PDA

Pogledati punu verziju : Brezovica-saveti



mar1u5
31.12.2005, 09:35
Ja bi hteo da idem na Brez.negde u februaru.Je opasno da se ide tamo?Ja sam iz Rumunije i ne znam kome da verujem!Ako hoce neko samnom...imam auto.Cekam vasi saveti!Hvala!:dontknow:

Misko
31.12.2005, 14:01
Ja bi hteo da idem na Brez.negde u februaru.Je opasno da se ide tamo?Ja sam iz Rumunije i ne znam kome da verujem!Ako hoce neko samnom...imam auto.Cekam vasi saveti!Hvala!:dontknow:

Ja bih isao, ali u zivotu ne bih isao kolima, previse je rizicno, autobusom je daleko sigurnije, isao bih najverovatnije na 3 dana.

mar1u5
31.12.2005, 14:27
Ja bih isao, ali u zivotu ne bih isao kolima, previse je rizicno, autobusom je daleko sigurnije, isao bih najverovatnije na 3 dana.
Ima autobus iz Bg do Brezovice?Mislim da ima oko 400 km.

Misko
31.12.2005, 14:55
Ima autobus iz Bg do Brezovice?Mislim da ima oko 400 km.

Ima ide 2x nedeljno lupam utorkom i petkom.

Pizzeria-Tina
02.01.2006, 14:29
Ispravka, autobusi saobracaju svakog dana, samo su razliciti utoprevoznici.
I da sigurno je.Moj savet izbegavajte vikende.
pozdrav:ski:

admin
02.01.2006, 23:13
Svakoga dana sa autobuske stanice BAS u Beogradu u 08,00 h ujutru polazi autobus firme TANDEMS za Brezovicu a vraca se u 12,00 takodje svakog dana sa Brezovice.

Detaljnije o cenama: www.skijanje.co.yu/Ski_Centri/srbija/brezovica.htm (http://www.skijanje.co.yu/Ski_Centri/srbija/brezovica.htm)

HaLyl
03.01.2006, 05:49
Evo gledam sve ovo za Brezovicu i tako sam se primio da odem tamo da je to nenormalno :D
Jel moze neko da mi kaze kako se krecu cene, posto ne mogu da nadjem nigde cenovnik?? Moracu da odem posle praznika do Inexa, ali na netu nista nema...
I kakva je situacija sa priv. smestajem...video sam da Pizzeria Tina ima dosta informacija, pa ako moze da mi kaze samo cene ;) I cene ski-passa...

Eto...steta sto ovako sjajan centar "pati" zbog politike...:glavaozid

admin
05.01.2006, 01:10
Evo gledam sve ovo za Brezovicu i tako sam se primio da odem tamo da je to nenormalno :D
Jel moze neko da mi kaze kako se krecu cene, posto ne mogu da nadjem nigde cenovnik?? Moracu da odem posle praznika do Inexa, ali na netu nista nema...
I kakva je situacija sa priv. smestajem...video sam da Pizzeria Tina ima dosta informacija, pa ako moze da mi kaze samo cene ;) I cene ski-passa...

Eto...steta sto ovako sjajan centar "pati" zbog politike...:glavaozid

Pogledaj poruku iznad tvoje, odnosno cene pogledaj na maticnom sajtu www.skijanje.co.yu (http://www.skijanje.co.yu)

HaLyl
05.01.2006, 04:17
Pa znam to...al to su samo dva hotela...vise sam mislio na neki privatni smestaj, kao i neki prateci sadrzaj...cisto neki red velicina.
Promaklo mi je ovo za cenu ski-passa...izvinjavam se ;)

I ta neka prica oko atmosfere i bezbednosti...

SNOWMAN KS
05.01.2006, 21:13
ZDRAVO
JA SAM SNOWMAN IZ PRISHTINE.

CENE ZICARE NA BREZI SU:

ZA JEDNO VOZENJE 2 EUR
DNEVNA ZA ZICARE 11 EUR
5 PUTA ZA SKILIFT 3 EUR
10 PUTA ZA SKILIFT 5 EUR
SEZONSKA KARTA 250 EUR

POZDRAV

SNOWMAN
WWW.SNOWMAN-KS.COM (http://www.SNOWMAN-KS.COM)

vrag
09.01.2006, 11:08
Pozdrav
Nema me cesto ali nije ni bilo potrebe jer je sezona zapravo tek sad krenula.
Juce sam bio na planini i ne znam sta da vam kazem - Mac sa dve ostrice!!!
ne valja sto je neverovatna guzva (mozda 3000 ljudi juce na planini) i ceka se po 30 i vise minuta u red na zici (samo vikendom), a pozitivna stvar je kvalitet snega. Sneg je vise nego dobar, i na stazi i van nje (dubok). Skijanje je perverzija tako ako se neko i malo dvoumi neka odmah pakuje stvari i dodje da uziva.
Sto se dolaska tice, svakog dana iz Beograda ide autobus, polazi sa glavne stanice u 08.00 h. Takodje polazak iz Strpca (Brezovica) za Beograd je svakog dana u 09.00 h. Postoje i druge linije tako da je dolazak i odlazak najmanji problem.
Za smestaj ne znam sta da vam kazem, to bi trebalo da se malo ranije javite pa da pokusamo da nadjemo smestaj po okolnim vikendicama (oko hotela Molika). Cene su otprilike 15 evra po krevetu, ako ste jednu noc, a ako uzmete 7 ili 10 dana mozda cena padne i na 10 evra po krevetu za noc.
Ako vas nesto interesuje, ali ozbiljni ste, javite se na moj mail
mija8844@yahoo.com
Ja inace zivim na Brezovici tako da vam mozda i mogu pomoci ako nije nesto preterano.
Pizzeria Tina nece moci da cesto navrati jer je zauzet poslom na planini ali ako imate poruku za njega slobodno saljite na moj mail jer smo mi u srodstvu i poruka ce sigurno stici do njega.
A za sve koji ne mogu da svrate do Brezovice, bice puno lepih slika.
Pozdrav svim skijasima:ski: , a i borderima - da se ne uvrede!:jester:

VRAG:dziveli: :dziveli: :dziveli:

Peca As
08.01.2009, 19:31
e pa hvala ti a najbolje je na licu mesta videti sta kome odgovara u zavisnosti od fizicke spremnosti i naravno tehnike skijanja, pa da odabere hvala

Peca As
08.01.2009, 19:35
hvala ti vraze na info pa imacu te u vidu ako nesto zatreba znaci vikend trebas izbegavati. :dziveli: bilo bi dobro doci malo na brezu, a 15 eu je sasvim prihvatljiv smestaj, jer ima neka klopa da se uplati u nekom restoranu bar jedan obrok a drugo moze s nogu

vrkemrke
08.01.2009, 19:46
Ej,ljudi,Vrag je ono napisao 2006-te

garcia_kg
10.02.2009, 22:57
Ej,ljudi,Vrag je ono napisao 2006-te
Ta ti je dobra:sm021:

hehehe
11.02.2009, 10:18
vrkemrke je post pisao 08-01-2009, 19:46 ...

nisi ni ti loš...