PDA

Pogledati punu verziju : Vikend smestaj



zex
03.12.2010, 15:13
Proslih godina sam bez problema unamljivao apartman u konacima za vikend (dve noci) medjutim sad sam pokusao isto to ali mi gospodja iz njhove agencije za rezervacije rece da je moguce rezervisati minimum 7 noci. Ista stvar je sa JAT apartmanima. Probacu i dalje da trazim ali ajde da pitam ovde gde vi odsedate kad idete na vikend (a da je u rangu sa konacima sto se tice cene tj da nije preskupo)?
Mislim da ce ove godine biti najvise onih ce dolaziti na Kop za vikend (ili nekoliko dana tokom nedelje) i ako ovako budu poslovali u konacima mislim da im se nece bas isplatiti...

Disco
03.12.2010, 17:01
E pa nema to vise. MK ne skija za vikend, to se ide na 10 dana minimum ako se ide. Kakvo je to vikend skijanje? Ko je za to ikad cuo? Krenes nesto u 3 ujutru pa stignes neispavan i umoran na stazu u 9 pa skijas do 16h, prespavas jednu noc, pa sutra kuci... ko je to jos video? Nego normalno, uzmes 10 dana odmora u firmi, naravno sef ce da ti da, onda uzmes mali deo plate, jedno hiljadu-dve evra da imas za smestaj i ostale rezije i odes na planinu. Ko je jos video da se ide na 2 dana?
To sto su ovi predhodni imali smestaje za noc-dve, oni pojma nisu imali. Zato su i propali, ali sad bre odes 7 dana, pa bazeni pa saune pa ovo ono..

Nego posto ja imam malo tvrdjeg sefa, ja cu da kupim sator, onaj sto koriste alpinisti sto osvajaju Himalaje, pa cu da ga namestim iza NINA na Karamanu ili kod Skituljka (bitno je samo da me ratrak nocu ne pokupi) i eto mi smestaja za dan dva ako se opredelim za te neke "vikend" varijante.

braneso
04.12.2010, 17:50
@disco Čovek je pitao za viked smeštaj i treba mu pomoći... Ako ne znaš ne trebaš filozofirati...

sasacg
04.12.2010, 20:52
Jedino Rtanj...Jeste da nije sjajan smestaj,ali nije lose da se prespava

sunCica
04.12.2010, 22:02
Ski kuća primarijusa Božovića - onome ko je viši od 170cm (kreveti su kratki) i ko nema veliku želje da vidi kako je spavati na sunđeru, a ne na dušeku NIKAKO NE bih preporučila. Jedino što je vrlo povoljno!!!

zex
06.12.2010, 10:55
Verujem da je Disco bio samo sarkastican :)
U drustvu niko nije ispod 175cm tako da se ne bih bas usudio da spavam kod primarijusa :)
Kada sam zvao da pitam za renovirane apartmane u Konacima (Carica Milica) covek mi je rekao da ne moze da rezervise na nekoliko dana nego mora na 7 (ili vise). Samo ako ne budu izdati apartmani mogu se unajmiti a to znaci da se ceka maltene do poslednjeg dana pred odlazak da bi mozda mogao da dobijes apartman iako je u cenovniku navedena cena samo po danu. Znaci svi oni cekaju da vide da li ce uspeti da izdaju za 7 dana pa ako ne izdaju do 2-3 dana pred termin onda moze i na dan (daj sta das).

sunCica
06.12.2010, 11:05
Pa naravno!!! A pazi koja fora je kod primarijusa, apartman za 4 je sobica sa dva kreveta na sprat koji su razmaknuti 1m jedan od drugog (ko spava na spratu mora da ima ispod 100kg). Nego neću da pljujem, jer pak toplo je i vrlo povoljno (bolje tamo nego u skijašnici kod Micka, mada i to je dikutabilno)!!!

andrijapajic
06.12.2010, 11:38
kako kome, ja bih pre ostao kod Micka, lepo u spejs shatl pa hrrrr... ionako retko odande izadjem pre 2-3 ujutro kada sam na Kopu :D

sunCica
06.12.2010, 11:51
i onako retko odande izadjem pre 2-3 ujutro kada sam na Kopu :D

Mislim da bi posao godine za pivaru bio da parkira jednu cisternu pored:cug:
:ok:

andrijapajic
06.12.2010, 20:46
Mislim da bi posao godine za pivaru bio da parkira jednu cisternu pored:cug:
:ok:

hahaha:D
Oooooo daaaaa ;)
sunCicu za predsednika!
Pa vidim si sasvim u toku sa desavanjima!