PDA

Pogledati punu verziju : Bansko Shato hotel



shaolin_master
03.02.2010, 14:56
Da li je neko bio u hotelu Shato? Kakav je hotel, kakve su sobe, usluga, ishrana i tako to? Interesuje me posto idem tamo krajem feb.

Cuo sam da su magnetni nosaci za skije u nekim zemljama Eu zabranjeni. Da li su zabranjeni u Bugarskoj?

trendo
03.02.2010, 15:07
Cuo sam da su magnetni nosaci za skije u nekim zemljama Eu zabranjeni. Da li su zabranjeni u Bugarskoj?
Ne, sto vise moj prijatelj je na dva para skija vezao i bord

Lemi1511
04.02.2010, 11:02
Hotel Shato extra sto se tice smestaja...usluga nije losa ako se ne varam rusi su preuzeli hotel. Hrana je ok mada smo mi imali samo dorucak...neces se prevariti ako odes :))

shaolin_master
04.02.2010, 13:05
Hotel Shato extra sto se tice smestaja...usluga nije losa ako se ne varam rusi su preuzeli hotel. Hrana je ok mada smo mi imali samo dorucak...neces se prevariti ako odes :))

Hvala na odgovoru i super vestima, pomalo sam bio skeptik za hotel jer sam nasao super cenu i uplatio. Cena PP sa boravisnom taksom je 136 evra po osobi. Sada je svaka sumnja otklonjena :) jedva cekam odlazak 20.02. :)

Bartman
05.02.2010, 07:40
pozdrav shaolin
i ja sam tamo od 20 tog u vihrenu
tko zna mozda se i vidimo na picencu negdje na stazi
ima jos vremena pa se dogovorimo

shaolin_master
05.02.2010, 11:53
Nije losa ideja da se vidimo. Mozda i neka mehana da padne :) znam jednu gde smo se prosle tako dobro najeli, proveli, napili sa sve romskim orkestrom koji zna pesme iz nasih krajeva :) Nastavak na private messeges :)

Bartman
08.02.2010, 12:27
Nije losa ideja da se vidimo. Mozda i neka mehana da padne :) znam jednu gde smo se prosle tako dobro najeli, proveli, napili sa sve romskim orkestrom koji zna pesme iz nasih krajeva :) Nastavak na private messeges :)
ok
dogovorimo se na pvt

miko
18.02.2010, 15:36
Hotel Shato extra sto se tice smestaja...usluga nije losa ako se ne varam rusi su preuzeli hotel. Hrana je ok mada smo mi imali samo dorucak...neces se prevariti ako odes :))
MOze li da pises neshto poveke za SHato, usluga, hrana je bile shvedksa masa ili?

Kakvi se sobe?

vlatko26
06.01.2011, 22:00
lani bevme shato e ekstra hotel i hranata mu e prekrasna pozz

vlatko26
07.01.2011, 00:24
sobite se super higenata na nivo usluga dobra jadeneto e prva klasa svedska masa i dorucekot i vecerata so mnogu izbor se e super odete i uzivajte pozz...

SANI KROKET
09.01.2011, 20:09
bio mi je brat u njemu,pre 2/3 god i kaze da je prezadovoljan i hotelom i uslugom.dal se sad nesto promenilo ne znam.kaze i da je za florimont u kojem smo bili ove god izmislio 4 zvezdice

shaolin_master
09.01.2011, 23:36
Posto sam pokrenuo temu a bio sam u hotelu da kazem i ja koju.
Po ceni po kojoj sam ja bio u tom hotelu je dobar odnos placeno/dobijeno.
Cini mi se da je jedan od prvih hotela koji je u banskom poceo da radi i da je jedino tada mogao da dobije 4 zvezdice. Danas tesko.
Klopa je bila ok, ako se ne izvoljeva puno, svako je mogao da nadje nesto za sebe posto smo imali svedski sto za oba obroka.
Sobe su ok, ciste, tople sa toplom vodom uvek. Moja dvokrevetna soba je bas bila velika ( mozda zato sto sam bio sa devojkom pa sam dobio veliku sobu sa bracnim :) ), od drustva dvokrevetne sobe su bile manje. Malo stariji namestaj ali meni nije smetalo.
Prevoz do gondole je isao na vreme. Standradno za Bansko nekada nas se vozilo vise nego sto moze da sedne.
Lobi bar ok simpatican. Glavno mesto za druzenje, samo pazite bilijar sto bas vuce u jednu stranu :)
Osoblje hotela ljubazno i ok kurs za menjanje evra imaju.
Dobra stvar je besplatan parking preko puta hotela samo za goste hotela.
Bazen nisam koristio ali drustvo jeste i kaze da je ok, moze da prodje. Jedina mana bazena je bila lose radno vreme koje je bilo uglavnom za vreme kada se skija plus sat, sat ipo od povratka sa skijalista. Tesko je uklopiti takvo radno vreme sa skijanjem i vecerom :)
Preporuka za kafanu Dedo Pene u centru grada sa romima muzikantima koji znaju nase pesme. Moram da priznam da su 2009 godine bili bolji muzikanti sa mnogo boljim repertoarom pesama :)
Mislim da nisam nista zaboravio. Ako imate jos neko pitanje, pucajte.