PDA

Pogledati punu verziju : Apel clanovima da obrate malo paznje!



Misko
26.11.2005, 19:09
Na nazive soba i da svoja pitanja prilogode odgovarajucim sobama, npr soba:

Obaveštenja, predlozi, pitanja

je vezana za stvari u i oko sajta, znaci forum, sam sajt, neke falinke, neke pohvale.... tu nema sta da trazi pitanje kako da povedem psa na zimovanje!?

Lepo pise dole da ima Ski clubbing soba, u kojoj pricamo o tako nekim stvarima....

Mozda ljudi koji su prvi put na nekom forumu ne znaju kako da pravilno da pisu, pa bi mozda trebao neki sticky da ovo sve pocne da lici na pravi forum, a ne da svako pise sta hoce...

wlad
26.11.2005, 23:13
Nije da branim, ali Clubbing nije postojao do pre jednog dana, a pitanje o psu je postavljeno dok jos nije ni postojala Clubbing kategorija (ili se ja varam).

Ostalo stoji, treba da se drzi teme, ali ce se uvek desavati da neko skrene i to je OK ako ne preraste u epidemiju :). Ne moramo pridoslice da "oteramo" :).

valdevit
27.11.2005, 00:11
svaka tema je puna offtopic-a,tako da je red da postavimo za svaku temu urednike,odnosno moderatore :D

ISIA_extreme_carver
27.11.2005, 05:14
Pa zato služe moderatori, ali to je posao admina, da odredi modove ovog foruma!

pop67
27.11.2005, 10:41
Nije da branim, ali Clubbing nije postojao do pre jednog dana, a pitanje o psu je postavljeno dok jos nije ni postojala Clubbing kategorija (ili se ja varam).

Ostalo stoji, treba da se drzi teme, ali ce se uvek desavati da neko skrene i to je OK ako ne preraste u epidemiju :). Ne moramo pridoslice da "oteramo" :).
Wlad brate,potpuno si u pravu, a oni koji nemaju informaciju da se topla voda dugo vec koristi evo prilike da saznaju.Mislim da je ova tema visak i da posetioci ovog sajta nisu tu da bi pravili greske za koje bi ih bilo ko morao opominjati,to moze samo da udalji nove posetioce a svakako da kako ja vidim ljudi posecuju sajt zato sto vole skijanje.:smoke:

Misko
27.11.2005, 15:29
Nije da branim, ali Clubbing nije postojao do pre jednog dana, a pitanje o psu je postavljeno dok jos nije ni postojala Clubbing kategorija (ili se ja varam).


Sta nije postojalo?

Zato i treba da budu tu moderatori koji ce da pomere taj topic u pravu sobu, ili da odrade split ili bilo sta trece...

Misko
27.11.2005, 15:45
Mislim da je ova tema visak i da posetioci ovog sajta nisu tu da bi pravili greske za koje bi ih bilo ko morao opominjati,to moze samo da udalji nove posetioce a svakako da kako ja vidim ljudi posecuju sajt zato sto vole skijanje.:smoke:

Pope gresis, ne radi se o opominjanju, nego da ovaj forum lici na forum a ne na kupus :kez: . Svi smo mi ovde zbog skijanja, tako da to sto vole ili ne vole nije opravdanje... koje odbijanje, ovaj forum ce za godinu dve po mom misljenju imati preko 2 hiljade clanova... a da bi dosli novi ljudi moraju postojati kvalitetne teme i informacije.

valdevit
27.11.2005, 17:00
u potpunosti se slazem sa Miskom :) pod hitno moderatore za sobe,da bi se skinuli offtopici i da bi se dobili shto kvalitetnije informacije :D

nerro
27.11.2005, 17:20
Izvinite, al kad postavih ovo pitanje učinilo mi se da je ovde bilo najzgodnije mesto. Ako nije molim admina da izbaci pitanje. Što se tiče skijanja pa i ja ga obožavam, al nemam želju da se svađam.
Ako se ovako budu kritikvai i ostali možete samo da odbijete nove članove.

Pozdrav i još jednom hvala SKI MANIJACIMA koji su mi poslali svoje mišljenje.

valdevit
27.11.2005, 17:26
niko ovde nikog ne proziva...mi samo hocemo da damo novim chlanovima kvalitetne inf.,a to postizemo time shto cemo uvesti moderatore za sobe :D

pop67
27.11.2005, 23:45
Pope gresis, ne radi se o opominjanju, nego da ovaj forum lici na forum a ne na kupus :kez: . Svi smo mi ovde zbog skijanja, tako da to sto vole ili ne vole nije opravdanje... koje odbijanje, ovaj forum ce za godinu dve po mom misljenju imati preko 2 hiljade clanova... a da bi dosli novi ljudi moraju postojati kvalitetne teme i informacije.
Misko molim te saberi broj citanja na temama koje su otvorili SKI MANIJACI i shvatices da ne gresim,a potpuno se slazem da na sajtu nema mesta za KUPUS!Nemoj se uvrediti ali moje misljenje je da bi trebalo da izbrises ovu temu obzirom da si je ti i zapoceo,a kao momak kojeg sam upoznao i procenio da VOLI ski sport mislim da bi trebalo da me poslusas!Pozdrav,ja vise na ovoj temi necu pisati,a ni otvarati je kao sto verujem da ni SKI MANIJACI to nece ciniti!:smoke:

Bata Bane
28.11.2005, 00:10
Izvinite, al kad postavih ovo pitanje učinilo mi se da je ovde bilo najzgodnije mesto. Ako nije molim admina da izbaci pitanje. Što se tiče skijanja pa i ja ga obožavam, al nemam želju da se svađam.
Ako se ovako budu kritikvai i ostali možete samo da odbijete nove članove.

Pozdrav i još jednom hvala SKI MANIJACIMA koji su mi poslali svoje mišljenje.


Tu smo da pomognemo:jester:

wlad
28.11.2005, 00:43
Sta nije postojalo?

Zato i treba da budu tu moderatori koji ce da pomere taj topic u pravu sobu, ili da odrade split ili bilo sta trece...

Pa nije postojala kategorija "Ski Clubbing" do pre dva dana, nek ti kaze Stevs (Administrator).

On je nedavno napravio i prebacio manijake i ostalo u Clubbing :).

No nije ni mnogo bitno, samo sam hteo da kazem da PSI :) nisu veliki problem :D..

Misko
28.11.2005, 01:36
Polako ljudi, ja samo hocu da novi clanovi (i ostali naravno) obrate malo paznje pri postavljanju pitanja/problema, ne ide se to logikom imam problem u vezi je sa snegom, cap google aha forum cap pitanje, ta logika pustite ga voli sneg ne pije vodu, ja sam samo malo da se covek potrudi pre nego sto napise post...

Sto se tice moderatora jos ne trebaju, Stevs je tu svaki dan, postoji report bad post i stvar se resava u kratkom roku, kako bude forum rastao rasce i potreba sa uredjivanjem i moderatorima...

Misko
28.11.2005, 01:51
Izvinite, al kad postavih ovo pitanje učinilo mi se da je ovde bilo najzgodnije mesto. Ako nije molim admina da izbaci pitanje. Što se tiče skijanja pa i ja ga obožavam, al nemam želju da se svađam.
Ako se ovako budu kritikvai i ostali možete samo da odbijete nove članove.

Pozdrav i još jednom hvala SKI MANIJACIMA koji su mi poslali svoje mišljenje.

Ne radi se o tome da admin treba da izbaci pitanje nego da ga premesti kao sto je i uradio, meni sad bas nije jasna tvoja logika, kakve veze imaju pas i skijanje sa sajtom, radom sajta i forumom, odnosno sobom gde si ti postavio temu? Zar nije mozda mogla neka druga soba, i ako te zbog toga neko (ja) opomenem ne vidim sta je tu lose?

Opet ponavljam novi clanovi se privlace svezim i validnim informacijama i kvalitetom sadrzaja (u nasem slucaju svega vezanog za skijanje).

Misko
28.11.2005, 01:58
Misko molim te saberi broj citanja na temama koje su otvorili SKI MANIJACI i shvatices da ne gresim,a potpuno se slazem da na sajtu nema mesta za KUPUS!


Ne razumem, kakve veze ima broj citanja sa ovim sto sam ja rekao?




Nemoj se uvrediti ali moje misljenje je da bi trebalo da izbrises ovu temu obzirom da si je ti i zapoceo,


Pope ja ne mogu cak i kada bih hteo da izbrisem ovaj ili bilo koji drugi topic, to moze admin ili moderator.



a kao momak kojeg sam upoznao i procenio da VOLI ski sport mislim da bi trebalo da me poslusas!


Opet mi nije jasno?



Pozdrav,ja vise na ovoj temi necu pisati,a ni otvarati je kao sto verujem da ni SKI MANIJACI to nece ciniti!:smoke:


A sta ja sad vise nisam ski manijak :kez:

Bata Bane
28.11.2005, 02:02
Ha ha ha ha ha :D :D brate mozes da napravis potpis da budes i space shuttle ako hoces:kez:

Misko
28.11.2005, 02:10
Ha ha ha ha ha :D :D brate mozes da napravis potpis da budes i space shuttle ako hoces:kez:

Dal sam pospan ili nesto trece al veceras pola stvari ne razumem? :dziveli:

Bata Bane
28.11.2005, 02:13
Brate posle valjda 55 postova ti se menja titula a mozes i sam da je promenis na User CP

Misko
28.11.2005, 02:14
Brate posle valjda 55 postova ti se menja titula a mozes i sam da je promenis na User CP

A na to pa to nema bas veze sa temo ali evo menjam odmah u space shuttle :kez:

oddball
29.11.2005, 21:32
posle 150 postova promeni u "buran" :D
(sovjetski space shuttle kojeg su ameri iznajmljivali jer je veci)