PDA

Pogledati punu verziju : jahorina 2006, POMOC



lujo manga
26.12.2005, 15:55
Cao braco po skijama,

interesuje me par stvari. Ove godine prvi put idem na Jahorinu i nemam pojma kakvo je tamo skijanje.
Bilo bi super ako bi mi neko dao mala uputstva, gde da se hranim, da li ima neki hotel sa bazenom i saunom, kakav je ovaj apartman gde sam odseo?(APARTMAN DOBRO)

Puno pozdrava, javljam se po povratku sa informacijama i fotkama.

Luka, Beograd:jester:

jovanitZa
26.12.2005, 19:14
jedini hotela sa bazenom za koji ja znam je bistrica...ne znam gde je pametno hraniti se...ja kad sam gladna na stazi ja sam jela u poljicama :) tamo imaju extra preljskaice xixixixi

valdevit
26.12.2005, 19:17
ovako,moja preporuka shto se tiche hrane-ETNO,koji se nalazi na pola Poljica,kod Pegija,pa malo dole... :D

Misko
26.12.2005, 20:56
Nisam siguran dal ima Bazen ali je extra hotel Crystal.

vampire
26.12.2005, 21:22
imas bazen i u termagu. sto se tice hrane, za male pare mozes da se najedes u birtiji hotela rajska dolina, a extra je has i u jahorinskoj kuci.

bojo
26.12.2005, 22:38
jedini hotela sa bazenom za koji ja znam je bistrica...ne znam gde je pametno hraniti se...ja kad sam gladna na stazi ja sam jela u poljicama :) tamo imaju extra preljskaice xixixixi
hotel sa bazenom i odlicnom uslugom je termag takodje,pored rajske doline...

bojo
26.12.2005, 22:40
imas bazen i u termagu. sto se tice hrane, za male pare mozes da se najedes u birtiji hotela rajska dolina, a extra je has i u jahorinskoj kuci.
i u kolibi u okviru tj pored termaga,to nemoj da propustis a i cene su prosle godine bile korektne,za ovu pitaj popa ...

pop67
26.12.2005, 23:06
Sto se cena tice polako ali sigurno pocinju pratiti trend PLJACKE kao na KOPAONIKU,doduse Jahorina je u pelenama sa cenama u odnosu na Kop,ali vide se veca poskupljenja u odnosu na prethodnu sezonu pocev od ski pass-a koji je ove godine mislim 75 E,a prosle nesto manje od 65E,poludnevni je 10.5 E a prosle godine je bio oko 8E, adetaljne informacije o uslugama i cenama ce nam dati CRAZY CONG kada se vrati sa Jahorine u petak!Pozdrav,POP:dziveli:

lujo manga
26.12.2005, 23:40
Hvala puno ljudi,

ove informacije su mi jako bitne s'obzirom da idem sa mojom dragom, koja bas i nije vicna skijanju.
Nadam se da cu je privoliti da budemo svako jutro na zici i da zavoli planinu.
Inace ja sam lud za skijanjem, koliko mi obaveze dozvole.
Hteo bih jos da se raspitam za ovo Vase udruzenje ski manijaka koje mi se jako svidja i podrzavam svaku Vasu ideju.
Puno pozdrava, ako imate jos neki predlog za mene vezan za Jahorinu, pisite.
Takodje pisite i za eventualne akcije vezane za ski vikende jer sam jako zainteresovan.

Pozdrav,

:hair:
Lujo Manga

bojo
26.12.2005, 23:47
Hvala puno ljudi,

ove informacije su mi jako bitne s'obzirom da idem sa mojom dragom, koja bas i nije vicna skijanju.
Nadam se da cu je privoliti da budemo svako jutro na zici i da zavoli planinu.
Inace ja sam lud za skijanjem, koliko mi obaveze dozvole.
Hteo bih jos da se raspitam za ovo Vase udruzenje ski manijaka koje mi se jako svidja i podrzavam svaku Vasu ideju.
Puno pozdrava, ako imate jos neki predlog za mene vezan za Jahorinu, pisite.
Takodje pisite i za eventualne akcije vezane za ski vikende jer sam jako zainteresovan.

Pozdrav,

:hair:
Lujo Manga
kod pegija kod bivseg hotela sator da pravis pauze...svasta moze da se vidi...cene su korektne

pop67
26.12.2005, 23:50
Hvala puno ljudi,

ove informacije su mi jako bitne s'obzirom da idem sa mojom dragom, koja bas i nije vicna skijanju.
Nadam se da cu je privoliti da budemo svako jutro na zici i da zavoli planinu.
Inace ja sam lud za skijanjem, koliko mi obaveze dozvole.
Hteo bih jos da se raspitam za ovo Vase udruzenje ski manijaka koje mi se jako svidja i podrzavam svaku Vasu ideju.
Puno pozdrava, ako imate jos neki predlog za mene vezan za Jahorinu, pisite.
Takodje pisite i za eventualne akcije vezane za ski vikende jer sam jako zainteresovan.

Pozdrav,

:hair:
Lujo Manga
Ako zelis medju nas,DOBRODOSAO si,dovoljno je da to i potvrdis!Pozdrav,POP:dziveli: :yay:

lujo manga
26.12.2005, 23:59
gde je sledeca akcija?

Hurmiza
28.12.2005, 13:04
Bazen: bistrica, termag

klopa: Koliba najbolja ali skuplja od ostalih, Zlatna zita i Rajska vrata iznad bivseg hotela Jahorina, Etno picerija kod Satora, Luda kuca

sauna: termag, bistrica i mnogi pansioni i privatne kuce

Izlasci: Board na putu izmedju rajske doline i kosute, Studio di sole - rajska dolina, Luda kuca, Peggy ispod satora.

Po mom ukusu su zlatna zita, board ili studio

boris
28.12.2005, 14:27
Extra klopa je u OGNJIŠTU u Poljicama.Ambijent prva liga,a cijene podnošljive!

pop67
28.12.2005, 17:09
gde je sledeca akcija?
Igrista 7 i 8 01. 2006,pozdrav,POP:dziveli: