PDA

Pogledati punu verziju : pomoc?



Bejn
25.12.2009, 20:49
e ljudi znam da ovome nije mesto u oglasima ali sta cu.... :)
treba mi pomoc jer nisam siguran da li mogu da vozim dasku koja je 140 a ja sam 175...i daska je na krajevima izgrebana tako da nisam siguran ni da li moze da se vozi i ako moze koliko jos dugo moze...daska je ATLANTIS...ajde ljudi pomagajte molim vas :)

CianiD
25.12.2009, 23:00
:) Naravno da cesh moci da je vozish... Mada ti daska jeste dosta kratka. U principu bitnije je koliko si tezak negokoliko si visok. Ja sam bez problema vozio dasku 152 a visok sam 193. Pazi ovako... Duza daska = bolja stabilnost, kraca daska = bolja kontrola. Ako ti prsti ne prelaze previshe shirinu daske necesh imati problema. Po utabanoj stazi nema frke ali shto se tiche dubokog snega... Ne znam... Mozesh imati problema jer je daska dosta kratka samim tim i uska pa ce propadati u sneg. To shto je izgrebana nema mnogo veze sem naravno shto ce ici sporije. Svaka se izgrebe posle par dana samo je vazno je katna na mestu (to je onaj metali rub oko daske :D ) i ne bi trebalo da bude problema. Koliko dugo ce josh moci da se vozi... Hmm... To verovatno ni Tarabici ne bi mogli da ti kazu... :D
I da... Promashio si mesto... :D Ali ce modovi to vec regulisati...
Valjda sam bio od neke pomoci... :) Pozz...

Bejn
26.12.2009, 04:02
hvala.ovo mi je stvarno bilo od velike pomoci :)