PDA

Pogledati punu verziju : smestaj na Kopu



Mladen
27.11.2005, 09:26
Ako hocete na Kop, imam povoljan smestaj u Brzecu. 7 pp za 4 osobe u TWC sobi. Grejanje je super, a klopa izvanredna. Cena 10€ * 4 osobe = 40 €/dan tj. 280 € za 7 dana. Termin birajte sami. Izgleda ce i ove godine biti snega, kao i prosle. Mladen 063/ 382 881
:dziveli:

Bata Bane
27.11.2005, 13:05
Videste li vi cenu za Kop. hotel Grand u periodu za 07. Jan u 1/2 sobi po osobi:hair::glavaozid a uporedite cenu sa hotelom Kempinski u Banskom, za one koji ne znaju Kempinski je lanac hotela svetu luksuzniji od Hajata ( 87 Eur ), za sve perverzije koje ovaj hotel pruza. Grand ispade 78 Eura, za sta bre :mad:

oddball
27.11.2005, 14:23
mladene, da li to znaci da je pp 7 dana po osobi 95EUR?!

new_line
27.11.2005, 15:18
mladene, da li to znaci da je pp 7 dana po osobi 95EUR?!

pa koliko sam ja razumeo 70! gde ti izbunari 95 covece :)

p.s. mladene a nemas nikakve ponude za dvokrevetne? :dontknow:

oddball
27.11.2005, 16:29
u pravu si :)

new_line
27.11.2005, 17:32
u pravu si :)

:kez: hehe

ma greska desavaju se, a bas je dzabaka jbte :cool: ali dupe 1/4 ne odgovara :glavaozid

Flow
28.11.2005, 22:57
p.s. mladene a nemas nikakve ponude za
dvokrevetne? :dontknow:

Ako ti odgovara naselje Treska, odmah na samom ulazu...
To je od Olge Dedier i Putnika jos dole, 2-3km cini mi se, prema Rudnici valjda... Kod izvesnog Shace - "Komita".
Prosle sezone sam imao jedan vikend tamo, nije bilo izbora, nego daj_sta_das, na kraju je jos dobro i ispalo, OK sobe, hrana, kafanica...
Postovacu phone ujutru !

A ovo Brzece jeste povoljno, samo ako postoji neki prevoz, jer se desi da zica ne radi uvek, kombi il' tako nesto, 2x dnevno akanje gore-dole autom, cimanje sa ciganima za parking gore, kad sve saberes i oduzmes... :confused:

adwarf
29.11.2005, 01:22
Ma da. Dobro je sto se tice cene, ali lokacija ubija. Ja sam prosle godine nazalost bio "dole" tj. u hhotelu Junior koji je jos pre Brzeca, na 300 m od zice Bela reka i pokajao sam se. Nikad vise dole. Za j***nih 15-20km (po slobodnoj proceni) vozili smo se 40 min do vrhova i to u les autobusima. Ma... nikad vise dole!!!
Nije da miniram ponudu, ali stvarno je greska otici dole! Jbg.

ThE_MaN
29.11.2005, 09:13
Ma da. Dobro je sto se tice cene, ali lokacija ubija. Ja sam prosle godine nazalost bio "dole" tj. u hhotelu Junior koji je jos pre Brzeca, na 300 m od zice Bela reka i pokajao sam se. Nikad vise dole. Za j***nih 15-20km (po slobodnoj proceni) vozili smo se 40 min do vrhova i to u les autobusima. Ma... nikad vise dole!!!
Nije da miniram ponudu, ali stvarno je greska otici dole! Jbg.


Nije mi jasno došao si na Kopaonik radi skijanja a onda umesto žičarom 10-ak 15 min. (Bela Reka I i Bela Reka II pa spust za Gvozdac ili Kneževe Bare i na vrhu Kopa si) ti ideš autobusom. E sad ako si na Kop došao radi provoda i poziranja a ne radi skijanja to je druga stvar. I još hotel Junior se ne nalazi pre Brzeća nego u Brzeću.

:cool:

iskra
29.11.2005, 10:29
Da li imas telefon od Komite ili od hotela AS iz istog naselja?

Hvala

Flow
29.11.2005, 17:08
Da li imas telefon od Komite ili od hotela AS iz istog naselja?


Pardon, nije Šaca nego Šoca, vikend naselje, kafana "Komita"
064.120.57.79
063.505.780

Bojim se da za "AS" iz istog naselja nisam cuo, mozda ovde nadjes nesto pa se raspitaj:

http://www.serbia-tourism.org/srpski/tekst.php?podaci=planine.txt&gde=kop

duleKG
29.11.2005, 19:38
pa i ja sam bio prosle godine preko puta Juniora u "hotelu" Kopaonik neki tine sharing i isli smo kolima pola sata do gore a dosli smo na skijanje ali bela reka 2 nije radi ni jednom za 7 dana mozda 1.......

adwarf
30.11.2005, 01:13
Nije mi jasno došao si na Kopaonik radi skijanja a onda umesto žičarom 10-ak 15 min. (Bela Reka I i Bela Reka II pa spust za Gvozdac ili Kneževe Bare i na vrhu Kopa si) ti ideš autobusom. E sad ako si na Kop došao radi provoda i poziranja a ne radi skijanja to je druga stvar. I još hotel Junior se ne nalazi pre Brzeća nego u Brzeću.

:cool:

Ovako: na Kop nisam isao zbog poziranja nego iskljucivo zbog skijanja! Junior pripada Brzecu, ali je od njega udaljen (ako se ne varam) 2km, znaci nije u samom "gradu". I najvaznije u terminu kada sam ja bio zice Bela reka I i II, kao ni staza Gvozdac, nisu radile, tako da mi je jedina solucija bio smrdljivi autobus.
Ali nebitno necu se ovde raspravljati o tome. Samo kazem da je greska otici dole. To je moje misljenje. Ko god misli drugacije neka ode i proveri :rolleyes:

david
01.02.2006, 12:58
Imali sanse da se nadje smestaj na KOPu za vikend 18.feb ? Treba mi smestaj samo za dve osobe?
Takodje ista prica i za 25.feb?

Bilo koji smestaj pashe, moze i kod tog Shoce ili sl (moram da nazovem da vidim dali je to aktuelno jos).

Moze sa klopom , moze i bez...

Ocu da skocim na vikend(e)! Kada ima snega - sto da mene nema!

Hvala unapred svima.