 12:01
imam dzaba ski pass
pa me samo zanima gde bih mogao da spustim kosti uvece od skijanja jer me ne zanima ama bas nikakvi propratni sadzaj cak bi mi i klopu slali od kuce posto sam iz kraljeva samo negde gde ima normalan lezaj i kupatilo i da ne duva promaja nemam nesto kinte ali sam fanatik za te dve moje najlepse daske
Pozdrav za BRR

pop67
29.09.2005, 00:17
Pope, da li se to salis za 650E za sezonski pass :( ? Ja sam nekoliko eura manje platio za porodicni sezonski pass (2 x odrasli + 2 x djeca) na Gerlitzenu (Austrija) prosle godine. Bilo mi je to jeftinije nego dva puta sestodnevni (januar i mart).
Stekane druze,gde da se salim,kamo lepe srece da je sala.PLJACKA BRE BRATE!!!!!!!!!!!!!

POZDRAV

amater
30.09.2005, 23:49
Racunica je jasna ili imas auto i nadjes malo dalje jeftiniji smestaj pa se provozas tamo vamo ili platis malo vise pa se ne vozas. Bez auta neces naci dobar smestaj za male pare. Ako imas los smestaj i lose vreme onda ces da poludis.

Zakljucak: nema zakljucka :)

do pisanja...

oddball
06.10.2005, 17:01
jeftin smestaj na kopu!?!?! buahahahahaaa...
izvini sto sam se onesvestio od smeha, ali kop je mesto gde se fenseri slikaju u kaficu pored skija samo da bi rekli da su bili na zimovanju. to je i nabilo cene. najveci shit od smestaja je ove zime u februaru kostao (ono sto sam ja uspeo da nadjem a trazio sam) skoro 12.000 din po osobi! !!!12.000!!! a toliko me je kostao polupansion u bugarskoj u hotelu sa 3*! pa ti vidi. pritom su planine vece za 1km, staze mnooogooo duze i sto je najvaznije sredjuju se nekoliko puta dnevno.

CrazyKong
07.10.2005, 10:00
Ja sam prosle godine pri kraju sezone spavao par puta u Jugobanci i nije bilo nesto skupo... PP oko 800 din. ako se dobor secam. Sad, hotel je star i prilicno ruiniran, tako da ne bih vodio zenu i dete, ali je topao i korektno cist tako da se prespava noc dve uopste nije los, pogotovu uzimajuci u obzir dobru poziciju na skijalistu.
Ako covek vec resi da ide na Kopaonik, mislim da ovo bolje resenje nego spavati privatno pa kolima dolaziti na skijanje.
Moj drugi favorit je Srebrnac, jeste da je daleko od svega ali mu je i cena odmerena prema tome, a u sustini je ski in-ski out hotel.

Lord of Sircha
07.10.2005, 12:38
hvala Crazy
bas si konstruktivan :)

Misko
07.10.2005, 16:41
Pope, da li se to salis za 650E za sezonski pass :( ? Ja sam nekoliko eura manje platio za porodicni sezonski pass (2 x odrasli + 2 x djeca) na Gerlitzenu (Austrija) prosle godine. Bilo mi je to jeftinije nego dva puta sestodnevni (januar i mart).


Da ali fora je sto se kod nas uzima sezonski na indijansku varijantu, do sada mozda se nesto skoro promenilo iliti ja idem od 1-7 pa 8-15 Pera pa tako za sva 3 meseca i onda ispadne "jeftino" to 650e, a mislim da nije 650 nego oko 350

duleKG
07.10.2005, 21:53
za ovu godinu je kragujevacko odmaraliste, prosle sezone je bilo 120e 7 punih pansiona, znaci ove godine je sredjivan nesto mada uopste nije bio los , hrana ok mada moze malo da se pojaca, ima neka fora preko faxa prosle godine je bila nesto oko 7000din :)) pozicija ne moze da bude bolja nikako od Centra (Pancica) minut peske, stvarno je strava pa vi vidite

wlad
08.10.2005, 00:48
A cemu sluzi pun pansion ako skijas?

duleKG
08.10.2005, 03:55
a sta ako nedaj boze padnes ili mrzi te , ili uhvatis nesto uvece pa radis celu noc .... uglavnom za manje pare ne mozes da nadjes sigurnu na vrhovima , a lokacija je extra

Stevs
08.10.2005, 13:43
Kad dođem sa skijanja pojeo bih i skije i štapove :), a kragujevačko odmaralište je uvek imalo blago rečeno shit hranu tako da ako neko i ode tamo neka spremi kintu za dosta dodatne hrane

Po meni najbolji smeštaj nude JAT apartmani gde je uvek kraj januara i početak februara oko 90E po osobi u četvorokrevetnim apartmanima. Ako nekog mrzi da nosi hranu polupansion je 10€ dnevno što mu dođe znači ukupno 160€ za sedam dana. Sve u svemu JAT apartamni su potpuno isti Konacima samo su o mnogo boljem stanju, čisti, topli i odmah pokraj staze...

stojke
08.10.2005, 16:07
Ма најбољи је Ртањ. Без размишљања. Последње две године сам био тамо за мање од 7500 са све превозом и 7 полупансиона. Смештај пристојан, на одличној је локацији, клопа супер(има и репете). Па ви после прозивајте ЕТФ-овце(и остале студенте технике), ми имамо попуст а за остале је мало више(мада опет по мени јефтиније него на другим местима).

duleKG
08.10.2005, 17:51
moram da vidim sada koliko je u Rtnju a koliko u kragujevackom u sustini je sve jedno samo da je pristojna cena

oddball
09.10.2005, 13:41
stojke,
javi cene smestaja za nas bez popusta (i koliko je ski pass?)

stojke
09.10.2005, 15:50
Мораћу да проверим за тачне цене ( што ће вероватно да потраје ако нисам бацио папир са ценама ), али прошле године су се цене кретале од 9 до 20 евра на дан, у зависности од тога да ли хоћеш најсоцијалнију варијанту са по осам до десет људи у соби или двокреветну собу. За ски-пас немам појма, али ове године ће сигурно бити скупљи него прошле због нових жичара.

duleKG
09.10.2005, 16:32
ne bi valjalo da bude skuplji tek onda nece niko da se skija
mislim da je prosle godine skoro 80e dosta para
ne verujem da ce zbog zicara da poskupi mada ko zna

Tek-FLo_abc
13.11.2005, 04:08
dobro jeste da je tema najjeftiniji smestaj na kopaoniku i jeste da je od nekih sta znam pedesetak postova njih otprilike dvoje troje odgovorilo na temu ali nema veze mene zanima konkretno gde mogu da prodjem sa popustom na smestaj moze i vikendica imam klub extremnih sportova i ostacu otprilike mesec dana na kopaoniku pa ako neko zna neko mesto de daju popuste na klubove ili zbog toga sto cu malo visse da ostanem nek pise(kragujevac je u pitanju)...:cool:

yt7sif
15.11.2005, 09:29
jel ima neka mogucnost da se dodje do jeftinijeg ski pasa na kopu????

etnies
28.11.2009, 16:02
tesko brate.
mi palimo u februaru u hostel u vikend naselju ,1700 din polupansion,kazu da nece dizati cene za novu.:ok:

wlad
28.11.2009, 18:02
Obrati pažnju na datum poruke na koju odgovaraš (15-11-2005, 09:29), od pre četiri godine...

Koji hostel, kako se zove?

etnies
28.11.2009, 20:03
eh jbga:sm022:
hostel -brvnara "montana",pocinju sa radom oko 15og decembra.
na njihovom sajtu imas samo kontakt broj za sada.ja sam rezervisao na sajmu pre 2 dana.po fotkama,izgleda skroz ok

lector
01.12.2009, 23:21
ima li tu negde jos smestaja po toj ceni, druga polovina januara? za dvoje, ili troje? muka mi od paljenja auta svakog dana, lomatanja od treske do tu i trazenja parkinga...

wlad
15.12.2009, 17:17
izgleda da je nekom doslo iz dupeta u glavu,do pre godinu dana nije postojao nijedan hostel na Kopu,sada ih ima 3!U to ne racunam ucenicke domove i sl.

Ljudi dajte malo više informacija, jel ovo neki tizing? :D

Gde su ta tri hostela, kako se zovu, imaju li neki sajt ili kontakt telefon?

Hvala :)

Bojan87
15.12.2009, 18:58
Grand, Suvo Rudiste ( valjda se tako sada zovu konaci ), Klub A. To je valjda u centru, e sada ja mislim da je hotel i Putnik, a za jugo banku vise nisam siguran sta je.

wlad
15.12.2009, 22:13
pričamo u 3 hoStela...

(a hotela ima i još dosta)

sunCica
06.03.2010, 15:41
Sad imam isti problem. Dakle, s drugaricom bih išla za vikend na Kop i treba nam jeftini smeštaj za dve ili za tri osobe (ne apartman). Na netu nalazim samo apartmane i cene koje nisu izmenjene još od početka sezone. Jel zna neko gde može da se nađe smeštaj za vikend na KOpu (u centru)?

kicblo
25.12.2010, 18:27
Po meni je Rtanj najjeftiniji i sobe za dvoje i troje su skroz ok ali ne znam da li ti odgovara posto nije u tzv centru kopa.

kicblo
25.12.2010, 18:42
Po meni je Rtanj najjeftiniji i sobe za dvoje i troje su skroz ok ali ne znam da li ti odgovara posto nije u tzv centru kopa.

Promasio datum Sorry :)

sunCica
25.12.2010, 22:10
Po meni je Rtanj najjeftiniji i sobe za dvoje i troje su skroz ok ali ne znam da li ti odgovara posto nije u tzv centru kopa.

A kako ja da rezervišem smeštaj u Rtnju?

pailhead
25.12.2010, 22:28
Zoves ih direktno telefonom ali nazalost tesko je jer rade sa agencijama te retko ima mesta. Mislim da je najlakse naci pojedinacno u tzv. golubarniku, odnosno po jedan, dva kreveta u velikim sobama.

pailhead
25.12.2010, 22:30
Ja nisam nikada imao srece sa masincem, to je nesto uvek zakupljeno do kraja. Ti u vikend naselju su prilicno skupi. Verovatno je bolje sredjeno od rtnja ali to je recimo 25 evra za pp, a isto je spavaonica sa zajednickim kupatilima (rtanj je oko 13e). A ne znam da li postoji komercijalni objekat na bilo kojoj planini koji ima bolji polozaj od rtnja. Ako bi stavili nadstresnicu ispred ulaza bukvalno bi se skijalo U i IZ objekta. Ovako se skijanje zapocinje 3 koraka od ulaza a zavrsava se tako sto bukvalno iz veza stajete na otirac.

Ne idem na kop kolima pa ne znam kako funkcionisu ti u vikend naselju. Ljudi hvale da tamo ima parkinga (za razliku od rtnja) ali ne znam kako stoje stvari sa parkingom u samom skijalistu. Par puta kad sam bio sa autom parkirali smo se uglavnom kod jarma. Sad tamo verovatno vise nema tog mesta, i deluje mi kao peripetija doci iz vikend naselja do skijalista. A placati neki prevoz dodaje na cenu smestaja...

andrijapajic
26.12.2010, 00:36
u Jugobanci je PP oko 4000, ja danas uplatio za sestru, njenog klinca i mene da idemo od 3-6 januara

Milanpop
26.12.2010, 10:03
I Konaci imaju dobru cenu (deo koji nije renoviran), a sobzirom na polozaj mislim da je to opcija koju ne treba zanemariti ni malo. Jedino treba naci jos 3, 4 druga i to je to

Gazza
26.12.2010, 13:57
Mislim da je JAT definitivno sto se tice cene i onoga sta se za nju dobije najpovoljniji. U njihovom restoranu moguce je i rucati za smesne pare. Mislim da je doplata za polupansion od 1650 din nepotrebna. U martu 2009. kada sam ja bio kompletan meni (supa, glavno jelo po izboru od tri ponudjena za taj dan, salata) za 400 din. Cena na nivou nekog prihvatilista a rucak za svakog normalnog coveka i po kvalitetu i po kolicini ok. Ne verujem da je cena ove godine nesto drasticno veca, realno bi bilo da je oko 500-600 din.Ako je neko bio i zna neka javi. Ove godine za Srebrnu lisicu objavljene su cene koje su koliko vidim na nivou JAT-a tako da i tu opciju treba razmotriti. Kakav je smestaj nemam pojma, kazu da su nesto renovirali ali ne bi trebalo da je losiji od JAT-a.

andrijapajic
26.12.2010, 15:43
Prva polovina januara:
i koliko sam shvatio, u aprtamanima je problem za unapred rezervisati 2-3-4 dana

Konaci: 1+1 - 81e dnevno, 2+1 - 90e dnevno / 23 eur po osobi dnevno (krevet)
Jat: 1+1 - 497eur, 2+1 - 560 eur (7 dana)/ 20 eur po osobi dnevno (krevet)
Jugobanka PP - 4056-4333 din po osobi dnevno / 40 eur po osobi dnevno (PP)

Znaci, sa low budget ishranom sto nije strashno za tih nekoliko dana moze da se napravi razlika oko 10 eur.


mart:
Konaci 2+1 - 55 eur/dan = 14 eur po oosbi (krevet)
JAT 2+1 - 234 / 7dana = 8,5 eur po osobi (krevet)
Jugobanka PP : 2600-2900 = 27 eur po osobi (PP)

JAT i Jugobanka zadrzavaju odstojanje, i JAT je najpovoljniji za low budget, a Jugobanka je zgodna za nekoliko dana ko voli da ne misli mnogo :D

i naravno, pitanje navika, meni recimo na moru ne odgovaraju nikakvi aranzmani sa hranom, a na planini mi je ok jer taman ustanem na vreme, pojedme nesto i pravac staza, vratim se tamo posle 4 sata, raspremim se, malo odmorim i popijem kafu, i onda ide vecera koja je za moje pojmove ionako blize terminu rucka, i to mi je sasvim dovoljno. Uvece drustvo + pivo :D

plecko
06.01.2013, 14:38
aj da skinem paučinu s ove teme, jel i dalje Kragujevačko odmaralište na Kop-u najjeftinija varijanta ?

macak011
13.01.2013, 01:48
Na tu 'sobu na tockovima' samo nalepis "BOGNER" preko imena kampera i sve ok, jer gore vazi: "ko nema Bogner, celava mu keva!"
Inace, proslih godina bio sam u app Kostic, Treska, krevet bio 10e, a PP je uz doplatu nesto smesno, recimo 15-18e po osobi - doplata oko 5e na cenu kreveta... Ne znam danas.

the_
13.01.2013, 02:19
@plecko
Znam za cetvorokrevetni apartman, u suvom rudistu ima za 5000, cetiri kreveta, kuhinjica i kupatilo. Vidljivo neodrzavanje u poslednjih 30 godina, ali cisto i grejanje do cini mi se +30 : )
a u kragujevackom je cini mi se ista cena, sobe su novije, lepse na pogled, ali nemaju ni kuhinju, samo cetiri kreveta i kupatilo i tacka. Ni i ujednom ni tv ni nista drugo.

brkic1000
13.01.2013, 03:21
najjeftinija varijanta je kamper i veruj mi najzanimljivija, jos ako si avanturista .... FULLL
ali najverovatnije bi te gore na Kopu gledali kao najveceg ciganina, bez obzira sto spavas u `sobi na tockovima` koja kosta 50-60 hiljada evra al libo te patka :)

CrazyKong
14.01.2013, 09:29
Ja natracah na ovo danas http://www.asapartmani.ming.rs/
Cene za PP vise nego povoljne (13e)

Ima li neko neko iskustvo ili komentar pošto se brat popalio da ide?

plecko
14.01.2013, 09:48
Na tu 'sobu na tockovima' samo nalepis "BOGNER" preko imena kampera i sve ok, jer gore vazi: "ko nema Bogner, celava mu keva!"
Inace, proslih godina bio sam u app Kostic, Treska, krevet bio 10e, a PP je uz doplatu nesto smesno, recimo 15-18e po osobi - doplata oko 5e na cenu kreveta... Ne znam danas.
čekaj mačak... kakva "soba s točkovima":dontknow:, ajde malo pojasni te tvoje pojmove:sm006:(ne spava se valjda u kamp prikolicama)

macak011
14.01.2013, 10:34
čekaj mačak... kakva "soba s točkovima":dontknow:, ajde malo pojasni te tvoje pojmove:sm006:(ne spava se valjda u kamp prikolicama)

Ne znam care, moj post je naveden PRE ovog:
http://www.skijanje.rs/forum/showpost.php?p=78617&postcount=48
a realno je postovan daleko posle.. kako, ne znam, pitaj admina i procitaj taj post, pa moj, pa skontaj...da ti olaksam:

brkic1000: "najjeftinija varijanta je kamper i veruj mi najzanimljivija, jos ako si avanturista .... FULLL
ali najverovatnije bi te gore na Kopu gledali kao najveceg ciganina, bez obzira sto spavas u `sobi na tockovima` koja kosta 50-60 hiljada evra al libo te patka "

macak011: "Na tu 'sobu na tockovima' samo nalepis "BOGNER" preko imena kampera i sve ok, jer gore vazi: "ko nema Bogner, celava mu keva!"
Inace, proslih godina bio sam u app Kostic, Treska, krevet bio 10e, a PP je uz doplatu nesto smesno, recimo 15-18e po osobi - doplata oko 5e na cenu kreveta... Ne znam danas."

@plecko: jel sad jasnije?!?

Truch2
31.01.2013, 02:18
Xaxaxa, Bogner-kamper zakon!
Koliko se secam Kragujevacko, Rtanj i Raska...ako osh da si bash na Kopu u sred srede

NemanjaN
14.05.2013, 10:04
Januara 2013. smo plaćali udoban četvorokrevetni apartman u vili Bjanka 50€ za noć i parkirali se ispred same vile. To mu dođe 12,5€ po osobi što je obzirom na položaj (malo posle JAT-a ka Brusu) te godište i sređenost vile a ponekad i prenaduvanost cena na Kopaoniku, rekao bih, pristupačno.

ninic
16.05.2013, 18:53
Januara 2013. smo plaćali udoban četvorokrevetni apartman u vili Bjanka 50€ za noć i parkirali se ispred same vile. To mu dođe 12,5€ po osobi što je obzirom na položaj (malo posle JAT-a ka Brusu) te godište i sređenost vile a ponekad i prenaduvanost cena na Kopaoniku, rekao bih, pristupačno.

bio moj poznanik tamo,ali to gde su spavali tesko moze da se nazove apartmanom!
oni su bili u studiju sa 4 kreveta,dakle jedna soba sa dva kreveta na razvlacenje,jedan preko puta drugog a u sklopu te sobice je bila i kuhinja.

e sad,mozda ste vi bili u pravom cetvorekrevetnom apartmanu tj. odvojenim sobama ,to je vec korektno! :dziveli:

NemanjaN
23.05.2013, 15:37
Da, ima i sprčenih soba naročito u potkrovlju. Mi smo bili na prvom spratu, imali terasu, jedan krevet na razvlačenje i po jedan samostalan. Jeste sve u jednoj celini ali je prilično velika, nama u svakom slučaju dovoljna. :dziveli:

milos_pg_91
16.12.2013, 15:32
Ima li ko iskustva sa hotelom Srebrnac? Kakva je lokacija i povezanost sa stazama? Unaprijed hvala.

jopopo
16.12.2013, 16:18
Ima li ko iskustva sa hotelom Srebrnac? Kakva je lokacija i povezanost sa stazama? Unaprijed hvala.

http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=7720

eroberto
23.01.2014, 20:21
Sta je po vama najbolje, a naj ekonomicnije da se tako izrazim a da je dobro i za malu decu tj gde u kom delu ima najvise dece da se sankaju,

Milos011
24.01.2014, 11:15
Sta je po vama najbolje, a naj ekonomicnije da se tako izrazim a da je dobro i za malu decu tj gde u kom delu ima najvise dece da se sankaju,

Sankalište na Kopu je malo ispod "Doline sportova", naspram staze Malo Jezero.

Što se smeštaja tiče, sve zavisi koliko možeš da se ispružiš. Ja sam sa porodicom bio prošle godine u Srebrnoj lisici i bilo je odlično. Mislim da su za ovu sezonu podigli cene.

eroberto
24.01.2014, 15:57
Ja vidim da cene idu od 100 evra za polupansion za 7 dana(sto je extra povoljno). tako da 250evra mi malo mnogo.
a opet znam da je nemoguce u centru za te pare od 100 evra ali neko srednje resenje ipak postoji zato pisem tu kod najjeftiniji smestaj.

ninic
24.01.2014, 18:32
Ja vidim da cene idu od 100 evra za polupansion za 7 dana(sto je extra povoljno). tako da 250evra mi malo mnogo.
a opet znam da je nemoguce u centru za te pare od 100 evra ali neko srednje resenje ipak postoji zato pisem tu kod najjeftiniji smestaj.

a gde si to video 7pp za 100e?
podeli sa nama,molim te!:sm022:

eroberto
24.01.2014, 21:57
http://www.infokop.net/apartmani-brzece-kopaonik/pansion-dobrodolac.html

7 dana !!

eroberto
24.01.2014, 22:18
http://www.hotelsrebrnac.rs/cenovnik-i-upit
ovo je dosta blize cenru ali je malo i skuplje

jopopo
24.01.2014, 23:00
http://www.infokop.net/apartmani-brzece-kopaonik/pansion-dobrodolac.html

7 dana !!
A ovo jesi li čitao?
http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=564

eroberto
24.01.2014, 23:30
Mi smo bili u Martu 9. dana i bilo nam je OK. Njihova cena nam je bila jedina sansa za zimovanje ove godine. Da se razumemo, nije luksuz, jer nije hotel sa zvezdicama, ali je pristojan smestaj za nezahtevne goste sa plicim dzepom. Domaca atmosfera cini da se osecate slobodno (mozete se izlezavati na blago razvaljenoj garnituri u zajednickoj trpezariji i gledati TV). U ponudi ima i TV u sobi, ali sa 3 kanala, ali kome je do gledanja TV-a dok je na zimovanju. Kupatilo je OK, kao i bilo gde gde sam bio do sad u privatnim smestajima, a daleko bolje od pojedinih odmaralista. Sobe su takodje OK, ciste, sa ocuvanim namestajem. Ponegde viri neki kabal ili malo pur pene, ali nije prljavo i neuredno da bi uticalo na boravak. Sve u svemu, pristojno za nas koji ni kuci ne rucamo iz zlatnih tanjira.



i ovo sam nasao izmedju ostalog hehe
pa sta je po tebi onda ok za srednje pare onda srebrenac?

jopopo
24.01.2014, 23:56
OK ako si bio, dobro da podeliš "novije" iskustvo.

eroberto
25.01.2014, 00:05
Nikad nisam bio, to je jedan jedini post koji je dobar
a svi ostali su losi

legga
25.01.2014, 08:41
Ima smestaj u Kragujevackom odmaralistu za oko 1500-1850 dinara(u zavisnosti od dela odmaralista) sa 3 obroka. Nekada, dok je postojao stari centar, ova lokacija je bila jedna od najboljih, sada je malo dislocirano ali opet nije mnogo daleko. Treba od 5 do 10 minuta pesacenja do malog jezera, taman za malo zagrevanja pred skijanje. Telefon:036/471 031

wlad
25.01.2014, 18:28
@eroberto: taj jedan dobar komentar je slučajan ;), verovatno su im dali najbolju sobu, inače je Dobrodolac katastrofa, mi bili jednom (zato što nije bilo nigde slobodnog smeštaja - a alarm nam se nije upalio kada smo videli da jedino ovde ima :D) i prehladno u sobi sa zajedničkim kupatilom i sl. varijante.

Uvek bih pre otišao u Srebrnac ili neku drugu varijantu na planini (gore) - Dobrodolac je u Brzeću.

eroberto
25.01.2014, 18:31
Puno hvala da preporukama mislim da cu rezervisati u kragujevackom odmaralistu, u ponedeljak ih zovem.

drazenpfc
27.01.2014, 10:20
Dajte mi neki predlog, gdje prespavati jednu noc na Kopaoniku,
za dvije osobe (do 40e ukupno), 10.02.2014.

Centar (pretpostavljam tesko za tu cijenu) ili vikend naselje...

ninic
27.01.2014, 10:58
Dajte mi neki predlog, gdje prespavati jednu noc na Kopaoniku,
za dvije osobe (do 40e ukupno), 10.02.2014.

Centar (pretpostavljam tesko za tu cijenu) ili vikend naselje...

Eee,u centru tesko,ispod 60e nemas apsolutno nista,znam to jer sam trenutno u potrazi za apartmanom u centru (mada meni treba malo veci apartman i ne mogu da nadjem nista ispod 100e).

U vikend naselju mogu da ti preporucim vilu D&M samo zbog toga sto ima bazen a sam smestaj izuzetno korektan.
Hm da,imaju bolesno grejanje,ladno mozes u gacama da se setas po celoj vili.

drazenpfc
27.01.2014, 12:17
Na zalost, Vila D&M nema raspolozivih kapaciteta za 10.02.2014.
Jos neki predlog?

ninic
27.01.2014, 12:47
Lazu,ne mili im se da izdaju na jedan dan.
Vidi infokop.net,imas ooogroman izbor...

Sinisha
27.01.2014, 15:07
baci pogled na http://www.booking.com
preko ovog sajta mozes bez problema da rezervises smestaj na jedan dan na Kopaoniku, a ima ponuda od 40e i nize.

adwarf
27.01.2014, 16:38
Pogledaj Milmari ( http://www.milmari.rs/ ). Odlican je smestaj (bio sam u skoro svim tipovima smestaja kod njih: studio, apartman, dupleks, hotel), ok cene, plus imaju i organizovan prevoz iz vikend naselja, sto je veliki plus. Imas varijantu apartmana ili hotelskog smestaja, koji je nekih 1km nize od vile, prema Kraljevim Cardacima. U hotelu imaju spa, nisam bio, ali kazu da je ok.
Takodje, za Kraljeve Cardake mogu da kazem isto, nisam bio smesten ali sam obisao spa, pivnicu i deo kompleksa i izgleda odlicno, a i oni imaju prevoz do gore. Ne znam samo kakvi su sa cenama.

admin
27.01.2014, 20:36
Skibus vodi ovog vikenda (1. - 2. februara) na Kopaonik.

Jedan polupansion u hotelu Junior u Brzeću i prevoz u 1/3 ili 1/4 sobama - 4600 din, u 1/2 sobama 5300 din.
Smeštaj 4 osobe i 1/4 app (bez hrane) u Apartmanima Vagres - Jedno noćenje i prevoz: 3600 din.

Rani ulazak i kasni izlazak iz smestaja, uz transfere oba dana do parkinga ispred Konaka.

Dvodnevni skli pas, kupupuje se na licu mesta sa 10% popusta (~4230 din).
Polazak, u subotu u 3.30 ujutru. Povratak u nedelju posle skijanja.

Sličan aramžman će se organizovati i svakog narednog vikenda, sve dok na Kopu bude uslova za skijanje.

adwarf
28.01.2014, 09:31
Sve je to lepo, ali Brzece bez belih reka je stvarno mucenje. Ni sa njima njije bog zna sta, pogotovo ako je lose vreme pa se pola sata klackas zicom, ali ovako, mislim da razlika u ceni nije dovoljna da bih se smestio dole.

Djole87
28.01.2014, 10:50
Skibus vodi ovog vikenda (1. - 2. februara) na Kopaonik.

Jedan polupansion u hotelu Junior u Brzeću i prevoz u 1/3 ili 1/4 sobama - 4600 din, u 1/2 sobama 5300 din.
Smeštaj 4 osobe i 1/4 app (bez hrane) u Apartmanima Vagres - Jedno noćenje i prevoz: 3600 din.

Rani ulazak i kasni izlazak iz smestaja, uz transfere oba dana do parkinga ispred Konaka.

Dvodnevni skli pas, kupupuje se na licu mesta sa 10% popusta (~4230 din).
Polazak, u subotu u 3.30 ujutru. Povratak u nedelju posle skijanja.

Sličan aramžman će se organizovati i svakog narednog vikenda, sve dok na Kopu bude uslova za skijanje.


Ovaj detalj si propustio. :)

erp
28.01.2014, 17:15
Jel ima neko predlog za smestaj za 2 osobe od sutra do sledeće srede. Dovoljna bi bila dvokrevetna soba ili apartman. Hvala unapred!

adwarf
01.02.2014, 20:01
Ovaj detalj si propustio. :)

Nisam. Po meni, i sa prevozom do gore je mucenje. Treba ti vise od pola sata do gore i isto toliko nazad i to ne bas udobne voznje. U odnosu na vikend naselje, nije tolika razlika u ceni da bi se klackao toliko svaki dan.

ninic
01.02.2014, 21:52
Nisam. Po meni, i sa prevozom do gore je mucenje. Treba ti vise od pola sata do gore i isto toliko nazad i to ne bas udobne voznje. U odnosu na vikend naselje, nije tolika razlika u ceni da bi se klackao toliko svaki dan.

istina,istina...jos kad uracunas potrosnju goriva dodje mu na isto.

adwarf
02.02.2014, 13:27
Takodje, nekoliko smestaja u vikend naselju ima organizovan prevoz do gore (Zoned, Kraljevi Cardaci, Milmari,....) tako da ne moras ni da razmisljas o parkingu, gorivu i slicno. Ni taksiji nisu skupi, ali je opet ovako jednostavnije i povoljnije. Ski in - ski out jeste idalna varijanta, ali kada se uzme u obzir kvalitet smestaja i razlika u ceni, koja je za isti kvalitet smestaja vise nego duplo, onda moj glas ide vikend naselju. Naravno, sve je to drugacije ako imas klince ili razmazenu ekipu. Plus, ako je veca ekipa od nekih 10ak ljudi, gore tesko da mozes da nadjes ista ok.

Sinisha
21.02.2015, 20:15
Prvi put sam bio smesten u Brzecu i imam jako pozitivno iskustvo.

Smestaj u kome sam bio sam slucajno nasao preko booking .com. Na planini je sve bilo ili rasprodato ili je ostalo samo papreno preskupo za prosli vikend. Ovo je bio neobicno povoljan smestaj ali bez ocena (opet neobicno). Bukirao sam ga jer nije bilo vremena ni prostora za manevrisanje. Uostalom isao sam "samo" da skijam i nista me drugo nije interesovalo, pa sam se spremio na najgoru opciju smestaja.

Ali bio sam jako prijatno iznenadjen.

Da skratim, smestaj me je izasao 1570 din :) sa ukljucenim doruckom u hotelu koji se zove ApartHotel. Nalazi se preko puta Juniora nekih 350m od dvoseda BR1.

Za te pare dobijate apartman sa kuhinjom i toaletom, apartman ima dva kauca koji se rasklapaju u prostran krevet dimenzija francuskog. U svakom apartmanu je kuhinja sa friziderom, dve ringle i ostalom potrebnom opremom (nisam isprobavao). Apartman ima tv (katodni:)) i wifi (nesto slabiji prijem, ali u holu i restoranu hotela 100%).
Sve je cisto i uredno, krevet je udoban. I sa 190cm stajem u krevet i posteljinu komotno.

Dorucak ukljucen u cenu je ok. Ono izbor izmedju dve vrste kajgane ili virsle sa jajetom ili neke pastete, caj ili mleko.

Hotel nije nov, namestaj u apartmanima isto tako nije nov ali najvaznije cisto je udobno, prostrano i funkcionalno. Topla voda u svako doba.

Pretpostavljam da je hotel bio (ili je jos uvek) u vlasnistvu nekog drzavnog preduzeca, ima taj look. Hotel je bio pun klinaca iz obdanista koji su na rekreativnoj, a i hotel ima taj smek za rekreativne :).

Osoblje je mega ljubazno i ljudi su mi izasli u susret pocevsi od kasnog checkout/a tek posle skijanja, do ostavljanja rucka za mene posle skijanja.

Inace pansionski rucak je 550, vecera 400 din. Skroz dovoljne porcije, a ja inace mogu da pojedem.
Imate prodavnicu odmah pored hotela ili prekoputa u Junioru.

Par dana kasnije sam opet dosao ali sa drustvom, taj isti apartman je 2500din za dve osobe sa doruckom :).

Setnja do dvoseda i nazad mi ne pada tesko, taman me razbudi posle dorucka i mnogo mi je prijatnija od varijante u vikend naselju, maltretiranja sa parking mestom i stalnog prepakivanja stavari. Dvosedi su spori, ako bas poranite, zica ide brze dok je prazna. Meni prija pogled na planinu dok me izvlaci BR, vise nego vajranta sa preparkiravanjem, a i bilo je lepo vreme.

Sve u svemu moja velika preporuka za ApartHotel u Brzecu kao skroz dobar i jeftin smestaj za skijase.

akole
21.02.2015, 21:28
Eto koliko će značiti gondola...

ninic
21.02.2015, 22:13
Prvi put sam bio smesten u Brzecu i imam jako pozitivno iskustvo.

Smestaj u kome sam bio sam slucajno nasao preko booking .com. Na planini je sve bilo ili rasprodato ili je ostalo samo papreno preskupo za prosli vikend. Ovo je bio neobicno povoljan smestaj ali bez ocena (opet neobicno). Bukirao sam ga jer nije bilo vremena ni prostora za manevrisanje. Uostalom isao sam "samo" da skijam i nista me drugo nije interesovalo, pa sam se spremio na najgoru opciju smestaja.

Ali bio sam jako prijatno iznenadjen.

Da skratim, smestaj me je izasao 1570 din :) sa ukljucenim doruckom u hotelu koji se zove ApartHotel. Nalazi se preko puta Juniora nekih 350m od dvoseda BR1.


Za te pare dobijate apartman sa kuhinjom i toaletom, apartman ima dva kauca koji se rasklapaju u prostran krevet dimenzija francuskog. U svakom apartmanu je kuhinja sa friziderom, dve ringle i ostalom potrebnom opremom (nisam isprobavao). Apartman ima tv (katodni:)) i wifi (nesto slabiji prijem, ali u holu i restoranu hotela 100%).
Sve je cisto i uredno, krevet je udoban. I sa 190cm stajem u krevet i posteljinu komotno.

Dorucak ukljucen u cenu je ok. Ono izbor izmedju dve vrste kajgane ili virsle sa jajetom ili neke pastete, caj ili mleko.

Hotel nije nov, namestaj u apartmanima isto tako nije nov ali najvaznije cisto je udobno, prostrano i funkcionalno. Topla voda u svako doba.

Pretpostavljam da je hotel bio (ili je jos uvek) u vlasnistvu nekog drzavnog preduzeca, ima taj look. Hotel je bio pun klinaca iz obdanista koji su na rekreativnoj, a i hotel ima taj smek za rekreativne :).

Osoblje je mega ljubazno i ljudi su mi izasli u susret pocevsi od kasnog checkout/a tek posle skijanja, do ostavljanja rucka za mene posle skijanja.

Inace pansionski rucak je 550, vecera 400 din. Skroz dovoljne porcije, a ja inace mogu da pojedem.
Imate prodavnicu odmah pored hotela ili prekoputa u Junioru.

Par dana kasnije sam opet dosao ali sa drustvom, taj isti apartman je 2500din za dve osobe sa doruckom :).

Setnja do dvoseda i nazad mi ne pada tesko, taman me razbudi posle dorucka i mnogo mi je prijatnija od varijante u vikend naselju, maltretiranja sa parking mestom i stalnog prepakivanja stavari. Dvosedi su spori, ako bas poranite, zica ide brze dok je prazna. Meni prija pogled na planinu dok me izvlaci BR, vise nego vajranta sa preparkiravanjem, a i bilo je lepo vreme.

Sve u svemu moja velika preporuka za ApartHotel u Brzecu kao skroz dobar i jeftin smestaj za skijase.

Ja sam bio pre dve godine,nisam se pokajao,cena je povoljna ali nikako ne preporucujem odlazak sa malom decom.
Treba biti realan...
Ja sam placao 1250 dinara nocenje sa 50% popusta.
Prvo, ono nisu apartmani,smestaj u kome se u jednoj prostoriji nalaze lezajevi za 4 osobe (2+2) i u hodniku odmah pored vrata kuhinja nikako ne mozemo zvati apartmanom nego studiom.
Drugo,kupatila su stara,nisu prljava ali ceo smestaj deluje socijalisticki i nije u drzavnom vlasnistvu nego je to prvi TIME SHARE objekat u Srbiji.
Higijena nije losa ali nije na zavidnom nivou,zaista nije ali standardi su razliciti,nekom to ne smeta previse,MENI JESTE SMETALO.
Grejanje je bilo lose,nisam se smrzao ali ni nesto ogrejao.
Mi smo bili dvojica u sobi,dete nikako ne bih poveo tamo.
Kazem,nije katastrofalno,ako ste dvojica u sobi i placate po 10e nocenje moze da prodje ali ONO NIJE APARTMAN,POGOTOVO NE ZA CETIRI OSOBE.

jopopo
21.02.2015, 22:26
@ninic
Ljudi ne prave razliku između apartmana i studija a i vlasnici objekata manipulišu činjenicama, čak me ubeđuju da tu nema razlike. A mene nerviraju te neprecizne informacije.

Sinisha
21.02.2015, 23:05
Na booking-u se moze videti kako izgleda apartman.

Mislim da taj apartman ili "apartman" (da ne ulazimo u def. ono jedna soba sa kuhinjom u hodniku iskoristio sam naziv kakv je na sajtu) i ne moze da se bukira za vise od tri osobe ili dve osobe. Znam da je booking.com za tri osobe nudio drugi apartman sa dve odvojene sobe, dakle veci, u istom hotelu.

Slazem se da nije za vise od dve odrasle osobe, ali staju cetri.

Bez popusta nas dvojicu je cena izasla tih 10e po osobi sa doruckom tj. 2500din. Plocice u kupatilu su kao sto se vidi na slikama one sto bi ninic rekao socijalisticke, braon-zelene sto su i nove pre 30 godina izgledale prljavo :).

Sto se tice ostalog, posebno higijene, dobro je imati vise iskustava da se izvuce bolji zakljucak. U mom slucaju kupatilo je bilo ispolirano varikinom ili domestosom da nije moglo da se dise unutra od hemije. Staro jeste, ali je bilo cisto. Na podu sobe od zida do zida je itison, ali cist. Posteljina izuzetno cista, onaj starinski tip sto se ceo otkuvava. Mi bismo dosli uvece i prespavali, preko dana nismo bili u smestaju.

Da li sam ja imao srece da ubodem period kada bolje ciste, hotel je bio pun dece mozda ima neke veze ili si ti imao nesrecu da upadnes kada losije ciste, ne znam. Timeshare, da li to znaci da ima vise vlasnika tih apartmana ? Ono je prilicno velika zgrada, mozda su mi se zalomili bolji, a tebi gori apartmani ? Ne znam, ali ja ne bih dovodio moje standarde higijene u pitanje.

Na kraju mislim da je odnos ulozenog i dobijenog vise nego odlican. Ja sam prosle sezone u vikend naselju bukirao 4 razlicita smestaja za vikend skijanja, reda velicine 40-60e samo prenociste za tri osobe. Svi su bili novi, ali imali neke mane i falinke nedostojne cene (kreveti za hobite, nikome ne radi net, nemaju kablovsku iako sam trazio zbog olimpijade, smrdi cela zgrada, nema vode...).
Poredeci sa tim iskustvom Apart je odlicno mesto za ulozene pare, ako cete pre svega skijati.

Bane Bumbar
22.02.2015, 11:09
Zainteresovali ste me sa ovom pričom o ApartHotelu pa pogledah slike na Bookingu.
Ako je realno stanje bar približno onom na fotkama, to uopšte nije loš odnos uloženo-dobijeno.
Drugo je pitanje kako do skijališta i još više -kako sa skijališta.

Ako ikad i bude gondole, mislim da će tada cene u Brzeću ići do nivoa onih u Vikend naselju tako da obrni okreni - dupe pozadi.

ninic
22.02.2015, 11:39
Na booking-u se moze videti kako izgleda apartman.

Mislim da taj apartman ili "apartman" (da ne ulazimo u def. ono jedna soba sa kuhinjom u hodniku iskoristio sam naziv kakv je na sajtu) i ne moze da se bukira za vise od tri osobe ili dve osobe. Znam da je booking.com za tri osobe nudio drugi apartman sa dve odvojene sobe, dakle veci, u istom hotelu.

Slazem se da nije za vise od dve odrasle osobe, ali staju cetri.

Bez popusta nas dvojicu je cena izasla tih 10e po osobi sa doruckom tj. 2500din. Plocice u kupatilu su kao sto se vidi na slikama one sto bi ninic rekao socijalisticke, braon-zelene sto su i nove pre 30 godina izgledale prljavo :).

Sto se tice ostalog, posebno higijene, dobro je imati vise iskustava da se izvuce bolji zakljucak. U mom slucaju kupatilo je bilo ispolirano varikinom ili domestosom da nije moglo da se dise unutra od hemije. Staro jeste, ali je bilo cisto. Na podu sobe od zida do zida je itison, ali cist. Posteljina izuzetno cista, onaj starinski tip sto se ceo otkuvava. Mi bismo dosli uvece i prespavali, preko dana nismo bili u smestaju.

Da li sam ja imao srece da ubodem period kada bolje ciste, hotel je bio pun dece mozda ima neke veze ili si ti imao nesrecu da upadnes kada losije ciste, ne znam. Timeshare, da li to znaci da ima vise vlasnika tih apartmana ? Ono je prilicno velika zgrada, mozda su mi se zalomili bolji, a tebi gori apartmani ? Ne znam, ali ja ne bih dovodio moje standarde higijene u pitanje.

Na kraju mislim da je odnos ulozenog i dobijenog vise nego odlican. Ja sam prosle sezone u vikend naselju bukirao 4 razlicita smestaja za vikend skijanja, reda velicine 40-60e samo prenociste za tri osobe. Svi su bili novi, ali imali neke mane i falinke nedostojne cene (kreveti za hobite, nikome ne radi net, nemaju kablovsku iako sam trazio zbog olimpijade, smrdi cela zgrada, nema vode...).
Poredeci sa tim iskustvom Apart je odlicno mesto za ulozene pare, ako cete pre svega skijati.


Ne dovodim ja nicije higijenske standarde u pitanje samo kazem da moze da bude bolje i pedantnije.
Da se razumemo,smestaj je daleko od katastrofalnog,na pocetku mog posta sam i naglasio da se ne kajem sto sam bio tamo,za 10 eura koliko sam platio je ok ali za punu cenu od 20e po osobi ni u ludilu.

Da li bih opet isao tamo za 10e-ako ne radi Bela reka ne bih.
Da li bih svoje dete pustio da prespava tamo-ne.
Da li je skroz cisto-ne. Kada se otvore poluraspali kuhinjski ormarici sve vam bude jasno.
Da li je toplo-pa...nije bas.
Daljina od Bele reke-daleko za setnju u pancericama,ne preporucujem.

Sve ovo pisem da bi neko ko planira da ide tamo imao realan uvid u situaciju.

Sinisha
22.02.2015, 13:31
Ni ja ne bih isao u Brzece ako ne rade dvosedi BR. Sem ako nemam izbora.

Ako je naslov teme najjeftiniji smestaj, neke stvari se ipak zdravorazumski podrazumevaju, inace ne bi bio najjeftniji.

Rekao bih da je ApartHotel trenutno najjeftniji smestaj sa doruckom na Kopu. Mislim da su cene u Kragujevačkom odmaralištu slicne, ali koliko razumem tamo su deciji kratki kreveti i zajednicka kupatila. Ako mi je krevet kratak i ne mogu da spavam dzaba sve.

Nadam se da cu pocetkom marta da odem na dan dva opet na Kop, pa ako moj prvi pik JollyKop opet bude rasprodat, eto me u Apart Hotelu.

Da podsetim na ova vikend skijanja idem sa drustvom koje ne interesuje nista sem skijanja, pa su nam i zahtevi pre svega skijaski. Jos jedna prednost ako sam u prolazu mogu da bukiram taj aprtman na jednu osobu za 1500din, prespavam, doruckujem, skijam, palim.
Kada idu zene, druga je prica.

Da se vratim na Apart, za ove pare, ja ne vidim mane. Mozda sam imao srece sa grejanjem i ciscenjem, videcemo ako opet odem kod njih. Tu kuhinju u smestaju nisam ni otvorio.

Naravno kada je nesto najjeftnije od korisnika se ocekuje i doza snalazljivosti. Mi smo mogli autom tih 300-400m do BR, ali smo isli normalnim cipelema. Tik uz zicu je Ski servis/renta tamo smo se prezuli ostavili njima nase cipele, ista stvar na putu za hotel. Castili smo cikicu iz servisa.

Rucak nas je cekao iako smo dolazili nekoliko sati kasnije od termina za rucak, a sat ranije od vecere. Checkout je bio 8h kasnije od planiranog. Sve smo to dogovorili na recepciji, ali skroz lagano i opusteno.
Tako nesto (late checkout, kasni rucak) najcesce nikada nije bilo izvodljivo u skupljim smestajima, sto zbog prebukiranosti, sto zbog toga sto ih zabole.

Evo i par slika, namenski nastalih za nase lepse polovne, kao provokacija na temu nase neurednosti :D, pa se moze i videti kako izgleda soba kad padne bomba u istu ;).

http://s22.postimg.org/wpdz8khh9/GOPR9682.jpg (http://postimg.org/image/wpdz8khh9/)

http://s22.postimg.org/iy9i6csjh/GOPR9684.jpg (http://postimg.org/image/iy9i6csjh/)

Inace kad smo kod cena prvi hotel do aparta je neki potpuno nov hotel, apartmani Foka Spa. Bio je prepun Rumuna.
Mislim da je cena apartmana 120evra, apartman od 90kvadrata, staje 6 osoba, imaju odlicne ocene na netu.