PDA

Pogledati punu verziju : Ortovox Freerider 24 ranac



pailhead
01.10.2010, 13:49
Ne znam gde da stavim ovaj oglas. Imam nov ranac, ortovox freerider 24 koji bih hteo da prodam. Nosio sam ga bukvalno samo na aerodromu (i stavio u avion) i imam sve etikete.

Problem je, sto je 24 model za nize i manje ljude. Meni je knap da ga zakopcam kad imam tanku jaknu i majcu, pa se brinem da li cu moci kada budem imao vise slojeva. A zastita za kicmu je dosta kratka. Nisam znao kad sam uzimao nista o velicinama, i tek kad sam otvorio knjizicu na rancu, video sam da ima jos jedan model i da je on preoprucen za ljude moje velicine.

Ja imam 190cm i oko 95 kila, ovo je ja mislim za ljude do 180 ali provericu.

Inace, radi se o jako dobrom free ride rancu, i ja sam narucio ovaj veci model. Ima zastitu za kicmu, neoprene pojas (sto pomaze i oko zastite, i oko raspodele ravnoteze) nosac za skije, nosac za snowboard i kacigu, sve moguce dodatke za nosenje i skladistenje lopata, sondi, ima prostor za besiku i crevo, pistaljku na kaisu koji ide preko grudi i sl. Jedino sto je ovaj model za sitnije ljude.


Cena 100e ili najbolja ponuda.

pailhead
01.10.2010, 13:52
Ovako izgleda

http://content.backcountry.com/images/items/large/ORT/ORT0047/F24BLK.jpg

Iz ovog dzepa dole gde je logo, izvuce se navlaka za kacigu, ona sluzi i za nosenje daske.


Ako nekom znaci, imam burton oasis ranac. Na njega sam pokusao da stavim dasku (dosta imam da pesacim u nekim prilikama, i zgodno je tako nositi dasku) ali sav bi se izdeformisao, savio, daska bi mi landarala i gubio bih ravnotezu, a pri tom, kaisevi sa kojima se montira su ocaj i lako popuste. Sa ovim cudom toga nema, kad se daska stavi, sve to stoji sigurno i stabilno i lako se nosi.


Cimnite me na citizens.arrest@gmail.com

pailhead
22.12.2010, 13:58
http://img256.imageshack.us/gal.php?g=img1201z.jpg

Na prodaju ortovox freerider 24 ranac. Nov. 100eur.

Sapa
22.12.2010, 17:20
Sta bi sad, pa tek si ga nabavijo?? ipak kupujes beacon? ;) ili ti je pre mali ili ne moze daska da se okaci?
ps
pravo fin ranac, a i cjena je oke za nov ranac, gledo sam ih za vise para

pailhead
23.12.2010, 01:04
Ma jok, meni je mali. Pre sat vremena sam pokupio zamenu, isti ranac samo 26 litara :).


Sta vise mogu da kazem od toga da ostajem pri ovom rancu. Jedini problem je sto je 24l za mene mali. Ovaj je ipak malo duzi, iako deluje prilicno knap oko struka kao i ovaj drugi, valjda treba da smrsam.

Ja sam manje platio taj 24, ali vise ovaj 26. Mislim da je ok cena s obzirom da sam ga ipak doneo ovde, i da je nov.

pailhead
13.01.2011, 03:26
nova cena 90e ili najbolja ponuda

citizens.arrest@gmail.com

file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg

pailhead
19.03.2011, 14:39
Jos nisam prodao onaj ranac, a ipak je malo besmisleno da stoji i skuplja prasinu. Ali ipak ispod ovog necu da idem jer je besmisleno....


Dakle, nov, ortovox ranac, freerider 24l sa raznoraznim super svojstvima.

pailhead
16.04.2011, 19:22
Imam ortovox freerider26l ranac kome je pukao kajs oko struka. Tacnije, drzi se na obodu, ali se neoprene skroz odvojio. Pored ovoga, ranac je koriscen svega nekoliko dana pa je prakticno kao nov.

Prodao bih ga za 60e, ili najbolju ponudu.

citizens.arrest@gmail.com

Marteen
05.05.2011, 23:23
Ti bas nemas srece sa rancima... :)

pailhead
21.05.2011, 19:45
Pa onako, dobio sam nov lol, prakticno jedino moram da se resim ovog 24l. Cudi me da niko nije zainteresovan.