PDA

Pogledati punu verziju : Divcibare sezona 2010/2011



admin
19.09.2010, 01:23
Ski centar Divcibare u nadležnosti Grada Valjeva
Izvor: Skijalista Srbije

Direktor Javnog preduzeća „Skijališta Srbije“ Nebojša Skorić i gradonačelnik Valjeva Zoran Jakovljević potpisali su u četvrtak, 16. septembra, na Divčibarama sporazum o poslovno tehničkoj saradnji čime je pravo korišćenja i upravljanja ski centrom Divčibare sa Javnog preduzeća Skijališta Srbije prešlo u nadležnost Grada Valjeva.

Potpisivanju sporazuma prisustvovao je i državni sekretar za turizam Ministarstva ekonomije i regionalnog razvoja Goran Petković.

Nakon svečanog potpisivanja prestavnici „JP Skijališta Srbije“, Ministarstva ekonomije i regionalnog razvoja, Opštine Valjevo i medijske ekipe obišli su ski stazu. Dužina ski staze je 850 metara, poseduje dvosednu žičaru kapaciteta 1.200 skijaša na sat, a na Divčibare je preneta sa Kopaonika sa staze Karaman greben.


http://www.skijanje.rs/forum/../Ski_Centri/srbija/Divcibare/divcibare160910_1.jpg http://www.skijanje.rs/forum/../Ski_Centri/srbija/Divcibare/divcibare160910_2.jpg
Foto: Skijalista Srbije

plecko
21.09.2010, 22:21
e sad da vidimo dali opstina Valjevo moze da sredi prilazni put ?:eek:

Nikolino
22.09.2010, 09:25
Ma bole me briga za prilazni put. Nek oni srede stazu da valja, a do staze mi ne znaci ni behaton, ako je budu lose sredjivaji kao prosle godine. Nema snega - nema skijanja. Padne pola meta snega - nema skijanja (ne moze da se utaba staza).

Jelka
22.09.2010, 18:53
A xa xa xa xa xa xa xa.... Kako ste me slatko nasmejali :glavaozid

Ako opstina Valjevo bude kao sto je dosad bila (mislim da hoce, da se nista znacajno nece promeniti) - nece raditi staza, zicara a kamoli prilazni put...
NADAM SE DA GRESIM ALI....??!!!

plecko
04.10.2010, 10:13
ovako izgleda prilazni put prema novoj stazi,:sm008: citavo leto prodje a oni ne sredise kilometar puta, barem da su ga malo poravnali i posuli neki tucanik
(bio sam juce gore,u kontrolnoj delatnosti):smoke::smoke:

Milos011
04.10.2010, 11:49
Put je katastrofa. Ja sam letos prošao biciklom. Na nekim delovima je toliki kamenjar da sam morao da siđem sa bicikle.

A najjača mi je fora da dve staze stoje manje više na istom brdu a nisu povezane ni stazom ni putem. Doduše ja sam se popeo peške do pola nove staze pa sam se "putem" spustio prema staroj stazi. Bar bi tuda moglo nešto da se napravi.

plecko
04.10.2010, 20:29
a ovo je valjda visak od dvoseda, pa bacili tu pokraj puta. (prave groblje):sm008::sm008:

Bejn
25.10.2010, 10:50
koliko sam ja cuo nema nista od svega toga dok opstina valjevo ne sredi nesto sa vlasnistvom zemlje ili tako neka nebuloza.tacnije po tome sto sam ja cuo ti ljudi cije je zemljiste nece da dozvole rad staze.

Grimani
25.10.2010, 17:33
nema problema sa stazom, to oko vlasnistva je pitanje za prilazni put...prosle godine se islo ali nije asfaltirano, ne verujem i da ce ove to uraditi, ima i drugi prilaz do staze....
bice skijanja ali je tesko doci do staze. Isao sam prosle godine sa kecom bez lanaca. padao je sneg dok sam skijao i kad sam krenuo imao sam sta da vidim ili da ne vidim, nije se video put. sreca bilo je tu par GSS-ovaca i nkih ljudi da poguraju jedno 1 km. da sam imao lance bolje bi prosao...

Bejn
25.10.2010, 19:08
a nama koji nemamo kola ostaje samo da pesacimo po ko zna cemu i ko zna kolikom snegu...xD

Grimani
26.10.2010, 00:33
bash tako Bejn, tumaralo se shkepe prosle godine po ko zna cemu sve :/ morace i ove.
aj sto ce se jedva dolaziti nego verovatno ce i ski pass-u cena da skoci /// :sm022:

Bejn
26.10.2010, 01:52
mi se iskreno nismo ni trudili da krenemo na gore.vozilo se gde god je bilo nagiba xD
A ove zime mozda sklepamo neki box ako ne bude radila staza pa ce biti veselo kako god okrenes :)
bilo kako bilo... to za ski pass je sajns fikshn jer zicara i onako verovatno nece raditi 90% vremena tako da se nece obogatiti.a mislim da na divcibare.rs ili tako negde postoji neki nebulozni cenovnik...

Jelka
26.10.2010, 14:36
Ej ljudi, pitanje da li ce uopste raditi staza.. jer je sad u rukama grada - a kako sredjuju grad tako ce i stazu.. Xaaa.. Ako budu imali debele koristi od toga onda ce raditi staza a ako vide da je tu slabasna kinta onda se nece truditi da radi nova staza, prilazni put i ostalo..
Nadam se da gresim ali mislim da ce oni to zapustiti skroz..

Bejn
26.10.2010, 16:56
Ma...za desetak godina...bice.

Grimani
27.10.2010, 19:18
u rukama grada je jer su ovi SS digli ruke od staze(tako je pisalo u novinama"DIGLI") a u Valjevu na lokalnom nivou vesti: preuzeli smo zicaru ludilo ovo ono...haos
:sm022:
eto ja se nadam da ce se grad ove godine zajebati i pustiti zicaru u rad a sledece godine mozda je kupi Vujic i tako u nedogled...hehehe|
koje konstrukcije haos
:sm006::sm006::sm006::sm006:

mislim da su ove cene ski pass-a od prosle godine

wlad
27.10.2010, 21:20
A ako kupi Vujić usrećićemo se ;). On drži onaj tanjir kojem spada žica 3 puta dnevno - ne može da plati nekog da sredi žicu da ne pada 100 puta u sezoni. Takođe su redovi na istom ogromni, može da stavi još jedan tanjir, ili sidro, ali baš ih briga ;).

Jelka
27.10.2010, 22:03
Tesko.. Vujic vec propada, prodao je fabriku vode (osim ako ne namerava da od tih para kupi stazu ili izmiri dugove)..
:sm004:

siks
28.10.2010, 10:31
Dobar dan svima!
Iako dugo godina pratim ovaj forum, ovo je moj prvi post. Nadam se da cu biti koristan clan ovog drustva.

Razlog moje registracije je informacija koju sam dobio. Naime, kupljen je novi tabac snega i ljudi su na obuci za njegovo koriscenje.
Ne znam ko ga je kupio i za koju stazu. Ko god da jeste i za koju god stazu, mislim da je to dobra vest.
Na vest o uredjenju prilaznog puta za novu stazu, sasvim je izvesno da ce se cekati naredna godina.

Eto, toliko od mene za prvo javljanje.

Bejn
28.10.2010, 16:31
Tesko.. Vujic vec propada, prodao je fabriku vode (osim ako ne namerava da od tih para kupi stazu ili izmiri dugove)..
:sm004:

ma 100% ide sve na stazu...
dobro je da su kupili tabadziju...mada i to je pitanje koliko ce da se pusti u pogon ove godine...mozda i ja malo k_njam...bilo bi mi drago da je tako...

-Miki-
30.10.2010, 01:00
Ako su stvarno nabavili ratrak to je sjajna vest, mozda ipak ima nade za Divci !
Valjda ce se konacno naci neko pametan da pokrene stvar sa mrtve tacke i resi probleme sa prilaznim putem,time bi nova staza bila daleko atraktivnija i otvorila bi vrata za neka nova ulaganja i skijanje gore uopste. Videcemo sta ce ovog puta ispasti, sa ss je u startu sve bilo osudjeno na propast jer oni maltene od prvog dana nisu imali interes ni zelju da gore nesto stvarno urade i ozive Divci jer verovatno je to za njih mali zalogaj i mala kinta .Ko zna mozda nesto i bude ovog puta :dontknow:


:dziveli:

Grimani
30.10.2010, 10:30
odlicna, sjajna, MAESTRALNA informacija za ratrak. josh ako su ih dobro obucili ima da potraje sezona na Divcibarama

@siks
otkinuo si sa prvim postom, svaka cast:dziveli:

Bejn
30.10.2010, 14:12
Da zaboravih...siks legendo imas pivo od mene ako budes gore kad i mi :)

Gimmy
09.11.2010, 22:42
Ljudi su na obuzi za rad na stazi...mislim da je to jos jedna dobra vest...nadajmo se snegu,a sve ostalo ce valjda biti ok!!!!:yay::yay::yay:

Grimani
22.11.2010, 17:46
kaze mi cale da nema novog ratraka, nego da su odneli stari opet na servis(na Kop)...mozda me cale tripuje ko zna...

Dominant
21.12.2010, 10:06
U nedelju sam bila na divcibarama i moram da priznam vrhunski se izvozala, zica je radila od 10 - 4, bilo je pola metra snega, i malo ljudi (svi su bili na slavama).
Generalno planina ima stvarno potencijal, kada bi povezali te dve staze i napravili jos par,
to bi realno bilo najblize skjanje od Beograda ( sat ipo voznje kolima).

Tako da vredi svratiti tamo na skijanje na jedan dan!

srbijanac
22.01.2011, 00:04
Zna li neko br telefona ili bilo šta gde se može dobiti neka info o tome da li i kada skijalište radi. Da ne zapucam na put i tamo se iznenadim! :-)

plecko
22.01.2011, 00:19
hotel Maljen
tel.014 277 419

Grimani
22.01.2011, 03:21
ovo je tacno uglavnom... zicare (http://www.divcibare.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=71)

shtef91
22.01.2011, 10:28
Da video sam cene, ali nema bas one koja mene zanima. Posto nemam vremena da skijam ceo dan jer moram da spremam ispite. Bilo bi idealno od 9-13. Prosle godine je bilo 400din. a sada ne pise, tj pise "/" :D Ne bi bilo lose da je svarno "/" :D

Grimani
22.01.2011, 11:10
sacekajmo Jelku da se razbudi i onda info iz druge ruke :P tj. ako ja saopstim onda iz trece
@shtef91
nemas srece brale, izgleda da su ukinuli taj ski pass(studentski)

Jelka
22.01.2011, 11:47
Danas nece raditi, sutra mozda!! Ako se nateraju da prodju ratrakom.. Posto snega ima dovoljno..

detchkotzar
22.01.2011, 16:40
Ako moze josh neka informacija u toku vecheri bio bih Vam zahvalan. Doshli bi iz Lazarevca, pa da ne krecemo put planine ako ne radi zica. Hvala

Jelka
22.01.2011, 16:52
Ja mogu da ti kazem da ce raditi, ako meni tako kazu.. Ali ne smem da ti obecam 100% jer su mi ljudi rekli da ce raditi danas staze - a one nisu radile.. Znaci, sve zavisi od nekog tamo k**** koji kaze pali zicu, tabaj stazu za sutra.. Elem, jedino da ides pa sta bude (tako cu ja sutra) ili da cekas ponedeljak - jer ako bude sutra radila, radice i u ponedeljak.. To ti je najsigurnije. A ja cu javiti sutra sta je i kako je..

srbijanac
22.01.2011, 19:54
Najsvežiji info koji sam uspeo da iskopam je...STAZE SUTRA NAJVEROVATNIJE NEĆE RADITI! :-( To sam saznao na onom broju tel koji je ostavljen. Navodno je problem sneg koga nema dovoljno na stazi. Ja ujutru krećem iz Bgd pa kako bude. Rizikovaću da dan provedem u šetnji.Bar će biti čist vazduh :-)

Jelka
22.01.2011, 20:32
Vidimo se sutra!!!
P. S. Ovi iz Maljena nemaju pojma (pogotovo one sto rade na recepciji)..

Kowalski
23.01.2011, 01:24
Sneg je bas napadao u zadnjih par sati.Danas ce biti divan dan za skijanje,nadam se da ce poraniti da utabaju staze

srbijanac
23.01.2011, 19:50
A što je sneg napadao...a što je staza utabana...sezonu sam otvorio, skije sam sjebao tako da će Marconi imati pune ruke posla!

Odavno nisam vozio na lošijoj stazi. Bolje da je nisu ni pustili jer ono se nije moglo zvati skijanje već izbegavanje trave,stenja i kamenja. Evo, može Jelka da posvedoči...najbrži bord na stazi sa crvenim noktima! :-) Je li tako Jelka? :-)

Danas sam uočio dva kurioziteta. Prvi je da na sred staze postoje dva mesta na kojima iz snega viri pletena žica za ogradu!!! Kao barikade na stazi u širini od oko 3m (možda malčice preterah ali 2m sigurno)! Drugi je da je lik sa utovarivačem krenuo šumskim putem da ga raščisti i pravo na stazu! Onda se dvoumio preći preko ili ne! Nakon 10-15min razmišljanja odustao je i vratio se nazad! Eh, svašta se danas moglo videti...

Jelka
23.01.2011, 21:05
A xa xa xa... ako ti tako kazes :sm004:
Mada, kakva je staza bila dobro je da imam sve prste na rukama a kamoli nokte..
Jeste bila losa staza, ne utabana, puna stena (ne kamenja), trave i hupsera..
A ona zica je ustvari mreza koja se postavlja na stazu, bilo je bogami skoro na pola sirine, izbila (onako viri i ceka da preletis preko nje).. Magla ceo dan...
Ali sve u svemu navozali smo se extra!
Pozdrav za Crnog sa foruma i njegovu board ekipu iz Sapca!!!

thegrke
24.01.2011, 08:35
Posto prvi put dolazim na Divcibare, molim za jednu informaciju. Cuo sam da je prilaz novoj stazi neuredjen , tj. da se mora puno pesaciti. Posto ja dolazim sa klincima uopste nisam pametan kako u pancericama preci 500 metara ( takvu informaciju imam). Hvala unapred.

dalcek
24.01.2011, 08:43
Pa nije bas 500. Ide se kolima do parkinga, i od parkinga ima jedno 200-300m strmo da se spusti do pocetka zicare.

thegrke
24.01.2011, 08:49
Mislis ono u pancericama i skije na rame?

Nikolino
24.01.2011, 11:17
Mozes na skijama do staze (ako ti ih nije zao), a nazad je za..bano. Umoran, razbijen od staze, skije na rame i lagano.

Jelka
24.01.2011, 11:34
Ma svi pesace.. Nije to daleko toliko.. Jeste da je gore kad se vracas ali sta cemo..

thegrke
24.01.2011, 12:18
Hvala na informacijama. :sm018::sm018::sm018:

martinen
24.01.2011, 13:23
kako izgleda staza danas, cini mi se da bi najpametnije bilo da se dodje u sredu.
w2u kaze pada sneg trenutno a i teta na telefonu hotela maljen kaze da pada trenutno i da ce padati sutra.

crni16
24.01.2011, 13:41
U nedelju moji drugari i ja dodjosmo na Divcibare, silom prilika, u ranim jutarnjim casovima :sm022:. Popili kafu u jednom divcibarskom, jako lepom, restoranu i krenusmo na staru stazu. A na stazi, nigde nikog, oko 40cm neutabanog snega, naravno ratrak stoji parkiran pored. Popeli se pesaka skoro do vrha spustili se jednom po dubokom snegu i hajdemo na novu stazu, da vidimo da li uopste radi.

Kad tamo, ima sta i da vidimo. Na nase opste zadovoljstvo zica se vrti, zaposleni nesto tumaraju i mi prvi kupujemo skipasove. Dok smo se penjali zicom do vrha, uocili smo dosta trave i po koji kamen na stazi, malo zice i zemlje na odredjenim mestima :dontknow:. Trava je najupadljivija bila na vrhu staze. Uredjenost staze ne moze da se poredi sa uredjenoscu bilo koje staze na Kopaoniku, ali dobro :sm022: necemo preterivati. Ko god da je vozio ratrak do gore ocigledno je da ne zna to da radi , jer je sredinom staze ostao neutaban sneg a i ono sto je utabano bolje da nije, tragovi okretanja ratraka na samoj ivici staze itd.
U pocetku se mogao bez vecih problema voziti bord, skijasima pocetnicima, moje saucesce :). Za nas bordere i nije neki veci problem voziti ovakvom stazom, ali za pocetnike :couto:.

Jako mi je drago sto je staza i pored manjka snega bila pustena u rad, ali cini mi se da je cena skipasa od 800 din malo preskupa za uslove na stazi.

U svakom slucaju jako lep dan na Divci i jako mi je drago sto sam upoznao dva druga clana sa ovog foruma: Jelku i Gimija, veliki pozdrav za njih i vidimo se.

dalcek
24.01.2011, 14:16
Da li neko zna (mozda Jelka), sta je sa stazom pored hotela Pepa, gde su tanjiri? Zasto ona ne radi? To je idealno da se uci... Tako kad sam bio - devojku tamo, a ja se ili spustam sa njom ili odem do nove staze. Hteo bih za vikend malo da skijam, pa me zanima hoce li ona proraditi?
Pitam, jer je bilo reci da se pokvario vucni mehanizam...

Jelka
24.01.2011, 22:31
E pa u nedelju je radila (mala staza - tanjir).. Na njoj je bilo duplo vise snega nego na novoj..
Danas je radila velika (ne znam u kakvom je stanju bila), bilo je novih padavina ali mala nije - jer mi kazu da nije bilo zive duse pa je zato nisu pustali u rad.
Ako nastavi da pada ovih dana i da se ne otapa sneg za vikend ce sigurno raditi obe staze..
Toliko od mene :sm018:

yabadaba
24.01.2011, 23:05
Ja sam u nedelju oko 1 prošetao pored male staze i ona nije radila i nije bila utabana, a snega je bilo solidno. Velika je radila ali nije baš sjajno izgledala.

Gimmy
24.01.2011, 23:16
Sa novim informacijama se javljamo....najavljuju padavine od cetvrtka tako da bi trebalo za vikend da bude dobro skijanje-bordanje!
Pozz za Crnog i njegovu ekipu...

@Crni :
Pusti mi broj na pp!

martinen
25.01.2011, 14:17
pada li sneg danas tamo?

thegrke
26.01.2011, 08:53
Molim za informaciju, kakvo je stanje gore sto se tice skijanja i staza. Dolazim za vikend pa dal da se nadam skijanju. Hvala unapred.

nemilx
26.01.2011, 12:39
Juce smo se skijali na novoj stazi,skijanje je bilo ok ima kamencica,juce nije bilo guzve,radila je prethodna tri dana,valjda ce biti snega jos pred vikend i za vikend

Jelka
26.01.2011, 14:43
Danas rade obe staze, kazu da su ok...
A za vikend tj. do vikenda ce napadati jos snega - pa bi trebalo da bude dobrog skijanja!!!

Vidimo se :sm018:

fantommacan
26.01.2011, 15:58
thanks za info pa se vidimo za vikend.

Artis_rus
26.01.2011, 20:59
Dolazimo i mi za vikend, prvi put na divcu pa cemo videti kako je

nemilx
27.01.2011, 15:54
Da li neko zna da li je padalo juce ili danas snega?

dorabi
27.01.2011, 20:34
danas nije padao,staze su ocaj zivi,Crni vrh pun trave i kamenja,prilaz katastrofa,stara staza u gornjem delu izorano,donji deo staze sasvim pristojan.
Savet:za ovakve staze izrentirajte skiju,nije skupo,a svoju cete unistiti garant!

ilke42
28.01.2011, 08:23
Budno pratim ove postove. Hvala svima. Planiram u nedelju da skijam ako sutra vase informacije budu pozitivne. Kakva je gore situacija za rentu? Vodim devojku pocetnika.

the_
28.01.2011, 11:05
Takođe, planiram u nedelju na Divču, i ako neko ima informacije, kakvo je stanje sa snegom na stazama neka napiše. Vidim na nekim prognozama da su danas moguće padavine, nadam se da će biti.
Na novoj stazi sam bio pre dve godine valjda, tek kada je otvorena, i malo sam zaboravio kakva je tačno, jel smem tamo odvesti dva drugara početnika? Ja osrednje skijam pa mi je bila taman..
Poz iz Šapca

100jan
28.01.2011, 11:55
Znam da ima rente na staroj stazi, ali kakva je situacija kod nove? Ima li tamo nesto za rentiranje ili se mora otici do nove?

vmiro
28.01.2011, 12:01
danas nije padao,staze su ocaj zivi,Crni vrh pun trave i kamenja,prilaz katastrofa,stara staza u gornjem delu izorano,donji deo staze sasvim pristojan.
Savet:za ovakve staze izrentirajte skiju,nije skupo,a svoju cete unistiti garant!

Zar je tako loša situacija? Jel ima snijega ili je problem sređivanje staza?

Poz
mIRO

Grimani
28.01.2011, 12:14
Savet:za ovakve staze izrentirajte skiju,nije skupo,a svoju cete unistiti garant!
ja sam svoje unistio prosli vikend na novoj stazi(zakrpicu ih). prosle godine sam skijao 3 nedelje tamo i nista nisam izgulio. nema pravila...
a i skije su za rganje sta ces :) sad svoje ili tudje, odlucite sami...
nema rental na novoj stazi/

dalcek
28.01.2011, 12:37
Znam da ima rente na staroj stazi, ali kakva je situacija kod nove? Ima li tamo nesto za rentiranje ili se mora otici do nove?

Stojane mobli bi zajedno? :)

Nema rental na novoj, bar nije bilo u decembru..

yabadaba
28.01.2011, 12:50
Jel moze neko da mi kaze, da li na staroj stazi moze negde da se izadje sa žice pre onog ostrijeg nagiba, kod puteljka sto je preseca, ja sam samo prolazio stazom kad žica nije radila pa nisam mogao to da vidim.

100jan
28.01.2011, 13:07
Moze da se izadje kod one kucice, a pre strmijeg dela, za pocetnike super ako nema guzve.

@dalcek: why not, jedino sto cu ja verovatno u nedelju rano ujutro iz sapca kretati

Jelka
28.01.2011, 15:35
Ja idem sutra - pa vam javljam uvece kakva je situacija.. U Valjevu pada sneg, tako da bi trebalo i gore.. Cekam drugaricu da mi javi jel gore veje..
Ako Nova staza sutra bude kamenita njiva ne pada mi na pamet da gulim moju slatku dascicu i idem na malu stazu.. jer je ona bolje sredjena od nove i ima vise snega..
A vidimo se i u nedelju!!! :dziveli:

Jelka
28.01.2011, 15:39
Zar je tako loša situacija? Jel ima snijega ili je problem sređivanje staza?

Poz
mIRO

Oni su tabali stazu kad je bilo 10cm umesto da sacekaju 1 dan da napada 30cm pa onda.. Vise su izrovali kamenja i zemlje nego sto su "utabali" stazu..
To je problem.. Nego, hteli su da proradi sto pre, jer skoro mesec dana nije bilo snega - propada im sezona..
Tako da se ja nadam da ce napadati dovoljno da pokrije njihove majstorije!! :sm004:

Gimmy
28.01.2011, 15:59
ako bude kamenja idemo mi lepo na neku livadu gde nije pipan sneg...to je jedino resenje...ko hoce neka nas nadje...:D:sm022:

Jelka
28.01.2011, 17:51
Najsvezija informac. obe staze su progledale, mala je u mnogo boljem stanju nego velika-danas obe radile..
Sneg nije padao, poceo je da pada oko 5h i nadam se da NECE PRESTATI DO SUTRA!!! :glavaozid

ilke42
28.01.2011, 18:03
Hvala za info za rentiranje opreme.
Jelka pratimo te budno:)

nemilx
28.01.2011, 20:01
ako ima neko neku informaciju u vezi snega da potkrepi Jelkinu informaciju neka se javi

detchkotzar
28.01.2011, 20:44
Hvala na trudu i uvek bitnim informacijama., posebno Jelki. Nadajmo se da sneg nece prestati.
Vidimo se ujutru

Jelka
28.01.2011, 21:49
Nema na cemu.. I drugi put!
Posto sam ostala bez posla-taman da me admin zaposli da izvestavam sa staze... Xe xe xe :sm022:
Elem, drugari su mi tamo (noce) kazu da pada sneg, da se mala beli (jer su verovatno na nocnom bordanju)..
A za veliku ne znam... znacu sutra!
Pozz svima..

the_
29.01.2011, 14:24
Forumasi, ima li neko novu info, kakvo je stanje na novoj stazi, jel napadao malo nocas?
Vredi li kretati sutra na put ili ne?

ilke42
29.01.2011, 15:29
Drugar iz Valjeva mi je malocas na pitanje da li je palo sta snega odgovorio "nesto sitno sinoc", ali nije znao kako je na Divcibarama. Cekamo Jelku i drugare da se vrate sa staze, pa cemo da vidimo:)

alexa
29.01.2011, 16:14
Nova staza nije za ljudsku upotrebu, stara jedino od polovine

ilke42
29.01.2011, 16:35
Hm,znaci na Maljen tek sredinom februara kada prognoziraju sneg, ako je verovati hidrometeorloskom zavodu na tako duge staze.
Znao sam da nije trebalo da cekam :glavaozid

the_
29.01.2011, 17:00
Baš loše a, e šteta.. Znači bolje ne kretati sutra?
Bilo bi carski kada bi uradili topove na novoj stazi, mada je to za sada skoro nemoguće. Mada čujem da na Zlatiboru iako ih imaju ne znaju da ih iskoriste na pravi način..
A večeras pretpostavljam neće da pasti još koja pahulja..

Jelka
29.01.2011, 19:07
Evo dosli Gimmy i ja..
Situacija je sledeca: staza je izrovarena samo tako, puna kamenja i hupsera.. Trava izbila i mreza. Staza je skrooooz neravna.. Magle nije bilo, dosta hladno bez snega. Sunce se pojavilo tek oko 3h, do tad je bilo tmurno..
Sneg je padao juce ali ne dovoljno.. Pokrio je bas malo.
Ne znam sta da vam kazem, ako hocete da cuvate skije nemojte dolaziti, ako mozete da rentirate onda uzimajte to i ne mislite. Ili ako vam nije zao opreme a hocete da uhvatite malo skijanja, jer prema prognozama snega nece biti do kraja sledece nedelje onda dodjite. :)
Neko pametan je otvorio kucicu (kod parkinga), tu moze da se iznajmi oprema ali ne znam kakvog je kvaliteta. Skije imaju za daske ne znam..
Na maloj stazi je u 10h bio guzvanjac, cim se otvorila ljudi i decurlija su nagrnuli..
Ima vise snega nego na novoj ali je i veca guzva..
Oko 12h na novoj stazi je prodato oko 150 ski pasova.
Toliko od mene, evo i koja fotka:

http://img573.imageshack.us/i/photo0299j.jpg/


http://img510.imageshack.us/i/photo0301u.jpg/

ilke42
29.01.2011, 20:16
Ma nosim stare i drljave skije i dolazim i. :sm021:
Novije ce da cekaju neki dublji sneg.
Makar i ne skijao, da jednom i ja vidim te Divcibare.
Jeste da ce 120km voznje da bude mnogo za jednu kafu, ali ajd sta sve placamo, mogu jednom i cist vazduh da platim :)

ilke42
30.01.2011, 12:17
Evo me na zici na novoj stazi. Tacno je da je malo progledala, ali trava koja viri je zaledjena tako da skija predje bez otpora osim ako bas ne zasecete. Problem je kamenje.

ilke42
30.01.2011, 12:23
Moram iz vise postova jer je ovaj prozorcic mali pa kad kursor ode dole, ne vidim sta kucam, a i vreme na zici je kratko. Evo vec druga:)

ilke42
30.01.2011, 12:24
Problem je kamenje kada se naleti na njega, ali moze se iybegavati, posebno ako se skija malo sa strane. Ako bas brzo vozite moze biti malo problematicno.

ilke42
30.01.2011, 12:27
ima hupsera i staza jeste malo neravna, ali to vas malo vise tera da birate putanju pa je meni jos interesantnije. Nema guzve, mozda 100 ljudi sve ukupno.

the_
30.01.2011, 14:02
ilke live from divcibare :) ipak moze donekle da se skija, sad mi zao sto nisam dosao.. drugi put, kad napada jos malo i ugrabim vremena, uzdam se u info sa foruma : )

Artis_rus
30.01.2011, 22:04
Bili na divci danas, za bordere i nije bio toliki problem manjak snega. Zaledjeni delovi pri dnu staze sa travom i kamenjem. Hupsera ima, ali koliko je bilo snega do 14 sati smo vozili ok posle toga je bila katastrofa. Sav sneg su ljudi sastrugali u dno staze.Ako napada jos snega obavezno dolazim. Meni je ok staza, malo strma ali i pocetnici mogu voziti.

Gimmy
31.01.2011, 15:08
Pa nije problem ni borderima ni skijasima voziti po ovakvoj stazi....problem je sto se unisti oprema....
Ja sam svoju dasku toliko unistio da bi trebalo da joj odradim servis....za one koji iznajmljuju opremu staza je bila super... !!!!!

johnny
01.02.2011, 11:40
ej ljudi evo i mene ziv sam,gimmy jelka pozz,mozda dodjem za vikend sa onom mojom fosnom.

Jelka
01.02.2011, 12:10
Eee caos.. Pa ne znam sta da ti kazem, iskreno do vikenda mislim da ce se otopiti, jer nisu najavili padavine (osim ako se prognoza promeni)..
I sad je falilo snega a kamoli za 7 dana..
Videcemo kako ce biti..
Pozz

Gimmy
01.02.2011, 18:50
Pozz druze,a pozz i tvoju fosnu! :D

johnny
02.02.2011, 13:21
zivela fosna :D

Artis_rus
22.02.2011, 11:01
Drustvo kakvo je stanje na Divcama?Posto planiramo za vikend. Jelka please obavesti. :))))

Jelka
22.02.2011, 12:04
Drustvo kakvo je stanje na Divcama?Posto planiramo za vikend. Jelka please obavesti. :))))

OBAVESTAVAM TE: :) :) :)
Gore ima oko 30cm, velika radi od vikenda.. A i radice za ovaj vikend..
U kakvom je stanju ne znam ali predpostavljam da ce za vikend biti najbolja (jer ce biti najvise snega do sad)..
Pozz, vidimo se!

steva
22.02.2011, 23:36
Konacno da jednom napada i to lepo ovo godine
Poz i vidimo se gore

Grimani
23.02.2011, 00:31
idem trasu do Maljena na novu stazu, iscimashe me pre 20 min...na brzinu krpim dve kriticne ogrebotine sa prosle avanture na pomenutoj stazi i spavanje. dobicete report a mozda i neku sliku a ja nadam se ne neku rupu na skiji.....

nemilx
23.02.2011, 12:35
Juce je skijao moj kolega,staza je dobro uredjena ima i dosta snega,a malo skijasa. Oterala ga magla pre vremena.......

somiiii
23.02.2011, 17:59
Kakva je situacija danas gore?

Grimani
23.02.2011, 19:40
danas je bilo skroz ok, utabali su stazu najsire do sada(na moju nesrecu al ostalo je nesto malo celca uz i u sumi za nas smrtnike) i mogu vam reci mozda i najbolje al opet nije to dovoljno zbog kolicine snega. bilo je nesto preko 30 cm i ovi sa zicare kazu tabace veceras u 1h ako napada preko 15cm ako ne onda opet klasicno razbacivanje sa dragocenim svezim snegom ili ti powder alert sutra na Divcibarama! :)
Bilo nas je maximum 10 na stazi uglavnom 6 i do 2 sata na nekim mestioma je staza progledala, kamenje kod ulaza na zicu, na izlazu na pola sta\ze i tako jos nekako.
uglavnom situacija nije bajnaal ali bolja je nego prosli put i izgleda bice jos bolja, najavili su jos padavina do subote i bice to valjda ok ako ne bude guzve.

nemilx
23.02.2011, 20:20
Iscrpan izvestaj Grimani bas iscrpan pozzz!!!!

nemilx
23.02.2011, 20:21
Ja sam sa suprugom sutra na Divcibarama, javicu se sutra pozz

Jelka
23.02.2011, 20:23
Bilo tebi lepo... pusti kamenje na miru, mora biti kad su "pametni" nasipali sljunak! :smoke: :sm004:

misko77
23.02.2011, 22:45
Jelka, pošto vidim da si domaća na terenu, ili neko drugi ako zna, ima li negde na Divčibarama da se iznajmi oprema?
Proletos smo pešačili pa sam čini mi se gore u između dečjeg odmarališta i hotela Pepa ka novoj stazi video nešto kao Ski rent, ali naravno tad nije radio. Da li je to aktivno ili ne?

Jelka
23.02.2011, 23:14
Jelka, pošto vidim da si domaća na terenu, ili neko drugi ako zna, ima li negde na Divčibarama da se iznajmi oprema?
Proletos smo pešačili pa sam čini mi se gore u između dečjeg odmarališta i hotela Pepa ka novoj stazi video nešto kao Ski rent, ali naravno tad nije radio. Da li je to aktivno ili ne?

Caos. Imas rentiranje na nekoliko mesta..
Preko puta male staze (kod Pepe) imas kamp prikolicu, to izdaje Joca (nosi naocare,crvena jakna). Zatim bas na stazi ski-skola Bambino oni isto rentiraju opremu i Paja (metalni kontejner preko puta). Imas na novoj stazi kod parkinga isto neku kucicu gde su poceli od ove godine da izdaju opremu. Imas kod Snela u hotelu Maljen.
Mislim da ti je to dosta.. :)

Grimani
24.02.2011, 00:38
i da dopunim magla je bila prisutna ceo dan,..,.
sto se rente tice, nije radila ta prikolica na novoj stazi...

Noca
24.02.2011, 11:26
Narode,
Pozdravljam Vas i molim info ima li povoljan smeštaj za vikend (4-krevetni apartman, tri deteta i ja) da se , relativno lako može doći do staze?
Ono što sam zvao je ili puno ili preskupo.
Prvi put sam, na Divči posle puuuuuno godina, pa i ne znam kakva je , sada, situacija !

Hvala !
Pozzzz

-Miki-
24.02.2011, 11:48
Ja bih ti preporucio smestaj "vila markov konak" skoro smo bili tamo ,solidan smestaj povoljan i nalazi se izmedju male i velike staze.Nadji na netu njihov veb sajt pa ih kontaktiraj.

Pozz Miki :sm018:

misko77
24.02.2011, 16:02
:ski:
Hvala puno na veoma detaljnim infomacijama za rentu! :sm018:

Noca
24.02.2011, 18:36
Miki, hvala !!!

Pozzz !

Grimani
24.02.2011, 21:36
bice skijanja, idem sutra i javljam kako je...
@the_ (http://skijanje.rs/forum/member.php?u=5025)
imas thread danas napravljen zA prevoz/dogovor
(http://skijanje.rs/forum/showthread.php?t=4904)

Jelka
24.02.2011, 23:01
Aj nek ti je sa srecom..

P.S. Pazi da ne ostanes bez veza kao prosli put :sm022::sm022::sm022:

Grimani
25.02.2011, 00:01
Aj nek ti je sa srecom..

P.S. Pazi da ne ostanes bez veza kao prosli put :sm022:

hvala :) to sa vezom je proslost sad samo glava moze da pukne :) salim se naravno.
nego provalio sam sad da treba da dam krv u pola 8 i nadam se da cu stici na bus u 8h?!? uh sad mi se sve cini nerealno sto mi oduzese dozvolu, uh... :glavaozid nista, ne gine mi bus u 11h vredi se iscimati i za ta 3 sata skijanja posto za vikend ko zna koliko ce ljudi biti...

-Miki-
25.02.2011, 00:53
Snega ima dovoljno sigurno ce raditi i zice i rente ,pa ljudi dodjite za vikend ,ocekuje se dobro skijanje :ski:

the_
25.02.2011, 10:23
Ljudi, kojim putem je najbolje da Divcibare? Dolazim iz Sapca, do sad sam uvek isao preko Bukova, i uglavnom je bio solidan sto se tice ciscenja, samo sto je asfalt bio los, i sporo se ide zbog krivina..
Kakav je put preko Rajkovica, jel se cisti?

Jelka
25.02.2011, 10:40
Preko Rajkovica dodje i najbolji - manje krivina... Cisti se ali boga mi kako veje osecam da ce biti kao pre 2 godine...
Krenem ja busom, na pola puta se zaglavili, kolona od 1km, bus stane.. Saceka da se kola vrate (posto nisu mogli dalje koliko je bilo zavejano, pa su poceli masovno da se vracaju), bus da krene...kad nesto ne moze!!
Cekali jedno pola sata, ovaj stoji u mestu ni da mrdne!! Tako da sam 4km isla peske po snegu od pola metra na putu!!! :)
Bitno je da niko ne stane na sred puta, jer bi onda nastao haos..
Nadam se da ce ovi stici da ociste ali ovaj sneg se ne sali!!

kobajagi
25.02.2011, 10:52
poz ekipi
Moze li se desiti da nema / nestane board opreme za iznajmiti?

Jelka
25.02.2011, 11:48
Moze.. Ako je guzvanjac gore - a bice..
mogu da ti dam kontakt telefon od lika sto izdaje opremu pa da rezervises komplet.. Ali da ga ne ispalis.. Javi se na PP

-Miki-
25.02.2011, 11:50
Video sam gore nekoliko prikolica sa ski rentom (2 na staroj i 1 kod nove staze) e sad kakav im je asortiman stvarno ne znam.

:ok:

kobajagi
25.02.2011, 12:01
hvala na brzim odgovorima
evo da pitam i ovde ski pas je zaseban za odredjenu stazu ili se ovaj od nove staze moze koristiti na staroj?

-Miki-
25.02.2011, 12:02
U isto vreme smo pisali ja i Jelka ova njena varijanta je nabolja :)
svaki ski pass zasebno nisu iste gazde :(

the_
25.02.2011, 14:31
@Jelka
Ajoj, hvala, ali mislim da mi je ipak sigurnije preko Bukova s obzirom da je takva situacija, i sa putarima i sa snegom koji ne staje, bar ovde u ŠA.

crni16
25.02.2011, 15:13
Druze, nije sigurnije. Prosli put kad je sneg neprestano vejao ceo dan i bilo ga je pa skoro vise nego sad, moja ekipa i ja smo krenuli put Kopa, ali smo ustanovili da nema sanse da stigneno do njega u neko pristojno vreme pa smo dosli do Divcibara bas tim putem. Bio je skroz ok. Dobre zimske gume i mozes gde hoces.

Put je Valjevo-Divci-Mionica-Divcibare (nadam se da je to taj put preko Rakovca).

Pozdrav, i mozemo se dogovoriti za neku voznju ;)

Jelka
25.02.2011, 15:57
Uffff al' si ti obilazio! Care, sto ne pita???
Taj put cisto obilazenje, ide se putem Valjevo, rajkovic.. Ne ides prema Mionici.. Iz Valjeva do Divce ti treba max. 45min lagane voznje..

Jelka
25.02.2011, 16:27
Da, taj put Divci, Monca je ako dolazis iz Bg-a..

the_
25.02.2011, 16:36
Crni, evo rece ti Jelka, nije to taj put, to je treci preko Dvaca i Mionice, i njime uglavnom idu Beogradjani, zato i jeste najbolje ciscen : ))
A meni je taj ipak preveliko obilazenje, tako da mi ostaju Bukovi ili preko Rajkovica. A za Rajkovic se skrece sa obilaznice oko VA, ako se dobro secam, krene se za Bukove, tj Uzice, i onda se skrece. Taj je i nize kategorije, i zato nisam bas siguran kako se cisti, nikad nisam prolazio u zimskom periodu, a vidis da je Jelka imala i negativnih iskustava.. ili pozitivnih, kako se uzme : )

nemilx
25.02.2011, 17:30
Juce smo skijali na novoj stazi,nije bilo guzve do 15h su se prodala 38 ski passova. Bilo je dosta padanja zbog dubokog snega, ratrak nije tabao stazu, vec smo to cinili mi skijasi ostavljajuci sopstvene tragove. Utoliko je bilo bas naporno skijati. Inace ima dosta snega i vrlo malo delova staze je progledalo. Donji deo staze je bio ponajbolji. U gornjem delu bilo je dosta magle i dobro je duvao vetar brrrrr bas mi je sad zima. Put od Mionice do Divcibara u jutarnim satima nije bio ociscen bilo je 5 do 7 cm snega utabanog na putu, ponegde i leda ispod snega. Juce nije radio ski rent kod nove staze. Pozzzz prvi slobodan termin eto opet nas na Divcibarima.

Noca
25.02.2011, 20:45
Ljudi, ima li neko pouzdanu informaciju kakvi su putevi do Divčibara.
Krenuo bih ujutro iz Smed. Palanke, ali se bojim da ne zapucam toliki put, a da se gore ne može ???
Pada li , trenutno sneg ???
Pozzz !

Grimani
25.02.2011, 20:59
Ljudi, ima li neko pouzdanu informaciju kakvi su putevi do Divčibara.
Krenuo bih ujutro iz Smed. Palanke, ali se bojim da ne zapucam toliki put, a da se gore ne može ???
Pada li , trenutno sneg ???
Pozzz !

bice sutra ok, sneg prestaje da pada u toku noci...tako kazu a kapiram kad je danas/juce moglo mocice i sutra... vidimo se na stazi :)

Noca
25.02.2011, 21:09
Hvala, još da skapiram iz prethodnih postova, koji je put najbolji !?

Grimani
25.02.2011, 21:20
pa ne znam, taj preko Rajkovica, tuda idem uvek sada mi oduzeli dozvolu al i bus tuda ide... ne znam sad al mislim da ides Mladenovac, Arandjelovac mozda LJIg Mionica(misto) pa Rajkovic(selo) tebi je to jedini put iz tog pravca...

Noca
25.02.2011, 21:21
Ako sam dobro video na karti, preko Bukova je najsigurnije !!??

Noca
25.02.2011, 21:24
Hvala Grimani, to preko Ljiga i Mionice jeste kraće, ali na karti su mi ti putevi, nekako mnogo "tanki" i isprekidani, pa bih radije preko Lazarevca i Valjeva !?

Grimani
25.02.2011, 21:25
idi samo preko mionice i to ti je to....o5 sam zaboravio gde je to Bukovo...samo polako....najkriticnije je na ulasku na Divcibare a to ne mozes nikako zaobici...

Noca
25.02.2011, 22:14
Hvala,

Pozzz

steva
25.02.2011, 22:38
Najsigurnije ti je preko Lazarevca,Lajkovca pa u Divcima skreces za Mionicu i pravac Divca.Ima i blizi put od Lazarevca do Mionice preko Bogovadje ali nije dovoljno ociscen,ima dosta utabanog snega po putu tako da ti je prva varijanta mnogo pouzdanija i sigurnija
Poz i lep provod na Divci

-Miki-
25.02.2011, 22:41
Noco , Iz S. Palanke ti je najbolje ovako:
Mladenovac>Arandjelovac>Lajkovac>Divci>Mionica>Krcmar> Divcibare

edit: Upravo kako napisa sad covek.

:sm018:

Noca
25.02.2011, 22:59
Hvala !

Pozdrav !

ra_
26.02.2011, 16:02
Jel radi nova staza ovih dana i koliko je skipas ? Ima li guzve ? Hvala :)

Grimani
26.02.2011, 17:45
Jel radi nova staza ovih dana i koliko je skipas ? Ima li guzve ? Hvala :)
radi staza od prosle nedelje, guzve nije bilo do danas a i to je podnosljivo sto se tice zicare(nema cekanja) a sto se staze tice nju mogu i sestorica da izrovare.
Danas je staza podnosljivo izdzombana, kao i uvek progledala al sredice to za sutra....
sutra ce sigurno biti vise ljudi...
ski oas je 800 kinti a imas detaljnije sve OVDE (http://www.divcibare.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=71)....

-Miki-
28.02.2011, 00:34
Nedelja ukratko ,prelep dan na Divci ,velika staza do 12 bila ok posle :sm008: ,razrovana i cela progledala, mala staza hmmm milion ljudi ceka se po sat vremena na tanjiricu ,ski skole sve preko reda,klinci i klinceze takodje bez pardona - nikakvog reda ni kulture.Staza u gorenjem delu progledala vrlo rano ,donii deo pristojan.
Spustio sam se nekoliko puta ostalo vreme pijuckao caj u dnu staze i gledao cerku ipak i pored svega vredelo je doci i uzivati u suncu i nebu bez oblacka temepratura u + i uopste odlicna atmosfera na Divci.

Pozz Miki :ok:

Jelka
28.02.2011, 12:47
Ajde da se i ja malo nadovezem...

U subotu je bilo super, jer nije bila guzva na stazi. Bilo je dosta hupsera ali mnogo manje nego u nedelju i staza je bila dosta meksa.
U nedelju je bio haos, stravicna guzva (sto je retkost za tu stazu), red se protezao celom duzinom podnozja.. Guzva i na stazi pogotovo pri dnu. Staza je bila dosta tvrdja, jer su je u subotu popodne tabali.
Do nekih 12h kao sto Miki kaze, staza je bila ok, malo izrovarena, na nekim mestima progledala, bez vece guzve. Posle toga je nastao haos, guzva na stazi, guzva u podnozju.. Zica je cesto stajala, jer su ovi nanosili sneg na izlazu sa korpe, kao i u podnozju. Mala deca koju su roditelji pustili, sami su isli na zicu, spadale im skije, stapovi, nekad nisu mogli ni da sednu u korpu pa je i zbog toga cesto stajala.. Ipak je bio divan dan, ja sam izgorela u licu a sedela sam samo pola sata na suncu. Nazalost, to nije bilo dobro za stazu, koja je pocela da meksa, sneg da se topi i da nastaje puno brezuljaka i rupa na stazi.. Dno je bilo najgore, jer je vecina snega sastrugana, videla se zaledjena mreza, gde su mnogi proklizavali i padali..
Evo i koja slika od subote:


6843

6844

ilke42
03.03.2011, 12:24
Je li napadalo sta ova poslednja dva dana?
Kakva li ce biti staza za vikend?

somiiii
03.03.2011, 20:20
Kakva je situacija danas na stazi? Da li se isplati dolaziti za vikend. Hvala na odgovorima unapred.

Jelka
03.03.2011, 22:30
Juce je ceo dan padao sneg... Staza radi, u kakvom ce biti stanju za vikend ne znam, jer najavljuju malo vece temperature..
S' obzirom da je ovo kraj sezone, mislim da treba max iskoristiti. ;)

italijan
04.03.2011, 03:06
naravno :) jelka znas li otprilike koliko se krece iznajmljivanje borda ,sa cipelama? :) tu sam za vikend juhuuu

Jelka
04.03.2011, 10:23
Od 600din - 800din . Nije vise od toga, bar ne bi trebalo..

the_
04.03.2011, 10:48
Ja sam prosle subote iznajmljivao za 600, i pitao sam na jos 2, 3 mesta, toliko je izgeda svuda.
Jelka ti si jedina optimista sto se tice skijanja za vikend, pa se nadam da ces biti u pravu : )

Jelka
04.03.2011, 11:12
Pa nadam se, od nedelje opet najavljuju padavine!
Bice snega, staza ce raditi, samo pitanje u kakvom ce biti stanju.. Sta znam.

The jel dolazis?

the_
04.03.2011, 11:26
Dolazim sutra skoro sigurno, u Valjevu kupim drugara i drugaricu, oni su me i nagovorili, nalozili se : )
Ovaj put cu ipak uzeti skije, da vise uzivam a manje se lomim : )

Jelka
04.03.2011, 11:28
E super, vidimo se.. Sa Grimanijem ides?

the_
04.03.2011, 11:32
Ne, on mi rece da je staza u ne bas sjajnom stanju pa ne verujem da ce ici. Ali meni se ipak vise svidja tvoje razmisljanje pa cu ja zapucati. : )

the_
06.03.2011, 10:06
i, kakvo je skjanje juce bilo, lici li staza na sta? ipak ne odoh, promena plana u poslednjem trenutku.

skrimke
06.03.2011, 12:05
Po meni je bilo odlicno. Iako je staza bila razrovana, to je nekako bilo ravnomerno, hupsera nije bilo mnogo, a ni guzva nije bila velika.

detchkotzar
07.03.2011, 07:26
u subotu bilo super... magla prvo u gornjem delu staze, a posle na celoj stazi, kuvana rakija i pivo na kraju staze... malo snega pa malo zemlje, ali u svakom sluchaju divan dan... nedelja izbegnuta...

vmiro
07.03.2011, 08:14
За викенд сам био први пут на Дивчибарама и свидјела ми се стаза, јесте да је кратка али је добра... Вријеме је стварно било лоше, магла читав викенд (сем пар сунчаних интервала од 5 секунди у недељу :) ), а у недељу је вјетар ненормално дувао, али то нас није поколебало.

Стаза је била прилично разроварена у недељу, пар пута сам налетио на неке каменчуге добро скривене испод снијега тако да сам развалио скију само тако...поставићу слику на форум после за савјет има ли јој спаса :(

Поз

Jelka
07.03.2011, 11:36
Da, u subotu je bilo ok skroz, ja sam dosla medju prvima na stazu. Do nekih 10h staza je bila tvrda i zaledjena, posle je popustila.
S' obzirom da su taj dan najavljivali otopljenje, bio je blagi minus ali je staza odlicno drzala, jer nije bilo velike guzve. Prodato je 60tak ski pass-ova.
Bilo je super, mislim da su ovo poslednji dani skijanja/bordanja gore, jer ce biti sve toplije i toplije.. :glavaozid

Jelka
07.03.2011, 11:43
Evo i fotka:

6922

Nikolino
11.03.2011, 13:18
Jel se ovo polako zavrsava sezona na Divcibarama? Nema komentara "ja bio, bilo 'vako-'nako".