PDA

Pogledati punu verziju : ski pass popusti



Extreme
08.10.2009, 18:04
prosle godine u januaru bio sam u bkk u austriji. skijanje,staze i vreme je bilo ok. u peiodu djackog raspusta su nas cak castili sa tri odlaska u zatvoreno-otvorene bazene st. katarina i romerbad. u info centru mesta sam pokupio informacije da je za skijanje od 17.3. svake godine pored gratis bazena(3x) i ski pass gratis, ukoliko odsednete u odredjenim app. kojih je jako puno i na dobrim su lokacijama. jedini problem je sto je skijaliste na 1000-2000 mnm. pa kada je toplije (oko 0) sneg je znatno meksi i tezi za skijanje (iako ga ima u izobilju zbog topova). elem da ne duzim, moje pitanje je da li ovakvih popusta ima i u nekim drugim austrijskim centrima u odredjenim periodima i kakva su vam iskustva u vezi toga. inace njihova off sezona je izmedju ostalog u delu januara kada je nas dj. raspust i posle 17. marta. za period u martu bilo bi bolje zbog temp. ici na neki visi center od 2000 nm. ja sam nesto isceprkao za kitzbil na njihovom sajtu pod snow pass goodies popuste ala app u januaru + gratis ski pas, ali je to po ceni u rangu regularnih cena u bkk. za sve dodatne info. u vezi bkk. pitajte. puno pozdrava svim ski fanovima pred pocetak nove ski sezone. extrem.:sm018: