PDA

Pogledati punu verziju : Skijaska jakna BRUGI extra model



valerian
12.01.2010, 17:00
Prava skijaska jakna BRUGI ,nova novcijata,donesena iz engleske.
velicina 50.
boja: ZELENO-CRNO-BELA
cena 100e
slike saljem na email

valerian
10.12.2010, 20:33
BRUGI jakna kupljena u Londonu u FOOTLOCKER-u,potpuno nova,novcijata.
to nije jakna koja se prodaje po pijacama ili tezgama...
Prodajem je jer meni licno ne odgovara kako izgleda na meni,mada svi koji su imali preilike da je vide,kazu da je extra.
placena je oko 150funti
ima sve dodatke koje jedna profi skijaska jakna treba da ima,i rezervnu dugmad u kesici.
velicina 50 ( za visinu 170-185)
CENA :100e
moguce licno gledanje i preuzimanje kod mene u Vinci pored bgd ili da saljem kurirskom sluzbom za celu Srbiju ili EXYU
evo slike pa pogledajte:

Sapa
10.12.2010, 21:57
BRUGI jakna kupljena u Londonu u FOOTLOCKER-u,potpuno nova,novcijata.
to nije jakna koja se prodaje po pijacama ili tezgama...
Prodajem je jer meni licno ne odgovara kako izgleda na meni,mada svi koji su imali preilike da je vide,kazu da je extra.
placena je oko 150funti
ima sve dodatke koje jedna profi skijaska jakna treba da ima,i rezervnu dugmad u kesici.
velicina 50 ( za visinu 170-185)
CENA :100e
moguce licno gledanje i preuzimanje kod mene u Vinci pored bgd ili da saljem kurirskom sluzbom za celu Srbiju ili EXYU
evo slike pa pogledajte:

izvini nemoj da se ljutis, moracu da reagujem na ovaj tvoj oglas;tako mi ovdje na forumu.
br1. Foot locker; prodaje patike i trenerke, tu i tamo ces naci i zimske jakne, ali daleko od toga da ih mozes zvati profi-skijaskim jaknama; ne kazem da su jakne koje tamo prodaju lose, samo slabo ce koji skijas otic u foot locker da tamo kupuje ski odjecu.
br2. u footlocker nikad nisam vidijo jaknu skuplju od 99funti (al ne znaci da ne moze da bude, ne svracam tako cesto tamo)
br3.Brugi za 150 funti ili 180 evra zvuci puno, previse; stvarno, ne bi da omalovazavam tvoj prodajni artikal ali tako je to bar sto se cjene tice; Vjerovatno tom modelu nista ne fali, apsolutno ga ne svrstavam u klasu 'buvljak/pijaca, Brugi je sasvim solidna budget marka, ali to nije profi tehnicka jakna kakvom je predstavljas; rezervna dugmand u kesici nisu pojam kvalitete, naci ces ih u naj jeftinijim jaknama koje se prodaju okolo

valerian
10.12.2010, 22:17
Hvala na reagovanju, mozete da produzite dalje...

Grazer
11.12.2010, 04:29
Nemoj se ljutiti kolaga skijas. Nisu hteli da te zezaju niti vredjaju vec je poenta da tvoja jakna ne vredi tih para. Brugi je C klase marka i Za te pare se daleko markiranije i poznatije jakne prodaju, to je bila poenta.
Puno srece u prodaji

barrcode
11.12.2010, 08:54
... ali slike okačene na 20 cm od poda .

:sm017:

valerian
11.12.2010, 13:04
Nemoj se ljutiti kolaga skijas. Nisu hteli da te zezaju niti vredjaju vec je poenta da tvoja jakna ne vredi tih para. Brugi je C klase marka i Za te pare se daleko markiranije i poznatije jakne prodaju, to je bila poenta.
Puno srece u prodaji

Zemljak,to je tvoje misljenje... ziv bio:dziveli:

valerian
11.12.2010, 13:06
... ali slike okačene na 20 cm od poda .

:sm017:


a sa kim se ti grudvas momak?

Gimmy
11.12.2010, 13:07
Zasto dirate lika??????
Vama ako ne odgovara ponuda produzite dalje...mrzim kada se komentarise oglas...
Takva jakna moze da kosta i 20 evra,a on da je prodaje za 700 evra...to je njegova stvar,a ne vasa....:dontknow::dontknow::dontknow::dontknow:

Sapa
11.12.2010, 15:59
Zasto dirate lika??????
Vama ako ne odgovara ponuda produzite dalje...mrzim kada se komentarise oglas...
Takva jakna moze da kosta i 20 evra,a on da je prodaje za 700 evra...to je njegova stvar,a ne vasa....
licno ne diram i ne omalovazavam nikoga; samo sto je ovo forum, a na njemu subforum mali oglasi, pa se stvari komentarisu, to je ovdje praxa od pocetka postojanja sajta; upravo zato sto je forum izmedju svega ostalog i informativnog karaktera nije nastrano skrenuti paznju ostalim forumasima da robu vrijednu 20 evra nebi trebalo kupovati za 700 evra. uostalom procitaj sticky post 'prodajem sve'. Ko prodaje ovdje robu mora da bude spreman i na komentare (da se razumijemo ne podrzavam bilo kakve provokacije); kome se ne svidja ima sajt tipa www.mali-oglasi.com, tamo nema komentarisanje vec se ljudi cjenjkaju, na takvom komercijalnom sajtu mi nebi palo na pamet da komentarisem.

tomba na kvadrat
11.12.2010, 16:33
kolika je vodopropusnost?
5.000? 10.000?

valerian
27.01.2011, 12:55
1.prava ski jakna BRUGI original, velicina 50. nova ,novcijata.
cena 100e( donesena iz Engleske)

2.military cizme streetfighter 2, broj 44. nove ,novcijate, original.
cena 70e ( u army shopu su 13.000din )

preuzimanje okolina BG, moguce slanje kurirskom za celu Srbiju.

slike saljem na email.

kontakt na:

valerian@open.telekom.rs

Bata Bane
27.01.2011, 13:50
1.prava ski jakna BRUGI original, velicina 50. nova ,novcijata.
cena 100e( donesena iz Engleske)

2.military cizme streetfighter 2, broj 44. nove ,novcijate, original.
cena 70e ( u army shopu su 13.000din )

preuzimanje okolina BG, moguce slanje kurirskom za celu Srbiju.

slike saljem na email.

kontakt na:

valerian@open.telekom.rs


Poslao mail:ok: