PDA

Pogledati punu verziju : vrijedi li?



zoran
09.12.2005, 10:24
dobio sam ponudu da kupim skije po pristupacnoj cijeni. sve skije su nove i u celofanu i po cijeni od po 70 e. e sad kako se ne razumijem bas najbolje, zamolio bih da mi neko pomogne pri izboru. svoje skijasko znanje ocijenio bih kao napredniji pocetnik. visok sam 180 a tezina 85.

salomon equipe t - 160cm
head carve 10 - 170cm
rossignol carve tx xpover - 170cm
head cyber x25 - 180cm

HaLyl
11.12.2005, 22:34
Izvini, a jel su te cene dostupne i nekom drugom??? :D
Bas jurim skije, a te cene su extra!!

u svakom slucaju, uzeo bih rosignol ;)

Bata Bane
11.12.2005, 23:10
dobio sam ponudu da kupim skije po pristupacnoj cijeni. sve skije su nove i u celofanu i po cijeni od po 70 e. e sad kako se ne razumijem bas najbolje, zamolio bih da mi neko pomogne pri izboru. svoje skijasko znanje ocijenio bih kao napredniji pocetnik. visok sam 180 a tezina 85.

salomon equipe t - 160cm
head carve 10 - 170cm
rossignol carve tx xpover - 170cm
head cyber x25 - 180cm


Za ovaj salomon nemoj da reazmisljas, a gde ima to moze li se dobiti

zoran
12.12.2005, 09:54
ljudi ako vam nije problem da dodjete u cg, ja mogu da vam pomognem da dodjete do ove opreme. radi se o tome da je tip prije dvije god. pokusao da radi sa ovom opremom i da mu nije bas islo, tako da su ovo zalihe koje su ostale i koje daje - daj sta das. ima tu jos nekih vezova i stapova ali ne znam tacno koji su modeli u pitanju. znam da od skija ima 3-4 rossignola, 2 atomic i po jedan head.samo bih zamolio da mi neko detaljnije objasni o kakvim se skijama radi i sto bi mi najbolje odgovaralo da uzmem. poz. i s.d.

wlad
12.12.2005, 16:10
Mozes li da mi das broj telefona i koordinate :). Ja sam u CG (PG) i imam prijatelja koji bi da uzima opremu tako da ...

Ne brini se, ti reervisi i uzmi sta ti treba pa cemo mi dalje :D.

zoran
13.12.2005, 09:27
Mozes li da mi das broj telefona i koordinate :). Ja sam u CG (PG) i imam prijatelja koji bi da uzima opremu tako da ...

Ne brini se, ti reervisi i uzmi sta ti treba pa cemo mi dalje :D.

rekao sam nije problem, ko zeli mogu mu pomoci da dodje do opreme, ja sam iz niksica a od 25 dec. sam na zabljaku pa ako je to nekom pristupacno moze me dobiti na 069 294 914

HaLyl
13.12.2005, 14:43
A u kom se gradu nalazi taj lik koji prodaje skije??
Ja sam iz BG, ali bih mogao naci nekoga u Podgorici ili na primoriju...
Stvarno su cene extra! :)

zoran
13.12.2005, 15:10
A u kom se gradu nalazi taj lik koji prodaje skije??
Ja sam iz BG, ali bih mogao naci nekoga u Podgorici ili na primoriju...
Stvarno su cene extra! :)
iz niksica