PDA

Pogledati punu verziju : Divcibare 28.12 Skijanje Na 1 Dan



pop67
27.12.2005, 13:34
Ko zeli da ide na Divcibare u cetvrtak 28.12 na jedan dan neka se prijavi ovde.Krenuli bi U 7.00 iz Beograda a tamo Boze zdravlja stizemo oko 8.30,popijemo kafu ili kuvanu rakiju-vino pa peglamo do 15.00 i vracamo se nazad!Za sada sigurni za putovanje:
1 .Misko(kolima,ima dva mesta)
2.POP (kolima, pun,dvoje dece i Stevan)
3.Stevan
:ski: :ski: :dziveli: :cug: :ski:

yt7sif
27.12.2005, 16:37
vrlo rado ali mi je malo za jedan dan imam do bg 120km i plus jos do divci
ako bude neka varijanta od par dana onda idem

pop67
27.12.2005, 17:57
vrlo rado ali mi je malo za jedan dan imam do bg 120km i plus jos do divci
ako bude neka varijanta od par dana onda idem
Hoces na Igrista 7 i 8 01.2006?Pozdrav,POP:dziveli:

SkiBata
28.12.2005, 10:04
@pop67, Misko, Stevan: Želim vam srećan put i dobru vožnju, i na putu i na stazi na Divčibarama!!!!:ski::ski:
Detaljan izveštaj i barem milion slika se podrazumeva, čim se dohvatite BGD-a!

Poz,
SkiBata

P.S. Ne preterujte sa:cug::dziveli:

jovanitZa
28.12.2005, 13:12
ski bato oni idu tek sutra...malo su izgubili pojam o vremena

Misko
28.12.2005, 14:25
ski bato oni idu tek sutra...malo su izgubili pojam o vremena

Pa nema veze covek nam pozeleo srecan put? Nije naglasio dal je to za sutra ili prekosutra ili .... nego zar ti bese nisi sa roditeljima na divci danas?

SkiBata
28.12.2005, 18:36
Kalendar, kalendar!!!!:yay::yay:No, bez obzira na datum, lepe želje za putovanje i skijanje ostaju, ali i vaša obaveza da se dooooobro provedete:dziveli:, lepo iskijate i sve nam to ovde na forumu lepo opišete, uz slike, naravno.
Izveštaj čekamo nemilosrdno!!!!!:kez:

jovanitZa
28.12.2005, 19:32
nisam otisla zato sto mi se otac razboleo :(
koliko sam ja razumela popa najverovatnije se ne ide na divchibare zato sto je sam vrh staze oguljen zbog toplog vremena ...jos nije sigurno
uostalom nek vam pop kaze sve

pop67
28.12.2005, 20:54
Na zalost moramo odloziti odlazak na Divcibare zbog nedostatka snega u gornjem delu staze,a i ono sto je ostalo je mekano tako da moramo sacekati bolje vremenske prilike!Pozdrav svima,POP:dziveli:

amater
28.12.2005, 21:39
da li je napravljena nova zica na divcibarama?
pa valjda ce biti snega i posle nove godine :yay:

ISIA_extreme_carver
28.12.2005, 22:28
Šta kod vas ne pada snijeg, ovdje kod mene ima snijega na izvoz, pada ko lud, ako ce vam zatrebati budem vam poslao!:D :ski: :kez:

Bata Bane
28.12.2005, 23:27
Kod nas kazu sneg ali tek od sutra uvece

pop67
28.12.2005, 23:42
Šta kod vas ne pada snijeg, ovdje kod mene ima snijega na izvoz, pada ko lud, ako ce vam zatrebati budem vam poslao!:D :ski: :kez:
Pozdrav ISIA,kako si ?Nema te dugo,a nisi mi odgovorio na pitanje da li hoces da budes u SKI MANIJACIMA?A mi vec nabavili jaknu i kacket za tebe,hajde odgovaraj i postani sef filijale ZAGREB!Pozdrav,POP:yay: :ski:

ISIA_extreme_carver
29.12.2005, 00:13
Ma ima mene, ali trenutno vise gledam posto nemam nista pametnoga za reci jer se sad uglavnom dogovarate oko skijanja u Vašim krajevima, a tu neznam bas puno pa eto ucim od vasih postova!
Inace sam odlicno, sad malo skijam tu po Zagrebačkom gorju (Sljeme), a onda za par dana gibam u St. Anton!

Naravno da bi htio da budem SKI MANIJAK, ali trebamo da dogovorimo neke stvari, mozda kad dođem u Beograd, tesko je to ovako, imam i ja dosta pitanja, a sigurno i Vi za mene, kako postati Ski manijak (osim da volim skijanje, to smo vec rezimirali, znaci volim), sta trebam napraviti, gdje, kada, koliko......:dontknow: :kez: :yay: :ski:

Pozdrav SVIM SKI MANIJACIMA:dziveli:

pop67
29.12.2005, 00:22
Ma ima mene, ali trenutno vise gledam posto nemam nista pametnoga za reci jer se sad uglavnom dogovarate oko skijanja u Vašim krajevima, a tu neznam bas puno pa eto ucim od vasih postova!
Inace sam odlicno, sad malo skijam tu po Zagrebačkom gorju (Sljeme), a onda za par dana gibam u St. Anton!

Naravno da bi htio da budem SKI MANIJAK, ali trebamo da dogovorimo neke stvari, mozda kad dođem u Beograd, tesko je to ovako, imam i ja dosta pitanja, a sigurno i Vi za mene, kako postati Ski manijak (osim da volim skijanje, to smo vec rezimirali, znaci volim), sta trebam napraviti, gdje, kada, koliko......:dontknow: :kez: :yay: :ski:

Pozdrav SVIM SKI MANIJACIMA:dziveli:
Sta treba da radis,da vrsis popularizaciju ski sporta i da ljude koji vole ski sport povezujes ovim putem ili organizacijom poseta po planinama koje su nam zajednicki dostupne u ovo mozda malo nepovoljnom vremenu za obe zemlje.Za sada toliko a kada se budemo videli imacemo o cemu da pricamo.Pozdrav POP

ISIA_extreme_carver
29.12.2005, 00:30
Hm, da, nije baš idealno vrijeme, ali potrudit cu se i vidjeti sta mogu da napravim, mislim da u pocetku ce to ici malo teze, ali s vremenom bude bolje, u svakom slucaju ja sam ovdje, bit cu aktivan i pomoci koliko mogu.:jester:

SkiBata
29.12.2005, 10:01
Divčibare u „karavan” (moj „kućni zmaj” + 2 prikolice) varijanti, 2. ili 3. januar, naravno, ako bude bilo snega.
Možda naletim na nekog MANIJAKA tamo?????:dziveli:

P.S. Momci, dajte već jednom prcizirajte te uslove za pristup u članstvo SKI MANIJAKA. Mislim, količina piva po kandidatu, broj padova, broj polomljenih skija tokom sezone i sl.:cug::yay::ski:
Pa da vidimo možemo li da ispupnimo uslove:ok:
Poz,

pop67
29.12.2005, 10:21
Divčibare u „karavan” (moj „kućni zmaj” + 2 prikolice) varijanti, 2. ili 3. januar, naravno, ako bude bilo snega.
Možda naletim na nekog MANIJAKA tamo?

P.S. Momci, dajte već jednom prcizirajte te uslove za pristup u članstvo SKI MANIJAKA. Mislim, količina piva po kandidatu, broj padova, broj polomljenih skija tokom sezone i sl.
Pa da vidimo možemo li da ispupnimo uslove
Poz,
Ski Bato postao si SKI MANIJAK,napisi koju velicinu jakne nosis i nas si!OK?A :dziveli: moras da popijes na uclanjivanju najmanje gajbu+:cug: kajsijevace ili vatrene vode iz Asterixove cuturice 2 dl i onda polazes:hair: teoriju:glavaozid dok ne:sleepy: .Pozdrav tebi tvvome zmaju i prikolicama,POP

SkiBata
29.12.2005, 10:42
PoPe,
PA JA REKOH DA SAM PENZIONER!!! Ali, za članstvo u MANIJACIMA počinjem s kondicionim treninzima:cug: kol'ko odmah!!! Uostalom, idu praznici, pa ću da radim na poboljšanju forme:yay:. Nadam se da ću na incijaciji novih članova uspeti da prođem tako zahtevne testove i pokažem odgovarajuća teorijska znanja!
Jakna, veli. 48-50, tj. M.
Hvala na pozdravima!

ai_ski
29.12.2005, 10:54
Ski manijak...

Evo vodim 8 ljudi sa sobom na skijanje i sve sam ih ja naložio...

I tako još svašta nešto radim...

Pa ako mogu da se prijavim za tu jaknu...:rolleyes:

Symon
29.12.2005, 16:51
Ja sam sad vrlo zabrinut, nemogu nikako ispuniti ove vrlo stroge kriterijume da postanem SKI MANIJAK:confused: .Mogu da popijem jednu rakiju godisnje, jedno pivo u 3 godine, da je COCA-COLA u pitanju tu bih mogao da se borim ovako? Frka za mene:mad: .

Bata Bane
29.12.2005, 16:53
Ja sam sad vrlo zabrinut, nemogu nikako ispuniti ove vrlo stroge kriterijume da postanem SKI MANIJAK:confused: .Mogu da popijem jednu rakiju godisnje, jedno pivo u 3 godine, da je COCA-COLA u pitanju tu bih mogao da se borim ovako? Frka za mene:mad: .


E tu moras mnogo da se promenis;)

Symon
29.12.2005, 17:01
Toga sam se i plasio:confused: .

jovanitZa
29.12.2005, 17:07
sto ti je to teshko?

Misko
29.12.2005, 17:46
sto ti je to teshko?

A ti mozes da popijes gajbu piva? :kez:

jovanitZa
29.12.2005, 17:52
ja ne pijem... :)

Flow
29.12.2005, 19:52
...dok vozis ?! :D

amater
29.12.2005, 21:11
smo prosli prijemni pa cete i vi :dziveli:

pop67
29.12.2005, 21:43
Ski manijak...

Evo vodim 8 ljudi sa sobom na skijanje i sve sam ih ja naložio...

I tako još svašta nešto radim...

Pa ako mogu da se prijavim za tu jaknu...:rolleyes:
Naravno da moze samo napisi koju velicinu nosis.Pozdrav,POP:dziveli:

jovanitZa
29.12.2005, 23:13
...dok vozis ?! :D
xaxaxa...retko kad pijem..i kad pijem onda popijem jedno ili dva picenceta i to je kraj...znam granicu u svemu :)

pop67
29.12.2005, 23:34
xaxaxa...retko kad pijem..i kad pijem onda popijem jedno ili dva picenceta i to je kraj...znam granicu u svemu :)
Pravi SKI MANIJAK,dva ali kvalitetna :dziveli:

jovanitZa
29.12.2005, 23:36
xaxaxaxaxa hvala :p
pa pijem samo baileys ili tekilu :) i to samo na moru ili kad je neki rodjendan ili slavlje

oddball
30.12.2005, 05:34
baileys ili tekilu
isqsno :ok:

jovanitZa
30.12.2005, 11:43
xixixixixiixi :p :p :p pa znam sta valja :yay:

oddball
30.12.2005, 13:09
mada su mi vermut i dzin tonik (50-50) pitja koja mogu uvek cirkati. tequilu i baileys samo sa nekim drustvom i ne uvek.

jovanitZa
30.12.2005, 17:01
pa baileys se ne pije svaki dan...evo posle ne znam koliko meseci cu opet da ga pijem ali ovaj put bez granice posto ostajem kuci a i nova godina je...valja se
a kad odem sa drustvom negde tachno znam koliko smem da ne bih pravila gluposti nego da mi samo bude lepo :)

Misko
30.12.2005, 17:23
pa baileys se ne pije svaki dan...evo posle ne znam koliko meseci cu opet da ga pijem ali ovaj put bez granice posto ostajem kuci a i nova godina je...valja se
a kad odem sa drustvom negde tachno znam koliko smem da ne bih pravila gluposti nego da mi samo bude lepo :)

JovanitZe a koje to gluposti pravis kad predjes granicu? :kez:

jovanitZa
30.12.2005, 17:27
nikada nisam presla granicu tako da gluposti nije ni bilo :)

ski dude
30.12.2005, 21:41
nikada nisam presla granicu tako da gluposti nije ni bilo :)

jel to znaci da ce biti:D

jovanitZa
30.12.2005, 22:12
na znachi......ja sam svoje rekla

Bata Bane
30.12.2005, 23:24
na znachi......ja sam svoje rekla


Ma fala bogu samo ti teraj po svom:ok:

pop67
31.12.2005, 00:10
na znachi......ja sam svoje rekla
Nisi ti slucajno postala SKI MANIJAK,ne daj se isprovocirati i kako Bane kaze TERAJ po svome!Pozdrav,POP:yay: :yay: :yay: :yay: :yay:

jovanitZa
31.12.2005, 10:30
:yay: hihihihihihi hvala :) :ok: : :yay: :o