PDA

Pogledati punu verziju : Borovec 2006



Oliver
16.12.2005, 14:15
Cena šestodnevnog ski passa za odrasle je oko 105 €, što je oko 40 € manje nego u Banskom. Sem toga, ove skijaške sezone Borovec je ponovo postao skijaški centar #1 na Balkanu. Urađene su nove staze, nabavljeni su novi topovi za proizvodnju veštačkog snega, kupljeni su novi ratraci, itd. Najduža staza sada ima 12 km. Gde to još ima na Balkanu?

Misko
11.01.2006, 13:23
Opet skupo (da se razumemo nije ako se ima u vidu pp i hotel) ali ima li neka povoljnija varijanta apartman bez hasa?

Oliver
12.01.2006, 15:02
Opet skupo (da se razumemo nije ako se ima u vidu pp i hotel) ali ima li neka povoljnija varijanta apartman bez hasa?
Ne znam povoljniju varijantu. Znam samo da je ponuđena varijanta jeftinija od najjeftinije slične koja je meni poznata za otprilike 50 €. Da li je to malo?

Misko
23.01.2006, 13:26
Ne znam povoljniju varijantu. Znam samo da je ponuđena varijanta jeftinija od najjeftinije slične koja je meni poznata za otprilike 50 €. Da li je to malo?

Tek sad videh post (promaklo) ma ne kazem da nije povoljno kad se uzme u obzir da je pp, onda je stvarno povoljno. Al mozda bi, ustvari ne mozda nego sigurno, bilo povoljnije nesto tipa 6tokrevetni apartman bez hrane. Znaci samo smestaj i prevoz.