PDA

Pogledati punu verziju : Smestaj u Austriji



ss32
19.12.2009, 18:05
Ako idete u Austriju na skijanje, evo jeftinog smestaja

BRANKO TIROL
19.12.2009, 22:43
ja sam bolji i jeftiniji- a ti ne zelje da rade sa mnom jer sam jugo izvinjavam se ako sam pogresno razumio neki uvek misle sve sto je svapsko je bolje
ponudili su mi cene da kupim stranicu a ne da saradjujem sa njima
prevode na sest jezika srpski crnogorski bosanki hrvatski njemacki i engleski i za svaki jezik treba da platis prevod
pazite da dodatne troskove -posteljina-rucnici posteljina ciscenje takse izmdju 1,2 euro i 2.5 eura kada se sve sabere dobije se lepa svota

ss32
28.12.2009, 02:18
ja sam bolji i jeftiniji- a ti ne zelje da rade sa mnom jer sam jugo izvinjavam se ako sam pogresno razumio neki uvek misle sve sto je svapsko je bolje
ponudili su mi cene da kupim stranicu a ne da saradjujem sa njima
prevode na sest jezika srpski crnogorski bosanki hrvatski njemacki i engleski i za svaki jezik treba da platis prevod
pazite da dodatne troskove -posteljina-rucnici posteljina ciscenje takse izmdju 1,2 euro i 2.5 eura kada se sve sabere dobije se lepa svota

-nitko vam nije nudio da kupite stranicu ili nesto slicno, druga je stvar sto ocito ne razumijete informaticke pojmove
-zavrsno ciscenje se naplacuje u svim apartmanima i to je opce poznato
-kao gost duzan si bilo gdje da boravis platiti boravisnu taksu
ovo su troskovi koji su uvijek uracuniti:sm021: (zasebno ili odvojeno)

BRANKO TIROL
01.02.2010, 01:45
ne natezi se sa mnom imas moju privatnu adresu pa se javi mi se svi malo reklamiramo ali si ti pretero