PDA

Pogledati punu verziju : Kopaonik,da ili ne?



bojo
14.12.2005, 13:53
interesuje me misljenje clanova s' obzirom na pocetak sezone i kolicinu snega sta predlazu kao realno resenje za skijanje ove sezone? razmisljam o kopaoniku posle guzve i decijih raspusta...23-24.01? da li je neko gledao neku dugorocnu prognozu?

amater
14.12.2005, 16:04
je kraj januara li mozemo da pocnemo da se dogovaramo:ok:

daki
14.12.2005, 20:45
Ma te dugorocne prognoze nemaju veze

finskaus
17.12.2005, 01:09
Ma bice snega sto posto, a bas te briga kakvo je vreme. sto gore to bolje :-)

oddball
17.12.2005, 09:28
^^^moj covek :) i nije neko uzivanje kada su idealni uslovi

Bata Bane
17.12.2005, 18:08
Treba da dozivite da pada sneg sto bi rekli iz zemlje i neba a da grmi i puca kao topovi a da se ne vidi prst pred okom a zice rade, e to je Zabljak:ok:

oddball
17.12.2005, 18:12
bane pazi sta si rekao! ako se desi takvo vreme a ne bude radila zica... obraces zelen bostan :D

Bata Bane
17.12.2005, 18:15
Tamo to ne gase

ski dude
17.12.2005, 18:39
Tamo niko tada ne pozeli da skija:kez:

daki
17.12.2005, 22:11
:smoke: Tada na scenu izlaze MANIJACI

bojo
18.12.2005, 13:11
ma ok je sve,hvala na dobrim prognozama,samo neka pada...sto vise snega to je bolje...bice mi lakse kad ja budem padao...

Petar
19.12.2005, 14:40
Chisto odgovor na topic: Da, svake godine vec 4 za redom, idem sa velikim drushtvom preko shkole u Mashinac, i nikad bolje je :). A shto se skijashkog dozivljaja tiche, nishta posebno, ali moze da prodje svakako.

oddball
19.12.2005, 15:53
sto znaci da vazi staro pravilo: nije vazno gde ides, vec s' kim ides :)

pop67
19.12.2005, 17:39
Jedno sigurno znam,snega ce biti dosta do kraja sezone na Kopaoniku,sada kada su MANIJACI bili gore napadalo ja za 8 sati oko 35cm!Budi bez brige,a kako Petar kaze uzivaj u drustvu i mogucnostima za provod,a za skijaski dozivljaj budi spreman da moze biti SKROMAN!Pozdrav,POP:dziveli:

bojo
19.12.2005, 18:29
Chisto odgovor na topic: Da, svake godine vec 4 za redom, idem sa velikim drushtvom preko shkole u Mashinac, i nikad bolje je :). A shto se skijashkog dozivljaja tiche, nishta posebno, ali moze da prodje svakako.
Ma meni je super samo da je dobra ekipa,da smo ujutru prvi na zici a uvece prvi u kafani...:cug:

Petar
19.12.2005, 19:12
sto znaci da vazi staro pravilo: nije vazno gde ides, vec s' kim ides :)
Bas tako :)

bojo
19.12.2005, 19:15
Jedno sigurno znam,snega ce biti dosta do kraja sezone na Kopaoniku,sada kada su MANIJACI bili gore napadalo ja za 8 sati oko 35cm!Budi bez brige,a kako Petar kaze uzivaj u drustvu i mogucnostima za provod,a za skijaski dozivljaj budi spreman da moze biti SKROMAN!Pozdrav,POP:dziveli:
pa kad je vama bilo toliko snega nevidim nijedan dobar razlog zasto ga ne bi bilo pocetkom februara... kakve su cene po lokalima? cuo sam samo za neke u grandu...

pop67
19.12.2005, 19:35
Najiskrenije znam samo za kuvanu rakiju koju smo popili da je 110 din,a ostalo nisam ni gledao posto smo vrlo malo vremena proveli u kaficu!Ali opusteno i nemoj da se opterecujes snegom,bice ga dovoljno Izuzev ako ne daj boze u januaru ili februaru ne pocne leto!Pozdrav,POP:cug:

bojo
20.12.2005, 20:41
Najiskrenije znam samo za kuvanu rakiju koju smo popili da je 110 din,a ostalo nisam ni gledao posto smo vrlo malo vremena proveli u kaficu!Ali opusteno i nemoj da se opterecujes snegom,bice ga dovoljno Izuzev ako ne daj boze u januaru ili februaru ne pocne leto!Pozdrav,POP:cug:

ta kuvana rakija je jedna od vaznijih stvari... i ako me neko opet nagovori da svratim u vuciju stazu...popili smo kod njih po tri rakije nas cetvorica,nismo alkoholicari ali u formi smo...najgore pijanstvo u mom zivotu,ako je nisi pio nemoj nikada ni da je probas,ima super ukus i miris ali je hemija brate,otrov!!! ove godine cu da uzmem jednu da je donesem u cacak na analizu,ono je katastrofa...najbolji nacin kako da oteramo strance je da ih potrujemo kad dodju na vrh karamana u vuciju stazu... i posle da se cudimo kao zasto nas mrze... nije ni mesto ni vreme ali shvati i ti i ostali koji budu ovo citali kao prijateljski savet:cug:

Stevs
20.12.2005, 22:28
ta kuvana rakija je jedna od vaznijih stvari... i ako me neko opet nagovori da svratim u vuciju stazu...popili smo kod njih po tri rakije nas cetvorica,nismo alkoholicari ali u formi smo...najgore pijanstvo u mom zivotu,ako je nisi pio nemoj nikada ni da je probas,ima super ukus i miris ali je hemija brate,otrov!!! ove godine cu da uzmem jednu da je donesem u cacak na analizu,ono je katastrofa...najbolji nacin kako da oteramo strance je da ih potrujemo kad dodju na vrh karamana u vuciju stazu... i posle da se cudimo kao zasto nas mrze... nije ni mesto ni vreme ali shvati i ti i ostali koji budu ovo citali kao prijateljski savet:cug:

Gledam po nekim engleskim forumima ladno stranci pišu sledeće:

".....the only thing I'll say is while you're out there you must try some Rakija."

"While you're out there make sure you drink some Rakija!!"

"Rakija..............Mmmmmmmm. Kev it's the Vinjac that gives you the Prrrrrrrrrrrrrrrps!!!!"

itd :D

wlad
21.12.2005, 01:14
Dok nalete na "guslara" ;), a posle ce biti ...

bojo
22.12.2005, 19:59
Gledam po nekim engleskim forumima ladno stranci pišu sledeće:

".....the only thing I'll say is while you're out there you must try some Rakija."

"While you're out there make sure you drink some Rakija!!"

"Rakija..............Mmmmmmmm. Kev it's the Vinjac that gives you the Prrrrrrrrrrrrrrrps!!!!"

itd :D
zavisi brate gde je pijes i sta ko voli...sve sve samo ne,nikako u vucijoj stazi na karaman grebenu!!!!!!

bojo
22.12.2005, 20:00
Dok nalete na "guslara" ;), a posle ce biti ...
pa izgleda da je zozovaca u vucijoj stazi...

pop67
22.12.2005, 22:48
pa izgleda da je zozovaca u vucijoj stazi...
Bojo pritajeni ski MANIJACE,izbaci to pritajeni i pridruzi se MANIJACIMA,ti si izgleda meni pravi za nasu ekipu,a kada se vidimo probaces pravu vatrenu vodu ali iz cuturice ala Asterix i Obelix,brate to je carobni napitak,pitaj Crazy-ja i Bojana a i Baneta i Zmay-ja,oni su je probali!Pozdrav,POP:dziveli: :cug: :bootyshak :glavaozid :dziveli:

bojo
22.12.2005, 23:03
Bojo pritajeni ski MANIJACE,izbaci to pritajeni i pridruzi se MANIJACIMA,ti si izgleda meni pravi za nasu ekipu,a kada se vidimo probaces pravu vatrenu vodu ali iz cuturice ala Asterix i Obelix,brate to je carobni napitak,pitaj Crazy-ja i Bojana a i Baneta i Zmay-ja,oni su je probali!Pozdrav,POP:dziveli: :cug: :bootyshak :glavaozid :dziveli:
ti izgleda zaboravljas odakle sam ja? ovaj kraj je makar po tome poznat ako ni po cemu drugom...

pop67
22.12.2005, 23:07
ti izgleda zaboravljas odakle sam ja? ovaj kraj je makar po tome poznat ako ni po cemu drugom...
Nisi mi napisao hoces li da budes deo MANIJAKA?

admin
22.12.2005, 23:13
http://www.skijanje.co.yu/Oko_Skijanja/caj.ht2.jpg (http://www.skijanje.co.yu/Oko_Skijanja/caj.htm)

Detaljni recept

bojo
24.12.2005, 21:53
Nisi mi napisao hoces li da budes deo MANIJAKA?
pa valjda sam sad deo ekipe?

Bata Bane
24.12.2005, 22:07
Jesi vala i nek je sa srecom:yay: :dziveli: :cug:

bojo
25.12.2005, 12:11
http://www.skijanje.co.yu/Oko_Skijanja/caj.ht2.jpg (http://www.skijanje.co.yu/Oko_Skijanja/caj.htm)

Detaljni recept
nedostaje samo jedna sitnica...

bojo
25.12.2005, 12:13
Jesi vala i nek je sa srecom:yay: :dziveli: :cug:
javio se pop sinoc,bio je u putu ka jahorini,na zlatiboru ali da ja ne prepricavam,pisace on kad se vrati,kaze da je super na zabljaku...