PDA

Pogledati punu verziju : Bansko 25.2-11.3. 2006



bad
22.12.2005, 01:10
http://skijanje.atspace.com

Bansko
25.2 - 4.3 i
4.3 - 11.3.2006

za studente - mlado drushtvo

Dj.

adwarf
22.12.2005, 16:05
Zanimljivo!
Jedno pitanje, jel moze da ide ko god hoce ili MORA da bude student?

Johny
22.12.2005, 17:28
koliko sam ja skapirao, to je manje bitno od cinjenice da neko mora da te preporuci kao "gotivnog" lika...

adwarf
23.12.2005, 00:26
Pa ko da me preporuci koji q??? Sta su onda kacili ovo na 4um, ako je samo za "njihove prijatelj i prijatelje njihovih prijatelja kao i za njihove ekipe"?

Jel neko zna ove ljude?

bad
23.12.2005, 12:26
Ma samo se opustite. Ako ste opusteni sve moze da se dogovori.

laki
04.01.2006, 15:50
Da opushteno...


Ko može da ide na ovo skijanje ?
S'obzirom da su počeli da nas zovu raznorazni ljudi sa pričom ''videli smo sajt, pa hoćemo i mi da idemo'' važno je da napomenemo da je ova ponuda zatvorenog tipa i da ne može baš bilo ko da ide sa nama, što znači da ako ne znate nekoga ko poznaje nas, a da mi tog nekoga takođe znamo, odnosno ako ne postoji neko ko može da nas okrene telefonom i da Vas preporuči za ovo putovanje, onda ova ponuda nije za Vas. Dakle, ova ponuda važi za naše prijatelje i prijatelje naših prijatelja kao i za njihove ekipe :)

Opushteno pitanje od Adwarfa je bez odgovora: Koja je onda svrha reklame na forumu i samog site-a..?

Bolje onda organizuj audiciju, a pre toga slika + lichna karta + index + 50 eur avansa... http://www.cannonballforums.se/images/smiles/hahaha.gif

Btw, ko ovde garantuje bilo shta? 50 eur kapara po osobi na lepe ochi, prichu i broj mobilnog? Gde je osiguranje tokom puta, kakav autobus, koja agencija itd..?

Nhf, lepa zamisao ali brdo stvari je ne pokriveno i pod znakom pitanja, opushteno otvoren prostor za prevaru. Opushteno bih izbegao ovu @super priliku@ poshto ipak ne znam kome bi moj ke$ ishao.

Zakljuchak > opushteno sam potroshio mojih 15 minuta - dovoljno.

bad
04.01.2006, 17:32
Ovo je cist primer kako lepo moze drustvo(veliko) i njihova drushtva da se organizuju sami sa sobom da bi isli na provereno skijanje. Normalno kad bi davao 50e avans to znaci da nas vec znas i da imas poverenja u nas. Zato je to kao "zatvoreno drushtvo" - nebi ni ja hteo da uzmem pare pa da mi neko zanoveta. Agencije nema. Kao kad se ti organizujes sa par drugara i zakupite kucicu na jahorini, sem sto je ovde 3 kuce i sajt smo napravili da svi mogu tamo lepo da se informishu. Izvini zbog tvojih izgubljenih 15 minuta. ako nista drugo, barem si 15 minuta mudriji ili gluplji.
Pozdrav svim forumashima :) .. skijajte - bordujte - organizujte se ..

plageton
04.01.2006, 19:03
Ovo je cist primer kako lepo moze drustvo(veliko) i njihova drushtva da se organizuju sami sa sobom da bi isli na provereno skijanje. Normalno kad bi davao 50e avans to znaci da nas vec znas i da imas poverenja u nas. Zato je to kao "zatvoreno drushtvo" - nebi ni ja hteo da uzmem pare pa da mi neko zanoveta. Agencije nema. Kao kad se ti organizujes sa par drugara i zakupite kucicu na jahorini, sem sto je ovde 3 kuce i sajt smo napravili da svi mogu tamo lepo da se informishu. Izvini zbog tvojih izgubljenih 15 minuta. ako nista drugo, barem si 15 minuta mudriji ili gluplji.
Pozdrav svim forumashima :) .. skijajte - bordujte - organizujte se ..

Ma OK je to sto ste se vi organizovali, svaka cast. Samo kada ste "zatvoreno drustvo" sta ce vam onda Internet. Hocu da kazem, normalno je da ljudi pokazuju otpor kada akciju za zimovanje oglasavate na forumu na kojem 99 odsto clanova ne ispunjava vase uslove.

Mexa
05.01.2006, 14:23
Evo i ja da se javim...kao jedan od ljudi koji su organizovali ovo putovanje i napravili sajt.

Ovo je zvanican poziv svima ozbiljnima koji su zainteresovani za ovo putovanje da se jave na brojeve telefona na sajtu, pa da se nadjemo, popijemo pice, upoznamo se i popricamo o svemu... Upoznavanjem i razgovorom 80% stvari bice jasnije. Bez svega ovog komentari o prevarama i ne prevarama su cisto nagadjajuce prirode.


Srecne bozicne i novogodisnje praznike uz veliki pozdrav svima zeli
Nikola Mehandzic

bad
06.02.2006, 23:20
Poziv SVIM skijasima i borderima... podjite sa nama jer je sad akcija otvorena svima koji vole skijanje... Ostale su josh 4 sobe a nashe drustvo se komplet prijavilo pa sad ostatak je spreman za vas. Podjite i vi sa nama :)
http://skijanje.atspace.com
Djole - 063 83 83 644