PDA

Pogledati punu verziju : dolazak u bg



sas35bgd
21.04.2010, 10:19
Koliko se secam, neko dolazi uskoro u Beograd, za 5-6 dana.....
To je jedan mladi skijas i zemlje u daljem okruzenju , nova nada alpskog skijanja
:-)

skiman
22.04.2010, 08:41
Koliko se secam, neko dolazi uskoro u Beograd, za 5-6 dana.....
To je jedan mladi skijas i zemlje u daljem okruzenju , nova nada alpskog skijanja
:-)

Jeste, tako je....u BG-u sam u nedelju 25.4.2010, kad me možete sresti na Terazijama, Kod Konja(nadam se da sam mesto pravilno nazvao), na Kališu, Kod tri sešira, na Marakani, Adi Ciganliji...sledeći dan putujem za Veliku Planu....:ski:

sas35bgd
22.04.2010, 11:04
:dziveli:
Javi se ako nisi u guzvi, mozemo na pice i da odemo do Ade, na Wakeboard . Evo malo videoklipova da te zainteresujem http://www.youtube.com/watch?v=WX0WcgeFMis
http://www.youtube.com/watch?v=WpM--GslZdE&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=CTmCuaXIP2M

designbvr
22.04.2010, 20:30
dobro nam dosao, i da se lepo provedes
:dziveli: u nasem gradu !

skiman
23.04.2010, 07:17
Hvala svima na dobrodošlici....sa vremenom će biti ćupavo, jer sam kod prijatelja iz vojske sa kojim smo bili u Štipu tamo davno 85/86..imamo, da se napričamo do mile volje....Doći ću drugi put, možda na koji sastanak vašeg foruma ili neki piknik, sa motorom, pa ćemo se tad upoznati....:dziveli:

sas35bgd
27.04.2010, 13:21
Admin ti je ucinio "Plaisir" da oformi novu temu povodom tvog dolaska u Bgd. Mogao bi da okacis neku sliku, da vidimo kako nas svet vidi i evropska unija :-)

Tadija_91
27.04.2010, 20:50
Kod Konja
He he, jeste pravilno, ali mislim da samo u Srbiji kneza zovu konj :D
btw, to je spomenik knezu Mihailu Obrenovicu

skiman, nadam se da si se lepo proveo, baci neke utiske i zapazanja:sm018:

skiman
04.05.2010, 07:50
Ma proveo sam se fantastično. Sveukupno sam prešao autodomom preko 3000 km po Srbiji, Makedoniji, Albaniji, Crnoj Gori, Hrvatskoj i BiH. Prvenstveno sam bio u poseti kod mojih drugova iz vojske sa kojima sam služio u Štipu tamo davne 85/86. Susreli (osim Dejana iz BG sa kojim sam bio u kontaktu) smo se posle 24 godine, kad smo izašli iz kasarne i išli svako svojim putem. Bilo je i suza, kad smo se ponovo zgrlili. Bio sam kod Željka u Čonoplji kod Sombora, kod Dejana u BG i kod Radeta u Velikoj Plani....Dalje sam išao za Makedoniju da pogledam svoj Štip, pa dalje za Prilep, Bitolu, Resen do Ohrida....pa prešao Albaniju preko Elbasana do Tirane i dalje prema Skhodru....pa Crna Gora, Dubrovnik, Mostar, Sarajevo i dalje kuči.....Bilo je to nezaboravno putovanje, familija mi je oduševljena (pogotovo deca, koja su tek sada dobila neki osečaj koliko velika zemlja je bil Jugoslavija)...Evo još nekoliko slika (BTW bio sam i na grobu Vođe prvog srbskog ustanka Karađorđevića kraj Velike Plane)....

skiman
04.05.2010, 08:20
:yay::sm018:
Ma proveo sam se fantastično. Sveukupno sam prešao autodomom preko 3000 km po Srbiji, Makedoniji, Albaniji, Crnoj Gori, Hrvatskoj i BiH. Prvenstveno sam bio u poseti kod mojih drugova iz vojske sa kojima sam služio u Štipu tamo davne 85/86. Susreli (osim Dejana iz BG sa kojim sam bio u kontaktu) smo se posle 24 godine, kad smo izašli iz kasarne i išli svako svojim putem. Bilo je i suza, kad smo se ponovo zgrlili. Bio sam kod Željka u Čonoplji kod Sombora, kod Dejana u BG i kod Radeta u Velikoj Plani....Dalje sam išao za Makedoniju da pogledam svoj Štip, pa dalje za Prilep, Bitolu, Resen do Ohrida....pa prešao Albaniju preko Elbasana do Tirane i dalje prema Skhodru....pa Crna Gora, Dubrovnik, Mostar, Sarajevo i dalje kuči.....Bilo je to nezaboravno putovanje, familija mi je oduševljena (pogotovo deca, koja su tek sada dobila neki osečaj koliko velika zemlja je bil Jugoslavija)...Evo još nekoliko slika (BTW bio sam i na grobu Vođe prvog srbskog ustanka Karađorđa Petrovića kraj Velike Plane)....:smoke:

skiman
04.05.2010, 08:24
još nekoliko slika...

Tadija_91
04.05.2010, 18:36
Drago mi je sto ste se lepo proveli. I ja bih voleo da jednom tako u cugu obidjem bivsu Jugu.
Nego, zanimaju me utisci iz Albanije. I nama iz "Zemlje treceg sveta" ona zvuci kao treci svet, pa jel su to samo predrasude ili...
Pozz

skiman
05.05.2010, 07:13
Lepa, ali vrlo štrokava zemlja...gde svi voze mercedes (izgleda da su pokupovali sve mercedes totalke u EU) ....imaju promet u kaosu (ali im je asfalt-dok ga ima-mnogo bolji nego u Makedoniji).....avtocesta Tirana-Skhoder tatalno u k....u......deru životinje i prodaju meso na +25.....Ganci prose svugdje i ako im nedaš koji cent lupaju po staklima....kaos.....bio sretan kad sam bio došao u Ulcinj...Crna Gora posle Albanije zaslužuje u potpunosti naziv "prve zvanično proglašene ekološke zemlje na svetu"... :smoke:

Tadija_91
05.05.2010, 13:50
...gde svi voze mercedes izgleda da jos nisu otkrili golfa :D