PDA

Pogledati punu verziju : kvalitet rentirane opreme na Kopaoniku



flutter
08.03.2010, 16:03
Interesuje me kvalitet opreme koju je moguće rentirati na Kopaoniku, probala bih razne neke skije (koje uspem da nađem) ovog vikenda pošto planiram kupovinu novih.
Je li bolji izbor tamo ili je bolje rentirati ih u Beogradu?

sunCica
10.03.2010, 16:35
Kvalitet je dobar sve su to poznate marke. Međutim to su uglavnom skije koje su dosta vožene. Svi su dosta spustili cene iznajmljivanja opreme, uz malo pogađanja možeš da prođeš vrlo povoljno.

Mislim da je bolje iznajmiti tamo, ja sam iznajmila gore u Max sportu (najskuplji za rentiranje ali i oprema im je novija od ostalih), jako sam se dobro pogodila za cenu (istu opremu sam dobila duplo povoljnije nego da sam je uzela u Markoniju u BGu), a i promenila sam opremu 3 puta za 14 dana koliko sam bila gore (malo vozila meke, pa malo tvrđe, pa onda sam htela neke bolje štapove, da se boji slažu uz skije i tako ...). Pa sam jednom skroz izkrebala skije (išla sam nekom prečicom), posle sam ih zamolila da ih srede i oni su ih sredili.

Mislim da je mnogo bolje iznajmiti gore. Da sam pošla sa lošim skijama gore po onoj ledari mi ne bi bilo baš tako lepo kao što je bilo ...

akole
10.03.2010, 19:13
Mislim da je bolje iznajmiti tamo, ja sam iznajmila gore u Max sportu


@sunCica
Koliko je ta akcija kostala u Max sportu?

Ja bi možda uzeo na dan-dva skije za probu da znam šta da kupim sa sledeću sezonu, čisto da imam osećaj u čemu su razlika i šta mi treba.

Poz

sunCica
10.03.2010, 19:29
Pa, mene je ta akcija koštala 4000din za 14 dana, a moje drugove je za 7 dana ista kombinacija koštala kod Zjaje u Magliću (najniže cene) koštala 1800din.

Dakle ja sam pukla 400din ali sam zato imala novije i bolje skije (iste onakve kakve su imali nove u ponudi za prodaju).

Pa se onda požalim na klizanje na ledu i dali su mi tvrđe skije pa kažem da bih probala duže štapove i daju mi, to mi je mnogo značilo (meni je značilo to što bez cimanja samo kažem kako mi nešto ne odgovara odmah mi daju drugo da probam), a te iste i štapove i skije imaju u prodaji a viđala sam i ovde u BGu iste.

SRB_PI
10.03.2010, 20:08
мора да је због лепих очију.....теби лако, мушкарци раде у ски сервису.... ;)

sunCica
11.03.2010, 07:20
Nije!!! Nemam ja lepe oči, ja sam samo fina.

flutter
17.03.2010, 12:49
Ja sam izgleda napravila grešku što nisam u subotu rentirala skije, ali bilo je divno sunčano jutro i bukvalno sam trčala s parkinga do staze da što pre stanem na (svoje) skije.
Sutradan sam izgubila sat vremena a ništa valjano nisam našla (barem ne u dužini oko 155-160), samo neke jako loše rekreativne skije... Ili je sve bilo razgrabljeno, ili ipak i nije neki kvalitet raspoložive opreme.
Najverovatnije je da ja ne znam pravo mesto, obišla sam samo one u centru, oko granda i u konacima.

amater
19.03.2010, 00:15
Rentirana oprema je manje više uvek bezveze. Rentirane skije nikada ne mogu biti naoštrene kao lične skije tako da je stvarno retkost iznajmiti dobre skije.

Ali u svakom slucaju, ja na da iznajmljujem na kopu iznajmio bih sigurno u rentama koje su na stazi i koje se nalaze oko Granda. Kada krenes na stazu pokupis opremu a kada se vracas samo istovaris. Nema nepotrebnog cimanja do smestaja i nazad u pancericama sa skijama i stapovima.