PDA

Pogledati punu verziju : grand ili sunčani vrhovi?



tomba na kvadrat
06.02.2010, 20:37
prvi put idem na kop i biram između ova dva hotela.
znam samo da je cjena u SV 6.500din za trosoban apartman po danu.
pošto živimo tu gdje živimo, zanima me koji je bolji tj., ima li neki od njih problem sa grijanjem, higijenom, udaljenošću od ski lifta, imaju li "soške" za skije,...
jel neko zna cjenu apartmana u grandu?
jatovi apartmani su 5.400din ali se ne može rezervisati ako dolaziš na manje od 7 dana
pozdrav

wlad
06.02.2010, 21:00
Pa ne može (JAT) ako rezervišeš preko agencije - zovi ih direktno. Ja sam zvao pre neki dan i rezervisao od ponedeljka (jat) 4 noći (do petka).

Poređenje Granda i Konaka je daleko - mnogo dalje po ceni ;). Grand je preskup - ne znam da li si zvao da pitaš za cene :). U Konacima ove godine nema skijašnica - ali možeš da držiš skije i cipele u sobi, da se obuvaš u istim (info sa recepcije)..

tomba na kvadrat
06.02.2010, 21:25
ok, šalji mi telefon jatovih ap. .
kad ga guglujem izgleda da mi samo iskaču agencije.
otkazat ću rezervaciju za konake. svašta mi je zasmetalo.
nema skijašnice,zbunjena sekretarica, uslovi plaćanja sledeći:
30% iznosa se uplacujeu roku od 5 dana nakon izdavanja predracuna
Ostatak od 70% treba uplatiti 15 dana pre dolaska u hotel
ma zamisli. ko da idem u crnu goru pa mi prodaju politiku "samo ti pošalji pare pa ne moraš ni doći"

tomba na kvadrat
06.02.2010, 21:26
a da, to je neka firma mk komerc što se bavi poljoprivredom i iznajmljivanjem konaka

JasminaT
06.02.2010, 21:48
a da, to je neka firma mk komerc što se bavi poljoprivredom i iznajmljivanjem konaka

Koja je by the way vlasnik i Granda :sm022:

wlad
07.02.2010, 02:32
ok, šalji mi telefon jatovih ap. .
kad ga guglujem izgleda da mi samo iskaču agencije.

Probaj da otkucaš u Google-u "jat apartmani" i da otvoriš prvi link koji ti ponudi ;).

tomba na kvadrat
07.02.2010, 10:51
Probaj da otkucaš u Google-u "jat apartmani" i da otvoriš prvi link koji ti ponudi ;).
ma preguglovao sam malo, a kad sam išao na jat apartmane nisam ih ni guglovao već kliknuo na sajt neke agencije.nisam ni obratio pažnju na to.
u svakom slučaju nema slobodnih apartmana ni u jatu ni drugdje u blizini.
ostajem u sunčanim vrhovima. nek oni poslje prebrišu pod od snjega sa skija i pancerica.

andrijapajic
07.02.2010, 14:34
kumovi su pre neki dan rezervisali u jatu, otprilike nedelja marta, cena je na njihovoj strani definitivno. A ako razmisljas o Grandu koji je neuporedivo skuplji, mozda bi mogao da razmotris i A klub koji je negde izmedju cini mise, i fizicki i pocenama :)

tomba na kvadrat
07.02.2010, 23:14
smještaj sam sredio(konaci-sunčani vrhovi) 5-krevetni app 10.000din/dan.

ali imam ja još jedno pitanjce. ljudi me ovdje isprepadali sa cjenama.
svi spominju da nosim od kuće klopu, kupujem u prodavnici gotova jela, da je na stazi čaj 3evrića...
ako su na kopu beogradske cjene to mi je ok.
također ,gdje otići na ručak da možeš kvalitetno jesti i piti za 10-15 evra
a da nije neka kantina sa viršlom i pire krompirom.

wlad
07.02.2010, 23:18
U temi novosti sa Kopaonika si pitao i odgovorio sam ti (http://www.skijanje.rs/forum/showpost.php?p=43642&postcount=941), sada neka doda još neko predloge :).

U svakom slučaju u konacima imaš prodavnicu sa cenama kao u BG pa ...

Tadija_91
07.02.2010, 23:23
također ,gdje otići na ručak da možeš kvalitetno jesti i piti za 10-15 evra
a da nije neka kantina sa viršlom i pire krompirom.
kod Tece na malom jezeru :ok:
ja jeo pitu sa borovnicama, 490 dinara je , ali je odlicna i dobijes pun tanjir. Ostale cene su ok, hrana je dobra kao i atmosfera ;)

CrazyKong
08.02.2010, 09:43
kod Tece na malom jezeru :ok:
ja jeo pitu sa borovnicama, 490 dinara je , ali je odlicna i dobijes pun tanjir. Ostale cene su ok, hrana je dobra kao i atmosfera ;)

Ma da je cela tepsija 490 din mi nesto mnogo...

Tadija_91
08.02.2010, 15:36
390 din, moja greska
ali je stvarno odlicna