PDA

Pogledati punu verziju : bansko lucky hotel



shadoww
01.02.2010, 19:29
Da li je neko bio u hotelu Lucky u Banskom? Ja idem od 06-13.02. pa me interesuju vasi utisci,najvise me brine parking. Da li mozda jos neko iz Podgorice ide u tom periodu?

Dragana S
02.02.2010, 01:49
Da li je neko bio u hotelu Lucky u Banskom? Ja idem od 06-13.02. pa me interesuju vasi utisci,najvise me brine parking. Da li mozda jos neko iz Podgorice ide u tom periodu?

Pozdrav, ja sam se u subotu vratila iz Banskog. Odseli smo u hotelu Florimont koji se nalazi blizu Lucky-ja. Nekoliko ljudi iz nase grupe boravilo je u Lucky-ju i kazu da je smestaj i hrana super i da vredi uzeti polupansion. Prevoz do gondole je ukljucen u cenu boravka, a sama voznja do gondole traje oko 5 min. Mislim da u hotelu ima i menjacnica sa povoljnim kursom 1 EUR 1.92 le
va , dok je na samoj gondoli 1.85 leva. Inace je ski pas za 6 dana 282 leva +5 leva depozit. Srecan put i lep provod

Dragana S
02.02.2010, 01:52
Sto se tice parkinga, nisam mnogo obracala paznju, jer smo dosli busom, postoji manji parking ispred samog hotela i nadam se da necete imati nikakvih problema

shadoww
03.02.2010, 00:00
Hvala puno na informacijama, nadam se da ce sve biti ok

striker74
03.02.2010, 16:54
Pozdrav, ja sam se u subotu vratila iz Banskog. Odseli smo u hotelu Florimont koji se nalazi blizu Lucky-ja. Nekoliko ljudi iz nase grupe boravilo je u Lucky-ju i kazu da je smestaj i hrana super i da vredi uzeti polupansion. Prevoz do gondole je ukljucen u cenu boravka, a sama voznja do gondole traje oko 5 min. Mislim da u hotelu ima i menjacnica sa povoljnim kursom 1 EUR 1.92 le
va , dok je na samoj gondoli 1.85 leva. Inace je ski pas za 6 dana 282 leva +5 leva depozit. Srecan put i lep provod


I mi bili u Florimont prosle nedelje, i mogu slobodno da kazem da isto vazi za Florimont mislim na polupansion, smestaj i hrana bas OK
za parking ne bi trebalo da imas problema posto je hotel na ulazu u grad posto policija najvise kontrolise ulice sto su blizu gondole posto svi tu negde traze da parkiraju kola blizu gondole