PDA

Pogledati punu verziju : Produzeni vikend u Banskom



jijang
29.01.2010, 19:10
Ljudi,da li je iko isao na produzeni ski vikend u Bansko ikada.
Imam problem da na netu nadjem smestaj po danu. Samo hoteli i apartmani koji se rentaju na 7dana.
Krenuo bi u cetvrtak,skijao 3 dana i vratio se u nedelju.Pa me zanima da li je iko vec probao tu akciju i ako jeste,kako se snasao za smestaj.
Hvala

miles_davis
29.01.2010, 19:52
Ne znam otkud ti to - preko bilo kog internet booking provajdera mozes da rezervises smestaj za koji god zelis period. Ja sam, konkretno, pre dve nedelje isao na vikend u Mountview Lodge Apartments, preko booking.com. Za "prvo" pretrazivanje, koristi www.hotelscombined.com (http://www.hotelscombined.com).

jijang
29.01.2010, 20:22
Hvala,pogledacu sve to.
Po tvom misljenju,jel se isplati odlazak a vikend do tamo?

miles_davis
29.01.2010, 20:27
Hvala,pogledacu sve to.
Po tvom misljenju,jel se isplati odlazak a vikend do tamo?

Iz Nisa da (300km, 4-4.5 sata voznje),ali samo ako na Babinom Zubu nema snega. Iz Beograda, ni u kom slucaju, rekao bih. Bansko nije nista posebno, vredi otici jednom, cisto da vidis, ali kao cesta destinacija je cist mazohizam. Naravno, ovo ti govorim iz perspektive nekog kome je bitno samo skijanje, i nista vise.

jijang
29.01.2010, 20:31
PA bio sam ja na Banskom.Racunam 7 sati voznje iz BGa,sto mu dodje otprilike kao do najblizeg ski centra u Austriji,ali dosta jeftinije.Smestaj+ski pas skoro isto kao na KOPu,a ipak je daleko bolje od KOPa + ima mnogo vise snega.
To bi otprilike bio i glavni razlog zasto razmisljam o Banskom jer na Kopu ne radi trecina staza,a Bugari imaju metar i po snega.

miles_davis
29.01.2010, 20:55
Ako si bio, onda bi trebalo sam da procenis. Dozivljaj skijanja je individualna stvar. Samo, razmisli i o Staroj Planini - tacno je da ima neuporedivo manje kilometara, ali je konfiguracija fantasticna, nema guzve, a staze su ovih dana fenomenalno pripremljene.