PDA

Pogledati punu verziju : Spyder Leader muska jakna



symbad
15.10.2009, 13:14
Prodajem novu Spyder Leader jaknu. Donesena iz Colorado-a USA, vrhunska i najcenjenija jakna u USA. 20.000 mm nepropustljivost membrane. Jakna je originalna sa svom dokumentacijom. Cena 500.00 eur.
Moze kontakt na 062 8 623 088 ili vlado_bk@yahoo.com
http://http://www.altimusonline.co.uk/images/SpyderBoysLeaderJacket.jpg

symbad
18.10.2010, 11:11
Na prodaju nova - nekoriscena skijaska jakna: Spyder Leader.
Kupljena u USA, original, imam 2 i ovu nikada nisam nosio.
Jakna ima membranu od 20,000mm, ojacana na ramenima i laktovima, sa komorama na ledjima. Izuzetan kvalitet. Cena po dogovoru, ali neke mizerne ponude cu odbiti momentalno. Imajte u vidu da nizerazredni Colmar sumnjivog porekla kosta 300 eur.

http://www.dodaj.rs/t/14/fL/3G75uIee/dscf3231.jpg (http://www.dodaj.rs/?14/fL/3G75uIee/dscf3231.jpg)

http://www.dodaj.rs/t/14/3E/2JB48q7Z/dscf3233.jpg (http://www.dodaj.rs/?14/3E/2JB48q7Z/dscf3233.jpg)

http://www.dodaj.rs/t/40/rG/1M5bom1o/dscf3234.jpg (http://www.dodaj.rs/?40/rG/1M5bom1o/dscf3234.jpg)

http://www.dodaj.rs/t/g/Sr/hQloaI3/dscf3238.jpg (http://www.dodaj.rs/?g/Sr/hQloaI3/dscf3238.jpg)

http://www.dodaj.rs/t/2/cm/1mmH8FVm/dscf3232.jpg (http://www.dodaj.rs/?2/cm/1mmH8FVm/dscf3232.jpg)

wlad
18.10.2010, 11:24
Cena u US je $300, nego nisi pomenuo veličinu - možda pomogne kupcima da se odluče...

Marco
18.10.2010, 11:53
Koja je velicina i koliko cenis jaknu?

Grazer
18.10.2010, 13:59
Ova ista jakna na rasprodaji u Intersportu (AUT) kosta 154eur( znaci nova iz trgovine ).

Moja skromna procena za ovu do 140

Marco
18.10.2010, 18:51
Ako mi odgovara broj moja ponuda je 110e!Moju crvenu Spyder Vulcane sam platio pre dve godine 140e,i ovaj je model od pre dve godine i dajem tiu cifrku pod uslovom da mi odgovara velicina!

symbad
18.10.2010, 19:04
Izvinjavam se sto kasnim malo sa odgovorom, jakna je prodata danas popodne.
Hvala svima na ponudama i procenama :-)

Pozdrav i vidimo se na Kopu :-)

symbad
18.10.2010, 23:20
moderator: prebaceno iz druge teme

Meni stvarno nisu jasni pojedini ljudi koji se bave teorijom o tome koliko ce sta kostati za neki odredjeni period u buducnosti i koji se bave procenom vrednosti tudjih stvari. Covek prodaje vrhunsku robu i dao je pristojne cene, ali ne, mora da se nadje neko ko ce da izmislja. Tako su i meni solili pamet za jaknu koju sam prodavao, srecom pa sam je okacio na jos 2 sajta i uspeo da je prodam za duplo vecu cenu od one koju su mi ovde nudili. Nemam nista protiv bilo koga, ali jednostavno me nervijraju ovakve stvari. Clan sam mnogih foruma, ali ono sto uspevam da procitam na ovom forumu me u stvari vise ne nervira nego se ubijam od smeha srpskom mozgu, ali stvarno!!!!!! Ja da nemam rukavice kupio bih to bez cenkanja, idite kod Kineza bre pa kupite skart robu.
Aj ziveli!!!!!

hehehe
19.10.2010, 20:37
Zanimljivo... već 4 posta (il' se kaže "tek"... bem li ga...) na ovom forumu a već ti smešan... aj živeli...

Sapa
19.10.2010, 20:52
ih i ti vala Avsenije; pa cojek mozda cita i prati vec dugo; nije svak brbljiv ko neki mi, od kojih se do rijeci nemoze doci

pailhead
20.10.2010, 15:21
Za koliko je na kraju otisla? Zanima me tehnicko pitanje kod prodaje ovakvih skupih stvari van radnji, sta se radi sa garancijom, ako se ispostavi da je skart, sto nije nemoguce.

Ja sam morao da platim 100 dolara 2nd day shipping da bih zamenio defektnu dasku, koja je vec puno kostala :(

A mogu misliti sta bi bilo da sam je kojim slucajem takvu doneo jer se moglo desiti da nisam imao vezove da ih isprobam, i da sam je prodao nekom bez tog znanja.

symbad
20.10.2010, 22:34
Zanimljivo... već 4 posta (il' se kaže "tek"... bem li ga...) na ovom forumu a već ti smešan... aj živeli...
Evo ti ga sad :-)
To sto imam 4 posta, upravo ti je objasnio kolega ispod :-)
Pratim i citam forum odavno. Zivim i radim na Kopaoniku, volim tu planinu i ovaj forum i tu sam da bilo kome bilo sta, ako mogu pomognem.
Ja sam tu jaknu u Americi licno kupio i platio $450, eto znam da je sada jeftinija, ali sam je ja toliko platio i prodao sam je za 330 evra, nikome sa ovog foruma, vec se pojavi neki lik na Kopu, sasvim slucajno se upoznamo i covek je iskesira. Ja sam na njoj izgubio, a covek koji je kupio je odusevljen, jer je jakna stvarno vrhunska i kvalitet i kako izgleda, a tek kad se obuce, jbg. Kad neko nesto voli spreman je da kesira, barem ja tako gledam na stvari. Nisam ni ja neki bogatas, ali ono sto volim - ne pitam za cenu, pod uslovom da je original i proverenog kvaliteta. Ako se nekome skija u nekvalitetnoj garderobi na debelom minusu i vetrometini samo izvol'te.

pailhead
21.10.2010, 00:50
Jel mozes i meni da odgovoris?

symbad
21.10.2010, 09:27
Jel mozes i meni da odgovoris?
Mogu: Ja nisam preprodavac koji prodaje tonu stvari. Prodavao sam jednu Spyder jaknu koja je kupljena u njihovoj radnji i koja je imala tonu papira i racun da je originalna. Eventualnom kupcu sa ovog ili bilo kog drugog sajta bih je poslao AKSom i kupac moze da je vidi i isproba pre nego je kupi, ako utvrdi da je fals, lepo je ne uzme nego je kurirska sluzba meni vrati i onda ja sa snosim troskove postarine jer sam prevarant jel tako?!
Meni se desilo da sam u USA iskesirao $1500 za najnoviji MacBook Pro, eee iskesiram i odem kuci, posle jednog dana primetim da lap ladno ima 3 mrtva pixela :-) Vratim se u radnju i znas sta mi kaze: Ne mozemo da vam vratimo novac niti da vam damo drugi jer mi nov Mac smatramo defektnim ukoliko ima najmanje 8 mrtvih pixela. E tu lepo na snagu stupi SRBIN. Jebem im sve po spisku u sred radnje u kojoj je imalo barem 50 ljudi, znaci toliko sam se drao da sam u jednom trenutku mislio da ce i policiju zvati. Razumeo bih ja njihov policy da su se bad pixeli pojavili posle 3-4 meseca, a ne odmah :-) Tako da posle bogami jedno 10-to minutne svadje ja uspeh da dobijem glanc nov koji sam 3 sata isprobavao u radnjiu sa sales representativom ne bih li uocio neku nepravilnost, na svu srecu ovaj je besprekoran :)
Slazem se da ima dosta prevaranata u svakom segmentu trgovine i zato i treba biti obazriv pri kupovini.
Pozdrav.

Grazer
21.10.2010, 11:43
Mogu: Ja nisam preprodavac koji prodaje tonu stvari. Prodavao sam jednu Spyder jaknu koja je kupljena u njihovoj radnji i koja je imala tonu papira i racun da je originalna. Eventualnom kupcu sa ovog ili bilo kog drugog sajta bih je poslao AKSom i kupac moze da je vidi i isproba pre nego je kupi, ako utvrdi da je fals, lepo je ne uzme nego je kurirska sluzba meni vrati i onda ja sa snosim troskove postarine jer sam prevarant jel tako?!
Meni se desilo da sam u USA iskesirao $1500 za najnoviji MacBook Pro, eee iskesiram i odem kuci, posle jednog dana primetim da lap ladno ima 3 mrtva pixela :-) Vratim se u radnju i znas sta mi kaze: Ne mozemo da vam vratimo novac niti da vam damo drugi jer mi nov Mac smatramo defektnim ukoliko ima najmanje 8 mrtvih pixela. E tu lepo na snagu stupi SRBIN. Jebem im sve po spisku u sred radnje u kojoj je imalo barem 50 ljudi, znaci toliko sam se drao da sam u jednom trenutku mislio da ce i policiju zvati. Razumeo bih ja njihov policy da su se bad pixeli pojavili posle 3-4 meseca, a ne odmah :-) Tako da posle bogami jedno 10-to minutne svadje ja uspeh da dobijem glanc nov koji sam 3 sata isprobavao u radnjiu sa sales representativom ne bih li uocio neku nepravilnost, na svu srecu ovaj je besprekoran :)
Slazem se da ima dosta prevaranata u svakom segmentu trgovine i zato i treba biti obazriv pri kupovini.
Pozdrav.

Kakve ovo sad veze ima s cenom koju si ti postigao za Jaknu:confused:

wlad
21.10.2010, 12:22
Nikakve, ali je pomenuo gore da je prodao za fantastičnih 330e (a ti si mogao da je kupiš za duplo manje - iz radnje), super i za kupca i za prodavca, obojica zadovoljni :).

Offtopic: to za bad pixele je standardna praksa, nisu prevaranti, i kod nas ako izneseš monitor iz radnje i imaš "malo" bad pixela to ne pokriva garancija. Mnogo malih prodavaca ti neće ni dati da raspakuješ monitor u radnji i da ga probaš - kao raspakovano posle ne mogu da prodaju - aha ;). Ima taj neki prag u procentima (ne broju pixela) kod nas koji se koristi kao granica.

Grazer
21.10.2010, 14:58
Svaka njemu cast :sm017:kad je uspeo da uvali jaknu za te pare!! Kao sto rekoh uvalio j je za duplo vise para nego sto trenutno kosta na rasprodaji proslosezonke opreme.:dziveli:


Nemoj da brigas, zivot se stara! Dok bude ljudi ( budala ), bice i para :ok:

symbad
21.10.2010, 15:15
Svaka njemu cast :sm017:kad je uspeo da uvali jaknu za te pare!! Kao sto rekoh uvalio j je za duplo vise para nego sto trenutno kosta na rasprodaji proslosezonke opreme.:dziveli:


Nemoj da brigas, zivot se stara! Dok bude ljudi ( budala ), bice i para :ok:
Pre bih rekao da covek ima malo vise love, nego sto je bu.ala. Covek vozi BMW X6 i boli ga uvo za 330e sto je dao za jaknu za kojom je odlepio cim je video. Doduse mozda je trebao da plati 200 e za benzin i da ode do Austrije da je kupi za 150e ili mozda da plati avion $700 i da skokne do USA da je kupi. Dok je bogatih bice i dobrih cena, zar ne :-)
Ono za bad pixele sam naveo kao banalan primer, kako nesto sto je jako skupo moze da bude defektno, jer je PAILHEAD pitao sta raditi sa robom koju kupis, a ispostavi se da nije u redu tj. da je skart.
Ono sto meni ovde smeta je sto kada neko okaci oglas, uvek se nadje neko drugi ko ce na tom postu da kaze kako to ne vredi toliko, nego duplo manje itd itd. Ako sam ja okacio da prodajem skije za 180e, to je moja cena i ako se nekome ne svidja neka zaobije temu, a ne da mi ispod kaze: po mojoj slobodnoj proceni ove skije sada vrede 80 e. Jer na taj nacin, koji nije nimalo opravdan moze da otera potencijalnog kupca. Ja nisam prevarant, ali ono sto prodajem znam sta je i da vredi i pokusavam da dobijem cenu koju smatram realnom.
Pozzz

wlad
21.10.2010, 15:27
Ponovo ponavljam, ovo je forum, ne web prodavnica. Tako da ako ti smatraš da nešto vredi X eur, neko drugi može da smatra drugačije i ima pravo to i da kaže. To što tebi smeta je tvoj problem, ali ovo je (ponovo ponavljam ko dosadna baba) forum i moraš da "trpiš" ako hoćeš da prodaš preko njega...

Kao što si i sam rekao "to je moja cena i ako se nekome ne svidja neka zaobije temu", isto može da važi i za tebe:

ako ti se ne sviđa da drugi komentarišu tvoj oglas zaobiđi forum i nemoj da okačiš oglas :)

symbad
21.10.2010, 15:30
Samo da zamolim moderatora da obrise ili zatvori moj oglas posto je jakna prodata. Nema potrebe da stoji vise. I da, ugledajte se malo na druge forume i napravite pravila po ugledu na njih, kako bi i ovaj forum licio na nesto.
Hvala svima, pozdrav.

wlad
21.10.2010, 17:05
Čim se roba proda oglas se zaključava, tako je bilo i u ovom slučaju, ali je otključan naknadno zato što si ti prozvao ljude sa foruma - pa je morao da se otključa thread da bi ti ljudi odgovorili... Mislim da bi i sada mogao da se zaključa, ali si postavio pitanje / tj. tvrdiš kako ovaj forum ne liči ni na šta, pa će možda neko želeti da ti odgovori na to :). Ti si završio posao, prodao jaknu i što se tebe tiče može da se briše, ali ovaj forum nema tu tradiciju, da se poruke brišu ;).

symbad
21.10.2010, 18:29
Čim se roba proda oglas se zaključava, tako je bilo i u ovom slučaju, ali je otključan naknadno zato što si ti prozvao ljude sa foruma - pa je morao da se otključa thread da bi ti ljudi odgovorili... Mislim da bi i sada mogao da se zaključa, ali si postavio pitanje / tj. tvrdiš kako ovaj forum ne liči ni na šta, pa će možda neko želeti da ti odgovori na to :). Ti si završio posao, prodao jaknu i što se tebe tiče može da se briše, ali ovaj forum nema tu tradiciju, da se poruke brišu ;).
Ja nikoga ne prozivam, to je pod br 1. Jaknu nisam prodao zahvaljujuci ovom forumu pod br 2. Ali u svakom slucaju hvala ovom forumu sto postoji pa moze da se postavi oglas.
A ovde ima isuvise dokonih ljudi izgleda, pa ajde prozovite i vi mene hahahaha, pa da zatvorimo temu. Srpska posla i mentalitet a :sm022:

Marco
21.10.2010, 19:21
CITIRAM

Covek ima vise love nego sto je budala??? Reci govore sve o prodavcu . . .

symbad
21.10.2010, 20:27
CITIRAM

Covek ima vise love nego sto je budala??? Reci govore sve o prodavcu . . .
Ja sam rekao da covek ima novca i ako je dao toliko para za jaknu zasto mora da znaci da je budala. Ne znam sta si ti hteo da kazes ovim?

mikomikic
21.10.2010, 21:37
Mogao je on to platiti i vise,s obzirom da vozi X6.

macak011
22.10.2010, 14:40
pih, steta sto je prodata, ja taman ustedeo 632 eur i 273 $ ;)

macak011
22.10.2010, 15:15
Cek cek, taman se uklapam za avio kartu i jaknu, jos samo za U$A vizu (jel zna neko sta treba od papira?) i big mek za nazad, a jescu gajbi pre nego sto krenem preko bare, valjda ima neko posluzenje u avionu..? :sm022: Il' da stedim jos za mac pro pa da surfujem po konacima u trenucima dokolice? A sta ako mi uvale onaj mrtvopixelni? Ja ne umem da se derem na engleskom.. :couto:

Ne vredi, zabole me glava, ipak cu ja i ove zime u nekvalitetnoj odeci na debeli minus, pa kud puklo! :ski:

(kad bi mi bar uleteo jedan X6 na lutriji - da me Bog vidi - odo' odma u Zelden za ovu ustedjevinu, pa nek se smrznem ko covek! :cool: )

stekan
22.10.2010, 16:00
Jakna se bojom ubila za naše žičare sa kojih kapa mast.

macak011
22.10.2010, 17:24
ja na netu nasao model za 2011 za 360$, inace je 400$, "ganjc" nova, evo link (ako ne sme, brisite ga):

http://www.park2peak.com/ProductDetails.asp?ProductCode=SpyderLeader&click=71

Mala analiza ovog posta: cini mi se da je ovoj "X6-spajder" jakni pocetna cena bila 500e, otisla za 330e, a rece prodavac da je kupio licno u Americi za 450$ sto je nekih 320e po sadasnjem kursu? Nije mnogo izgubio, jel da? "izgubio je -10eur" ili ti "dobio +10e", zavisi kako se uzme, ako je prodao kao sto kaze...

"znam ja sinko, cifre ne lazu, ali ja ipak ne smem da pogledam dal' sam tamo!" - ko se seca Sofronija... ;)

Sve nesto mislim da i nije prodata, nego, ajde..a lepa jakna sto jes' jes'..i nek padne mas', samo da se ne iscepa na korpi..

Ja bi vala za nju dao 120+ jevreja ako valja velicina :ok:

Ako stigne PP, ja je kupujem, pa pa vi vid'te! Diskrecija zagarantovana! :sm019: