PDA

Pogledati punu verziju : Rumunija (Pojana Brasov ili Sinaja)



Maja_Binic
26.11.2005, 17:06
Ej narode, evo i mene !
Mogu vam reci da za bilo koju varijantu Bugarske da se odlucite odlicna je !
Mada mogu vam preporuciti Bansko ! Najjace je !!!
Moram da vas zamolim da mi neko kaze nesto ako zna o Rumuniji (Pojani Brasov ili Sinaji), ili eventualno o Krajnskoj Gori, zanima me ako neko zna ili ima neki link sa cenama smestaja, ski-pasa i uopsteno cenama provoda; a nebi lose doslo ni ako neko zna neke cene privatnih smestaja ili ima neki kontakt ?:)

:dziveli:

oddball
26.11.2005, 17:40
idi na
www.skijanje.co.yu
pa na ski centri i tamo ces naci okvirne cene vecine hotela i smestaja, uslove placanja i aranzmana itd.
ali i dalje najsigurnija varijanta je da ides od agencije do agencije i uzimas brosure.
smor ali je najsigurnije.

Misko
26.11.2005, 20:12
Ej narode, evo i mene !
Mogu vam reci da za bilo koju varijantu Bugarske da se odlucite odlicna je !
Mada mogu vam preporuciti Bansko ! Najjace je !!!
Moram da vas zamolim, iako je ovo forum o Bugarskoj da mi neko kaze nesto ako zna o Rumuniji (Pojani Brasov ili Sinaji), ili eventualno o Krajnskoj Gori, zanima me ako neko zna ili ima neki link sa cenama smestaja, ski-pasa i uopsteno cenama provoda; a nebi lose doslo ni ako neko zna neke cene privatnih smestaja ili ima neki kontakt ?:)

:dziveli:

Evo zasto nam trebaju moderatori ccc, lepo pise da postoji soba o ostalim skim centrima evropa etc, ovo je soba o bugarskim ski centrima, nema tu sta da trazi Rumunija i Slovenija, mislim mozemo sad da napravimo propust, al zamislimo sta bi se desilo kad bi svako tako nesto pitao.

oddball
26.11.2005, 23:50
u pravu je misko...
ali maji je to bio prvi post, verovatno jos uvek se ne snalazi najbolje...
majo (mali dobronamerni savet), prelistaj sve topic-e pa tek onda stavljaj postove, ako tog topic-a nema u odgovarajucoj sobi postavi novi :ok:

Stevs
27.11.2005, 02:10
Evo napravljen nov thread. Koristite Report Bad Post cisto da bih ja na vreme video ovakve stvari, a oko moderatora cemo se vec dogovriti...

oddball
27.11.2005, 14:20
10q stevs :D