PDA

Pogledati punu verziju : Pansion Luledzija



ski
22.12.2005, 14:25
Interesuje me gde se tacno nalazi pansion Luledzija na Jahorini i da li je neko bio u njemu.

YIBLEX
28.12.2005, 14:02
Interesuje me gde se tacno nalazi pansion Luledzija na Jahorini i da li je neko bio u njemu.

Nalazi se u vikend naselju kraj staze Poljice tj.100m blagog uspona do staze.Nisam bio smesten u njemu ali sam ulazio par puta a moji drugari su bili prodle godine.Totalno je ok.I smestaj i klopa.

oddball
28.12.2005, 18:17
u svakom slucaju kad se vratis baci post i reci kako je bilo :)

ski
28.12.2005, 18:42
Idem u drugoj polovini februara,a s obzirom da nas ide vise,jos nismo odlucili gde cemo biti smesteni.Naravno,ako budemo tamo po povratku cete imati pravu informaciju

oddball
28.12.2005, 18:43
u svakom slucaju postuj info-e gde god isao. ako budes i fokao, jos bolje :)

amater
28.12.2005, 21:46
da li zna neko kakav je aprtman markovic?

ski
29.12.2005, 09:04
Ja sam jedan vikend u martu bio u app Markovic i opsti utisak je dobar.Prosecan smestaj u prostranim i toplim apartmanima.Gazda je pravi saljivdzija,voli dobru kapljicu,a posle toga ako ga nagovorite da zasvira bice prava zurka....

YIBLEX
29.12.2005, 11:57
da li zna neko kakav je aprtman markovic?

Prosle dine sam bio kod ''Lala" Markovica.U App.Vucko. Donji deo je sa 3kreveta i kuhinjom(jedna prostorija) a stepenicama se penjes u spavacu sobu na spratu sa dva obicna i jednim franc.krevetom.Svaki app.ima svje kupatilo(mozda u nekoj kombinaciji 1Wc na 2)app.

Smestaj je solidan,topao(malo se oseca ugalj ujutru kad gazda lozi).Uglavnom mozete cuti sta se prica u susednom app. :) jer su pregradni zidovi tanki.

Sto se tice gazde Gazda je Mega Car.Kako pomenu predhodnik voli da cirne i zapeva.On je izdao 3 ploce da ciimi se ''diskos''(tekstove mu radila M.Tucakovic).Pitajte ga da vam pokaze.Uopste ne ulazi u smestaj sem ako ga ne pozovete i moze da se ''divlja''.

Znaci nije greska otici tamo ali za te pare moze da se iznajmi kuca sa toliko kreveta.Kuca je ubedljivo najaca kombinacija na Jahorini.Ispadne 10E po nocenju imas svoju kucu...

Markoos
29.12.2005, 12:59
Pansion Luledzija je zauzet od 25.02 pa narednih 7 dana:obrvajedn Kada se budemo vratili postovacu slike pa ko voli nek` izvoli:)

bojo
02.01.2006, 11:55
Idem u drugoj polovini februara,a s obzirom da nas ide vise,jos nismo odlucili gde cemo biti smesteni.Naravno,ako budemo tamo po povratku cete imati pravu informaciju
bices zadovoljan,ja sam prosle zime bio tamo,super je,ja sam bas zadovoljan... samo nemoj na skijama ili bordu da se vracas sa staze,tim putem idu vozila a posto je zaledjen moze da se desi lako neka nesreca...

ski
06.01.2006, 14:41
Reci mi molim te gde se tacno nalazi pansion Luledzija,da li je pre ili posle apartmana Markovic, kada krenes od restorana Etno?