PDA

Pogledati punu verziju : ski rent u brzecu



misaamerika
12.02.2010, 15:17
Dolazim na par dana pa cu biti u brzecu , interesuje me jel ima tamo ski rent? trebale bi mi malo kvalitetnije skije race model ili neke malko naprednije ...

marsi
12.02.2010, 16:01
koliko ja znam imaju 2 ski renta u brzecu, jedan je kod hotela junior a drugi kod pocetka zicare, i koliko sam uspeo da vidim na brzinu ovaj kod juniora je opremljeniji. za 2-3minuta koliko sam bio u servisu nisam uspeo da vidim nesto od naprednije opreme...

videh sad u telefonu da su mi ostali brojevi servisa:

kod juniora: 062 8293102
kod zicare: 060 0800037

zlox
12.02.2010, 18:21
Taj servis kod zice ima prosecnu opremu, znaci nista spec, bio pre par dana da sredjujem dasku, sve je prosek ili ispod proseka.

Pretpostavljam da u Junioru imaju bolji izbor

marsi
09.03.2010, 18:40
kad vec ima tema da iskoristim priliku da ispljujem servis kod zice a pohvalim servis kod juniora. naime odnesem ove sire skije kod zice u servis i lik kao kaze mnogo ti izgrebane skije(sto i jesu, izgrebane je blaga rec u kakvom su stanju bile), pa mnogo siroke, pa mnogo dugacke, pa treba dosta materijala, bla bla bla, ne mogu ja to da radim ispod 2500 din... reko dovidjenja... i evo malopre mi momci kod juniora odradise te iste skije za 1200din, bez da su ijednog trenutka komentarisali sirinu, duzinu skija...