PDA

Pogledati punu verziju : Zašto ne rade žice na Kopu?



mar1u5
25.12.2005, 16:34
zasto ne rade sve zice na kopu?dal znate,su popravili duboka crna sto je pala sajla zimos?

draga
25.12.2005, 22:19
Jos nije pocela glavna sezona.

plageton
25.12.2005, 22:24
zasto ne rade sve zice na kopu?dal znate,su popravili duboka crna sto je pala sajla zimos?

Popravili su, popravili, ne sekiraj se

Stevs
25.12.2005, 22:33
zasto ne rade sve zice na kopu?dal znate,su popravili duboka crna sto je pala sajla zimos?

Radila je danas lično se vozio;). Nisam mogao lepo da vidim ali mislim da su stavili novu sajlu na Duboku I...

KOP_MANIA
26.12.2005, 07:27
Radila je danas lično se vozio;). Nisam mogao lepo da vidim ali mislim da su stavili novu sajlu na Duboku I...


Stevs jel imas neke slike????

srdjanv
26.12.2005, 09:36
Imam slike sa Duboke slikane u subotu ali ne mogu da ih zakačim i pošaljem. Smanjio sam ih ispod 97kb. Kazi kako da ih pošaljem , sztižu odmah. Žica na Dubokoj radi uz uobičajeno štucanje i prekide od najviše 10ak minuta. Novi četvorosed na Rtnju radi ali ide dosta sporo, možda je još u probnom režimu...

Stevs
26.12.2005, 10:32
Stevs jel imas neke slike????

Imam 50tak. Postaviću u toku dana...

mar1u5
26.12.2005, 21:25
Radila je danas lično se vozio;). Nisam mogao lepo da vidim ali mislim da su stavili novu sajlu na Duboku I...
Sta mislis ,bice guzva na Kop za skolski raspust?Ja hocu da idem gore posle 7 jan...:ski:

admin
28.12.2005, 02:38
Sta mislis ,bice guzva na Kop za skolski raspust?Ja hocu da idem gore posle 7 jan...:ski:

Guzve ce sigurno biti a resenje je po svaku cenu izbegavati zice: Karaman greben, Mali Karaman, Duboku 2, da ti se deca nebi vrzmala oko nogu.

Sad mi pade na pamet staza uz tanjir Marine vode (br.9)

Svidja mi se ova staza, i njena konfiguracija. Vozim bord, pa mi je zanimljivo sto ima dobrim delom svoje duzine i poprecnog nagiba kao i dva nagla uzduzna preloma pogodna za skok. Na stazi uglavnom nema guzve. Na zici je guzva veca jer vecini ona sluzi da predju na stazu Karaman i dalje ka Gobeljama