PDA

Pogledati punu verziju : Molim brzi odgovor



Super Girl
29.12.2005, 17:21
Imam par pitanja i jako mi je bitno da hitno dobijem odgovor na njih.Postoji mogucnost da idem na Zabljak ovih dana,pa me zanima da li tamo ima trenutno dovoljno snega za skijanje posto sam cula danas iformaciju da je pala kisa i da se sneg otopio:eek: ???Zanima me cena ski pasa jednodnevni i trodnevni.Takodje me zanima da li postoje i neke lakse staze posto treba da vodim Holandjanina koji nije iskusan skijas a i devojka mu je malo nesigurna u sebe pa posto ja jos nisam bila ako moze neko ko je bio nek mi odgovori na ovih par pitanja.Hvala unapred!!!

Bata Bane
29.12.2005, 17:30
Snega na Zabljaku ima u izobilju, a postoji i laksa staza za pocetnike tako da ti Zabljak toplo preporucujem. Ski MAMIJACI ce biti gore od 23.1.2006

daki
29.12.2005, 17:30
Istina je da je padala kisa, ali snijega ima i vise nego dovoljno. A narednih dana su najavili nove snijezne padavine.
Jednodnevni SP je 12eura;Sedmodnevni 70eura.
Ima i laksih staza, ne mnogo, ali ima

Super Girl
29.12.2005, 17:39
Istina je da je padala kisa, ali snijega ima i vise nego dovoljno. A narednih dana su najavili nove snijezne padavine.
Jednodnevni SP je 12eura;Sedmodnevni 70eura.
Ima i laksih staza, ne mnogo, ali ima
Hvala ,stvarno su bili brzi odgovori.Malo je skup taj ski pas na jedan dan,ali sta da se radi...nadam se samo da zice rade.A padavine,ako ce ih biti jos ovih dana,valjda nece kao prosle godine da zaveje pa da nas odsece od civilizacije,jer Holandjanin ce da me zadavi ako ne bude stigao na avion:hair:

Super Girl
29.12.2005, 18:03
proverila sam (ako jos nekoga zanima) definitivno su najavili oblacno sa jakom kisom za nedelju,1.januar,a za ponedeljak 2.jan. oblacno sa snegom...pa jedino da se molimo da ona kisa ne pokvari sve...

daki
29.12.2005, 18:52
Nece padati kisa - bice snijeg

daki
29.12.2005, 18:55
Hvala ,stvarno su bili brzi odgovori.Malo je skup taj ski pas na jedan dan,ali sta da se radi...nadam se samo da zice rade.A padavine,ako ce ih biti jos ovih dana,valjda nece kao prosle godine da zaveje pa da nas odsece od civilizacije,jer Holandjanin ce da me zadavi ako ne bude stigao na avion:hair:
Skup je, slazem se.
Ne misli tako APOKALIPTIČNO, biće sve OK:ski: :ski:

daki
29.12.2005, 19:07
Sve je zaledilo!
Sad pada snijeg malo.
Ocu:)