PDA

Pogledati punu verziju : Prodajem sve



Angela
16.10.2010, 15:38
E ovako.... posto administratori ocigledno ne obracaju paznju na ovo
(oglase koji su aktuelni vec mesec dana), ja cu da postavim sledeci:


Prodajem pantalone (ski-snb), dukserice, jakne, dzempere, rukavice, kape, salove ma svakakva ludila (to je sve extra kvaliteta, samo jednom probano, ma potpuno novo) ....
Cenu cu da nabijem (da zaradim duplo) ili cu da se cenkam i spustam polako a u isto vreme da dizem oglas na vrh strane da bi moj post bio prvi...
A mogu da napravim i dva-tri naloga, da ne pomisle ljudi da sve ja prodajem (bice providno)...

A dok ne obesim slidze na forum odoh u SECOND HAND RADNJU da islikam sve to lepo, posto od toga moze da se napravi dobar biznis...

A ako ima zainteresovanih koji zele da udju samnom u biznis neka mi se jave!!! :dziveli:

Angela
16.10.2010, 20:07
Neki su se vec "pronasli" u ovom oglasu - pa su krenuli da mi salju PP i da mi se pravdaju...
NAPOMENA: Ja nisam inspekcija i administrator ovog foruma, ne prozivam nikog, ne zelim da nikom opadne prodaja, pa molim doticne da me ostave na miru.
Ja samo ne zelim da neko da zadnji dinar na nesto sto je preskupo! Pogotovo u ovoj krizi i besparici. Ne kazem da su svi oglasi fals i nisam nikog licno prozivala ali strasno sam se iznervirala kad sam videla oglase.
Cene su nafurane a ne upuceni sto prodaju "polovnu ali kao novu stvar" treba da znaju sta je polovno a sta novo. Svaka roba koja je izasla iz prodavnice je automatski polovna (kradena, doneta iz inostranstva....), ne bitno koliko je nosena. A cena se formira od kvaliteta robe, istrosenosti ili ti amortizacije. I nikad ne moze biti ista cena kao po onoj po kojoj je kupljena. Da ne govorim o vecoj (laznim cenama)...
Mnogi iskoriscavaju ovaj forum.. on pocinje da gubi smisao...
A neko ko ima tonu daski, skija, opreme i odece treba da stavi oglas:

" Prodajem sve i svasta za "male pare", molim zainteresovane da me kontaktiraju na taj i taj broj radi dalje kupovine".

Da ne bi stavljali tonu oglasa na ovaj forum i uvek vracali na pocetak strane.

Ovim piskaranjem skrecem paznju forumasima da dobro gledaju sta i od koga kupuju.. Ko je pametan ukapirace..
A adminu se zahvaljujem sto sam "zalepljena na tablu" pa cu nekima dobro doci kao podsetnik. :sm004:
Svako ima pravo da nesto proda ali brate mili preterali ste ga ove godine!!!

tomba na kvadrat
16.10.2010, 20:29
a šta prodaješ konkretno? kakvi su to ludilo šalovi?:sm021::sm021::sm021::sm021: :sm004:

stekan
16.10.2010, 20:32
Angela, duboki naklon od mene!

miki_2002
17.10.2010, 12:24
ha ha,ti si mene prozvala javno, da imam malo vise oglasa to je tacno,i evo izvinjavam se svima kojima smetaju moji oglasi.... ali da su stvari polovne to nije tacno, jel se uglavnom radi o proslogodisnjim i ovogodisnjim modelima garderobe,koje prodajem veoma povoljno jel skupljam pare za malo bolje skije, vidim znas da koristis internet pa uzmi i sama proveri koliko kostaju ove stvari su prodavnici....-eto sad moram i javno da ti se pravdam..., a posto nisi inspekcija a ni administrator onda nisi ni imala za pravo da javno prozivas mene i jos neke ljude, ti nas treba da ostavis na miru a ne mi tebe-sve si pomesala....znam da ove jesenje kise deluju tesko na pojedine ljude ali to ti ne daje za pravo da maltretiras druge.......i ti si prodavala vezove pa ti nisam napisao u oglasu da li su ukradeni i sl.......JESI LI IH UKRALA?

miki_2002
17.10.2010, 12:43
i samo da dodam ... ovo ja pravi primer srpske zavisti-po modelu da komsiji crkne krava....... ili mnogo smo pametni i inteligentni samo nas niko ne primecuje )))) pa daj da malo skrenemo paznju na sebe tako sto cemo da omalovazavamo druge.... SELJACIZAMMMM...pa zar nebi bilo bolje da ima sto vise oglasa, konkurencija veca pa da svi kupimo nesto jeftinije... ja na ovom sajtu osim sto prodajem ja i kupujem,,razmenjujem....

wlad
17.10.2010, 14:19
ha ha,ti si mene prozvala javno, da imam malo vise oglasa to je tacno

Ja nisam video da te je neko prozvao - lično, to što si se ti prepoznao to je tvoja stvar. To samo može da potvrdi istinitost reči jednog člana foruma, ali iskreno verujem da se nije odnosilo samo na tebe nego na malu grupu odabranih :).


a posto nisi inspekcija a ni administrator onda nisi ni imala za pravo da javno prozivas mene i jos neke ljude

Naravno da ima pravo, da prozove i neki oglas, komentariše, i da proziva i administratore, vlasnike, moderatore i koga god hoće. Postoje pravila foruma, koje bi svako trebalo da pročita, među njima nema stavka da ne treba komentarisati postove drugih članova foruma - da je tako onda ne bi ni postojao forum. Mislim da neki članovi ovog foruma ne shvataju da je ovo forum a na oglasna tabla.

Kao i svake godine, trudimo se da budemo liberalni, i članovi, i čitaoci, i oglašivači i administratori itd. Ali pre ili kasnije mali oglasi "preteraju" sa količinom, i nije da normalni članovi to čine, pogledajmo zajedno da li neko od aktivnih forumaša preteruje u oglasima - kada kažem aktivan mislim na one koji pišu van malih oglasa - nema nijednog takvog člana.

Kao što sam napisao u drugoj temi, pod malim oglasima, veći broj oglasa će se tolerisati do ExpoZima, posle sve ide u kantu za smeće........

I mislim da se ovde neko drugi pravi pametan, ako misli da registrovanjem viče nickova i oglašavanjem preko njih ostaje neprimećen grdno se vara, samo zloupotrebljava liberalnost ovog foruma.

wlad
17.10.2010, 15:12
Inače dobio sam jednu privatnu poruku pre dva meseca u kojoj se traži savet i na kraju kaže:


Pitam vas ovo na PP iz zato sto imam ponudu clana ovog foruma pa ne bih hteo da on dodje u situaciju da mu neko pljuje robu...

Na taj deo poruke sam odgovorio da bi trebalo da pita javno na forumu o toj opremi - ne znam zašto bi se na forumu neko štitio od "pljuvanja"? Ako je oprema "za pljuvanje" i treba da se "pljuje" ;).

Hoću da kažem da svako ko stavi oglas mali ili veliki mora da trpi kritike, a kritike su veoma dobrodošle na ovom forumu :D :dontknow:

bozza
17.10.2010, 16:02
Sto veca ponuda to bolji izbor, a i cene bi trebale u tom slucaju da budu nize, pa prema tome nema mesta bilo kakvim prozivkama, svaka roba ima svog kupca

wlad
17.10.2010, 16:17
To je tačno ako bi ovo bio Balkanski eBay :), ali ovo je forum skijanje.rs a ne pijaca ;). Sto puta je napisano na forumu da su mali oglasi - mali oglasi, besplatni su i služe da svako od nas proda višak - a ne second hand shop :D.

Za ostalo postoje aukcijski sajtovi, internet prodavnice, ne bi da ih reklamiram...

chaghaboo
26.09.2011, 13:34
Prodajem skije Fischer C4, nove, samo otpakovane, model od pre dve sezone sa Salomon 505 vezovima i Elan štapovima. Vožene samo jedanput i to desna 3 sata, a leva 4.5 sata. Štapovi juče kupljeni ali predugački, sa VELIKIM krpljama :)

Prvi sam vlasnik, skije su redovno održavane, nemaju nijednu ogrebotinu. Kantne nisu pipane, u perfektnom stanju. Podloga voskirana i spremna za stazu, vidljive ogrebotine sam sam napravio, iz fazona, ali nove su. Majke mi.

Mislite o tome ;)

stekan
26.09.2011, 13:54
Samo da primjetim da je nova teflonska pločica spala sa nove skije u toku fotografisanja, tako da je na posljednjoj fotki nema.

Po prvi put vidim skiju sa frekvencijom vibracija između 12 i 13 Hz. Takve su ubijedljivo najbolje.

chaghaboo
26.09.2011, 13:57
Samo da primjetim da je nova teflonska pločica spala sa nove skije u toku fotografisanja, tako da je na posljednjoj fotki nema.

Oko sokolovo! Nije spala, nego je ja skinuo da oni koji znaju vide :dziveli:


Po prvi put vidim skiju sa frekvencijom vibracija između 12 i 13 Hz. Takve su ubijedljivo najbolje.

I još nova, i za male pare :ok:

stekan
26.09.2011, 14:21
A vrijeme vibracija između 5 i 6 sekundi! Fenomenalno! Voziš, voziš, pa vibracija, pa opet voziš, voziš, pa opet vibracija.

DRAGON
26.09.2011, 14:27
Ovakve skije bude secanja...

Kada sam bio u osnovnoj skoli, jedini covek koji je imao skije sa automatskim vezovima bio je profesor fizickog. Naravno, on ih je ljubomorno cuvao i hvalio se, a mi klinci smo imali neko strahopostovanje prema tom cudu tehnike. Mi smo mogli da dobijemo samo poluatomatske, tj, napred automaski vez, a pozadi sajla...i naravno neke cokule.

Posto sam se ja zlopatio s tim skolskim letvama, meni keva konacno u prvom razredu srednje kupi pancerice Alpina i Elana MD 503 sa Markerom M12, rotaciona peta (Krizaj je tada vozio M15). Bio sam nekoliko godina glavni baja u skoli, pa i sire.

Eto, koliko sam mator..:)

wlad
26.09.2011, 14:35
@chaghaboo: nisi naveo u kojoj je dužini i cenu? Vidim da ta skija ima i radijus za razliku od ostalih iz tog vremena :sm021:

Pošto je skija skoro nova trebalo bi uraditi i nulti servis - mazanje :D.

DRAGON
26.09.2011, 14:42
Radius - 12.5 km.

dzoni_ski
26.09.2011, 18:02
Vidi se i duzina 210 cm:ski:

gevara
26.09.2011, 18:43
Ala je moćan ovaj "post" :ok:.

wlad
26.09.2011, 19:27
Pa ne vidi se da je dužina 210cm ako ćemo pravo :D. Piše da su ti tehnički podaci dati za dužinu 210cm (kao što na sajtovima veoma često radijus daju samo za jednu dužinu skije). Ali verujem da je 200+ dužina :sm021:

chaghaboo
26.09.2011, 23:31
A vrijeme vibracija između 5 i 6 sekundi! Fenomenalno! Voziš, voziš, pa vibracija, pa opet voziš, voziš, pa opet vibracija.

Pa ti vidi, na svakih 5-6 sek 12-13Hz, ni Bode ne bi mogao da ti priđe. Nego 'oćeš da kupuješ ili ne... :smoke:

chaghaboo
26.09.2011, 23:34
@chaghaboo: nisi naveo u kojoj je dužini i cenu? Vidim da ta skija ima i radijus za razliku od ostalih iz tog vremena :sm021:

Pošto je skija skoro nova trebalo bi uraditi i nulti servis - mazanje :D.

Wlad, pa kako ne znaš?! Cena je prava sitnica :smoke:

A za nulti servis nisam siguran, zar ne dolaze nove skije spremne za stazu :sm022: Ipak ću sačekati da se donese zaključak na novootvorenoj temi koja se time bavi :glavaozid

gevara
27.09.2011, 07:23
Prvi dio sjednice je završen, skija ide na voskanje :).
Drugi dio sjednice i dalje u toku, dobre poslaničke dnevnice, pa...
:ok:

SRB_PI
22.12.2011, 11:34
ако неко има намеру да било шта купи и ако му је цена превисока, он ће нормално да се цењка (није фиксна цена), а вама кад толко боде очи, а не купујете, лепо заобиђите и овако све купујете у продавници и то моделе за следећу годину... ;)

wlad
22.12.2011, 12:45
Mudro zboriš SRB_PI, oni koji pišu nešto korisno po forumu treba da se sklone sa foruma i ustupe više prostora raznim prodavcima polovne opreme.

dalcek
23.12.2011, 10:19
hahahhaha!

Forum je za skijase i trebalo bi kao mala zajednica za prodaju da sluzi samo ono ko od clanova stvarno ima dobru opremu i hoce da je se odrekne po maksimalno korektnoj ceni nekom od clanova. To bi znacilo da je to 'sigurna' kupnja jer smo svi nasi.

Medjutim, to je tesko proceniti pa je skroz legitimno da svako prodaje sta zeli, mada stvarno ima smesnih oglasa.

chaghaboo
23.12.2011, 10:25
hahahhaha!

Forum je za skijase i trebalo bi kao mala zajednica za prodaju da sluzi samo ono ko od clanova stvarno ima dobru opremu i hoce da je se odrekne po maksimalno korektnoj ceni nekom od clanova.

Medjutim, to je tesko proceniti pa je skroz legitimno da svako prodaje sta zeli, mada stvarno ima smesnih oglasa.

Dobro delcek jel ti to hoćeš da kažeš da moja ponuda nije korektna ;)

Evo daću za 150€ što je daleko ispod realne cene kada se uzme u obzir da je skija skoro ko nova, da ima sega mega novo čudo od vezova, specijalne stopere (kojih se verujem mnogi ni ne sećaju), a one frekvencije kojima osciluju daske poklanjam srećnom kupcu :sm018:

SRB_PI
23.12.2011, 17:26
а бре, ко турским језиком да сам писао...
подфорум мали огласи (ски, сноуборд и остали) је само мали део форума...
ако форум користите да делите искуства са стазе, предлоге за побољшање нечег везаног за сезону, ил шта већ, при том опрему купујуте нову (за следећу годину), онда овај малени део форума није за вас и заобиђите га, јер вас нико не дира...
онај ко је пошо да купи, на њему да оцени дал је цена превелика, дал је роба из продавнице ,,секонд хенд'', ил је неко због промене опреме, понудио стару на продају и само на купцу је да ту исту цену спусти. друга је прича ако сте нечији адвокат са пуномоћем да купите половну опрему са форума скијање.рс ;)
а колко видим, само се понашате ко ,,дрвени адвокати''

chaghaboo
23.12.2011, 17:58
Nije reč ovde o advokaturi već šaljivoj reakciji na jedan broj oglasa i oglašavača koji u najmanjoj meri vređaju zdrav razum. Koliko takvi daju sebi za pravo da obmanjuju potencijalne kupce toliko ostali imaju pravo da na neki način skrenu ostalima pažnju na takve.

Svako ima pravo da ponudi robu za određene novce, pa i da je preceni jer će se možda naći kupac, i to je ok. Ono što nije ok je da neko ko dovuče preko granice brdo skija iz rentala i opreme iz second hand prodavnica robu reklamira ovako: "malo vožena", "samo probana", "nova", itd.

Odnosno taj neko može da obmanjuje u Halo Oglasima, Limundu itd., ali ovde to ne može da radi i da se pri tome buni na reakciju ostalih jer time narušava kredibilitet ovog foruma kome je namena da ljubitelji snežnih sportova pomognu jedni drugima a ne da obmanjuju jedni druge.

gevara
23.12.2011, 18:10
...šaljivoj reakciji na jedan broj oglasa i oglašavača koji u najmanjoj meri vređaju zdrav razum. Koliko takvi daju sebi za pravo da obmanjuju potencijalne kupce toliko ostali imaju pravo da na neki način skrenu ostalima pažnju na takve...

"Dabome" :ok:.

vampire
23.12.2011, 19:34
Nije reč ovde o advokaturi već šaljivoj reakciji na jedan broj oglasa i oglašavača koji u najmanjoj meri vređaju zdrav razum. Koliko takvi daju sebi za pravo da obmanjuju potencijalne kupce toliko ostali imaju pravo da na neki način skrenu ostalima pažnju na takve.

Svako ima pravo da ponudi robu za određene novce, pa i da je preceni jer će se možda naći kupac, i to je ok. Ono što nije ok je da neko ko dovuče preko granice brdo skija iz rentala i opreme iz second hand prodavnica robu reklamira ovako: "malo vožena", "samo probana", "nova", itd.

Odnosno taj neko može da obmanjuje u Halo Oglasima, Limundu itd., ali ovde to ne može da radi i da se pri tome buni na reakciju ostalih jer time narušava kredibilitet ovog foruma kome je namena da ljubitelji snežnih sportova pomognu jedni drugima a ne da obmanjuju jedni druge.

apsolutno se slazhem sa svim ovim!

dalcek
26.12.2011, 08:57
+1 odavde!

Pozdrav za chaghaboo!

ulibor
29.12.2011, 23:37
ange,objasnila si neke stvari,e da je vise trakvih kao ti,yeah