PDA

Pogledati punu verziju : predlog



finskaus
17.12.2005, 01:33
Mislim da bi bilo dobro da i SNOWBOARD ima svoj podforum, bilo bi dosta interesantije za nas sa samo jednom daskom u glavi:jester:

Misko
17.12.2005, 11:25
Mislim da bi bilo dobro da i SNOWBOARD ima svoj podforum, bilo bi dosta interesantije za nas sa samo jednom daskom u glavi:jester:

Pa ok je to ali jos nema tolikog obima, cim ne bude bila mogucnost da se prati opusteno bice nova soba.

laki
19.12.2005, 13:00
@finskaus: I ja sam za. Jedna soba za sektase - ima nas solidno! :D

@Misko: Nisam bas razumeo tvoj post, a pogotovo vezano za pracenje... :? Pracenje cega?

Da se ja pitam, ceo forum bi trebalo reformisati i podeliti ga tematski i u osnovi:

-Skijanje.co.yu
-Skijasi
-Borderi
-Ski centri
-Clubbing & Off
-Mali oglasi

Borderi i skijasi bi trebali imati podforum gde bi se diskutovalo o opremi, a ne sve pod jednu kapu, pa da se teme preplicu. U okviru svakog podforuma sredjivanje pojedinacnih topic-a. Ima dosta rastrkanih thread-ova i puno off-a, ali to je vec stvar moderisanja... :D

Nemoj me pogreshno razumeti, najlakse je reci ne i sedeti skrstenih ruku. Forum ima oko 460 registrovanih clanova, misljenja sam da bi trebalo napraviti vise mesta za sve, jer ako planiras nesto raditi dugorocno, napravi dobru bazu.

Sve je to posao od max dva dana, ukoliko Admin ima makar dvojicu sposobnih moderatora.

Uh, odoh presiroko...

wlad
19.12.2005, 14:37
A gde onda idu salovi, kape i rukavice (od opreme) u Ski ili Board ili ce se odvojeno diskutovati o tome ;).

Salim se, ali koliko sam ja shvatio, skijanje na celom ovom sajtu podrazumeva skijanje & board & ski trcanje & sve ostalo - zimske sportove.

Ako se krene da se rastrkava (barem se meni tako cini) onda ce posle trebati i "Ski Trcanje" podforum i sl. i da se preimenuje sajt u www.skijanje-board-i-sve-ostalo.co.yu ;).

laki
19.12.2005, 15:19
Ima logike, ali ides u krajnost. Kako god, moj predlog je zasnovan na trendu, ako "sutra" forum bude pojacan clanovima i sa te strane (trcanje na skijama), sto da ne?

Razlicito gledamo na stvar:
Ti stvar vidis kao "rastrkavanje", ja je vidim kao sortiranje. ;)

Btw, komercijalna strana je koliko-toliko bitna, kako za opstanak, tako i za funkcionisanje. Forum je idealan servis ukoliko ga tako konfigurises.

I naravno, ako cemo banalizovati stvar do kraja; ti skijanje na celom site-u podrazumevas kao ski & board & trcanje & turizam & sve ostalo... Znaci li to da bi sve to trebali staviti u JEDNU SOBU? Nadam se da me razumes na sta ciljam, otvaranje novih soba pod ISTIM forumom znaci samo klasifikovanje razlicitih stvari, a ne separatisanje.

Ne bih da idem sa analizom opsezno, predlog sam dao - bice usvojen ako se "vidi" interes, ako ne - kako god.

Misko
19.12.2005, 16:18
@finskaus: I ja sam za. Jedna soba za sektase - ima nas solidno! :D

@Misko: Nisam bas razumeo tvoj post, a pogotovo vezano za pracenje... :? Pracenje cega?
...

Pa npr. posetis forum danas a vec sutra kad dodjes ne znas odakle da pocnes, znaci ne bi bilo lagodno tako nesto da pratis, ovako mozes da ne dodjes nedelju dana i mozda budu max 2-3 nove teme vezane za board zasto bi onda bila jos neka soba kad i oako nije veliki promet, al opet kako bude forum rastao rasce i potreba za joj ponekom sobom, za sada nema potrebe, drugo sto se tice broja clanova, klikni gore na member list pa sortiraj i videces da samo nekolicina aktivno pisu, sto znaci da moze forumu imati i milion clanova oni ako imau ispod 0 postova nece praviti guzvu.

wlad
19.12.2005, 18:31
A sto se mene tice moze kako god :). Nego sam samo malo karikirao.

Ali generalno je moja prica isla ka tome da je sve to jako povezano, i da je samo par tema razlicito, mozda oprema i tehnika i sl. A sve ostalo je zajedinocko..
Tako mozemo da vidimo i da je board u oglasina odvojen sto je skroz OK. I tako neke stvari treba izdvojiti (koje stvarno nemaju veze). Ali kazem, mnogo stvari je isto, od caskanja, organizovanja, ski centara, utisaka, i mali milion stvari.

A mislim da ako razdvajamo suvise da mozemo da izgubimo na kvalitetu.

bojo
31.12.2005, 21:08
@finskaus: I ja sam za. Jedna soba za sektase - ima nas solidno! :D

@Misko: Nisam bas razumeo tvoj post, a pogotovo vezano za pracenje... :? Pracenje cega?

Da se ja pitam, ceo forum bi trebalo reformisati i podeliti ga tematski i u osnovi:

-Skijanje.co.yu
-Skijasi
-Borderi
-Ski centri
-Clubbing & Off
-Mali oglasi

Borderi i skijasi bi trebali imati podforum gde bi se diskutovalo o opremi, a ne sve pod jednu kapu, pa da se teme preplicu. U okviru svakog podforuma sredjivanje pojedinacnih topic-a. Ima dosta rastrkanih thread-ova i puno off-a, ali to je vec stvar moderisanja... :D

Nemoj me pogreshno razumeti, najlakse je reci ne i sedeti skrstenih ruku. Forum ima oko 460 registrovanih clanova, misljenja sam da bi trebalo napraviti vise mesta za sve, jer ako planiras nesto raditi dugorocno, napravi dobru bazu.

Sve je to posao od max dva dana, ukoliko Admin ima makar dvojicu sposobnih moderatora.

Uh, odoh presiroko...
i ja se slazem!!!

kop
19.02.2007, 10:51
E mislim da bi trebali da izbrisemo sve neaktivne clanove, tj. sve koji nemaju ni jedan post ! Ovako ispada da imamo 1 431 clanova,a ima jedva 50-ak aktivnih :dontknow:

wlad
19.02.2007, 16:46
I koji je rezultat toga?

Ljudi se registruju, i uloguju, zato što im to pomaže da prate teme. Ako si ulogovan, onda pri sledećoj poseti vidiš samo ono što nisi pročitao (samo te teme su podebljane).

Ima mnogo više ljudi koji čitaju / prate nego onih koji pišu, što je OK naravno, zašto ih terati? ;)

kop
19.02.2007, 20:51
Ne mislim da ih treba terati, ali forum je za diskutovanje, a za informacije imaju jos milion sajtova o skoro svim ski centrima !! Uostalom nikad nikog od ostalih koji ne pisu nisam video ulogovane, a ja sam apsolutno ceo dan na netu i polovinu vremena od toga (i vise:) ) na forumu :ok:
PS Ovo je forum !! Kad sam se vratio posle skole, sve teme su se crvenele !! :)

wlad
19.02.2007, 21:21
Ali koja je korist od brisanja? :)

kop
19.02.2007, 21:26
Bar znamo realno stanje ljudi na forumu ;)

zloglasni
14.03.2007, 00:28
Ljudi daj menjajte ove boje na forumu pod hitno ocajne su.Ovo sivilo ubija

Stevs
14.03.2007, 08:25
Ljudi daj menjajte ove boje na forumu pod hitno ocajne su.Ovo sivilo ubija

Imas dve teme "plavu" i "sivu". U donjem levom cosku menjas izmedju njih.

zloglasni
14.03.2007, 11:13
E to ova plava je ok

Grazer
15.03.2007, 08:36
zasto brisati ljude,znaci ko se snama nedruzi treba ga odmah odstraniti,zasto to.Sto vise canova to bolje

bobinho
16.12.2008, 16:45
evo jedan predlog.

mogli bi da uvedete opciju "thank you", npr kada se slazete sa nekim sto je on napisao ili kada se zahvaljujete za neku informaciju, da se ne spamuje u novom postu (npr. "hvala, svaka cast,...") vec da mu das taj "thank you" !
na kraju krajeva mozda bas taj broj "thank you" dobijenih glasova odluci ko ce biti FORUMAS 2009 !

ps ako hoce moderatori tj admini neka se jave na pm pa cu im dati forum koji radi sa tim ! ;)

toliko od mene :)

plecko
20.02.2009, 23:37
imam i ja jedan predlog, posto vidim da toga nema na forumu, tj. ima ali na sto razlicitih mesta, a odnosi se na slike, da se sve slike stave pod jednu temu,i tamo da se razvrstaju po ski-centrima i datumima,bilo bi dosta preglednije.

milos_pg_91
20.02.2009, 23:56
imam i ja jedan predlog, posto vidim da toga nema na forumu, tj. ima ali na sto razlicitih mesta, a odnosi se na slike, da se sve slike stave pod jednu temu,i tamo da se razvrstaju po ski-centrima i datumima,bilo bi dosta preglednije.


Pa na sajtu postoji galerija.. Ali ti mislis, da se na forumu kao napravi Galerija ili? Ma ni ovako nije lose, udjes u topic ski centra za koji se raspitujes, malo prelistas, i nadjes sve info :)

plecko
21.02.2009, 12:16
-a dobro moze i tako.