PDA

Pogledati punu verziju : Srpska nova



Grazer
14.10.2010, 08:56
Hajde da vidimo kaKVA je ovde situacija!?:sm006:

Ima li ovde sanse da se dobije neki smesta za 6-8 ljudi za Srpsku novu?
Znaci treba nam od srede do Subote ( tad je smena predpostavljam )!

Hajde pomozite,neko valda nekog zna:dontknow:

ogi86
14.10.2010, 14:23
Mislim da je tesko da neadjes smestaj tako, smene na Kopu su subota/subota ili nedelja/nedelja!!! A januar i februar su najposeceniji period!!! Imao sam slican problem kao i ti, pa ti iz iskustva kazem da ce ti retko ko izdati smestaj na manje od nedelju dana u tom periodu!!! Mada ko zna, srecno u potrazi!!!

Grazer
15.10.2010, 08:54
Pa jel ima iko nekoga pa da preporuci pa da zovem da vidim sta ce biti? Dnevna cena mi nije vazna samo da dobijemo nocenja od srede do subote ili nedelje

akole
15.10.2010, 17:36
Pa ako ti nije baš važna cena uzmi celu smenu samo se najavi da stižeš kasnije.
Moj je predlog Jat i mislim da je max. 6 osoba.
Samo trebalo da zoveš neku agenciju da vidiš šta je ostalo a sam Jat da čuješ kako da organizuješ- najaviš kasniji dolazak i u koji app možete najzgodnije da se smestite.
Ja sam Jat već rezervisao.

wlad
15.10.2010, 20:08
Ja isto, za porodično skijanje (jat). Subota na subotu su smene pa vidi kao što ti je predložio akole - celu nedelju uzmi...

pedja5
16.10.2010, 08:14
Da li se zna kada ce biti odrzan onaj "Kopaonik biznis forum" sledece godine? Ja sam ove godine bio od 6. do 13.3. i pogodio ga, pa bih da ga na dalje zaobilazim...

Jat naravno

Grazer
16.10.2010, 10:55
Ako je apartman 200eur dnevno necu sigurno placati svih 7 dana ako cu biti samo 3 ali nemam problem da platim nesto dodatno. Dan vise ili slicno.
Jel ima iko nekoga da nazovem pa da pitam

akole
16.10.2010, 12:36
Cene mozes videti ovde http://www.jatapartmani.com/ A mislim u tom periodu za 6 osoba je oko 850€ sa dve spavaće sobe i dnevnom, njih zovi da vidiš koji od app ti je zgodan pošto ima par kombinacija ovih F app.
Pogledaj neku od agencija jer su ovi u Jatu sve prodali agencijama i ne znaju šta je slobodno.
Jat prodaje dosta agencija recimo supenova, filiptravel, kontiki itd. Ima na ovom sajtu reklame.

symbad
20.10.2010, 12:23
Jel te interesuje najam apt samo u centru ili moze da dodje u obzir i neka vikendica u vikend naselju? Mozda bih mogao da ti preporucim nesto> a sad jedna sala, samo me strah da mi ne ponudis 20 e za taj smestaj, kao onih 100-tinak eur za onu vrhunsku Spyder jaknu :-)