PDA

Pogledati punu verziju : Ideja za oktobar u Soldenu



nenadmak
03.08.2009, 11:27
Cao,

nas 2-3 smo dosli na ideju na u oktobru otvorimo sezonu u Soldenu. S obzirom da je 25. i 26. oktobra (subota i nedelja) otvaranje FIS svetskog kupa planirali smo da krenemo u cetvrtak uvece iz Beograda, skijamo petak, subotu, nedelju i ponedeljak i uvece krenemo kuci. Trke su u subotu i nedelju. Nocenje sa doruckom kosta oko 25 evra po danu, a skipass za cetiri dana 140 evra sa ukljucenom ulaznicom za trke (stajanje). Eto ideje, pa kome se svidi....

BRANKO TIROL
06.08.2009, 09:49
pozdrav od Branka u forumu ski manijaka o soeldenu ima par zapisa od nasih ljudi koji su se druzili sa mojom porodicom pa ako imate pitanja i ako vam nekako mogu pomoci javite se

nenadmak
11.08.2009, 14:23
Hvala,
to je za sada jos ideja, mada moze konkretno pitanje. Koliko je delova skijalista obicno otvoreno kada je otvaranje svetskog kupa? Logicno da zavisi od snega, ali bas se ne bismo cimali 1000km, a da samo posmatramo trku jer su sve staze zatvorene.

BRANKO TIROL
11.08.2009, 23:58
u to vreme su samo dva glecera otvorena
glecer je na suncanoj strani skijaski dan je malo kraci i snijeg je dobar puno bolji nego na Kopaoniku u januaru a od kraja novembra je kompletan ili skoro kompletano skijaliste otvoreno a mozese skijati i u Obergurglu ja preporucujem jedan da Obergurgl to kosta 10 eura vise ali se isplati
ja planiram sa zenom da pocetkom decembra uzmem sedmicu dana godisnji jer tada je cijelo skijaliste otvoreno a nema puno skijasa
puno pozdrava i pitajte slobodno sta vas interesuje

BRANKO TIROL
18.09.2009, 21:08
glecer u Soeldenu se otvara 19.09.2009 cijena karte na pocetku je 20 eura kao i posle godine u jednom apartmanu ce biti ekipa skijanje hr a drugi ceka manijake - mainaci javite se

IvKana
10.10.2009, 17:10
Nenade, šta ste rešili za Sölden, idete li?

BRANKO TIROL
19.12.2009, 22:45
vidimo se dogodine