PDA

Pogledati punu verziju : prodavnice i prodavci ski opreme!



vladimir
19.12.2005, 13:59
Bilo bi lepo da svima nama pomognemo pri kupovini opreme. Prosle nedelje sam krenuo da po gradu potrazim pancerice i imao grdnih problema da uopste lociram prodavnice ski opreme. Na celom sajtu (a ni forumu) ne postoji spisak prodavnica ili privatnih prodavaca. Pri tome ne racunam stranicu "nova oprema" gde postoji spisak od svega par prodavnica i pri tom neke od njih izgleda vise ne postoje. Pronasao sam i neke stare threadove na forumu koji su pokusali da se bave ovim ali koliko vidim nista nije postignuto.
Mogli bi da napravimo neki spisak koji bi posetioci foruma redovno update-ovali kad saznaju da se neka prodavnica ili zatvorila ili neka nova otvorila. Tu se mogu dodati i ozbiljniji prodavci polovne opreme kao npr. Pop.
Pope nadam se da ne zameras sto cu te samoinicijativno dodati ali dobijas dzabe reklamu :)

Evo inicijalnog spiska (sa nesto malo informacija o pancericama koje sam i gledao) pa vi dodavajte sve sto znate:

prodavnice:

Fitex (http://www.fitex.co.yu/)- Novi Beograd Bul. Arsenija Carnojevica 97a - od pancerica iskljucivo Salomon (a i od skija ako se ne varam) . Prosle nedelje (15.12.2005) prilicno los izbor pancerica. X-Wave 8 nesto preko 20000 (zaboravio sam tacnu cenu)

Beosport (Knjeginje Zorke, Sava Centar ?)- prosle nedelje (15.12.2005) prodavnica u Knjeginje Zorke poluprazna(po njihovim recima oprema jos nije povucena sa sajma) a izgleda da postoji jos jedna prodavnica u Sava Centru pa ako je neko bio ....

Intersport (TC. Merkator, Kralja Petra)- od pancerica u Merkatoru ima nekih entry modela Tecnice i nekoliko meksih Atomic i Nordica modela. U Kralja Petra samo nekoliko Tecnica.


prodavci:
Pop67 (http://www.skijanje.co.yu/forum/member.php?find=lastposter&f=21)() - neka sam doda informacije :)

wlad
19.12.2005, 14:52
Rossignol, Bul. JNA 275

Nisam bio u poslednje vreme, ali pocetkom ove godine su imali svasta, pored svega imaju i proslogodisnje modele po odlicnim cenama.

Zoki
19.12.2005, 15:17
Salto-M - Banovo brdo, Lješka 2, lok.3

Od pancerica Nordica, a od skija Nordica, Rossignol i Volkl.

pop67
19.12.2005, 17:32
Bilo bi lepo da svima nama pomognemo pri kupovini opreme. Prosle nedelje sam krenuo da po gradu potrazim pancerice i imao grdnih problema da uopste lociram prodavnice ski opreme. Na celom sajtu (a ni forumu) ne postoji spisak prodavnica ili privatnih prodavaca. Pri tome ne racunam stranicu "nova oprema" gde postoji spisak od svega par prodavnica i pri tom neke od njih izgleda vise ne postoje. Pronasao sam i neke stare threadove na forumu koji su pokusali da se bave ovim ali koliko vidim nista nije postignuto.
Mogli bi da napravimo neki spisak koji bi posetioci foruma redovno update-ovali kad saznaju da se neka prodavnica ili zatvorila ili neka nova otvorila. Tu se mogu dodati i ozbiljniji prodavci polovne opreme kao npr. Pop.
Pope nadam se da ne zameras sto cu te samoinicijativno dodati ali dobijas dzabe reklamu :)

Evo inicijalnog spiska (sa nesto malo informacija o pancericama koje sam i gledao) pa vi dodavajte sve sto znate:

prodavnice:

Fitex (http://www.fitex.co.yu/)- Novi Beograd Bul. Arsenija Carnojevica 97a - od pancerica iskljucivo Salomon (a i od skija ako se ne varam) . Prosle nedelje (15.12.2005) prilicno los izbor pancerica. X-Wave 8 nesto preko 20000 (zaboravio sam tacnu cenu)

Beosport (Knjeginje Zorke, Sava Centar ?)- prosle nedelje (15.12.2005) prodavnica u Knjeginje Zorke poluprazna(po njihovim recima oprema jos nije povucena sa sajma) a izgleda da postoji jos jedna prodavnica u Sava Centru pa ako je neko bio ....

Intersport (TC. Merkator, Kralja Petra)- od pancerica u Merkatoru ima nekih entry modela Tecnice i nekoliko meksih Atomic i Nordica modela. U Kralja Petra samo nekoliko Tecnica.


prodavci:
Pop67 (http://www.skijanje.co.yu/forum/member.php?find=lastposter&f=21)() - neka sam doda informacije :)
Zahvaljujem ti se,mnogo mi znaci to sto si napisao upravo sam zeleo ovakve komentare kada sam poceo da se bavim ski opremom i polako shvatam da uspevam da pomognem ljudima i da sticem njihovo poverenje informacijama i stecenim znanjem,a ne prevarama i iskljucivo zaradom!Hvala jos jednom!:dziveli:

ess
22.12.2005, 10:02
da li neko zna gde se u bg-u mogu naci head pancerice?

SkiBata
29.12.2005, 08:02
HEAD pancerice, TYROLIA vezove i HEAD daske (bez vezova) video juče (28.12.) u prodavnici koja se nalazi u ulici Maršala Tolbuhina (stari naziv ulice, novi ne znam:confused:). Radnja se nalazi u gornjem delu ulice, blizu Crvenog krsta, tačnije, idući trolom prema Krstu, prva stanica posle gradića Pejtona, pa uzbrdo sa leve strane još jedno stotinak metara.
Ovo viđeno na blic, nisam ulazio, ne znam ni kakav je asortiman ni kakve su cene.
VAŽNA NAPOMENA: Radno vreme prodavnice radnim danima je od 10 do 19 časova!
Nadam se da će info nekom koristiti.

Krca
29.12.2005, 11:58
Komex - Tadeusa Koscuskog ?? (negde u visini ZOO vrta)

String - Cara Dusana kod drvne skole (Nordica, ...

Sport + Bulevar Revolucije preko puta Tasmajdana

Djak - Knez Mihajlova u RK Beograd kod Ruskog cara

Planet Bike - Vojvode Stepe na pocetku sa desne strane

Marconi - 25. Maj

Skejt spajz - Kralja Petra u delu prema Cara Dusana

oddball
29.12.2005, 12:17
Koba33 - TC Sremska, prvi sprat sa zadnje strane

ess
31.12.2005, 01:27
zahvaljujem
i zelim srecnu ng svima :)

ThE_MaN
31.12.2005, 13:13
BURTON oprema - Half Pipe ili ti NEW CONCEPT Bulevar MIhajla Pupina 10z NBGD

bojo
31.12.2005, 21:00
BURTON oprema - Half Pipe ili ti NEW CONCEPT Bulevar MIhajla Pupina 10z NBGD
imas li neki link?

bojo
31.12.2005, 21:01
Rossignol, Bul. JNA 275

Nisam bio u poslednje vreme, ali pocetkom ove godine su imali svasta, pored svega imaju i proslogodisnje modele po odlicnim cenama.
gde je bul jna?

oddball
31.12.2005, 21:36
ulica koja ide ka autokomandi od slavije. prolaze autobusi i tramvaji

bojo
01.01.2006, 12:50
ulica koja ide ka autokomandi od slavije. prolaze autobusi i tramvaji
hvala.......

wlad
01.01.2006, 16:45
Rosinjol ti dodje kada jos prodjes autokomandu, pa ides prema dalje, prodjes FON i ides dalje (prema banjici?). Najlakse ti je da uzmes taxi ;).